Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11957
Dragon Ultimate Edition -re leszek én kíváncsi, hogy az letölthetõ-e vagy ott figyel a DVD-n!

Elvileg Borderlandsben nem csak a Claptrap DLC-t kell letölteni, a többi nem a lemezen van?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11956
Majd a karácsonyi árleszállítási dömpingre várok én, de nagyon (habár már nem sok minden van, amit meg akartam, de nem vettem meg...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11955
Kibontottam a "Borderlands GOTY"-mat.

* DVD9
* Kézikönyv (angol, 29 oldal)
* DLC Token Code lapocska, hátoldalán ismertetõ - azaz a DLC-k letölthetõk
* A3-as, kétoldalas poszter - egyik oldalán az ismert ujjai fejéhez tartó alak, és a karakterek - másik oldalán Pandola keleti partvidékének térképe, amolyan "Borderlands"-es stílusban
* és egy fehér lapocska:

"Congratulations! You kick ass and chew bubblegum!
DUKE NUKEM FOREVER FIRST ACCESS
Visit www.dukenukem.com/access/
and follow the instructions

Unique access code: MAJD-BIZTOS-BEÍROM-IDE-PUPÁKOK"

És középen napszemüvegben ott feszít a Herceg.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11954
Most épp egy kicsit kiköltekeztem !

Majd lesz akció legközelebb is, most nadrágszíj effektus lép életbe 1-2 hónapig!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zorrobomber
#11953
köszi, meglesz 😊 amúgy ahogy nézem még él az akció

#11952
Nem tudom teljes szívvel ajánlani sajnos: Vannak jó pillanatai, de eléggé agyatlan shooter feelingje van, na meg a respawnolási lehetõség (mondjuk azt el kell ismerni, hogy az akridok keményen bedarálnak, szóval sok reload lenne belõle mire megcsinálnám halál nélkül.

Botok olyan hülyék mint a segg (elõre rohan, taktikázásra semmi lehetõség).

Ami még nem tetszett, hogy állandóan tölt (hihetetlen kicsi pályák vannak, aminek a végén mindig töltés fogad, átv. videó elõtt töltés fogad)!

Átvezetõk egyszerûen zseniálisak azt el kell ismerni!

5 frakció bõrébe bújhatunk bele, ami így önmagában jó ötlet, csak mire megismernéd, megszeretnéd az általad irányított emberkét, addigra áttérsz a következõ epizódra.

A végén kezd összefonódni az eddig kusza történet, de ahogy lentebb írtam is igazából a miértekre nem kapunk választ (pedig ezt kb 1db 2 perces videóval el lehett volna intézni!)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11951
Szomorú vagyok, mert tervezem(tem?) a megvételét, valamikor, olcsóbban.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11950
<#eljen> Használd egészséggel és gratula hozzá (a jellemzése tökéletes)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11949
A hétvégén végigjátszottam (hogy õszinte legyek ez vasárnap zajlott... egész nap... túl sok idõ átka XD) a Lost Planet 2-t, hát mit ne mondjak nem hagyott bennem mély nyomot.

Gyakorlatilag a 2. epizódtól (6 epizód van a játékban) tudtam, hogy ez az egyszer végigjátszós, majd az írmagja is töröl a géprõl játék lesz!

Ugyan voltak benne jó részek (pl. amikor 1 bazi nagy ágyúval kell egy hatalmas akridot szétlõni, vagy mikor a sivatagi banditákkal kell egy hatalmas jármûvet elfoglalni), de összességében hatalmas (érdekes, hogy mennyit használom ezt a szót XD) kihagyott ziccerek vannak a játékben mind sztori (van valami esemény, de a miértek nem derülnek ki sajnos), mind játékmenet (ez a multis/coopos utánérzés egy ilyen alapvetõen egyéni világú és érdekes szituációban leledzõ bolygónál valahogy nagyon rossz választás lett), kár érte...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zorrobomber
#11948
Hétvégén megvettem steamen akcióban a San Andreas-t, hihetetlen mennyivel jobban élvezem mint a gta 4-et. Utóbbi mintha nem tudná eldönteni hogy vicces vagy drámai legyen, míg a SA karakteres, vicces, és pörög mint a búgócsiga. Mondjuk nyilván az sem árt hogy most már az alatta levõ vas sem téma 😊 Ja, és a zenék is sokkal jobbak, a bejárható terület méretérõl ugye nem is beszélve. Jó kis vétel volt.

w77d
#11947
DE! THX

IMYke2.0.0.0
#11946
Ez nem az elsõ rész? <#nemtudom>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#11945
ezen az oldalon végre találtam kane and lynch 1-et csak elég drágán jön ki a vége :S 2000ft a game+1500ft a futár... ez majdnem annyi mint a második rész.

