311797
  • IMYke2.0.0.0
    #175553
    Így van. Én is :(
  • Evoluti0N
    #175552
    Majd szépen átszoktatnak minket erre. Pár év és teljesen természetesnek fogja mindenki venni. A DLC-k divatba jövésének idején is mindenki tiltakozott, most meg úgy vásárolják őket, mint a hülyék. Én is.
  • Totti5
    #175551
    Nem persze, csak az a grind és szopás mennyiség amitől ingyenes túlmegy minden határon.
  • Micsu
    #175550
    f2p se kényszerít
  • w77d
    #175549
    Nem kell nekem minden DLC, Nem kell nekem minden DLC, De fasza ez az új DLC... Picsába XXD
  • w77d
    #175548
    De a karrierbe is unlockolhatóak? Mert terveim szerint úgy is rongyosra tolom majd...
  • Totti5
    #175547
    Dlct ne keverjük bele. 1enként megvehető az összes autó, anélkül hogy a karriert elindítanád.
  • genndy
    #175546
    Vagy változtass a gondolkodásmódodon, hogy ne tudjanak lehúzni...
    "Nem kell nekem minden DLC", "nem kell nekem minden DLC", "nem kell nekem minden DLC", "nem kell nekem minden DLC" sokszor egymás után
  • w77d
    #175545
    sajnos ezek a mikro tranzakciók az olyan beidegződésű játékosoknak, mint én nagyon rácseszés. Forza 4-ben is minden létező DLC-t megvettem, mert szeretem a teljesség érzését, sőt ha ez nincs meg, nem is tudok teljes élvezettel játszani. Ezért van, hogy mind a 380 steam-es játékomhoz minden DLC megvan. De ez így kibaszás, kihasználják, hogy ilyen elcseszett gondolkodásmódom van :S A GT6 milyen módon lesz mikro tranzakciós? Ott is egyenként kell csomagokat vásárolni majd? Én komolyan gondolkodom egy PS3 beszerzésén a játék miatt, de eddig erről nem volt szó.
  • Totti5
    #175544
    Vegigjatszottad már?
  • Fpocok
    #175543
    Hagyjuk már ezt, hogy csak opcionális... Amikor mikrotranzakciós a játék, akkor direkt a fejlődést is úgy csinálják meg, hogy sokkal többet kell gályázni ahhoz, hogy játékpénzből megvegyük, mintha nem lenne benne mikro... ezzel is arra biztatnak, hogy vegyél.

    Itt egy több mint 100 dollárba kerül kocsi a mikroboltból!
  • zorrobomber
    #175542
    Forza 4-el én tök jól elvagyok kocaautózósként, úgy hogy valószínűleg soha az életben nem fogok DLC-t venni hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #175541
    Megszokod és megszereted - később pedig már vidáman fizetsz a félig megtöltött lemezért, és a feltelepített játékod egésszé tételéért is... mert ezt akarják ám elérni.
  • Totti5
    #175540
    Akkor a Forza4 is f2p volt? Lehetőség, kenyszerites közt hatalmas az űr!
  • IMYke2.0.0.0
    #175539
    Kommentár nélkül:

    "Mikrotranzakciók és előfizetések - ez a jövő

    A napokban kiborult a bili a játékosoknál, amint az első vásárlók kezükbe vették az Xbox One-t, és a hozzá tartozó nyitójátékokat. A kicsomagolás örömteli pillanatait hamarosan bosszúság vette át, ugyanis kiderült, hogy a legtöbb játék beépített mikrotranzakciós lehetőségékkel érkezik, ami a hírek szerint különösen a Forza Motorsport 5-ben volt kellemetlen. Pár napja derült ki, hogy a Gran Turismo 6 is mikrotranzakciókkal érkezik, így egyre több teljesárú, 60 dolláros játék viselkedik úgy, mintha free-to-play lenne. Hatalmas kampányt indítottak Twitteren a külföldi játékosok, és a legnagyobb lapok is cikkeznek a témáról.

    Amikor a Microsoft visszafordította a DRM-mel kapcsolatos intézkedéseit, több iparági szakember, köztük Cliff Bleszinski is figyelmeztetett mindenkit, hogy ugyan a Sony marketingje csábító és szimpatikusnak tűnik, valójában mi, játékosok fogjuk meginni annak a levét, ha a használt játékok piaca tovább működik, és a kiadók nem látnak több pénzt a dobozos eladásokból. Úgy tűnik igaza lett. Ma éppen az Avalanche fejese, Christofer Sundberg jegyezte meg, hogy most már úgy tűnik, ez a konzoljátékok jövője: "Mikrotranzakciók, előfizetések, és alternatív üzleti modellek alakítják a jövő generáció játékait. Ennyire egyszerű."
  • IMYke2.0.0.0
    #175538


    "A hölgyet napjaink egyik legtehetségesebb programozójának tartják, így nem kis hír volt, amikor annak idején az éppen megalakuló 343 Industrieshoz került (a női John Carmacknak is szokták hívni). Sokan neki tulajdonítják, hogy a Halo 4 több kategóriát ugrott felfelé a látványt illetően, ráadásul a Corinne által fejlesztett technológiákat a Microsoft több részlege is felhasználta. Nevük elhallgatását kérő források szerint rendkívül fontos volt a jelenléte a 343-ban, hiszen nem csak, hogy rendkívüli tudású szakember, de a játékipar legbefolyásosabb emberei között szereplő kevés nők egyike.

