311802
  • Botond #180522
    Kliens nem kell hozzá.
  • TBTPumpa
    #180521
    Aztakurva:
    Diablo 3 kiegészítő: Reaper of Souls Collectors Edition - 19 990 Ft
  • Zóanagyvarázsló
    #180520
    A DeS-ről és múltkor is fleemrülő Diablo III-as antibalance-ról jut eszembe: azt a Blizzard hogy gondolta, hogy hardon a halál jobban megéri, mint a potionhasználat? A múltkor próbáltam a demót (PS3), a halálnak nem volt semmi tétje, de italra kábé sose volt pénzem. Nyilván normális játékos nem a halálra megy rá, de gyakorlatilag a játék arra bátorított! OK, bossnál nem működik, ahogy nem működő hardcore mode-ben sem, de ez azért vicc! Az első két részben nem így volt.
  • TBTPumpa
    #180519
    Nem véletlenül lövik le 2014. márciusában az AH-t!

    Diablo III: Reaper of Souls release date: 2014. március 24.

    Jöhet!
  • ratgab
    #180518
    Majd előkotrom a fényképezőt és lövök pár képet, de az nem ma lesz valószínűleg.
  • Zóanagyvarázsló
    #180517
    Végére értem a Demon's Soulsnak. Tinman kedvéért belinkelem a szigorúan egy nekifutás és némi extra puhatolózás után született sommázatomat. Kellemes agyvérzést, Bádogember!
  • Micsu
    #180516
    értem én, egy képet még hogy hogyan néz ki a monstrum :D
  • MerlinW
    #180515
    A megengedett 100-110 fok között van, szóval bőven:)
  • Evoluti0N
    #180514
    De most mindenesetre megvettem a TWD második évadát. Ha a TWAU-val nem volt gond, akkor tán ezzel se lesz. (rövidítések FTW :D)
  • Evoluti0N
    #180513
    Tök felesleges dolgon vitatkoztok, amikor már leírtam, hogy maximális terhelés alatt se megy 50 fok fölé, ami bőven a megengedett alatt van. :D
  • ratgab
    #180512
    Mit nem értem virágszálam?
  • IMYke2.0.0.0
    #180511
    Ósdi, de forrófejű HD4850-esem, a nyáron rászerelt új hűtéssel (Accelero v2, Turbo Module,), ebben a gépben:

    KÉP:
  • Micsu
    #180510
    mi? :D
  • ratgab
    #180509
    De hazudok, mert most fölment 34 fokra terhelés alatt...XD
  • ratgab
    #180508
    Ha az asztalt bámulom 23 fok az alaphője. Mindez egy jól szellőző és jól hűtött házban, Giga 7850-en dual windforce hűtő van hűtőcsővel és van egy nagyon szuper Cpu hűtőm is hozzá. Megvan a kellő hőcsere.
  • Micsu
    #180507
    az lehet de hogy neked hogy lehet 28 fok terhelve mikor stand by módban 32, nekem a 670 most win alatt 33 fokon áll bár az én házam eléggé burkolt

    kép

  • ratgab
    #180506
    Ergó ez sem indokolja, hogy zúgjon. Az az elégtelen hűtéstől van semmi mástól.
  • ratgab
    #180505
    By the Way 660ti és 7850 (ez egyébként 2 gb-s OC verzió) között árnyalatnyi különbség van teljesítményben ha jól olvastam.
  • Fabio Capello
    #180504
    Remélem mindenki tudja ma milyen nap van (elvileg :D)
  • ratgab
    #180503
    Hát ha ilyen semmilyen a hűtése, mint amit Evo mutatott, akkor jóhogy pörög.
  • Micsu
    #180502
    hát nincs is nagy teljesítmény amit igazán hűteni kell, a komolyabb kártyákon már jobban pörögnek a ventik
  • ratgab
    #180501
    Laza 2 dolcsi amazonon.
  • Fabio Capello
    #180500
    amazon, két dolcsi
  • TBTPumpa
    #180499
    Köszi a felajánlásokat.
    Sajnos 5 contri pont hiányában, csak a sima SG-s csoportnak szánt felajánlásra tudok jelentkezni, de azért köszönöm mindkettőt.
    Bár az SG-et pedig tuti nem nyerem meg, mert sok lesz rá a jelentkező.

    Amúgy valahol ennyire jó áron van a játék?
  • kigyi
    #180498
    Hidd el nem ez lenne az első elméretezett hűtés a VGA piacon (gondoljunk csak a Gigabyte Zalman hűtésére pl. a 7900GS-en anno hát igen a fagyás egy átlag házban garantált volt :(
  • ratgab
    #180497
    Én nem szeretek ilyenen spórolni, inkább ne is halljam legyen olyan jó hűtése. (Mostani 7850-em gaming közben 28 fokos). Hangját se hallod a kártyának.
  • TBTPumpa
    #180496
    Igen. Ténylegesen Origin kliens nem kell hozzá, nem is települ a játék telepítése közben és indításkor sem kéri.
    Ami szükséges hozzá az BioWare account. Régen volt ilyen is. Persze mára ez is Origin-es lett. Tehát az Origines/BW hozzáféréssel be lehet lépni a játékba, de ténylegesen a kliens nem szükséges.

    Persze vannak olyan EA játékok a Steam-en, ahova tényleg kell az Origin, de a Dragon Age Origins kivétel.
  • Shep
    #180495
    Na most azok azért úgy vannak méretezve, hogy még ha hangosan is de elvezesse a keletkezett meleget, ha a meleg a gond akkor az azért lehet, mert rossz a ház szellőzése.
  • ratgab
    #180494
    Biztos szereti azt a 600 fokot, amit termel de képtelen lehűteni magát...
  • Shep
    #180493
    Ja és egyébként létezhet, hogy 2x is rosszat kapsz, matematikailag legalábbis :)
  • Shep
    #180492
    Csak vicceskedve mondom ,hogy annyira ők is értenek hozzá, mint te :D
  • Shep
    #180491
    És akkor mi van ha zúg, attól még mennie kell rendesen, most nem a zúgás a probléma okozója :)
  • Shep
    #180490
    Hát vakok közt a félszemű ... :)
  • Evoluti0N
    #180489
    Az a poén, hogy egyszer már elvittem csak a kártyát és kicserélték. Létezik, hogy 2x egymás után kapok rosszat? :D A táp pedig állítólag jó. Azonban tényleg az lesz, hogy szerzek valahonnan egy másik tápot és kipróbálom azzal, mert azok ott az üzletben nagyon inkompetensek (ezek szerint).
  • ratgab
    #180488
    De látod azt a hűtő? Az nagyon fapad, csoda ha zúg neki?
  • kigyi
    #180487
    Nincs mindegyikkel gond, csak szívatják a népet (főleg engem)20-ból 1 biztos valami rejtélyes hibával felszerelve érkezik hozzám :D Ezeknél jobban csak az MSI és néha a Gigabyte tud kiakasztani :D
  • Shep
    #180486
    Hát igen, szerintem ő csak a titan-t látta meg a 450-es nónémet és ebből szűrte le a végkövetkeztetést :)
  • Shep
    #180485
    Szerintem érdemes lenne megnézni egy másik táppal én arra tippelek ,hogy az a ludas.
  • Micsu
    #180484
    ő valamit nagyon elnézett mert se csúcskártya, se fos táp, bár az a táp elvinne egy titánt is, én se értem minek akkora :)
  • Shep
    #180483
    Szerintem ő félreértette és a 450-es tápra írta.