311802
  • Shep
    #180482
    Nekem lassan 10 éve csak Gainwardjaim voltak és sosem volt egyikkel sem gondom, sőt, persze lehet mindig én fogtam ki a jó példányokat :)
  • Rapid81
    #180481
    MSI Afterburner játék közben is írja neked overlayben, hogy mennyi a kártya hőfoka.
  • Micsu
    #180480
    collermaster mint fos táp? te honnan jöttél?
  • kigyi
    #180479
    Már megint egy titokzatos Gainward... :( Ezeknek állítom lelkük van...
  • ratgab
    #180478
    660ti-hez azért rakhattál volna már egy corsair-t is éppen vagy valami jobb tápot.
  • Shep
    #180477
    Na most 660 vagy Titan? 700-as táp bőven túl lett méretezve de hát sebaj :)
  • Micsu
    #180476
    gtx660 Titan, ilyen létezik?
  • ratgab
    #180475
    Hát ez a hűtő nem valami acélos... Eleve Gainward. Márkás nem volt?
  • Rapid81
    #180474
    Kártya típusa?
  • Evoluti0N
    #180473
    Hát elméletileg nem melegszik túl. Néztem AIDAval és nem nagyon megy 50 fok fölé és ők is azt mondták, hogy nem melegszik túl.

    @Aullah. Ilyen kártya, hogy pontosabb legyek.
  • kigyi
    #180472
    A GTX gyártója?
  • davidka003
    #180471
    Csúcskártya fos táppal. Úgy kell azt.
    Na megyek benyomom inkább a boxot és nyomok egy kis gondtalan játékot.
  • Evoluti0N
    #180470
    GTX 660 Titan. Táp valami no name 450 W-os volt és most egy 700 W-os Cooler Master van. Meg nem mondom pontosabban, hogy milyen (főleg azért nem, mert nem vagyok otthon).
  • kigyi
    #180469
    Na az gáz, de lehet pl. olyan hiba is, hogy a kártya annyira melegszik, hogy az alaplap egy bizonyos pontját egyszerűen túlhevíti melyet a lap már nem szeret annyira. Persze ez csak abban az esetben, ha a kollégáknak igaza van és a táp/kártya jó. És lehet kompatibilitási probléma is, de ez ritka mint a fehér holló manapság. Mondjuk ezek mind hülyeségnek tűnnek, mert akkor vajon mitől a vga döglik be minden alkalaommal.
  • Fpocok
    #180468
    Milyen kártyát vettél, milyen tápot vettél milyen helyett?
  • Evoluti0N
    #180467
    "Vidám" eset. Vettem grafikus kártyát, mellé tápot. Azóta azt csinálja a játékokban, hogy ha nagyobb terhelés alatt van a kártya (értsd: jobb a grafikája a játéknak és hangosabban zúg a kártya ventilátora), akkor egy idő után ilyen zúgó hangot hallatszik a fülesből és vagy elsötétül a kép és újra kell indítani a gépet, vagy csak kidob a játékból és crashel a kártya drivere (néha nem crashel, csak kidob), esetleg egyszínűre vált a monitor és csak reset segít és hasonló vidámságok. Elvittem a gépet, ahova vittem és egy hét alatt megállapították, hogy se a kártyának, se a tápnak nincs baja és emiatt egyiket se cserélik ki. Szóval most....
  • mooo
    #180466
    Nem beszélünk el egymás mellett. Account nyilván kell hozzá,mi a kliensről beszéltünk...
  • Evoluti0N
    #180465
    Szerintem nem kell hozzá Origin. Csak be kell jelentkezni az EA fiókodba, ami minden EA-val kapcsolatos dologban ugyanaz. Origin, Bioware oldala, TOR profil, stb. Szal szó szerint mindenben. :D
  • Botond #180464
    Getgamesen ma 75% off a civ5 cuccok! brave new world is..
  • Botond #180463
    Szerintem simán el beszéltek egymás mellett. Steames is belép originre, ezt mondod te, és igazad van, de nem indítja el az origin klienst, mint ubi játékok az uplayt, ezt mondja mooo, és neki is igaza van. :)
  • darkling
    #180462
    A mai weekly sale-ben állítólag ez lesz:
    "Ultratron, Droid Assault, Titan Attacks, and Revenge of the Titans; also included is Sandbox Mode for Revenge of the Titans, and the Ultratron OST, Revenge of the Titans EP."
  • Zóanagyvarázsló
    #180461
    Ezért szóltam, hogy valójában konformista pontozásról van szó, nem lehúzásról.
  • Prince23
    #180460
    Nocsak, sg lapcsalád lett. Prohardver, gamepod, logout között van az oldal neve :D
  • IMYke2.0.0.0
    #180459
    QTE-fest, kicsit másképp.
  • Fpocok
    #180458
    2015-ben jön. Jól néz ki
  • IMYke2.0.0.0
    #180457
    Metacritic-et nem nézegetek, mert nem érdekel.
  • Zóanagyvarázsló
    #180456
    Hasonlóan áll a Metacriticen is már egy ideje.
  • IMYke2.0.0.0
    #180455
    Contrast játékteszt, ipon.hu
    6/10
  • Fpocok
    #180454
    Kössz. [apro]
    (bár úgy kellett volna, hogy nem egyszerre járnak le, mert amikor megnyerem az elsőt, nem akarom a másodikat is) :)
  • zorrobomber
    #180453
    Sosem vittem végig fiók mélyéről előkerült két dinoszaurusz csontváz:
    Egy IDE-s usb rack és Recuva progi segítségével előkapartam a Witcher és ME3 mentéseimet.
  • zorrobomber
    #180452
    Ez lesz az a pont, amikor visszakapják az általuk okozott kínokat, és csak azért is amazon-tól fogom megvenni.
  • Shep
    #180451
    Hahaha.
    http://www.youtube.com/watch?v=NtMiJOhPx8U
  • grebber
    #180450
    Valaki lenne oly kedves és megtisztelne a segítségével abban a formában, hogy amazonról megvenné nekem a Dragon Age Ultimate + Dragon Age 2-öt?

