Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12308
Németeknél Kedden megjelent!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12307
Sajnos (hogy a sáska rágja már meg, hogy vagy úton vagyok vagy dolgom van) csak 1 órát tudtam vele tegnap este 22h-tól 23h-ig játszani ( a teljesség kedvéért csak "belenéztem" 22:15-kor le akartam feküdni), de akkor egy nagyon rövid összegzést írok:

3,4 gb-t telepít gyorsan, internetes aktiváció+ telefonon is lehet

Grafika gyönyörû, motor jól optimalizált, szaggatás, egyéb probléma nincs


- Karaktergenerálás korreket, de nem emelkedik Saints Row 2-i magasságokba.

- Animációk kicsit furcsák (mintha csúszott volna a hang és a kép kicsit, de lehet, hogy csak fáradt volt a szemem).

- Harcból még a tutorial során sokat nem tapasztaltam.

- Loot rendszer 1 kattintásos, irányítás nem túlbonyolított, habár amikor íjjal 2 nyilat lõsz ki egyszerre, akkor azért egymás után asszem 3 gombot kell nyomni.

Elsõ reakcióm: Ez a Witcher szellemi utódja, képi világ, kicsit a harc is (elsõ megmozdulás a jobb egérgombbal egy 3 mozdulatból álló ütést jelent ököllel, ami nagyon látványos), mozgások szempontjából.

- Lockpick: bal clickel mûködik a megfelelõ ütemre kattintasz.

-NPC-k érdekesek (jó értelemben), környezet szép (még kevés dolog nyílt meg ugye tutorialnál járok)

- Van settenkedõs gyilkosság, külön animációval.

Ez most egy kicsit kuszára sikeredett összegzés, de tutorial alapján ennyit szûrtem le, továbbá még annyit, hogy amennyiben a program tartja ezt a színvonalat vagy még jobb lesz, akkor a januári megjelenés után tuti a polcon kell lennie minden RPG rajongónak.

Eddig nagyon tetszik!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12306
Számomra nem teljesen világos, hogy mit hová telepít. Nálam a játékok a d: meghajtón vannak telepítve, telepítéskor - nekem nem világos, hogyan - már eleve ezt a játék mappát ajánlotta fel telepítési útvonalnak. a teljes telepítés után ebben a mappában több, mint 25 giga adat van, a dlc-kre utaló mappa nevekkel az add-onok mappájában, viszont a dokumentumokban is vannak mappák ugyanezekkel a nevekkel, bár mintha ezekben nem lenne annyi adat (bár ennek a méretét nem néztem meg). Ennél többet nem tudok most mondani.

Bár nem egészen ebbe a topikba tartozik, de a virágbolti alapverzióból "kisegített" magyar nyelvi fájlok mûködnek az ultimate-tel is, ha átállítjuk a nyelvet magyarra, a lefordított dlc- automatikusan magyarok lesznek, viszont nekem a leilana-s dlc " unofficial" magyarítása elbarmolja a dlc-t, nem töltõdik be miatta.

#12305
Különben elvileg van hozzájuk törés, ha net híján nem izgat, hogy az achievementeket nem tölti fel (bár talán arra is van megoldás, nem olvastam utána). Szóval gányolós alternatíva van mindig...

Ugye ez annyiból "csalás", hogy így nem használod fel a kulcsodat.
IMYke2.0.0.0
#12304
Hát, amennyit keresek - 6 órás meló - és amennyit rezsire, étkezésre kell költenem, innen sosenem szabadulok. A rohadt életbe!
A játékokra költés eltörpül a fentiek mellett.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12303
Neked nem játékokra kellene költened, hanem a költözésre 😞
IMYke2.0.0.0
#12302
Nem bízom az ilyesmiben.
Ráadásul, itt a déli határvidéken "legendásan" jó a lefedettség.
Csak hogy jellemezzem:

A nevén nem nevezett T-s szolgáltatónál vagyok . Vannak olyan helyek a lakásban, ahol NINCS TÉRERÕ. Elmozdítom fél métert, és van.
Átkerékpározom a szomszéd településre , és a telefonom maximális térerõn van.
Hazamegyek: 1-2. Sõt, a Horvátok legközelebbi adója erõsebb a hazainál, és nem egyszer elõfordul, hogy a külföldi hálózatban találom magam .
S ez automata, és kézi hálózatváltás mellett is.
Ennyit a mobil net + otthoni géprõl.

