311802
  • Totti5
    #177802
    GTA5-nek kell nyernie, ez igazából nem kérdés, ha a vicc ha nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #177801
    "Best Soundtrack" - eredeti kompozíciókkal kellene indulnia mindegyik címnek. A GTA 5 már itt elvérzik, a többi talán a helyén van [csak a Bioshockot ismerem ugye].
    Viszont, a "Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep DLC" zenéje mindent maga mögé utasít, számomra.
  • IMYke2.0.0.0
    #177800
    A "Best PC Game" kategória: röhej.
  • IMYke2.0.0.0
    #177799
    Vagy éppen a GTA 5...


    Best DLC: "Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep " - nem kérdés.
  • IMYke2.0.0.0
    #177798
    És nekem ráadásul nehéz is volt :(
  • Shep
    #177797
    Szerinted.
  • Rapid81
    #177796
    A COD és a BF sosem volt minőség. Sok pisis ugrik a névre, ezért veszik ennyien és ezért kerülhet be egy ilyen szavazásra egyáltalán.
  • Totti5
    #177795
    Xbox 22 címmel indult. 360 és PS3-ra is az fogy a legjobban, arra meg van pár ezer cím.

    S ki mondja meg hogy amit sokan játszanak az nem minőség, vagy minőség? biztos van olyan játék amivel játszol és még nagyon sokan, ami neked nagyon bejön én meg rámondom hogy az nem minőség.
  • grebber
    #177794
    Az ilyenekre bezzeg összejön a pénz :(
  • Fpocok
    #177793
    Ez így van.
    EA-t is csak akkor érdekelte a játszhatatlan BF4 sorsa, amikor estek a részvények és amikor rájöttek, nem lesz meg a negyedéves cél :D
  • Rapid81
    #177792
    Megy a JC2 MP. :) Kicsit most5 lagzik, de dolgoznak a megoldáson. Amúgy állat!
  • grebber
    #177791
    A fejlesztőket/kiadókat 99.8% nem érdeklik hogy ki hogy vélekedik a szarjukról.Nekik csak 1 dolog van amit néznek és világ életükben nézni fognak az a pénz!És legyen bármilyen fikatenger áradat is bármelyik CoD ellen az mindig termeli és amíg világ a világ termelni is fogja a zsetont!
  • Fpocok
    #177790
    sokan játsszák =/= minőség
    Amúgy mennyi játék van next-genre? 5? Hát úgy jó hogy ez a szar fogy a legjobban :D
  • Totti5
    #177789
    Csak úgy mondom, hogy PS4 és Xbox One-ra is a legkeresettebb játék a COD. Lehet küzdeni ellene, de a világot nem érdekli. Megjegyzem, PCn és nextgenen baromi jól néz ki és a játék is jó lett.
  • Botond #177788
    Tegnap nem volt időm, szóval akkor AC2 élményeim részletesen.

    A történet még mindig szuper, a tetőkön falakon ugrálásba egész jól belejöttem (már megy PC-n is bill+egérrel az irányítás!), a grafika sokkal szebb, mint az első részben. Picit soknak tartottam a mellékküldetéseket (xboxon lement mind, pc-n egy-kettő csak), a kastély fejlesztés poén, a kincses doboz gyűjtés az elején szükséges rossz, hogy legyen zs cuccra, a végén már csak a maximalizmus miatt és az úgyis ott van két ugrásnyira feeling miatt volt, a szedj össze 100 tollat rész viszont az első rész zászlós/templár ölős vonalra ment, vagyis, ha ott volt ott volt, de hogy külön nem kerestem az is biztos (35 lett végül a 100ból), a subject 16 (vagy 15?) memóriák viszont jópofák voltak, a fejtörők is tetszettek.

    Egyedül amit hülyeségnek tartottam az az ominózus port authority küldi, ami kb 25. alkalomra sikerült, akkor is csak véletlenül (képtelen voltam olyan gyorsan kijelölni felülről emberünk és ráugrani, hogy észre ne vegyenek, így végül 15 próbálkozásból kidolgoztam a tökéletes taktikát, amivel a 10 őréből 6ot eltettem lábalól 4et meg lecsaltam a hajóról, és végül csak megkapta a bökőt a hátába), de ugyanakkor a 12-13-as memória nélkül nagyon csonka lett volna a történet, szóval visszatérve a pár héttel ezelőtti kérdésre, igenis megérte megvenni a dlc-ket.

