311801
  • ratgab
    #176921
    Gondolkodtam rajta, hogy linkeljem-e, de mivel nekem is itt linkelték egyszer, így megtettem. Remélem Maross nem rág be érte, csak a jószándék vezérelt.
  • DarkSector
    #176920
    Jah én is vagyok így sok játékkal, ami amúgysem izgat, kár hogy a játék értékét , a valós értékét a stílus rajongói szava határozza meg. :)
  • arty
    #176919
    amugy szvsz ha nem jön ennyire be, és hármat már végleg megunnál, akkor goto GOW3, az állítólagosan legjobb rész
    ha valaha becsületből letolok egy ilyet (le se irom, jarlaxxe lelkitársam lelki nyugalma érdekében h FIXKAMERÁST :D ), akkor az AZ lesz
    nade erre kicsi az esély :)

    (amugy az elsőt Zó sem dícsérta ahogy, sőőőőt, elég kritikus volt vele, viszont a második óta hívő lett :D másik topikban olvastam kritikáit.)
  • ratgab
    #176918
    Minap tőle (Maross) vettem az XCOM: Enemy Within-t. Drágábban tudta beszerezni, mint amennyiért kiírta (vagy amennyiért ő eddig tudta, nem tudom hogy végül bukott-e rajta). Mondja, hogy fájt a beszerzés. Kérdezem mennyi volt, azt mondja nem érdekes, már megegyeztünk az árban, annyi maradt az ára.

    Egyébként Danih-ról is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Rendkívül korrekt, nagyon gyors, hihetetlen türelmes és segítőkész üzletfél.

    Ayoval se volt rossz tapasztalatom. Sok üzletet bonyolítottunk, nagyon korrekt, segítőkész és közvetlen üzleti partner. Sokszor még a biznisz után jól el is beszélgettünk. Jó fej.

    Ez a három kolléga nagyon erősen ajánlott üzletfél és maximálisan megbízható!
  • DarkSector
    #176917
    Oksa, ilyenek előfordulnak, de ez nem akkora nagy gond, kb 1 perc és hozzá lehet szokni. :)
  • DarkSector
    #176916
    Nem. az mérföldekkel szebb, ezt csak azért hiszed mert vagy nem nézted a PS2-est vagy csalnak emlékeid, hidj nekem, havenál van egy ps2 és betette a GoD 2-őt, és mellette 1080p-s tv-n a HD változatot, köze nincs egyiknak a másikhoz, a PS2-es szinekben fakóbb, annyira pixeles hogy vicc, és homályosak a szövegek-feliratok...nagy különbség van ám. :)
  • jarlaxxe
    #176915
    Teljesen igazad van, eléggé túlértékelt a frencsájz, mondjuk nálam minden fix kamerás játék öt pont levonással indul.
  • DarkSector
    #176914
    Én PSP-vel kezdtem, majd az a 2 rész után a PS2-es részeket, és most a 3.-at meg Ascension-t.

    De nem ez a sorrend amúgy időrendben nézve. :)
    De a PSP-s részek felemásak kicsit, részletekben szegényebbek mint a PS2-esek, de vannak dolgok, amik szebben festenek annak ellenére hogy mobil cucc. Biztos mert elene nagyobb felbontásba készült mint a PS2-es részek.
  • ratgab
    #176913
    Megyek előre, fordul a kamera és ha nyomom tovább az előre gombot, akkor hátra megy Kratos innentől. Korrekt feature, igazad van ez szubjektív dolog...XD
  • ratgab
    #176912
    Mester tartottam a frontot, amíg nem volt jelen...
  • ratgab
    #176911
    Fixkamera is elég fos... Főleg mikor mászok vissza egy csapdás részen és az utolsó megkerülése közben fordul a kamera (igazi köszbazdmeg kategória).
  • Evoluti0N
    #176910
    Nem kövezlek. Nem játszottam még GoW-val. Azonban az első részről beszélsz? Az eredetileg PS2-re jelent meg, nem? És utána jött PS3-ra hádésített verzió. Szal persze, hogy csúnya.
  • TBTPumpa
    #176909
    Csak a szokásos színvonal.
  • Rapid81
    #176908
    Látom van itt flém nélkülem is.
  • ratgab
    #176907
    Leírtam, hogy az elsővel és leírtam, hogy a csúnyácska itt nem hiba, de azért megemlítettem. Amúgy HD-sített verzióval tolom és legalább olyan a graf, mint annó ps2-n.
  • ratgab
    #176906
    Nem tudom, hogy az első rész végigizzadása után folytassam a 2. résszel (na itt már nagyobb reményeim vannak, hogy ütni fog) vagy jöjjenek a psp-s verziók?
  • DarkSector
    #176905
    "Grafika kifejezetten csúnyácska"

    Mivel játszol a GoW1-el?
    Csak mert az vagy 10 éves játék. :)

    Melyik játékot viszed most? a GoW1-et vagy a GoW 3-at?

