311802
  • jarlaxxe
    #180202
    Megjelenés óta tolom a diót és az első két napot leszámitva mindig be tudtam lépni...
  • Tinman #180201
    Ti eddig hol voltatok? :-DDDD

    Amikor szóba hoztam PoE-t szépen lassan mindenki jött és belém törölte a sáros bakancsát, hogy hát Tinman ezt is benézted, mert a PoE az kiváló cucc lett, veri a Dio 3-at, tévedtél, nem unalmas, stb.

    Komolyan mondom én már teljesen úgy voltam a témával, hogy tuti én tévedek, mert a bétával játszottam (nem a bugok zavartak, az már akkor se volt vészes).

    Attól félek le kell tolnom, hogy teljesen jogos álláspontom legyen az ügyben. Kemény menet lesz. Nem lehetne inkább a Cursed Crusader 2 fejlesztésében részt vennem?
  • ratgab
    #180200
    Az a nem mindegy, hogy a negatív vagy a pozitív irányba....XD
  • Tinman #180199
    Viszont itt a nagy kérdés: Feltörték azóta a Diablo 3-at?

    Nem. Szóval, nem volt éppen utolsó ötlet ez a Blizztől, de nagyon rossz volt a kivitelezés. No meg azért az tényleg fájó érzés volt, amikor ott ülsz a 35 ezres gyűjtőivel és kaptad az Error xy üzeneteket és játszhattál bármi mással, csak pont azzal nem amivel szerettél volna.

    Meg tudtommal HC karinál most is szívás van, ha elmegy a net. :-(
  • Botond #180198
    Én sok gyenge játékkal játszottam már, de poe kimagaslik a mezőnyből. :D
  • Tinman #180197
    Nem merek mit írni PoE-re már... sajnos csak a bétával toltam kb. feléig. Lehet, hogy a végleges egy teljesen más játék :-D
  • zorrobomber
    #180196
    Asszem jól jártam, hogy 2 végigvitel után hanyagoltam, így megmaradt bennem egy kellemes, középszerű címnek. Egyetlen fájó tüskeként az ára maradt meg...
  • ratgab
    #180195
    Nevermind. Megleltem.
  • kigyi
    #180194
    Hol osztanak Portal 2 kulcsokat, hogy tele van velük ma egész nap a SteamGifts? :)
  • ratgab
    #180193
    4k körül már elgondolkodnék egy Dio3-on én is.
  • Tinman #180192
    Ezekben mind remek volt a Diablo 3, de te is tudod, hogy sokan azért vették, mert nagyon el szeretnének mélyülni benne. Sokan le is székelik a single-t csak a multi élmény érdekli őket. Abs. megértem őket, nem vagyunk egyformák.

    Azt viszont éreztem, hogy amikor a 4. végigvitelnek álltam neki, már nem igazán hatott meg sem a zene, sem a sztori, sem a küllem. Csak az érdekelt, hogy milyen a core gameplay és az egyre inkább nem tetszett a "finoman" AH felé terelgetés és a nevetséges item drop miatt. Ezt persze még fűszerezte az always online DRM, meg az elmebeteg tárgyak garmadája és én is örültem, hogy végül elvitték.
  • jarlaxxe
    #180191
    Igen.
  • ratgab
    #180190
    Gyakorlatilag kiegre már törlésre kerül az AH is végre Pc-n?
  • ratgab
    #180189
    Had legyek olyan geci, hogy rákérdezzek az összegre. Hörcsög vér elkezdett áramolni (privibe is elég nekem ha elárulod!)
  • cataflam02
    #180188
    Elnézést, akkor javítanám magamat.
    A Diablo 3 egyedül storyban jobb mint a Torchlight 2 minden másban nálam a Torchlight 2 a nyerő.
  • ratgab
    #180187
    Írtam is direkt a közleménybe (tessék elolvasni), hogy mindenki azonnal rávágta az ámment. Sőt még hozzátették, hogy vágjunk hozzá egy Season pass-t is, hogy teljes legyen az élmény.

    Egyébként először ketten akartuk weskerrel vételezni, csak aztán kipattant az isteni szikra, hogy azért milyet ütne már ha sokan lennénk az ajándék mögötti összeesküvő squadban. :-)
  • jarlaxxe
    #180186
    Nem kellett volna eladnod, szvsz persze senki se tudta, hogy ilyen nagy változások lesznek gyak újra indul az egész.
  • MerlinW
    #180185
    "ott legalább esik is valami használható item"

    A sztori, a játékmenet, a zene, a környezet/pályatervezés, az ellenfelek, a képességek és egyéb felesleges dolgok pedig nem számítanak. Csak az "item"-ek. Értem...