IMYke2.0.0.0
#11944
WRZ-ben ledemóztam mindent, ami Borderlands, de ez a játék MEGÉRDEMELTE, hogy megvegyem. Minden percét élveztem az alapjátéknak. A DLC-kre sajnos nem volt már idõm, de most majd szakítok - és a fordítást is befejezem hozzájuk, ami értelemszerûen már DLC-kompatibilis lesz.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11943
Szép csomag eddig! 😊 Én most tolom a Fallout 3 GOTY-ot megint, egyszer már megvolt virágbolti verzióban, de megérdemli a "végigjátszást mégegyszer 😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

IMYke2.0.0.0
#11942
Holnap délelõtt már küldöm is a csomagot. Legkésõbb péntekre már a lakásodon lehet.
Ez nagyjából meg is felel a közvetlen Zavvitól rendeléses intervallumnak <#eljen><#buck>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11941
Majd lehet, hogy délután este felé megpróbálom megszerkeszteni, legalábbis paintben összerakom ott már azért látszik, hogy érdemes-e tovább szarakodni vele vagy sem...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11940
A hiba valószínûleg nálad van, én is megvettem abban az akcióban és nálam simán mûködik... steam-en belül csináld meg a file integráció check-et, hátha segít.

\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"

IMYke2.0.0.0
#11939
Nem rossz ötlet 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11938
😄 Oké!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11937
Dragon Age Collector's dobozkép

Szerintem erre kéne ráheggeszteni egy ultimate feliratot + alulra a tartalmak leírása kis dobozképekkel(.Alul lévõ ikont raknám be én!)

Ez lenne a tökéletes dobozkép (persze biztos lehetne jobbat, de ez már megtenné!)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11936
Hú, most nézem, ma a font ~ 318 Ft!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11935
Árfolyam: 2010.11.03 - ~ 310 Ft

1 db Assassin's Creed - 3393
1 db Fallout 3 GOTY - 4324
1 db Dragon Age Ultimate - 5875
+ ~ 500 Ft PK.
=================================
~ 14000 Ft.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11934
Remélem én is.
Addig is, privát üzenetben elküldhetnéd az elérhetõséged , én meg megadom a számlaszámot, és a megbeszélt 14000 Ft-ot át tudod majd utalni, s a csomag is megérkezik még a héten a címedre.

A dolog pikantériája az lesz, hogy a CDGalaxis kemény kartonos dobozában küldöm majd el neked a 3 játékot - pont ennyi fér bele 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11933
Tán csak meg érkeznek azok is hamarosan...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11932
Abból linkeltem egy képet az összesítést illetõen. S az...
Most nézem: 2010.11.03. Értéknap pedig: 2010.11.04.


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#11931
küldenek egy mailt, hogy mikor adták föl, nekem csütörtökön vontak, de a mail csak pénteken jött. csak kezdtem reménykedni... 😊
IMYke2.0.0.0
#11930
Hát, tényleg nem szép a borító.
Azon gondolkodom, hogy magamnak majd kreálok egyet, és valahol, ahol van színes nyomtatás kiprinteltetem a "méltó" borítót hozzá.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11929
Én sem.
De most aggódok a másik "Fallout 3 GOTY" és a "Dragon Age Ultimate" miatt.

