311800
  • Tinman #175877
    Enslaved 9.99 dolcsi
  • Fpocok
    #175876
    Eddig is tudtuk, hogy nagyban leszarják Európát. Kell ennél jobb bizonyíték?
  • davidka003
    #175875
    1 játékért brutál ár.
    Főleg ha azt nézem, hogy a Dark Souls 2 black armor edition 13k előrendelve és ahhoz jár zenei album meg artbook. Nem csak egy szaros digitális verzió.
  • IMYke2.0.0.0
    #175874
    //Halkan jegyzem meg: és ez még drágább lesz itthon...
  • Tinman #175873
    Risen Collection tényleg full, összes Risen összes DLC

    7.99 dollár
  • Sir Quno Jedi
    #175872
    55font 19635HUF jelenleg. Gratulálni szeretnék. ÉS ezért kaphatsz inferior konzolos szar mocskot, míg PC-n olcsóbb is és jobban is fut, szebb is. Ezek elmebetegek. Így hogy lowtechet árulnak aranyáron gammákkal, nem jutnak messzire... Kívánom bukjanak el mindketten, sony, vagy ms, egykutya.
  • genndy
    #175871
    Hm, Steamen a "napi deal" természetesen megint nem az. A főoldalon 8 óra maradékot ír, az egyes játékoknál meg még 32 óra van. Szóval a "napi" megint "kétnapi", mint újabban szokott lenni. Legfeljebb 8 óra múlva lesz váltás, és akkor 24 óráig valójában két akció fog futni (plusz a flashek).
  • IMYke2.0.0.0
    #175870
    :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #175869
    Újabb érdekesség:

    "Európához igazítják a PS4-es PSN árakat

    A héten sokaknak fennakadt a szemöldöke, mikor tájékozódtak a PSN piac várható árairól. Először akkor néztünk nagyot, mikor meghallottuk, hogy 60 font körüli ára lesz mindennek a PlayStation 4 online piacterén, aztán másodszor akkor, amikor kiderült, hogy 5-8 fonttal drágábbak lesznek az EA játékok.

    Most kiderült, hogy Sony egy kis ráhatással volt az árat meghatározó kiadókra, így levitték az Xbox One-nal azonos árszintre a FIFA 14, a BF4 és az Assassin's Creed 4 árát is. Az árkülönbségek oka állítólag abban keresendő, hogy más módokon konvertál dolgokat (pl.: valutát) a Sony és a Microsoft. Kíváncsian várjuk, hogy milyen árak lesznek a magyar PSN piacon. A briteknél az EA játékok és az AC4 most 55 fontért mennek, míg a Just Dace 2014 40 font."
  • Sir Quno Jedi
    #175868
    Ezé nem kell konzolnak hazudott settopboxot venni. Ugyanis egy 8k-s wayteq settopbox is tud mindent amit kell (nekem is van kettő is), igaz járékra alkalmatlan, akárcsak az xboxone, node az ára is huszada.
  • IMYke2.0.0.0
    #175867
    "Titanfall - nem kell kényszeríteni az online jelenlétet

    Habár a Titanfall egy kizárólag online játszható anyag, Abbie Heppe a Respawntól úgy véli, nem feltétlenül kell minden más játéknak is ebbe az irányba indulnia. Éppen ezért a stúdiót még a Microsoft eredeti DRM-es és online tervei sem ejtették kétségbe, hiszen eleve az online világnak készítik a Titanfallt. Heppe szerint ugyanakkor az online közösségekben, és a mindig online jelenlétben sok előny van: "Nagyon furcsa ez a helyzet, hiszen amikor egy single player játékkal játszom, akkor is mindig online vagyok. Folyamatosan látom a barátaimat, hogy ki jelentkezik be vagy ki, és az egész egy közösségi élmény. Ha csak nem kapcsolsz ki mindenféle értesítést, és ignorálod a világot."

    Heppe szerint a folyamatos online jelenlét különösen a telefonokon érvényes, ahol a játékosok ráadásul elvárják, hogy az összes szolgáltatás működjön a háttérben, miközben játszanak egy-egy mobilos címmel. Ugyanakkor azt Heppe is elismeri, hogy mindentől függetlenül nem kell minden stúdiónak kizárólag online játszható címekkel előrukkolnia: "Nekünk persze könnyű ezt mondani, hiszen mi online játékot készítünk. De úgy gondolom, hogy van hely a piacon a kizárólag egyjátékos élményeket nyújtó címek számára is. Még akkor is, ha a single player mellé multiplayer komponensek is bekerülnek. Ami egyébként szerintem a legtöbbször butaság, mert egy stúdiónak azt kellene csinálnia, amiben a legjobb, és nem kellene mindenféle egyéb dolgot belekényszerítenie a játékába, ami ráadásul sokszor nem is illik bele.""