    Egyébként összességében PoE jobb játék, mint a Torch2, a Torch2 pedig jobb, mint a Dio3. Szerintem.
  • Shep
    #180184
    ÚÚÚ ez jónak tűnik. Köszönjük!
  • jarlaxxe
    #180183
    PoE? a közelébe sincs a dionak szerintem, föleg majd most mikor életbe lépnek a változások / halkan megjegyzem, hogy már eleve igy kelett volna indulnia a játéknak /
  • Dzsini
    #180182
    Az első a Tiny Death Star volt... :)
  • cataflam02
    #180181
    Path of Exile ? :D
    Az még a Diablonál is szarabb, akkor már inkább Torchlight 2 ott legalább esik is valami használható item.
  • Tinman #180180
    Van wireless egér + bill + nagy egérpad.

    Egér okés, de a bill. néha nagyon gázos. Gépelek és lemaradnak szóvégi betűk, vagy akár komplett szavak. Eleinte azt hittem öregszem, de persze hamar kiderült, hogy ez a rohadék néha tényleg ignorálja a lenyomott betűket :-/
  • Tinman #180179
    "igen az volt, de spongyát rá ebbe a kategoriába nincs jobb náluk."

    Path of Exile?

    Itt mindenki el van ájulva tőle, simán Diablo 3 fölé teszi. (Én alá :-D)

    "tehát valszeg jól fogsz szórakozni"

    Csak azt várom el tőle, amit az SC1 nyújtott, ha azt megközelíti, akkor erősen örülni fogok.
  • arty
    #180178
    nem... ott google wallettel szoktam :)

    ---



    Király (lokál/online coop) twin-stick shooter - annyira megörültem, hgy kijött pécére is, h akcioban duplát vettem. Megérett az elajándékozásra!

    Holnap estig, siessetek!
  • cataflam02
    #180177
    Mert a Diablo 3 egy rakás szar. :D
    Én startkor kezdtem haverokkal végigvertük vért izzadva Infernot éjjel nappal farmoltunk legalább egy hétig, de csak fos cuccok estek.
    Kicsit elvette a kedvem a játéktól, arról nem is beszélve, hogy halál nélkül még a rare mobokat se tudtátok beverni.
    El is adtam az accountot.
  • zorrobomber
    #180176
    kontrollerrel?? :)
  • jarlaxxe
    #180175
    Eddig csak bétáztuk a D3-t majd most a kiegel jön az igazi dió felling, hogy ez szemétség volt e Blizztöl? igen az volt, de spongyát rá ebbe a kategoriába nincs jobb náluk.

    SC2 hatalmas játék lett már alapból és az első kieg csak rátett egy lapátal tehát valszeg jól fogsz szórakozni.
  • Shep
    #180174
    Hát a tolvaj helyében én is ezt írnám :D
  • TBTPumpa
    #180173
    Hirtelen milyen jó lett a StarCraft II, így feldarabolva is! A Blizzard kufaanyját!
  • Tinman #180172
    #180163
  • Shep
    #180171
    Hidegben, PC-zel? Mondom én ,hogy lopják bádogos accját :D
  • Tinman #180170
    7.5-et gondoltam rá akkoriban. Gondolom már jobban kiforrt.
    Egyébként a 7.5 nálam egy korrekt játék hibákkal.

    Ha jól tudom SC2-ben se fizetős AH, se always online DRM nincs, ahogy durván elbalanszolt nehézségről sem tudok.
  • Botond #180169
    Megvéve. 89 centet megér egy próba.
  • jarlaxxe
    #180168
    Neked már a D3 se tetszett a Blizzard-tól, a müfajt leszámitva ugyanaz csak pepitában.
  • Botond #180167
    Skyrim legendary óccson!
  • grebber
    #180166
    Soha senki nem vásárolt még mobilon paypalal?
  • Botond #180165
    Az alapot többször több nehézségi szinten végigvittem, az vmi hihetetlen jó. A kieg egy film, amit néha megszakít, hogy klickelni kell kettőt...
  • Rapid81
    #180164
    Imy, újabb rókabór!
  • Tinman #180163
    Tényleg el... na.

    Egy minőségi RTS-re iszonyat ki vagyok éhezve és a SC-ban régen picit sem csalódtam, sőt. Úgy kell ez most nekem, mint egy falat kenyér és ágyból fekve is tudom tóni' :-)

    Hát de látod, a Blizzard tempóhoz még az én türelmem se elég :-D