Ja, és aláírnom sem kellett semmi átvételkor, pedig ajánlott elsõbbségiként jött a 4 csomag 😊
Ez tetszett.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11928
Akkor még 1 F3 Goty, a Dragon Age Ultimate várható (kár azért a tokért, nem a legszebb)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11927
Nem semmi! Nem gondoltam, hogy ilyen hamar ideér! <#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11926
Múlt hét szerdán vontak. Szerintem, aznap adták fel.
A "Priority Airmail" csomagon dátum nincs.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#11925
mikor adták postára?
IMYke2.0.0.0
#11924
1 db Borderlands GOTY
1 db Assassin's Creed 2
1 db Fallout 3 GOTY
1 db Dragon Age Ultimate -

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11923
HATBÓL NÉGY - 2 másik csomag még érkezõben van, remélhetõleg.
Gyors volt a Zavvi 😊
Most bontom ki a buborékos csomagokat - mindegyikben 1 játék.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11922
Mindkettõ a supergamertõl vehetõ ennyiért (sima változat nem drága ennyiért szerintem...

Two Worlds 2 megvásárolható

Two World 2 Royal Edition

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11921
Mármint Steam patchelés: egész korrekt ez a steam most hogy már egy két ilyen feature-t ismerek!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11920
Persze ezek kibírható dolgok (majd javítják jobb esetben), de kellemetlen élmény.

tototto #11907: Jah és arról nem tudtam, hogy a patch is kikapcsolható...<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11919
Lásd #11918: Nem találkoztál még olyan patchel, ami kijavít valamit ,mást meg elront, abban a hsz-ben pont ezt ecsetelem és megtörtént dologról van szó(mégha indie játék is)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11918
Ebben egyetértek! A steam automatikusan felpatchel mindent és ez bizony nem mindig elõny (lásd.: Mount & Blade Warband: Felrakott a steam egy olyan javítást, ami ugyan sokmindent javított, de bizonyos csaták után fagyott--> eredmény a becsületes vásárló a steam hülyesége miatt pihentetni kényszerült a játékot, mivel ilyen hibák merültek fel)

Dobozos verzió esetén (én így szoktam) elõbb megnézem mit javít és mik a tapasztalatok, ha nincs hiba, akkor felrakom, ha van várok (ha meg felrakom és elront valamit, akkor még mindig van rá lehetõség, hogy újrarakjam (steamnél ugyanúgy felpatcheli)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11917
Ez csak azért vicces, mert 40 fontért külföldrõl 3 AAA játékot veszel!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#11916
áááá.. akkor ezek szerint a steam automatice felpeccselte odáig a Company of Heroest, csak letiltotta. A serial megadása után meg fel is oldottam 😊 fasza, végre akkor házasítottam a steam-es COH-omat és a dobozos tales of valort XD

robotnyk
#11915
a patchekben van benne a content. mellesleg a "teljes tales of valor" tartalom lehet vagy 200 mb 😄
w77d
#11914
új fejlemny... a steam-en telepítettem a Company of Herosest és az Opposin forces-ot. A játékon belül pedig csak hozzáadtam a dobozos Tales Of Valor-om kódját. ÉS mi történt? Néztem egyet, ugyanis hirtelen megjelent az összes tales of valor os kampány és játékmód... akkor ez most gyárilag be van építve a Company of heroes-ba, hogy nem kellett semmit telepíteni? A Tales of valor benne sem volt a CD emghajtóba és letöltögetés sem volt. Puff, egy másodperc alatt ott volt a teljes tales of valor tartalom és menükép....

#11913
Amúgy "Fuel of War", de lényegtelen.

#11912
Képzeld el, aki Steam-en vette, az is nyugodtan végigjátssza, gond nélkül... Egy két egyedi kivételtõl eltekintve... Amik ugyanúgy elõfordulhatnak dobozos verzió esetében is...

De megint megy a hülyeség ezerrel...

#11911
5 perc kézikamerás a Dragon Age 2-bõl
http://gamekapocs.hu/hir/20891/ot_percen_at_mozog_a_dragon_age_2
w77d
#11910
jó játék ez a Bully, csak egy kicsit kurva rövidek benne a napok, gyakran kell a karakterrel aludni menni :S

tonyr
#11909
a jatekaim.hu is nagyon jo... gyüjteményed összaállithatod ill csere-bere vétel-eladás

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

bertino
#11908
ennek egyebkent feltehetoen nem is lehet mas az oka, csak az, hogy steamen vettem meg.

mindent ertek. <#eljen>

😄D

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!