    Mindkettő 4.99 dollár .(szerintem 5 docsis kupon is jár hozzájuk)
    Fizetni paypalon fizetek majd de csak 21-én délután tudok ha a falusi életből visszatérek!

    Soha sem vittem még végig őket és itt az idő.
  • IMYke2.0.0.0
    #180449
    Időszakonként cserélem a jelszavaimat - lehet ez kavart be neki.
    Majd ránézek. Azt viszont nagyon nem szeretem, hogy ne engedi vágólapról beilleszteni a jelszó variánsaimat :(
  • mooo
    #180448
    Ezt nekem is írta most mikor elindítottam,de megadtam a account nevet és jelszót és be is jelentkezett.Ezt ugye azért,mert mióta legutóbb játszottam vele,azóta másik emailre rakattam az accountot és csak javítani kellett. Te nem csináltál hasonlót?
  • IMYke2.0.0.0
    #180447
    Bár, az sem kizárt, hogy én vagyok béna.
  • IMYke2.0.0.0
    #180446
    De használja.

    Megpróbáltam elindított Origin kliens nélkül - ez fogadott:

    KÉP:
  • mooo
    #180445
    Nekem is steames verzióm van és nem használ origint
    Viszont a CnC Ultimate Collections bevállaltam(habár megvan dobozosban a First Decade...),mert azt volt kiírva,hogy megcsinálták a supportot win7-re is.Mégse fut normálisan csak az unoffical patchel...
  • darkling
    #180444
    Chuck Norris féle epic "karácsonyi" split:
  • ZsZso
    #180443
    Angry Birds: Star Wars II ingyenes iOS -re. Akit érdekel erre tessék!