311797
  • Szabi #175593
    oké, én még első körbe angol nyelvi fájlokat kell szerezzek, vagy tényleg sírva fakadok :D
    (a 0day ruszki verzió kellemetlen oldala... :DD)
  • DarkSector
    #175592
    Nah ez az Amy még oké, de eléggé lehordták a játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #175591
    Most ráküldöm az Acronist a HDD-re, hátha tud kezdeni vele valamit, hogy kevesebbet swappeljen [töredezettség].
  • IMYke2.0.0.0
    #175590
    Tudok hozni, ha kell - de félek, olyan akadozást fogtok hallani és látni a "netem" miatt, hogy sírva fakadtok :)
  • Szabi #175589
    elkezdtem tölteni a játékot (~50 perc és lent van), kéne majd néha csapatni egy kicsit, mikrofonotok van ? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #175588
    Sírás ON: a gép és a net hulladék - az otthoni HD 4850 és a +2 GB sem elég ennek a játéknak. SSD biztosan segítene az állandó HDD-swap-akadozáson..
    Sírás OFF.

    Mondjuk, otthon kicsit kevesebbet akadozott, az E8400 miatt - nem ok nélkül erősebb, mint ez az AMD X2 6000+.
  • Tinman #175587
    + AMY - 645 FT

    Ezt vettem, meg Dust: An Elysian Tail-t.

    Oszt' el is ment ezekkel az a potya píz, amit akkor kerestünk, mikor MS pontokat átváltottak HUF-ra.

    Mondjuk csak a váltáson ezeket "nyertem":

    - The Walking Dead: 400 Days
    - Asura's Wrath Episode 11.5
    - Asura's Wrath Episode 15.5
    - Ghostbusters
    - AMY
    - Dust: An Elysian Tail
  • Szabi #175586
    100+óra alatt mentem néhány versenyt :D

    #175585: az elején én is szép sorban ugrálgattam mindenféle járgánnyal, aztán magyarokkal elkezdtünk szórakozni, hogy ki tud nagyobbat ugrani, majd a végén már mindenki veyronozott, így elkezdtem én is :D
  • IMYke2.0.0.0
    #175585
    Szabi egyelőre verhetetlen.
    Én nem futamokat, hanem kisebb feladatokat akarok előbb teljesíteni - nagyobb kihívások például a számomra a Carrera-val nagyobbat ugratni, mint Szabi a Veyronnal stb., de pár Autologos feéhívásra azért odatettem magam :)
    Majd meglátod [ahogy nézem, épp játszol már].
  • szucsy89
    #175584
    Üdv!

    Lehet már tudni, hogy idén mikorra fog esni Steamen a karácsonyi akció (egy hétig minden nap más játékok vannak nagyon leárazva)?

    Valamint most pénteken milyen akció lesz, a tavalyikból kiindulva (egy vagy több játék)?
  • mester1987
    #175583
    Nem tudok erre már mi írni, de az Activisionnél nagyon lelkesek, miután megnőtt az eladása az alacsonyabb gépigény után :)))
    Hihetetlen. Ennyi.
  • Micsu
    #175582


    hamarosan neki is kezdek
  • grebber
    #175581
    Yeah!Ezért le is szedem pc-re is! Végre normális kutyaszőr
    Most már tuti biztos ha minden élmény kell legyen csúcs ati meg egy csúcs nvidiád és cserélgesd őket.
    Véletlenül se legyen soha semmi egységes.
  • DarkSector
    #175580
    Fekete péntek akció a live-on.

    Kibaszott nevetségesek ezek az akciók.... Enyhén fogalmazok ha azt mondom hogy ez kibaszottul nem olcsó!

    Deadpool - 7794 Ft
    Dust: An Elysian Tail - 1288.60 Ft (kipróbálható)
    Fallout 3 - 995 Ft
    Mark of the Ninja - 1288.60 Ft (kipróbálható)
    Metro: Last Light - 3995 Ft
    Motocross Madness - 622.50 Ft (kipróbálható)
    Rockstar Table Tennis - 676.60 Ft
    Runner 2 - 1895 Ft
    Sacred Citadel - 1895 Ft (kipróbálható)
    Sleeping Dogs - 3093.80 Ft (kipróbálható)
    The Bureau: XCOM Declassified - 4946.70 Ft
    The Cave - 947.50 Ft (kipróbálható)
    The Elder Scrolls V: Skyrim - 2995 Ft
    The Walking Dead: Survival Instinct - 3995 Ft
    Tomb Raider - 3495 Ft I
  • Tinman #175579
    Yeahhhhhhhhhh!

    Bütte' vagyok magamra is egy picit :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kedves ..... !

    Bizonyára nem emlékszel rám, így nem is fárasztanálak magammal, csak kérdezni szeretnék:

    Megcsinálod-e, esetleg folyamatban van a King's Bounty: Warriors of the North magyarítás?

    Ha a válaszod igen és még nem rendelkezel a játékkal, örömmel megvásárolom neked a Steam-es verziót és a kulcsot elküldöm neked e-mailben.
    Tudom nem sok, de talán ez is segítség lehet...

    Előre is köszi a választ!

    Üdv:......


    jan. 12.

    Szia!

    Pár dolgot megcsinálok rajta, de biztos, hogy az egészet nem.

    http://data.hu/get/6060452/Kings_Bounty_-_WarriorsOTN_HUN_Prev02.zip

    Ezt tedd fel a te változatodra és pár dolog magyarul lesz.

    Üdv!

    Elküldve: 2013. január 11. 21:13
    Tárgy : KB: Warriors of the North


    jan. 12.

    címzett: ..........

