311802
  • arty
    #180162
    elgyengültél :( ;)
  • Tinman #180161
    Közben beadagoltam asszonynak is... nem volt annyira természetes a mosolya, de elfogadta :-)

    Protoss pakk ráér, elleszek ezekkel sokáig az tuti. Multiba is bele akarok kóstolni, mint a régi szép időkben. (Igen, én :-)
  • cataflam02
    #180160
    Elvileg már csak 1 kiegészítő lesz, persze ez a blizzardtól függ, hogy tovább fejik-e a tehenet.
  • zorrobomber
    #180159
    Klassz, de mégis, milyen keretek között mozog a dolog?
  • Tinman #180158
    VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!

    SC 2

    JÖVÖK!!!!

    Tudom fővandarabóva, de ez már a nagyja :-D
  • Rapid81
    #180157
    Jó! Nagyon jó! Kibeb@szott jó! :)
  • cataflam02
    #180156
    Köszi :)
    Közben Tinman fórumtárs már le is csapott rá, ha minden jól megy, akkor holnap nyélbe is ütjük az ötletet.
  • zorrobomber
    #180155
    Milyen a Just Cause 2 multi?
  • arty
    #180154
    ezuton is köszönöm ratgabnak a lehetőséget! jó ötlet volt!
  • Tinman #180153
  • IMYke2.0.0.0
    #180152
    Bully - 75% - 2,49 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #180151
    Én azért készülök ám valamivel :)
    Remélem, összejön.
  • Shep
    #180150
    Hát nem akarlak elszomorítani de szerintem a film nagy részében feketében csodálhatod majd.
  • ratgab
    #180149
    Nem azért adtuk, hogy megháláld. Már ezért megérte, hogy ilyen örömöt és meglepetést okoztunk. Hiába na adni jó és ez vitathatatlan!
  • Sir Quno Jedi
    #180148
    Ezt miből szűrted le? Szürke páncéllal készül, de azt nem találják elég militarynak és így lesz utána fekete. Szal. max. egy rövid ideig élvezheted a régi páncélt.
  • IMYke2.0.0.0
    #180147
    Interpelláció megfontolás alatt :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #180146
    Az az ajánlat szemtelenül jó! StarCraft 2 feldarabolás ide vagy oda :)
  • Shep
    #180145
    2 hét pihenő mindenkinek, hogy ne itt verje a nyavalya karácsonykor is bandát? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #180144
    ratgab és wesker24 már nem először nagy kópé ám! :)
    Ahogy Ti, többiek is :)

    Kéretlenül is elmondtam már, erre emlékszem, hogy nálunk sosem volt szokás szülinapokat, névnapokat ünnepelni - nem vagyunk mormonok, és Hit Gyülekezete tagok sem, egyszerűen így jött ki [a nagyszülők ugye háborúkat megélt emberek voltak, és a nélkülözés sok mindennek forrása lett a szüleim nevelése során].
    Így, az utóbbi évek során Ti voltatok azok, akik a legtöbbször leptetek meg. Tényleg!
    A szeretteim sosem tették, hát még ilyen gyakran, így meglepve, így zavarba hozva.
    S semmiféle álszentség, inkább hűvös (ön)megfigyelés: rendkívüli módon zavarban vagyok, ha ajándékot kapok és olyan érzelem hullámok törnek rám, hogy levegőt is szinte alig.

    Egyszer én is így, ilyen hatást kiváltva akarok valakit/valakiket megajándékozni!
  • cataflam02
    #180143
    Sajnos nincs, jelenleg csak blizzard játékaim vannak eladók, de azt írtam is egy másik topicban.
  • MerlinW
    #180142
    Neki? Mindenkinek:) És távolról sem úsztad meg:)
  • DarkSector
    #180141
    Ha azt meggondolom mit kellett miattam kibírnod, kurva olcsón megúsztuk. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #180140
    Köszönöm szépen! Remélem, módomban is lesz kiélvezni :)
    Én mással készülök karácsonyra Nektek :)
  • DarkSector
    #180139
    Azért említsük meg, hogy a 2 értelmi szerző Wesker és Ratgab volt, és mundjuk a sokan 1-ért elv szerintem ahogy nekem néha eszembe jutott biztos másnak is, régebben de ezt elinditásképpen nekik kell megköszönni elsősorban.
    Jó ötlet volt.

