Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12207
Nagyon tetszik nekem is. Bár igaz a keret nélkül még jobb lenne. Nem kell az oda szerintem.

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#12206
Facepalm for myself!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12205
Értem már! Elbújok egy sötét sarokba, mert megint én nem tudtam valamit és máson vertem el a port!

Tin: Megkövetlek! Elnézést kérek!

Kérdésedre: #12200: Bõvebbet nem tudok én sem!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12204
Xbox Live=Games for Windows Live
#12203
Akkor minden live-os (magyar nyelvû)játékból, amit eddig hazánkban árultak kivették a windows live funkciót?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12202
A hazai GotY nem Live-.os, CD-kulcs sincs hozzá, szóval nem megy sokra a hazai Live-val. Külföldi acc-cal pedig eddig is tudta használni Live-ot, mert néhány nálunk szerencsésebb gazdasági helyzetû országban eddig is volt Live 😉

Szóval a másik értetlenkedését szerencsésebb akkor felvetni, ha biztosan tisztában vagy azzal, hogy mirõl van szó.

Apropó, ha a UK Live accomat honosítrom, azzal PC-n ugye nem bukom el semmit? Mármint letöltheõt tartalmat nem vettem rajta, csak pár (azaz éppen kettõ) kulcs van hozzárendelve.
#12201
Aztabetyárját, ezt nem tudtam...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12200
NA akkor rögtön cáfolom is magam! Tényleg jól olvastam, íme

Hivatalosan is lesz Windows Live MAgyarországon (külföldi reg átírható magyar címre, akár)

Bõvebben a linken!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

davidka003
#12199
Magából a dobozos magyar verzióból ki van szedve a LIVE. Nincs benne és nem is lehet elõhozni.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#12198
Basszus lehet, összekevertem az XBOx live-al, majd utánaolvasok ha lesz idõm, legutóbbi hsz-em töröljétek légyszives, mert hülyeség!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12197
DAO ultimate és a F3 goty belseje az hogy néz ki?

#12196
Egyébként készült nem hivatalos fordítás is az alapjátékhoz, az elsõ két rész magyarításának szellemében. Az eleve a GotY-val ajánlott. A DLC-k még nincsenek kész. (Bár az Operation Anchorage-ét már lehet tesztelni.)

Link

Én õszintén szólva sosem játszottam magyarul egy Falloutot sem, szóval állást foglalnom nehéz, de alternatívának mindenképpen jó, és látatlanban inkább ezt választanám.

Amúgy én a jóval kedvezõbb ár mellett az angol nyelv miatt vettem kintrõl. Viszont ha továbbolvasom a magyar-only kizáró ok után, és látom, hogy a hazai verzió nem Live-os, akkor lehet, hogy mégis az utóbbit választom.
#12195
Tin: Most értetlenkedsz? Mondom, hogy nov. 10-tõl Hivatalosan van GFWL Magyarországon, és van benne achi is! Akkor hogyne élne már, mostmár regelhetsz magyar címmel is! MÁtól elvileg!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12194
Az lehet, de maga az OPCIÓ a Fallout 3 GOTY MAGYAR!-ban NEM él!
Próbáltam ini-t túrni, sõt még a béna kiadónak is írtam, de no luck. Emiatt vettem meg ÚJRA a GOTY-t immáron angolul... feltétlezem, ha átteszem a fõ adat fájlokat a magyarból, akkor a magyar nyelvrõl és a Live-ról sem kell lemondanom.

Este kipróbálom, már alig várom :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12193
Ne vegyél... ötlet volt... a CE viszont gyönyörû fémtokos, szövettérképes jóság :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12192
Finnyás vagy.

Árulom a Borderlands alapot és kieget, mert a GOTY jobban bejön :-P

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12191
Képeket elõlre vagy hátulra rakod Imy?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12190
Ahogy öregszik, egyre tapasztaltabb lesz, ekkor kell gyereket csinálni, vagy 3-at és akkor már õk apjuk tapasztalatánk egy részét megöröklik, így a generációk egyre képzettebbek lesznek!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12189
Van már mától Magyarországon hivatalosan is Games For Windows Live

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12188
A véleményem a felvetésrõl: <#vomit>
IMYke2.0.0.0
#12187
Dragon Age-bõl van egy alapom, van egy Ultimate-em, és most vegyek CE-t, és szegjem meg az iksz ideje élõ szabályomat, miszerint játékomat nem adom el? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#12186
Mondok olcsóbbat... vedd meg a Dragon Age CE-t... tedd bele a most vásárolt Ultimate-et, az alapgame-et meg add el. That's all folks :-)

Amúgy Zavvi megküldte a Fallout 3 GOTY-t nekem is, kíváncsi leszek, lesz-e Live + achik. Ha nem felrobbantom magam.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12185
Hát az valóban gyönyörû lenne - mondjuk, rohadt drága lenne egy ilyet begravíroztatni, színeztetni 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12184
fasza, de ez tudod hogy lenne ezzel a kinézettel az igazi? fémtokos kivitelben 😊

IMYke2.0.0.0
#12183
Nem bírtam magammal, és dobtam a sutba a tegnapi projektet, helyette kreáltam ezt:



Most szerzek néhány jellegzetes képet az összetevõkbõl, és otthon megkapja a végleges formátumot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12182
Elkezdtem játszani a Céh 2-vel. Kurva fasza játék, csak egy dolog nem tetszik. Az, hogy kurva hamar öregednek a karaktereim. Még ha a leglassabbra állítom a játék sebességet, akkor is pár kör alatt vén szarok lesznek és kinyúvadnak. Nem lehet ezt valahogy reálisabbá tenni? Mondjuk hogy egy forduló alatt max 1 évet öregedjenek ne 15-öt???