    Corinne mindenesetre a Naughty Dognál folytatja pályafutását, akik korábban tettek már csodát a PS3 konzollal és bizonyították, hogy remek programozóik vannak. A hölgy Twitteren elárulta, a PS4 lehetőséget ad a hardverhez nagyon közeli programozásra, ami az ő szakterülete."

    5 Famous Female Programmers Across the Globe
  • Totti5
    #175537
    Már látom:)

    Kevés tartalom, vagyis kevés pálya.

    Autókból minden lényeges klasszik és modern sport/szuper autó benne van. Alapjáraton 200 akárhány db, olyan minőségben ahogy még autós játékba nem jelent meg. Nomeg 200 autó hol volt valaha is bármelyik autós játékban? 30-60 max ami szokott lenni a legnagyobb tartalmaknál. F4hez képest visszalépés, de ha ennyi autó készült el, akkor ennyi. T10 pont az a csapat akik csinálják és az összes modell egyenletes minőségben lesz benne, 2 év múvla már lehet 500 autó lesz, de nem is ez a fontos, hanem a pályák, abból kell sok. GT6 az 1200 autójával, ami valójában max 300 ami kurrensgen szint, a többi félkész, nincs belső, kidolgozatlan, gyengébb + száni hangok.
  • grebber
    #175536
    Forbidden Siren: PlayStation 4-en folytatódhat a Sony horrorja?

    Kár hogy ez a széria elkerüli a pc-t :(
  • IMYke2.0.0.0
    #175535
    Én többre emlékeztem - köszönöm a korrigálást.
  • arty
    #175534
    Oké, az tény, hogy inkább FC3 a Forza.

    Viszont akkor is aljas húzás és mindhármat utálom érte, mert nincs rá mentség és pontosan tudjuk miért tették :(
  • Probatbicol
    #175533
    De, pont 20 perces. Ebben a sztoriban ennyi van, viszont így nagyot üt. Kár, hogy csináltak belőle egész estés filmet, az szerintem csak közepes lett.
    A TZ-os részt adták anno a magyar tv-ben is, örökre belém égett a történet.
  • Totti5
    #175532
    Aliens mindenhogy gáz, trehány munka.

    FC3 meg mindehogy minőségi.

    Ez nagy különbség.
  • arty
    #175531
    Vagy az Aliens.
  • Fpocok
    #175530
    Jah. Mint pl Far Cry3.
  • arty
    #175529
    a lényeg az, hogy ez is beállt a sorba: a korai prezentáciohoz képest jelentősen butitanak a végleges termék grafikáján
  • Totti5
    #175528
    Melyik gameplay videóra gondolsz? anno és most.
  • davidka003
    #175527
    Metro Last Light DLC-it próbálta valaki?
    5 dollárt megér valamelyik? Milyen hosszúak?
  • Fpocok
    #175526
    A demó prezentáció? Amit mutogattak megjelenés előtt?
  • Totti5
    #175525
    DLC eddig is volt mind a F3 mind az F4hez. Havonta jött ki 10 autó 1 éven át mindegyikhez.
  • Totti5
    #175524
    Melyik demó és milyen kamu videó volt róla? az egyetlen render trélerre gondolsz? ez nem szép? mutass szebbet, várom a listát:
  • Szabi #175523
    mert behalt a szolgáltató oldala... :-/

    nekem is van ott oldalam (tárhely) az is behalt.. még az ip-t se találni ftp-n -.-"
  • Fpocok
    #175522
    Ami az aláírásodban van link, nem működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #175521
    http://www.tocaedit.com/
    Leírásom: KLIKK
  • IMYke2.0.0.0
    #175520
  • IMYke2.0.0.0
    #175519
    A sorozat epizód sem 20 perces, amúgy.
  • IMYke2.0.0.0
    #175518
    Nincs.
  • IMYke2.0.0.0
    #175517
    "The Box is a 2009 American psychological horror film based on the 1970 short story "Button, Button" by Richard Matheson, which was previously adapted into an episode of the 1980s iteration of The Twilight Zone. "
  • Mardel
    #175516
    Te azt hitted, hogy nem ulnek fel a DLC vonatra? Szerintem lesz meg tobb ilyen.
  • Shep
    #175515
    Háááát szerintem ez nem is szép.
  • Fpocok
    #175514
    Egy kis Forza5:
    Itt egy jó kis cikk róla.
    Nagyon kevés tartalom és arra mennek rá, hogy az alapdíj mellett még fizess, fizess, fizess... undorító.

    Itt meg egy összehasonlító képecske, hogy mekkora kamu volt a megjelenés előtti demók.