311801
  • Shep
    #175918
    Mert szar warez verziód van azért :D
  • Shep
    #175917
    Már az sértő, hogy azt feltételezed, hogy nem tudom ,hogy Hálaadást (november utolsó csütörtökje) követő péntek a Black Friday. Hálaadás esti NFL meccsekről már ne is beszéljek. :)
  • Shep
    #175916
    Tudom de akkor is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #175915
    Isten látja a lelkemet, nem megbántásként szánom Shepnek (neked sem), de ezt rajta kívül szinte mindenki tudja :)
    Életem első ilyen videóját a Youtube hajnalán láttam - s az ugye nem ma volt.
  • grebber
    #175914
    Egy db buggal sem találkoztam!Igen megérinthetsz!
  • MerlinW
    #175913
    Detto, gyönyörű felajánlás:)
  • ZsZso
    #175912
    Nem bírom kihagyni. Ezer hála Genndy a felajánlásért!
  • MerlinW
    #175911
    Fekete péntek van. Ilyenkor a jenkiknél a tegnap forgalomba hozott 300k-s TV-t is megkapod 150-ért:)
    Nézz videókat, mekkora őrültek háza van ilyenkor a kinti bevásárlóközpontokban:)
  • Shep
    #175910
    Azért vicces, hogy 1 hónapos játék már kevesebb, mint fél áron, jó bugos volt meg minden de ettől még igen jól sikerült darab.
  • grebber
    #175909
    Amazon Batman AO 20 dollár
  • lalakov
    #175908
    Most csak bruttó 277 Forint: Anomaly Korea (Android)
  • Shep
    #175907
    Csak simán a kábel jön, egyik lemegy a Tv-hez, simán rádugva az antenna csatlakozóra, a másik meg bele a netmodembe, nincsen semmi egyéb.
  • genndy
    #175906
    Ha set-top-box is kell hozzá, akkor nem fogod tudni így szétosztani.
    Ha csak simán egy koax kábel jön be, azt szétoszthatod.
  • grebber
    #175905
    Az igen szerintem a kutya nem veszi már ezért szórják így:

    Gamersgate: Sniper Elite V2 Collection 2 font!
  • Shep
    #175904
    Kérdésem lenne, nagyon témába vágó amúgy :) Tegnap behúzták ugye a kábelt 1 tv meg 1 net volt ingyen, na már most a padláson ahogy néztem tegnap egy coax 2-es elosztóval van szétosztva a cucc, ha szerzek egy 3-as elosztót akkor le tudom vinni a jelet a másik szobába is pl. a másik Tv-hez?
  • mester1987
    #175903
  • Micsu
    #175902
    nem értem egyébként steamen mi ez a fizetési változtatás, mi a tökömért kell újra beírnom a kártyaadatokat?
  • Micsu
    #175901
    én is bár azóta játszottam vele úgyhogy nem érdekel, ilyeneken felesleges felkapni a vizet mert mindig lesz hasonló "rábaszás"

    egyébként az anno meg a heroes nagyon jó ár, annot lehet meg is veszem, heroes már megvan
  • genndy
    #175900
    Várj. Ha nem lesz flashben vagy napiban több, akkor megveszed utolsó nap -50%-ban.
    Ha meg végképp lemaradsz, akkor ugyanezek lesznek ugyanilyen akciókban karácsonykor.
  • zorrobomber
    #175899
    Ekkora sz*p(at)ást!! :( 2 hete vettem $14.99-ért ugyanitt... végülis megér annyit is, de azért ilyen közel helyezni két durván eltérő árú akciót nem kifejezetten elegáns. Na de ez ne tartson vissza titeket:

    Far Cry 3 steam - $7.49
  • Sir Quno Jedi
    #175898
    Na, nézzük komolyabban a dolgokat. Itt ez az őszi vásár a staem-en. Jó néhány cím a wishlist-emről beugrott kedvezményesbe, ámde:

    10% röhej
    25% vicc
    33% nanee
    50% kevés
    66% alakul
    75% ez elfogadható

    Sajnos a címek többsége max. 50%-ig megy el. Namost, érdemes-e szerintetek várni, míg az 50%-osok beesnek 75%-ra (mivel régebben így volt napi, vagy flash sale-ekkel ilyenkor), vagy ez a vége, ez alá most a sale-en már nem fognak menni?! Csak mert nem akarok lemaradni a sale-ről...
  • kifli
    #175897
    A régiózáras játékokhoz olyan ip is kell asszem, amilyen régióba tartoznak. Szóval csak usa ip-vel tud aktiválni. VPN meg tiltott...