    Darksiders 2 korrekt játék, secret keresgélésekben, de ami a játékot illeti, csunya, az ellenfelek baszott igénytelenek, már elnézést, semmi durva nincs benne, ellenben a GoW az a játék, ami nem véletlen kapta ezt a nevet, maga a játék egyenlő az EPIC szóval, és ez elég, az más kérdés hogy egymás után 2-3 rész az már kicsit tömény lehet. :)
  • ratgab
    #176904
    1. Igazából hibát nem is nagyon tudnék mondani, csak úgy az egész nem egy nagy valami a szememben. Főleg annak függvényében, hogy a Darksiderst meg a sárga földig leszartátok ennek a játéknak a függvényében. Egy fokkal nem jobb és még csak nem is egyedibb témakört dolgoz fel ez a Gow. Lerágott csont az istenek által dróton rángatott főhős.

    Sztori egy nagy kliséhegy. Grafika kifejezetten csúnyácska (ezt nem róvom fel neki, mert mint mondtad 8 éves játék). Játékmenet a szokásos csapkodás, de nem igazán értem, hogy ez miért etalonabb, mint más játékok (jó fordított volt a végigjátszási sorrendem és lehet ezért gondolom így, mármint modernebb képviselők voltak előbb). Játékmenetben vannak nagyon idegesítő elemek. Pl.: Sok esetben QTE-vel kivégezhető ellenfelek (jó feltételes mód, de azért jó ezeket kivitelezni), amikor konkrétan szét kell verni a kontrollert (minotauruszoknál például). Aztán a bizonyos részeken végtelen számban respawnoló ellenfelek (halálom, utálom, gyűlölöm, szívlapáttal verném agyon, aki kitalálta és taposnám szét a maradék agyvelejét is acélbetétes bakancsban.... A világ legundorítóbb játékmenetbeli megoldása, ami az én olvasatomban létezik!)

    Viszont innentől kezdve ha hasonló stílusban felhozzátok ellenpéldának a GoW 1-et, akkor biztos arconröhögöm, aki ezt megteszi (GoW 2-nél még változhat a véleményem, de hogy az első rész nem etalon, azt már most így kijelentem. Számomra ez egy mai értelemben vett középszar játék... És elég nagymértékben unom magam halálra miközben tolom (egyszer végigjátszós a lemezt rituálisan elégetős verzióból való a szememben.... Nagyon akarom szeretni, de nagyon nem sikerül). Pedig pont leszarom a grafikát, de játékmenetben se nem változatos, se nem egyedi, se nem különleges.

    Kratos karaktere meg olyan semmilyen. Értem a motivációját (?), de semmi extra. Nem szimpatikus karakter.

    Így dióhéjban ennyit. Na jöhet a kövezés
  • DarkSector
    #176903
    Hát részemről mehet, hamar betölti a 20 megás netem. :D

    MÁS:
    Amúgy a Dark Souls elején mikor befut a buzigányos sárkány, ugye nem kell megölni, elfutok a pajzsért, majd visszakerülök megint a sárkány elé, de azt irja, az ajtónál hogy valamiért nem nyitható ki, ez mitől van? :D
  • DarkSector
    #176902
    Jah akkor kinyúlok a monitorodból. :D

    Amúgy nem.
    Én hiszem hogy ez , mármint a DS egy fasza játék, jó vannak hibák itt-ott, de nagyon kurvajó stílusa van, szép és jó meg minden megvan benne egy fasza akcióhoz. :D
  • Tinman #176901
    Soha. Senki. Nem tolta. Be. Így Maross. Listáját.