    És akkor áttérve a brotherhoodra. Az hogy van, hogy ugyanazon a gépen (xbox) ugyanaz a sorozat egyre szebb? Miért nem írták meg az elsőt is szebbre, ha lehet? Nem értem. Brotherhoodnál és revelationnal van single tartalmú dlc, vagy csak multisok vannak?

    Szumma szummárum, ha nincs a port authority, akkor sima 10 pont, de így max 9. :)
  • Tinman #177787
    Az a baj, hogy ezekről nem stream-elsz, vagy készítesz youtube videót. Szívesen megnézném/nénk ahogy egy ismeretlen címmel rögtön hardon csapatsz. Abs. nem vitatom a képességeid, viszont tanulni az ügyesebbektől szívesen tanulnék.

    A normalról - úgy tűnik tévesen - mindig is azt gondoltam, hogy a fejlesztő ezt a fokozatot preferálja azok számára, akik játékosok... az átlag. Ez a fokozat szól arról, hogy 1L-nyi frusztrációs oldat anális beöntése helyett (hard), inkább SZÓRAKOZTATNAK végig és még a történetmesélés részt is élvezni tudjuk.

    A változtatható nehézség kérdése érdekes... mi van akkor ha hardon kezdesz, majd 40%-nál kénytelen vagy levenni normalra, a játék utolsó tizedében pedig easy-re. Ilyenkor milyen fokozaton játszottad végig? HaNoEasyn?

    "ne kelljen ezért újrakezdenem egy játékot!"

    Ha egy játék igazán jó, akkor azt örömmel és fütyörészve kezded újra.
  • DarkSector
    #177786
    Spike müsöra mikor kezdődik tudja valaki?
  • Fpocok
    #177785
    HOAX VOLT A FALLOUT4 OLDAL
    Bekaphatják a kis buzik
  • Fpocok
    #177784
    Megnéztem a PC jelölteket. Hát ennyi ebből az X szarból bőven elég is volt...
  • Tinman #177783
    Fogalmam sincs, hogy jött ide a DaS amiben NINCS nehézség állítás lehetőség és kb. 3-5 percenként van checkpoint... casual szar.
  • Evoluti0N
    #177782
    Engem inkább az szomorít el, hogy az RPG-k között egy PC-s cím sincs. Gyenge volt RPG terén az idei év. :(
  • MerlinW
    #177781
    Ez a VGX is egy pénzügyi díjkiosztó, ha COD a jelöltek között van....
  • Evoluti0N
    #177780
    Azért ez durva. :D Nem tudom, hogy voltak-e már ezek a játékok ennyire leárazva, de hogy idei AAA címek 7,5 és 10 dollárért. Kemény.
  • grebber
    #177779
    Battlefield spin-offon dolgozhat a Criterion?
  • Zóanagyvarázsló
    #177778
    Inkább az a kérdés, hogy a DaS-t élveznéd-e ugyanúgy, ha 10 másodpercenként lenne checkpoint :) MÁS játék lenen úgy, ezért kell megtalálni azt a szintet, amin tudja az ember élvezni a játékot, ez nyilván lehet easy, normal vagy hard is, játéktól és játékostól függ. Egy VVVVVV mondjuk hatalmas kielégülést tud nyújtani a rá fogékony játékosoknak :)