Borúsabb, esõsebb, viharosabb idõben a könyvtári tányéros net gyakorlatilag használhatatlanná válik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12301
#12300
Én ezt használom, a freeware verzió is tökéletes a célra. Ha nem találod benne, akkor szólj, és megnézem az enyémben, de szerintem jól kezelhetõ, talán egyszerûbb, ha elõbb magad nézed meg. Más szoftvert még nem használtam erre a célra.
#12299
Mobilinternet? Még mindig inkább azért fizetnék egyzser, mint az említettel szórakoznék.
w77d
#12298
azt hogy tudom megcsinálni hogy a rendszerparticiómat kibõvítsem?? egy wincsin van nekem a C rendszerpartíció és egy több száz gigás D. Na én akármilyen partíció kezelõt próbáltam, nem tudtam a D-rõl levágott részt hozzáadni a C-hez...

IMYke2.0.0.0
#12297
Hát ez az...
Kénytelen leszek hideg élelemmel bevenni magam a x™ar GeForce-os gép mellé, a könyvtárba, ha játszani akarok.
Bex™arás.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12296
És a lemezrõl is mindneképpen a Dokumentumok mappába teszi? Én attól õrültem meg a DLC-k beszerzése után, hogy mindenáron a rendszerpartícióra teszi, és onnan is használja (holott még a tempet sem ott tartom), így végül "dühömben" hozzáadtam 40 GB-t a C:-hez. Az eredmény: a partíciók átszabása miatt a játékra tervezett este már nem tudtam játszani.
#12295
Ezt megerõsíthetem. A dlc-k a lemezrõl települnek, a kódot egy bioware-fiókban kell aktiválni, és a játékon belül ebbe a fiókba elõször bejelentkezve oldja fel a dlc-ket.
De hogy ezt Imy net nélkül hogy fogja megoldani, hát... <#nemtudom>

Tinman
#12294
Majd kapsz a Royal Edition-rõl fotót, mert már egy ideje elõrendeltem.

Egyelõre senki nem lenne képes a RE kiadványról SAJÁT képet feltolni, mert EU-ban 2011(!) Január 4.-én jelenik meg!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#12293
Kipróbáltad már a Two Worlds 2-t? Mi a véleményed róla?

#12292
Az nem valami Dragon age 2-höz való bónusz content?

Majd kibontom és rálesek!

De mindenhol azt írták, hogy a DLC tartalom fizikálisan rajta van a lemezen, az hogy aktiválni kell a neten keresztül azt erõsen valószínûnek tartottam amúgy is!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12291
Még filmes off:

Nem mondanám szerencsének! Ezek alapvetõ emberi reakciókra építenek és mint ilyenek kiszámíthatóak, mint mi emberek általában. Nagyon kevés kivétellel tudja egy hozzáértõ félretippelni a várható reakciót, fõleg ilyen esetekben, amikor az idõ is és az élete elvesztése is szorítja az illetõt.

Én mindig úgy gondolom végig, hogy mit tettem volna én az illetõ helyében és a Saw filmeknél nagyon sok esetben nem hiszem, hogy másképp cselekedtem volna...

Nem rongyá nézõs kategória ebben igazad van, de úttörõ és újító jellegû kreatív mûként nyugodtan emlegethetjük.

Ez a Kincs amin nincs + a Bud Spencer- Terence Hill filmek egy érdekes kategória, ha belegondoltok mind egy kaptafára készült és mégis odaszögezi a legtöbb embert a székhez (gyanítom, hogy a 2 fõszereplõ személyisége és kisugárzása miatt).

Filmes off vége:

Valaki esetleg megvette innnen a Two Worlds 2-t? Nagyon áradoznak róla, hogy milyen szép a CE kiadású Royal Edition, na arról egy itteni tulajtól megnéznék egy két fotót!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12290
Egyébként ebben nagyon igazad van! Ha az ember megjelenés környékén benéz egy játék topikba, akkor spoiler hegyekkel találkozik!

De hogy letudtak a minap b...intani az SG Fallout New Vegas témájú forumában, amikor egy random eventet leírtam, hogy spoiler spoiler, utána 2 nappal meg az illetõ akkora fõstory spoilert beírt, hogy majdnem leestem a székrõl. Fõ a következetesség...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12289
Spoiler mentesítettem a hsz-t! :-D

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12288
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A legdurvább, amikor az elsõ részben megkapják a csontfûrészt és kiderül pár perccel késõbb, hogy ott volt a kulcs a közelben... meg hogy a hullának vélt valaki a teremben végig élt és õ volt a pszichopata!

