311801
  • Tinman #177481
    Basszus... elnézve a képeket beugrottak a régi emlékek. Karácsonyi akcióban muszáj lesz berántani.

    Múlt héten elkezdtem a FF VII-et, de tényleg erőszakkal kellett abbahagynom. Ezek még mindig alapkövek.

    Csak azt nem tudom miért történt az a jRPG műfajjal ami történt. Elszaródott elég rendesen.

    Jah és VAN magyarítás is már rég!!!
  • Tinman #177480
    Rapid gyűlöli a fantasy témát... a DaS fantasy.
  • genndy
    #177479
    Tinman majd megmondja, mert ő biztos hogy ismeri mindkettőt.
    Vagy Imy, mert neki még friss az élmény (bár szerintem ő már csak holnap).
  • MerlinW
    #177478
    Dark Souls nem hasonlítható semmihez. Türelem kell hozzá és meghálálja tökéletes játékélménnyel:)
  • Fpocok
    #177477
    Még jó hogy rá van írva nagy betükkel, hogy ne add el :D
  • Sirch
    #177476
    Remélem a kilencedik részt is megjelentetik majd. Ha kell, alaposan bevásárolok ebből, hogy a piaci kimutatások ösztönözzék a kiadót.
  • Botond #177475
    AC2 a sequence 13 dlc miatt 10 pont helyett 3at fog kapni. :s
  • Rapid81
    #177474
    Hasonló ez a Blade of Darknesshez? Videók alapján nemtom eldönteni. Ha azt mondjátok, hogy igen, lehet jelentkezem. :)
  • genndy
    #177473

    Köszönjük, de részemről kihagyom az idegrohamot :)
  • zzeN
    #177472
    Én igen, Tottinak ahogy látom szerencséje volt:)
  • MerlinW
    #177471
    Említettem az Aimp3-at, az nem annyira testreszabbható, viszont nagyon jó skin editor van hozzá, pl:



    Audo library

  • Totti5
    #177470
    Szemfüles voltam, g365ön láttam és azonnal lecsaptam rá, mert nyilván jóval olcsóbb volt mint egy bolti verzió.
  • genndy
    #177469
    Én nem láttam sehol szivárgást róla.
  • Rapid81
    #177468
    Ha valakit érdekel Dead Island Epidemic alpha referral kód, jelezzen.
    Az én kódommal elviekben 8 ember regelhet.
  • Totti5
    #177467
    nem vitték túlzásba:)
  • darkling
    #177466
    Itt a Final Fantasy VIII.

    Vajon a dobozos verziót be lehet regisztrálni steam-re?
  • genndy
    #177465
    Ööö, ti Tottival valami gémer újságírók vagytok hogy kaptatok promo példányt?
  • jetblack
    #177464
    Aki idegbajt akar kapni az jelentkezzen

  • zzeN
    #177463
    Én meg egy igen ingerszegény tokban kaptam:D
  • genndy
    #177462
    Hol volt ebben támadás?
    Leírtam, hogy hogyan láthatja a képet anélkül, hogy átrendezné a lejátszóját, meg hogy én is egyszerű felülettel használom, mert nekem (is) csak a zenelejátszó funkciója kell.
    Egy szóval nem írtam elő, hogy más is használja így, vagy hogy ne használja ki az ablakait.
  • MerlinW
    #177461
    Szerintem iOS-en szép
  • Rapid81
    #177460
    Én a zenelejátszót elindítom, majd lerakom taskbarra és jóéccakát. Marhára nem szokott érdekelni, hogy hogyan néz ki. A foobart azért szeretem mert kicsi, kompakt és letisztult, nem azért, mert lehet belőle winamp 2-t csinálni. Ennyire egyszerű. Nem támadtam én senkit sem. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #177459
    Van valami eldugott infó, hogy mi lesz/lehet a 8-kor induló Humble Bundle Weekly-ben?
    Nem tudom sajnos megvárni.
  • IMYke2.0.0.0
    #177458
    Én is előbb megnézem/ném demóban.
    A NFS MW 2012 például nekem bejön - ha ennél jobb, akkor az csak jó nekem.
  • wantonly
    #177457
    Ez egy jel, hogy nem kell megvenned. :-)
  • TBTPumpa
    #177456
    576 Adventi akció:
    És igen. NFS Rivals van terítéken, de csak a konzolos verziók. PC-s verzió árából egy forintot sem csippentettek. Pedig vártam, hogy picit mérséklődik...
  • Fpocok
    #177455
    Szerintem meg kurva drága!
  • IMYke2.0.0.0
    #177454
    //Tudom, hogy régi a játék...
  • IMYke2.0.0.0
    #177453
    Nem gyanúsan olcsó ez? - Final Fantasy VIII - 13 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #177452
    Ez már egyéni ízlés - a teljes Foobar szabadon testreszabható, és amikor erről esik szó, akkor épp a spártaiságával jönni ellenérvként meglepő [nem véletlenül írtam Rapid81-nek azt az üzenetet], és mivel ráadásul rendkívül jó 3rd Party-barát a cucc, minden kívánalomnak meg tud felelni - akár egyetlen kis csíkocska lehet a lejátszó a 20+ inches monitor tetszőleges sarkában, stb. stb. stb.
    De, hogy nem használni a képességeit, és utána ellentámadásba menni, ez most komolyan meglepett.
  • IMYke2.0.0.0
    #177451
    Az a bonyolítás inkább, hogy ha látni akarom a borítót / hátsó tartalmat, akkor rá kell vinnem az egeret a státusz csíkra - mikor a Foobarban ott a lehetőség [lásd a 414-es hozzászólást].
  • Totti5
    #177450
    Igen, ezért tettem be:)
  • genndy
    #177449
    Ugyanígy van nekem is, mint Rapidnak, csak én szeretem látni a könyvtárneveket is, úgyhogy teljes képernyős.
    Zenelejátszót nem nézegetek, ha meg igen akkor csak a számok címe miatt, nekem se kell az ugráló spektrum analyzer. Sőt be is állítottam szinte mindent global hotkeyre, alig látom az ablakát, max. ha keresek egy adott zenét.
  • arty
    #177448
    Elso xbone game
  • Rapid81
    #177447
    Új Indie Gala

    Már mindet láttuk...
  • Jakuza1
    #177446
    KErdes csak az hogy minek ha kulon szekcio van hozza.
  • genndy
    #177445
    Nem kell bonyolítani, Win7 alatt ráviszed az egeret és a buborék is mutatja a képet.
  • IMYke2.0.0.0
    #177444
    Jól sejtem, hogy ez az első Xbox One-os játék képünk a topikban?
  • Botond #177443
  • arty
    #177442
    Legalja...