    A link is necces, de direktbe így bevágni, elég kemény...
  • Tinman #176900
    Van még vagy 10 ilyen. Belátjátok mekkora baromság így betolni? Vagy mehet még?
  • arty
    #176899
    Max ha bevallom, hogy a DarkSectort még a gownál is rosszabbnak tartom!! :D

    (amugy szerintem mára te is belátod, hogy a DS nem lett jó, csak hát a nicked.......... :D )
  • arty
    #176898
    (ha nem is isten, de tényleg elég korrekt és gyors gyerek, nekem csupa +++ amennyit üzleteltem vele)
  • DarkSector
    #176897
    Valamint együtt csaplak le titeket! :D

    Ha nem is tetszik mindenkinek a fix kameraállás , én azt mondom ez szubjektív dolog, nem egy hiba a játékban...:)
  • DarkSector
    #176896
    Nekem 8. :D
  • arty
    #176895
    az valami ukrán pénzmosoda? :D
  • arty
    #176894
    remélem úúútálod és főleg a fixkamera frusztrál, akkor együtt mantrázhatjuk hogy fujjfujj gow!! ;)
  • TBTPumpa
    #176893
    Nem lehet, csak Marossét, mert ő az Isten!
  • DarkSector
    #176892
    Nem írjátok ki a banner alá az összes PH-s kollegának az árlistáit?
  • arty
    #176891
    köszönöm maross-nak a Raven Strike DLC-t!

    (aki bírta a ghost recont, nála egy ezresért a steameshez még van egy példány! ;) )

    no, így helyrebillent az egyensúly :)
  • Tinman #176890
    Danih:

    http://hardverapro.hu/apro/steam_summer_sale_jatekok_meg_olcsobban_gyorsan_ga

    Akció:
    STEAM - folyamatos őszi akciók, érdeklődj! Kiemeltek:
    Borderlands: Game of the Year: 1.590
    Civilization V: Gold Edition: 1.990 / Brave New World: 1.490
    Europa Universalis IV Extreme: 3.690
    Godus: 1.990
    Metro: Last Light: 1.990
    NASCAR: The Game 2013: 1.590
    Tomb Raider Collection: 2.490
    Scribblenauts Unlimited: 1.990
    Shadow Warrior: 1.490


    Új megjelenések:
    Air Conflicts: Vietnam: 4.290
    Alien Rage - Unlimited: 2.990
    Assassin's Creed Liberation: 4.490
    Assetto Corsa: 5.490
    Batman Arkham Origins: 3.490
    Blackguards Standard: 3.790 / Deluxe: 4.490
    Counter-Strike Complete: 1.990
    Deadfall Adventures: 5.490
    Demonicon - The Dark Eye: 5.490
    Goodbye Deponia: 2.690
    Grim Dawn: 4.990
    Heroes VI Gold: 2.490
    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition: 6.390
    INSURGENCY: 3.690
    LEGO Marvel Super Heroes: 4.790
    Might & Magic X - Legacy: 4.590
    Outlast: 3.590
    The Dead Linger: 3.590
    Salvation Prophecy: 2.990
    State of Decay: 2.490
    The Walking Dead Season 2: 3.990
    The Wolf Among Us: 2.990
  • Tinman #176889
    Jogos, hiszen Ayo naponta látogatja meg szerény hajlékunk...

    http://maross.webgalaxy.hu/steam/

    Maross:

    Age of Empires 2 HD, strategia 1100
    Age of Empires 2 HD - 4pack, strategia 3200
    Age of Empires Legacy Bundle, 2400
    Brutal Legend, akciojatek 300
    Europa Universalis 4 Extreme Edition , strategia 4000
    Shadow Warrior 2013, fps 1500
    Tomb Raider 2013, akciojatek 1600
    Tomb Raider DLC Collection 1000
    Tomb Raider Collection, akciojatekok 2700

    Civilization V: Gold Edition, strategia 2300
    Civilization V: Brave New World (DLC), strategia 1500
    Day One: Garry's Incident, akciojatek 1100
    FEZ, platformjatek 500
    Godus, istenszimulator 2000
    Infected: The Twin Vaccine, kalandjatek/hidden object 1100
    Metro Last Light, fps 2200
    Metro Last Light Season Pass 1200
    Payday 2, multiplayer fps 2000
    Payday 2-4pack, multiplayer fps 7500
    Payday2: Armored Transport DLC 700
    The Wolf Among Us, kalandjatek (walking dead keszitoitol) 3000
    Tom Clancy's Ghost Recon Future Solder - Raven Strike DLC 1000
    Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier - Season Pass 2600
    Verdun, vilaghaborus multiplayer-fps 1200