    Ha én arab állampolgár vagyok európai állásban, akkor nekem olcsó lesz a benzin?
  • zorrobomber
    #175896
    Anno 2070 Complete Uplay - $12.49
  • Sir Quno Jedi
    #175895
    Jaja , ilyenkor szerzik be a GTA-kat nagytételben a délafrikai feketék is! :D
  • zorrobomber
    #175894
    Amazonnál megint él vásárlásonként az 5$ credit, amit majd januárban az editors' choice címekre lehet ellőni.
  • Shep
    #175893
    Na meg van még pár déli Földtekés ország, de azért az Ausztrál piac elég nagy, ezért őket írtam elsőre :)
  • zorrobomber
    #175892
    jogos :)
  • Shep
    #175891
    ÖÖÖÖÖ Ausztráliában tavasz van, gyanítom erre utal az is ,hogy fejjel lefelé van, vagyis a Föld alsó felén :)
  • zorrobomber
    #175890
    ömm, na most akkor őszi vagy tavaszi sale ez? :D
  • Tinman #175889
    Eddig soha semmi gondom nem volt velük... amikor volt azonnal segítettek (15 percen belül) + másnap még egy másik supportos érdeklődött, hogy ugye, akkor minden rendben? Más világ.
  • IMYke2.0.0.0
    #175888
  • Micsu
    #175887
    már csak az a kérdés hogy minek jöttél ide csöveskedni magyarországra? :D
  • zorrobomber
    #175886
    Requires a UPlay account
  • Rapid81
    #175885
    Trial Evolution Gold 5 ojró most villámszélben.
  • IMYke2.0.0.0
    #175884
    Én 1+ éve dolgozom amerikai (toledoi) polgárként valami állandóan éhesek országában (hungry), és még egy darabig maradok - addig is játszom a természetesen amerikai STEAM-es accountomon lévő játékokkal, és hébe-hóba vásárolok is rá, természetesen a világ legjobb online boltjából, az Amazonról is digitális játékokat és halálos nyugalommal játszom, mert hiszen amerikai állampolgár vagyok...

    //Hú... mekkora körmondat lett
  • Tinman #175883
    [URL=http://www.amazon.com/gp/product/B00BUQA14I/ref=s9_al_bw_g367_i9?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-8&pf_rd_r=1MX2ZJH81QGB8A902TTD&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1681349422&pf_rd_i=7266959011]Star Trek (jah az "új") game 4.99 dolcsi[/URL]
  • Sir Quno Jedi
    #175882
    ÉN nem fogok hazudozni ezeknek. Elég volt a buzi live anno. Ha nem akarják a pénzemet, ha nem jó nekik az én euróm, akkor nem kapják meg(!!!) és kész leszarom. Inkább adom rosszarcú, gyanús alakoknak, akik játékokkal csencselnek. Ez elvi kérdés. :D

    Tiszta sor.

    Amúgy nagyon rég vettem olyan gammát, ami ruszkiktól származhat, vannak elegen akik segítenek idehaza és hivatalos eu-s giftként adják stb.
  • Tinman #175881
    De oroszbó' jó mi? :-D

    Nincs ezzel semmi gond, amíg nem kell hozzá VPN. Ezek közül egyikhez sem kell.
  • IMYke2.0.0.0
    #175880
    Amerikai állampolgár vagy, európai állásban. Bumm, megoldva.
  • Sir Quno Jedi
    #175879
    Csak nem legális ezeket steam-re regelni, mer amcsi, mink meg eu fosok vagyunk. Szal. nem szeretnék "kellemetlenséget".