    Már vártam, mikor mond valami hatalmas bikakakit, amikor kiderült, hogy mégsem fog...
  • Rapid81
    #175866
    Nem játszom ám én mindennel, csak azzal, ami tetszik. :P

    Azért meg nem jelentkezem, hogy 1, elvegyem mástól az esélyt, 2, ott pihenjen az accomon és sose legyen elindítva.
  • IMYke2.0.0.0
    #175865
    "Félmegoldás született az Xbox One európai tévés problémájára

    Arról már írtunk, hogy az Xbox One alapvetően 60Hz-en működik, azonban a legtöbb európai kábeltévés szolgáltató 50Hz-en adja műsorát. Így ha a set top boxunkat az öreg kontinensen bedugjuk a konzolba, akkor képminőség szempontjából nem a legjobb végeredményt kapjuk. Nos, született a dologra egy félmegoldás: ha a konzol beállításai között a HDMI beállításokat auto-detectre állítjuk, majd a felbontást átállítjuk 1080p-ről 720p-re (vagy fordítva), akkor a masina megkérdezi majd, hogy meg akarjuk-e tartani az új felbontást. Ha ekkor nemet nyomunk, akkor a konzol vélhetően azt hiszi, hogy a tévénk nem kompatibilis a 60Hz-es jellel, így 50Hz-re vált. Mindez örömteli és remek, egészen addig, amíg nem próbálunk meg játszani, ugyanis ezek után ott jelentkeznek majd a nem kívánatos képhibák - így kénytelenek vagyunk visszaváltani 60Hz-re."

    Totálisan MS-es megoldás.
  • Shep
    #175864
    Mert válogatós vagy :)
  • Tinman #175863
    Heroes VI. TÉNYLEG COMPLETE - 9.99 dollcsi UPLAY
  • Rapid81
    #175862
    Senki?
  • Rapid81
    #175861
    A felajánlás nemes és becsülendő, de ez sem érdekel...
  • bon
    #175860
    Hatalmas felajánlás
  • IMYke2.0.0.0
    #175859
    Gondolom, még nem veszed meg, de majd készülj fel Flexington nagyira :)))
  • Micsu
    #175858
    felsorolta a nyócéves xbox360 excl felhozatalt, impozáns lista :)
  • mester1987
    #175857
    Hmm... Köszi a tippet, metacritic-en is jobb, mint az előző majd 10 ponttal...
  • Shep
    #175856
    Az nem érdekel, nekem elég az alap.
  • Tinman #175855
    Majd a Goty-t...
  • IMYke2.0.0.0
    #175854
    Otthon kipróbáltam a Borderlands 2 eddig leghosszabb című DLC-jét.
    Gyerekek, Mister Torgue nagymamája halálos benne :)
  • Shep
    #175853
    Gamefly 3.75GBP a Dishonored de csak UK-ben, utálom ezt a diszkriminációt!
  • Tinman #175852
    Nagyon köszi a felajánlást!

    Sajna 2 percet késtél vele, mert már eltradeltem... d.u. kapom :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #175851
    Itt is köszönöm szépen a lehetőséget.
  • Fpocok
    #175850

    Milyen nagyon régóta várok erre. Ha tegnapelőtt raktad volna fel, akkor jelentkeztem volna. Ma már nem, nem veszem el mástól, aki többet használná. Köszi azért.
  • IMYke2.0.0.0
    #175849
  • IMYke2.0.0.0
    #175848
    Biztos hogy lenne - és bár épp tegnap beszélgettem wesker24-el a játékról, valahol igaza van: ha meglenne, akkor valószínűleg játszanék vele. Én azt írtam, hogy nem :)
  • genndy
    #175847
    Hát akkor érkezzen a Dragonborn:



    SG.hu tagok részére, min. 10$ contri. Szombat este 8-ig. Sok szerencsét!
  • genndy
    #175846
    Hát nem tiportátok egymást halálra...
    Oké, akkor földobom SG.hu-nak, aztán aki akar jelentkezhet innen is.
  • Zóanagyvarázsló
    #175845
    Kösz, de Wizardryból csak a konzolos részek, az új MMO-ócskaság és a Nemesis hiányoznak. A 6-7 GOG-on is megvan, a 8-at pedig majd akkor veszem újra elő, amikor az előző két részt meghódító partyt átviszem, addig elég volt a vele töltött 300-400 kivesézős óra.
  • Tinman #175844
    ZÓ!

    Wizardry 6-7-8

    2.84 Euro
  • Tinman #175843
    Eddig is annyi volt :-D
  • Tinman #175842
    Végre! Thx! Már 3 euro körül elgondolkodtam rajta... így meg best buy.
  • darkling
    #175841
    Papo&Yo $1 az Indiegamestand-en, steam-es.
  • lostprophet
    #175840
    Salvation Prophecy 50%-kal olcsóbban a Sztímen december 3-ig!
    Immár hivatalos magyar nyelvvel.
  • Shep
    #175839
    Jó bevallom szerintem sem de az az ár amit még kifizetnék érte. :)
  • arty
    #175838
    (suttogva mondom: szerintem a felét se ... de ez csak azután derül majd ki, hogy megvettük :D )