    Múltkor például volt róla szó, hogy én az egyik kedvenc játékomat, az Incubationt easyn játszottam végig, sőt teljesen korrektnek találtam azt a szintet. A Crysis deltán könnyebb volt, ahogy a BF3 is legnehezebb szinten.
  • zorrobomber
    #177777
    Fura kérdés ez a nehézségi szint. Nem kifejezetten a nehézségtől függ hogy jó -e egy játék, szerintem. Legalábbis én ugyanúgy élvezem a DaS-t és a Fable 2-t is, holott homlokegyenest más nézőpontot képviselnek a témában. Forza-ban kikapcsolom az idővisszatekerés lehetőségét és minél több aid-et is, a Sonic All Stars Racingben viszont nyugodt szívvel veszem le a nehézségi szintet akár easy-re is, hogy haladjunk tovább a pályákon.
  • Zóanagyvarázsló
    #177776
    Én azért kezdem hardon a játékokat, mert az esetek 90%-ában az manapság az az easy. Mit nem lehet ezen érteni? Ezért kell menetközben állítható nehézségi szint. Semmi kedvem találgatni, hogy éppen mennyire cseszték el valamilyen irányba, ne kelljen ezért újrakezdenem egy játékot!

    A kombógyakós műfaj viszont nekem új, írtam, hogy még egy God of War vagy Batman: Arkham Asylum is normal-only nekem. Szeretem a kihívást, de ha valamihez béna vagyok, azt nem erőltetem. Amúgy meg gyakran inkább ritkább mentés, de alacsonyabb nehézségi szint pártján állok. De hát hiába írom le százszor,. egyesekben az marad meg, hogy macsóskodom, mert a könnyű játékokat nem a legkönnyebb szinten játszom.
  • Rapid81
    #177775
    Annak a Stanley Parable-nak tudnék örülni olcsóbban is... :( Meg a Papers Please-nek.
  • Bence94
    #177774
    Valakit nem érdekel ps3-as crysis 2 csere ?
  • Rapid81
    #177773
    GRAW 1-2, Vegas 1-2 volt meg csak.
    De ezek közül nekem a Vegas 1 jött be legjobban.
  • genndy
    #177772
    Hopp, most nézem: Steamen VGX akció is van a szokásosok mellé, még kb. másfél napig.
    A Steamen is kapható jelöltek újra megkapták a legutóbbi akcióikat.
  • Shep
    #177771
    Na akkor remélem leárazza a tetves uplay mielőbb!
  • Botond #177770
    Ac esetén a motiváció az uplay pontok.
  • arty
    #177769
    tudom, h miért teszed, de még mindig nem vagyok képes elfogadni ezt a duplánjátszást :D (pláne egy ac-t nem tudnék ujra végigunni - egyszer igen-igen (nagyon, na!) kellemesek, de a végére ált. elfog az undor és sok-sok időre elég belőle. talán pont a revelations után volt kedvem beindítani az ac3at, ám az eleje után parkoltattam és kb mostanában jött meg a kedvem... már nagyon kéne tolni, hiszen tartani kéne az 1 évvel/résszel lemaradottságot, ha nem akarok végleg elúszni... kedvem lenne, csak az a fránya idő és a soksoksokjójáték)
  • Botond #177768
    Ja, két platformon, PCn chapter10, de xboxon már chapter3 a brotherhooddal, revelation jön le mindkettőn, 3-4 még nincs egyiken sem.
  • arty
    #177767


    ez most olyan szériázás lesz, mint Evolution tombraidere? szal végig, mindet a Black Flaggal bezárólag?
  • arty
    #177766
    minimálisan, az a legkevésbé taktikai súter az említettek közül

    (graw1-2-swat4+kiegje megvolt?? esetleg ha a graf nem rettent el, akkor a Raven Shield (R6Vegas1-2 előtti rész) is NAGYON ajánlott, nekem anno abba beletört a bicskám :( )
  • arty
    #177765
    future soldierben nem te irányítod a csapattársaid :( max tüzparancsot adhatsz kijelölt célokra... :(

    shep: 66 percet tökörésztem a dlc 2. küldetésével és nem sikerült. de ez végre nagyon tetszik, brutálisan ki van élezve a helyzet, nagyon taktikásan kell/kellene kinyírni őket. (alert nem lehet!)
  • Rapid81
    #177764
    Skacok, ez a Survivor Squad egészen jó kis játék, ahhoz képest, hogy kinézetre tök gagyi.
  • Botond #177763
    43/50 és ezzel 7000 pont fölé értem Xbox liveon.