    Nem tudom ki hány másodpercet habozott mire visszaírta hogy oké hová és mennyit utaljon. :D
  • Rapid81
    #180138
    Sok-sok órányi jó szórakozást kívánok vele! :) Boldog karácsonyt!
  • IMYke2.0.0.0
    #180137
    Ettől?:


    :)))))))))))))
  • mester1987
    #180136
    Nincs Max Payne 3-dat véletlen avgy másnak, aki esetéeg vett a múltkori akcióból? Nem szoktam neten nagyon vásárolni...
  • Tinman #180135
    Ejha... ezt erősen szívmelengető érzés volt olvasni... szóval MI köszönjük :-D
  • DarkSector
    #180134


    1:52-tól és 2:00-tól Holy Shit.
    Vééégre úgy látszik a végén visszaáll a világban az egyensúly és megkapja a régi szürke páncélt ROBOCOP!!!!!!


    Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes!
  • IMYke2.0.0.0
    #180133
    A szomszédban valami hóleanyó mjúziketl adnak elő a vendég színészek :)
  • Maak
    #180132
    Az mitol lehet hogy a routerem ha bevan dugva, a netembol 2/1-et csinal, amugy 20/10?
  • Fpocok
    #180131
    Höhö... Itt az első Disney Star Wars játék. :)
  • grebber
    #180130
    OFF: (PH-n a paypal topikba kérdeztem de kutya se írt rá semmit se)

    Paypal az csak nálam nem engedi mobilon, hogy vásároljak vele vagy nem is lehet?
    Bárhol ha vásárolni akarok (mobilon) ahol paypal van rámegyek buy ,ugye paypal bejelentkezéshez odavisz beírom név jelszó és ennyi nem megy tovább ugyanúgy ott marad a név jelszó ablak hogy töltsem ki.De továbbmenni soha nem tudtam innen.
    Mi a gond vajon?

    Azért lenne ez fontos mert akkor fog indulni az indiegala új amikor nem leszek nagygép előtt csak mobilon (falu ) és megint akarok groupbuyt csinálni!De így hogy mobilon nem engedi nem fogok tudni.
  • cataflam02
    #180129
    Ha valakit érdekel, akkor karácsony alkalmából fel tudok ajánlani egy Hearthstone accountot januárig.
    Akinek kell az írjon nekem egy üzenetet.
  • Botond #180128
    Na ma megjelent Xbox liveon AC4, egy lépéssel közelebb a teljes sorozathoz.
  • DarkSector
    #180127
    Gátat? nekem lelkiismeret? :D

    Én a bannhammertől féltem csak. :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #180126
    Karácsonykor, szilveszterkor eddig is mindent szabadott - a lelkiismeretetek szabott gátat. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #180125
    Nagyon köszönöm - emlékszel, mit beszéltünk annó, egy akkori meglepetésed alkalmával?
    Ha tehetném, most galádul megtenném, és mindegyikőtök csak nézne :)
  • arty
    #180124
    (megint nem bírtad ki! :DDD )

    Amugy Imynek boldog karácsonyt :)) (kissé korai, de nah... tudjuk h annak kellett lennie a neted miatt :) )
  • DarkSector
    #180123
    Igazából meg tudod hálálni. :D

    / csak viccelek, ajándék lónak ne nézd a fogát, vagyis az érték nem számít.
    Max mindenkinek engedsz 3 youtube direkt video linkelés, és 3 300kb-nál nagyobb képet linkelni. :D

    24-25-26-án. :D