2. rész mikor bemászik a csávó az égetõ gépezetbe a kulcsért és rácsukódik az ajtó, megsül. Az is nagyon durva!



Igen komoly mondanivalója van ezeknek és sokminden kiderül az emberi pszichérõl is benne, hol vannak a határok, ki képes átlépni a saját határait (egyébként én mindig azt mondom, hogy a túlélésért egy átlag ember is hihetetlen, elképzelhetetlen dolgokra képes, csak alap nyugalmi, mindennapi állapotban egyszerûen nincs szüksége ilyen drasztikus lépésekre).

Egyébként még ötletben, amit én nagyon kreatív filmeknek tartok azok a Végsõ Állomás filmek!
Hatalmas filmek!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#12287
Megtettem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#12286
Azt írja, hogy igen.
Mondjuk, nincs helyem, hogy teszteljem - remélem, Te majd megcáfolsz, amikor kipróbálod - de a képen látható Dragon Age 2-es lapocska hátulján bizony az aktiválás ott szerepel... ha szó szerint vesszük a dolgot, nincs baj... ha elõtte le kell tölteni és a kóddal aktiválni, na...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12285
Akkor töröld légyszives, már kimentettem wordbe, csak újra beillesztem a hsz-t + hozzárakom a spoiler keretet!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zorrobomber
#12284
Egyik szarabb mint a másik 😄 Kivétel csupán a FNV

#12283
Rontsd csak el! Mit találtál (le kell tölteni a DLC-ket?)?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#12282
Sajnos nem - csak törlési jogom van:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12281
#12264-esre gondoltam!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#12280
konzolra is rá lehetne kötni egy shotgunt aztán rajta, game.... over XXXD

#12279
Úúúú! Tényleg! Bocs! Automatikusan írtam!

Imy, te tudod szerkeszteni a hsz-eket házigazdaként? Ha igen, akkor dobd már bele egy spoil keretbe az elsõ 2 bekezdést, ha nem akkor meg töröld légyszi a hsz-t beírom spoilerbe az olyan részeket! Köszönöm!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12278
Ezt sajnos azért nem merik bevállalni, mert a konzolokhoz kell butítani a játékot!
IMYke2.0.0.0
#12277
MadTV paródia:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12276
hát igen, szar lenne egy ilyen bug XXXD

IMYke2.0.0.0
#12275
ÉS ha elbukná, de nem loccsanna az agya, az egyszeri játékos menne a boltba reklamálni... szint látom magam elõtt 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12274
a játékot nem nevezném szarnak, csak nem tudja visszaadni a filmek hangulatát. Míg a filmben a szereplõk erõsen vívódnak minden egyes feladványnál, mivel legtöbbször maguknak kell fájdalmat okozni, a játékban ezt nem lehet visszaadni. Akkor lenne igazi a game, ha a PC-re rá van kötve egy fegyver és ha elbukod akkor szétloccsan az agyad XXXD

#12273
Mind a 7 részt láttam,abból 6-ot moziban premierkor-egyet ugye "betiltottak"-imádom õket😊))a játék szar😊
#12272
Reméltem, hogy ennél egy kissé konkrétabb leszel, vagyis inkább azt, hogy a látványon kívül más is megfogott. A demó önmagában nem volt túl meggyõzõ (rossz se, nem arról van szó), de valószínûleg ennyiért én is beszerzem, ha nem költöttem volna másra is, akkor nem lenne kérdés.
#12271
Szerintem a spoilereket azért érdemes óvatosan kezelni, még ha ezeket én éppen láttam is, tudom, hogy hozzám hasonlóan sokan vannak több évesben lemaradásban a filmekkel, játékokkal, és teljesen semleges topikokban is mindig megszívatnak azzal, hogy az általam végre valahára megnézendõ film vagy játék csattanóját lelövik. Az SG-n adott játék topikjába végigjátszás elõtt szinte be sem lehet nézni (bár többnyire nem is áll szándékomban). Esetleg a Football Managerébe <#idiota>
#12270
Én nem mondom, hogy nem hoztak újat, az elsõ rész pedig tényleg majdnem jó film. Ami engem zavart, hogy az egész koncepció az volt az elsõ két filmben, hogy Jigsaw milyen jól eltervezte, hogy ki mit fog csinálni. Viszont ha bármi máshogy történik, akkor már borult volna az egész "zseniális" terv. És erre voltak kihegyezve a fordulatok is, nálam ez teljesen elvitte az élüket (nálam sokat levettek az élménybõl, kisebb, d ekomolyan vehetõ fordulat nagyobbat ütött volna alapon). A Jigsaw's Luck találóbb cím lett volna...

