Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Fákjúal!
starunban volt két csapj le rá akció 1200 ft-ért.halom játék között rátaláltam ezekre ráadásul elsõ kiadás a legfurcsább a prey aminek a legjobban örülök, hogy 1. kiadás. Steamen nagy akció van most a prey is 2,25 euro!!! valaki vegye meg és multizzunk egyet mert nagyon kivan halva multiplayer része.valaki megvette a day of defeatet ?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
De egyelõre ettõl sem kell parázni, szerintem.
Fákjúal!
Azt hittem csak én állok ilyen "furán" hozzá 😊 Teljesen egyetértek. A letöltött játékokat valamiért hamarabb megunom, kevésbé élvezem ki, kevesebb élményt nyújtanak, mert szedhetem le õket tonnaszám amikor csak a kedvem tartja. Ha megláttam valami újat gyakran egybõl ugrottam a következõre. De mostanában beszereztem jópár kedvencet jó olcsón dobozosan, illetve most a steames karácsonyi akcióban is találtam pár dolgot, amiért pár száz forint semmi, és steamen is megfelel nekem, akkor is eredeti 😊!
Illetve, a Steames achivementekneknek köszönhetõen némelyik játékban egy kis plusz célt is ad.
Azért persze van egy hátár. 5-10 ezer forintot egy játékért sem adnék. Kibírom, ha nem egybõl megjelenéskor próbálom ki, legalább ritkábban kell a gépemet fejlesztni 😊
Örök-e a steam? 😊
Hát ha mondjuk 100 évre elõre gondolkozunk akkor nem biztos, DE, játékok biztos lesznek elég sokáig a világon...és a steam szerintem elég nyereséges, ezért nem hinném, hogy bármikor is bezárna a közeljövõben(10-20 év), legfeljebb felvásárolják vagy valami, de megmarad.
Megmondom õszintén, én jobban szeretem a saját magam által beállított DOSBoxot hazsnálni. Különben dobozosan - inkább DVD-tokosan - vettem már olyan játékot (King's Quest Collection), amihez volt ugyan automatikusan induló DOSBOx, csak maga a játék nem indult el vele, mert nem volt jól beállítva...
Ellenben azt tudni kell, hogy Steam-en vásárolt játék ÖRÖK.
Valóban nem félnék attól, hogy a Steam eltûnik a süllyesztõben, de öröknek kikiáltani egy ilyen rendszert? Én óvatosabb lennék. De ne érts félre, nem a Steam vagy a döntésed ellen beszélek, csak ezek a mondataid ragadták meg a figyelmem.
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Aki meg ellene van a digitális formátumú játékoknak, meg is értem, meg egyszerre nem is.
Nekem pl már ez elég ahhoz, hogy pl id Pack esetén, ami tartalmaz 20 játékot, eltegyem messzire sok warez CD/DVD-met és, hogy jobban élvezzem az adott játékot.
Én úgy mûködök, hogy ha eredeti, meg fizettem érte, akkor sokkal nagyobb élménnyel játszok az adott játékkal. Függetlenül, hogy van-e hozzá doboz vagy nem.
Nem beszélve a ritka péládnyokról, amik esetén pl Steam a kompatibilitásukat is megoldja (manuálisan is tudom használni a Dosbox-ot csak azért csak kényelmesebb Steam-ben csupán 2 kattintással indítani a játékot.
Annyiból értem meg, hogy ellene van valaki, ha pl nincs állandó internet hozzáférése, mert akkor bizony zavaró tud lenni néhány esetben a rendszer, ha olyan kifizetett játékkal akar játszani az illetõ, ami nincs telepítve a gépen, és backup-ja sincs a játékról.
Meg ha olyan összegért lát egy játékot, ami esetleg nem nagyon éri meg a doboz, kézikönyv, lemez, extrák hiányát.
Ellenben azt tudni kell, hogy Steam-en vásárolt játék ÖRÖK.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
Én is tokos-vonós játékvásárlás híve vagyok, de figyelembe kell vennem, hogy ezeket a játékokat már nem lehet kapni. Ráadásul tessék megnézni, hogy mit tartalmaz a pack, és hogy mennyiért kínálják... Elgondolkodtató...
Fákjúal!
Mennyiért adod el õket?
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A kézen foghatóság. Steam-en az én véleményem szerint, a számomra kevésbé kedvelt és piti áron veszem meg és nem utolsó sorban ritkaság.
Fákjúal!
Nekem eddig kizárólag jó tapasztalataim voltak vele, mi a probléma?
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Eddig nálam csak a HL: Source-el volt gondom, egészen addig, amíg Steam nyelvét vissza nem állítottam angolra.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Battlefield 2: Complete Collection 4,99€ 1.400Ft
Resident Evil 5 18,99€ 5.320Ft
Red Faction Guerrilla 12,49€ 3.500Ft
King's Bounty: Armored Princess 9,99€ 2.800Ft
Cogs 1,79€ 501Ft
Elf Bowling: Hawaiian Vacation 1,€ 280Ft
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
FEAR gold azt hiszem 576-ban kapható olcsón.
Meg esetleg valaki nem tudja, hogy a FEAR Gold Edition kapható-e a Media Markt-ban?
80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
és a The Witcher alap és bõvített kiadása, vmint az elõrendelõi ajándék egymás mellett:

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Ha pedig csak ilyen "Ezt vedd meg" vagy hasonló igénytelen kiadásban árulják akkor vagy nem veszem meg, vagy inkább digitálisan ha nagyon nagyon olcsó, mint, hogy az az igénytelenség ott legyen a polcomon.
Ilyenkor már tényleg elgondolkodik az ember a digitális verzión... Pedig én jobban szeretem, ha valami ott van a polcon, tokban, kézzel foghatóan, igényes kiadásban... De mégis, ezek már nevetséges árak...
Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!
A mai ajánlat:
GTA IV - 7.49 € (75%) ~ 2000 Ft
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - 1.99 € (90%) ~ 550 Ft
OF: Dragon Rising - 24.49 (50%) ~ 6700 Ft
Defense Grid - 2.24 € (75%) ~ 620 Ft
Mirror's Edge - 3.74 € (75%) ~ 1020 Ft