    Anomaly Korea, 500
    Anomaly Ultimate Pack, 1600
    Borderlands 2, multiplayer-fps 2000
    Borderlands 2 Season Pass, 3000
    Borderlands 2 GOTY, multiplayer-fps 4500
    Brothers - A Tale of Two Sons, kalandjatek 1500
    Call of Juarez: Gunslinger, akciojatek 1400
    Chivalry, akciojatek 1100
    Chivalry: Deadliest Warrior 2100
    Chivalry: Complete Pack, akciojatek 2600
    Command & Conquer: Red Alert 3, strategia 1000
    Command & Conquer 3: Tiberium Wars, strategia 700
    Command & Conquer 3: Kane's Wrath (Tiberium Wars szukseges hozza!), strategia 500
    Command & Conquer 3: Tiberium Wars + Kane's Wrath 1100
    Command & Conquer 4: Tiberian Twilight, strategia 1000
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising, strategia 300 (barmelyik masik c&c-vel egyutt +200)
    Contagion, multiplayer akciojatek 1100
    Crysis Maximum Edition, fps 1100
    Crysis 2 Maximum Edition, fps 700
    Dead Island GOTY, fps 900
    Dead Island Riptide, fps 1400
    Dead Island Franchise Pack, fps 2200
    Dead Space 2, horror-akciojatek 900
    Dishonored GOTY, akciojatek 3000
    Euro Truck Simulator 2, kamion szim, 1000
    Euro Truck Simulator 2 Gold, kamion szim 1500
    Far Cry 3 Normal/Deluxe, akciojatek 2000/2800
    Forced, co-op akciojatek 1500
    Gimbal, multiplayer-lovoldozos 500
    Heroes 6: Complete Edition korokre osztott strategia 2200
    How to Surive, rpg-akciojatek 1400
    King's Bounty: Warriors of the North - Valhalla Edition, korokre osztott fantasy-rpg 800
    Max Payne, akciojatek 500
    Max Payne 2, akciojatek 500
    Max Payne + Max Payne 2 800
    Max Payne 3 + Rockstar Pass, akciojatek 1600
    Max Payne 3: Rockstar Pass (season pass), 700
    Midnight Mysteries Collection, hidden object jatekok 1500
    Natural Selection 2, multiplayer-fps 600
    Rome 2, strategia 4600
    Rome 2- Greek States Culture Pack 900
    Sanctum 2, towerdefense-fps, 600
    Serious Sam Complete 1400
    Shelter, kalandjatek 400
    Sleeping Dogs, akciojatek 800
    State of Decay, rpg-akciojatek 2000
    Takedown: Red Sabre, multiplayer taktikai-fps 1200
    The Bard's Tale, kaland-akciojatek 400
    Ticket to Ride + Usa 1910 DLC, tarsasjatek 500
    Test Drive - Ferrari Racing Legends, autoverseny 900
    The Heroes Pack, akcio+strategia 1700
    Trials Evolution: Gold Edition, verseny 1100
    Van Helsing: Complete Pack, hack&slash 1500
    X-Com: Enemy Unknown + X-Com: Complete Pack, taktikai lovoldozos 2800

    Egyeb kiemelt akcio, keszlet erejeig
    Batman: Arkham Origins, akciojatek 3000
    Knights of Pen and Paper +1 Edition, rpg 300
    Saints Row 4, akciojatek 3000
    Splinter Cell: Blacklist Deluxe Edition (uplay), akciojatek 2000
    Two Worlds 2: Velvet Edition, (2 kulon kod) 600
  • ratgab
    #176888
    Fizess neki paypalban.
  • DarkSector
    #176887
    GoW 3 szerintem.

    De az évek ha el is műltak, a GoW még mindig a legjobb H&S a világon, Régebben mellé szegődött a DMC is, de mára már rég allul maradt. Minden téren.
  • ratgab
    #176886
    Steamen is tudok neki elérhetőséget adni.

    Maross
  • TBTPumpa
    #176885
    Eredeti játékok topik és nem a Paul Walker halála topik, vagy az, hogy ki mennyi fizetést kap és milyen időközönként.

    Maross pedig lelépett SG-ről (a múltkori balhé miatt), így minek reklámozzuk?
  • w77d
    #176884
    ennek a marossnak hol vannak árai és hol lehet felvenni vele a kapcsolatot?
  • Tinman #176883
    GoW 1?

    8 éves játék? Azóta kijött legalább 10 koppintása, de akkoriban erősen egyedi volt és az amit a PS2-ből kihozott az egészen hihetetlen volt. Ilyenkor igaz a mondás, hogy ezt OTT és AKKOR kellett volna tolni. Ettől persze még nem tetszhet, de majd tényleg érdekel, hogy mi az amit nem szeretsz benne.

    Kratost viszont a mai napig nem tudom hová tenni, nagyon nem szimpatikus.
  • Shep
    #176882
    Az ok de neki nem jó a moneybookers.