#12181
bug <#idiota>
Fogalmam sincs, azzal nem játszottam. De ez nem célzásrásegítés, mert az tényleg láthatóan ráhúzza a célkeresztet. Ez valami más.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#12180
Akkor a Lost Planet 2-ben mi volt, ami miatt mindig eltaláltam az ellent:

kezdõ "gépfegyverrel", amikor meglátta az ellent piros x jelent meg rajta és ha elkezdtem lõni (mégha a célkereszt 2 ember távolságra is volt tõle), akkor is eltaláltam...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12179
Én is próbáltam már kontollerrel fps-t, de nekem sem ment a célzás (apropó PCs- Lost Planet 2-ben is automata célzásrásegítés van... nem nagy kihívás a játék így, csak ha Akriddal találkozol...XD)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12178
Utálom, ha pörög a lemez a meghajtóban. Épp ezért, ha van rá mód inkább rárakok egy No DVD-t, nyugodtabb a lelkem... meg a fülem is... :-D

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#12177
<#wow3><#guluszem1>
Hát, én sem venném meg - elvi kérdés, hogy EGÉSZ terméket veszek meg.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#12176
Gondolom a pesti központ... feltételezem ott intézik a webes megrendeléseket. Buktak egy vásárlót elég durván. Még akkor kezdtem el tõlük rendelni, amikor WAREZ kazettákat árultak C64-re!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12175
Csak a tiédet passzoltam, amúgy nem... csak a jobb ajánlatot választottam... ma adják postára :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

bigapó
#12174
várj pár napot és majd akkor kérdezd meg megint. egyenlõre úgy néz ki, hogy nem optimalizációval van gond, hanem a steam-el, mert offline-ban többnyire jól fut a játék, illetve 4 magosok sem panaszkodtak. utóbbi ugye nem minden gépben van, szóval várható valami javítás vagy nem 😊

The Matrix has you...

pointer4
#12173
Melyik 576 volt ?
robotnyk
#12172
látod, és ezért passzoltad a castlevaniamat 😛
#12171

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#12170
Multiban a legtöbbnél ki van kapcsolva. Ha nincs, akkor én kikapcsolom magamnak, mert zavar, hogyha mondjuk 2 ellenfél van velem szemben és mozognak, minimálisan követi valamelyiket, és magától mozog így, ami számomra nagyon zavaró.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

w77d
#12169
neem, a célkereszt ráhúzás...

#12168
Mármint a szar hitbox? Mondjuk azzal a PC-s BC2 is dicsekedhet, sõt, személyes tapasztalat alapján én rosszabnak ítélem.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

w77d
#12167
sajnos az is nagy mértékben jelen van minden konzol fps-ben, volt alkalmam próbálgatni...

#12166
A célzás rásegítés azt jelenti, hogy a célkeresztet ráhúzza a célpontra, nem azt, hogy úgy néz ki, hogy mellé lõtt, de így is headshot. Ez szvsz a hitbox hibája lehet, ami a Bf: BC2-ben is eléggé jelent van, meg még rengeteg fps-ben.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

w77d
#12165
ezen a vidin is pl tökéletesen lehet látni a célzás rásegítést. Mellé lõ a csávó de azért headshot... ez így lópite...

#12164
Az egyértelmû, hogy precízebb, azzal nem lehet vitatkozni. Eleinte én is béna voltam, de nagyon hamar meg lehet szokni. De persze nem mindenkinek jöhet be 😊 Mondjuk 1-2 konzolos frag movie eléggé durva.Ez például elég jó😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

tototto
#12163
én próbáltam, nem ment, attól függetlenül lehet valakinek fekszik, szerintem sokkal precízebb a bill+egér kombó
próbáltam pár játékot, de olyan béna voltam benne hogycsakna 😄
láttam videókat milyen pl az UT kontrollerrel (azzal sokat játszottam pár éve) hát majdnem lefordultam a székrõl, elég mulatságos volt, célzás rásegítés meg hasonló értelmes dolgok 😊

Totti5
#12162
Hát erre nem lehet mit mondani...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Gurren
#12161
embere válogatja. engem pl. már az felidegesít, ha olyan gameplay videót nézek egy fps-rõl, amiben kontrollerrel játszanak.

Tinman
#12160
576 sztori... okuljatok:

Fable 3 CE+póló+DLC kód elõrendelve a megjelenés elõtt 2 héttel.

Értesítõ mail megjött.

Másnap hívtak, lebeszéltük az idõpontot.

...az idõpont tegnap járt le.

Ma hívom õket, finoman fogalmazva is fingjuk nem volt az egészrõl, sõt még 5 percet el is telefonálgattak velem, majd a végén közölték, hogy már csak "pólómentes" CE van. Kell? Nem kell?

Tudjátok mit, leszarom a pólót, itt elvekrõl van szó!

Ide képzeljetek irtó durva, kimoderálandó szavakat.

Ennyi.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12159
BC2 multira biztos jobb.én majd jövõ tavasszal megveszem 5500-ért úgy mnt az MW2-t....
#12158
Nem akarok flémet kelteni, de miért olyan elképzelhetetlen, hogy fps joy-al is lehet élvezetes? Még ha nem is mindenkinek. Én most már amit tudok, joy-al játszok, gépen is pl. a Fallout 3-at.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3