Popcornmoralizálás valóban volt bennük, de az biztos, hogy amiatt nem nézném ronggyá. Persze ha szeretném a stílust (illetve nincs bajom vele, csak a maga helyén kezelendõnek tartom), akkor az elsõ részt is nagyon szeretném, így is inkább az zavar, amikor többnek akarják látni, mint ami (nem feltétlen rátok célozva). Én sem mondom azt a Kincs, ami nincsre, hogy mekkora dráma, pedig bugyutasága ellenére az egyik kedvenc filmem 😊

Na mindegy, amúgy sem csak az offolási vágyam miatt hoztam fel, úgyis csak az elsõ két filmrõl tudok nyilatkozni, de már azokat is régen láttam. Szóval inkább a játékra akartam rákérdezni, jelesen, hogy egy hozzám hasonló nem feltétlen rajongó (és itt nyer értelmet az álláspontom kifejtése), aki viszont a puzzle-öket szereti, mit szólna hozzá. Bár aligha szerzem be, inkább csak szeretném elhelyezni a saját kis világomban, ha mégis az ölembe hullik, vagy rám jön az öt perc.
w77d
#12269
hát átlagban egy film ugye ily 2000ft környékén mozog, kivétel a limitált díszdobozok, mert azokból is van dögivel hála az égnek 😄

Muttley
#12268
Nekem meg ezek vannak:



Ráadásul mind eladósorban, egyben.

Just do it :)

IMYke2.0.0.0
#12267
A "Saw-sorozat" számomra az elsõ részig volt értelmes - akkor ütött, hatalmasat. A többi, azaz már a másodiktól, a pénzrõl szólt. Méghozzá pofátlanul.
Ja, és csak a 4. részig voltam képes megnézni, a premierekhez képest nagy csúszásokkal, mert annyira "érdekelt" mindegyik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#12266
Akkor még nem rontom el a kedved a Dragon Age Ultimate-tel kapcsolatban...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12265
Hát szeretheted akkor a filmeket! 30-40? Az már lóvéba se kevés! Szabad kérdezni, hogy milyen árfolyamon megy ezeknek darabja?

Sajnos én a filmekkel úgy vagyok, hogy pl havertól elhoztam (csúnya verziójú) 3 évvel ezelõtt vagy 20-30 filmet, hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy megnéztem belõle 5-öt, pedig imádom a filmeket.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#12263
én a DVD filmjeimmel szoktam így csinálni. Amíg nem nézem meg, addig nem bontom ki. Amikor egyszerre 30-40 filmet berendelek akkor azért elég sokáig csomagolva marad néhány XXD

#12262
Ma felkeltem, elsétáltam az íróasztalomhoz és ránéztem a 3 új szerzeményre (egymás alatt még bontatlanul), a felsõ a Fallout 3 Goty volt és már jól indult a napon (gyönyörû az a kiadás) és a Dragon Ultimate borítóval is kezdek már megbarátkozni. Jobb volt mint egy kávé... 😄

Valakik itt szívszélütést fognak kapni, hogy a játékaim 50 %-a bontatlan... XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#12261
a saw filmeknek legalább nagyon komoly mondanivalójuk van és gondolkodtató részek is vannak benne. Számomra a tetõpont a harmadik rész volt, de az összes többit mûremeknek mondanám. Egy horror sem képes ilyen sztorit, gondolkodtató részeket összehozni...

IMYke2.0.0.0
#12260
Én drukkolok, és kíváncsi is vagyok. <#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12259
Ma, ha a telefonom, a mikro usb kábel, a Nokia Pc suit és a számítógépem is úgy akarja, akkor készítek fotót az én eredeti játék gyûjtemény (ecske)-emrõl.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12258
Köszi! :-)
Viccen kívül majdnem a könnyem kicsordult örömömbe... egyszerûen azért mert a fejembe vettem, hogy maximális grafikai beállítások mellett, extreme HD-ben, achievmentekkel, összes DLC-vel, MAGYARUL akarom végigvinni ezt az ékkövet és most végre megadatott... erre várok 1.5 éve!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.