    Időhiány az oka?
    Esetleg összeszedhetek pár rajongót, aki még áldozna is arra, hogy elkészüljön a magyarítás :-)

    Kicsit vicces a helyzet, mert a KB-ért eléggé odavagyok, annak idején filmsorozatokhoz, sokszor hallás után feliratokat is készítettem, de úgy el vagyok kényelmesedve, hogy magyar felirattal szeretem élvezni ezeket a játékokat, ezért vágyakozom a magyarításra.

    Tehetek valamit az ügy érdekében?

    Üdv


    jan. 13.

    Szia!

    Ez minimum fél éves munka lenne és mostanában elégé magam alatt vagyok. Nem akarok többé nagyobb munkába belevágni.
    Ha akarod, körbekérdezhetsz ki akarná támogatni a projectet, de sok reményt ne fűzz hozzá.

    Üdv!

  • mester1987
    #175578
    Call of Duty: Ghosts New Patch;

    Noticed a store option has been added, also Nvidia Fur and PhysX have been added
  • Tinman #175577
  • arty
    #175576
    hümm. amugy olyan sok helyen nem látom a neved... ;))) szabi-t viszont annál inkább :D

    (nemrég még tottit is megtaláltam, ezekszerint a boxos cuccok is átsyncelődnek)
  • IMYke2.0.0.0
    #175575
    Például, az 1:22-es idődön kívül szinte mindenben a Carrera-val állok az élen veletek szemben :)
  • IMYke2.0.0.0
    #175574
    Elég jó lesz - csak rekord döntögetéshez tud kevés lenni itt-ott.
    Az első mentésem ~50 órájában [DLC-k nélkül] csak a Carrera S-sel játszottam, szinte végig a játékot.
  • arty
    #175573
    thx - ezekszerint a 41-ből nem jön le a sok dlc kocsi

    mondjuk ötletem sincs, hogy melyikkel menjek, legszívesebben a carrerat fejlesztgetném, de lehet az sose lesz elég jó :)
  • arty
    #175572
    játékfüggő - egy rövidebb karrieres árkád címben szerintem 50-70 kocsi teljesen elég, de egy forzába/gétébe, hosszu karrierrel én elvárom a 4-500at
  • Totti5
    #175571
    Autolog jó lenne, de a Rivals pl 100%ban arra épül, így meg már nem. Nincs körítés, ez igaz at MW-re is, de az mág ótókázás volt nem akciójáték.
  • wantonly
    #175570
    Tinman! És akit érdekel. Elkészült a King's Bounty: WotN magyarítása.

    Aryol: "A honosítást elküldtem a portálnak, nemsokára ki fog kerülni. Jó szórakozást hozzá!"
  • Totti5
    #175569
    Need for Speed: Most Wanted (2012)/Vehicles
  • genndy
    #175568
    Szerintem sokallja...

    NFS-ben én mondjuk 30-at mondanék.
  • Evoluti0N
    #175567
    Mint autós játékokat egyáltalán nem játszó személy kérdezem: Mennyi autó számít normális mennyiségnek egy autós játékban?
  • arty
    #175566
    amugy nem is day1 a gáz, mert amit day1 veszek azt ÁLTALÁBAN hamar le is tolom, s amikor pár honapra rá kijön egy dlc... leszarom, ugyse veszem ujra elő (nincs idő)

    de amikor évesen megveszek valamit akcioban, s dlcre az akcios ár kb ötszörösét mééég elkölthetem... szarügy :)

    (szinte semmihez nem veszek dlct, kivétel a forzák)
  • arty
    #175565


    (te kiégett vén pötsch, már semmiért nem tudsz annyira rajongani!!!4444 :DDD )
  • arty
    #175564
    Gyógyulást kívánok.

    A másik oldal tuti nem fog változni, sőt: egyre nagyobb szopórollerre ülsz fel.
  • IMYke2.0.0.0
    #175563
    Azért, meg kell hagyni, így, hogy vannak leküzdhető köridők, teljesítmények - értsd: Autolog [amit még mindig nem tudok szeretni] - a barátok által, egészen más megvilágításba kerül a teljes játék.
    Az ilyen multi bejön. A valódiban (kipróbáltam) sok a cheater ruszki kis [háttérben szólt a ványeska zene].
  • Shep
    #175562
    Hát az újban se nagyon van több, pl. mi az hogy nincsen Dodge Viper? :)
  • w77d
    #175561
    mást nem is érdemel :D
  • MerlinW
    #175560
    NFS-t mindig virágboltban kell venni, az tartalmaz mindent:)
  • arty
    #175559
    amugy az komoly, hogy a nfsmw2012-ben dlck nélkül 21 autó van?!
    ugye elnézek valamit?!
  • MerlinW
    #175558
    "hogy sokkal többet kell gályázni ahhoz, hogy játékpénzből megvegyük"

    Ha jó egy játék, akkor az nem gályázás, hanem élvezet. Ha nem jó a játék,akkor meg miről beszélünk?:)
  • Micsu
    #175557
    már rég megmondtam hogy a dlc a gaming pestise
    az ember megveszi 1st day a játékot hogy tényleg támogassa a fejlesztőt erre kidobnak még 10 dollárért 1-2 órás story dlcket, azért se fizetek értük, dögöljenek meg mind
  • Evoluti0N
    #175556
    Tényleg azt érdemelsz. Nem ironizálok. Erősebb, vagy mint mi.
  • Micsu
    #175555
    én külön sose fizettem még dlcért, se 10 dollárt, se 1et, vastaps Micsunak
  • Micsu
    #175554
    egyet értek de akkor se vagy kényszerítve fogd már fel