311802
  • Tinman #180682
    Cataflam02!

    Érdemes lenne reagálnod, mert kezdem elveszíteni a józanságom...
  • Tinman #180681
    Gratulálnék, de ahogy olvasom el se tudod indítani...

    Tudod mi a kemény? Hogy a tisztességes Day1 vásárlók vannak, mindig úgy torkonszékelve, hogy az már művészet.

    Maradok olcsójancsihörcsög továbbra is.
  • Rapid81
    #180680
    2+ éves cucc. Rég nem garis. És azért, hogy klónozzam a diszket, mert restore partíciós.
  • arty
    #180679
    nuuvemen is :) ott a lord of shadows jelenleg 1600ft környékén kapható.

  • Botond #180678
    Castlevania nap van liveon.
  • arty
    #180677
    topikjában válaszoltam
  • Maak
    #180676
    Csak az a baj, hogy nem tudod ujraosztani a skill pontokat
  • Fpocok
    #180675
    Ez a verzió jobban tetszik nekem :DDDDDDDDDDD

  • Fpocok
    #180674
    13 euró a 3db bioshock játék... hmm.
  • MerlinW
    #180673
    Ezért nem piszkálunk otthon garanciális terméket. Egyébként miért kellett kivenni a mentéshez? USB, hálózat?
  • MerlinW
    #180672
    Path of Exile fejlődési fája... :)

    Scrollozni is kell még minden irányba, mert nem fér a képernyőre:)
  • Rapid81
    #180671
    90 (!) órát ment a 250-es HItachi a netbookban, de miután kivettem, hogy lementem, már soha többé nem indult el...
  • Béluska74
    #180670
    Sziasztok! Kellene valaki hozzáértőbb segítsége. Megvettem GREENMANGAMING-en a GHOST RECON FUTURE SOLDIER kettő darab dlc-jét. Vásárláskor ki volt írva,hogy a letöltéshez kell a capsule a játékhoz meg az Uplay. Az alapjáték már megvan és az is Uplay-es. Kaptam kulcsokat,de az Uplay nem fogadja el őket. Mit tennétek a helyemben?
  • arty
    #180669
    ha mindenhol 60 EUR lenne egy játék, az jobb lenne?
  • arty
    #180668
    kemény, h 13 eurón nyit a játék
  • Shep
    #180667
    Jó hát de neked amúgy sem jó semmi, csak a TCitW-s :D
  • Fabio Capello
    #180666
    Nem mindig, az Arma 3 pl később komplett régiózáras lett, és mindenki rábaszott aki ruszki kulcsot aktivált.
  • mester1987
    #180665
    Üdv., ha valakinek lenne kedve jönni zombizni COOP-ban Call of Duty: Black Ops-szal, vegyen fel NemexisOps-ban vagy írjon privátot.
    Összes DLC-vel tolnánk 2-en, de kevesen vagyunk.

    Egy kis kedvcsináló
  • Fpocok
    #180664
    [off]
    Én pont pár órája fejeztem be és nagyon szar volt. Kb semmi értelme az egésznek... nagyon gagyi. Ha nem a két főszereplő lenne, senkit nem érdekelne a film.
  • wantonly
    #180663
    Épp készültem megnézni. Tegnap éjjel a The Conjuring volt a soros, de nehezen aludtam el utána, ez talán jobb lesz. :)
  • Shep
    #180662
    2 Guns (szinkronos)
    Mindenkinek ajánlom aki jó akcióvígjátékra vágyik. Biztos bennem van a hiba de többet nevettem ezen a filmen, mint a mai vígjátéknak titulált művek nagy részén. Marky Mark csak úgy ontja a jobbnál-jobb dumákat, egyszerűen haláli a fazon. Nem egy kiemelkedő alkotás de szórakoztatás szempontjából 10/10 volt nálam.
  • Evoluti0N
    #180661
    (gamespot)
  • Evoluti0N
    #180660
    Hm...
    Game of the Year 2013
    The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
  • Orias
    #180659
    Igazad van!Nekem 4-5 játék van a steamen ami VPN-es.Eddig nem volt problémám.Az MW3,Black Ops.Bio Infinite is Orosz.A DLC-k már nem,mert a Steam akcióban vettem,és nem kellett trükközni.
  • DarkSector
    #180658
    :D
  • Shep
    #180657
    Köszi, akkor felejtős.
  • Orias
    #180656
    RU CIS
  • ratgab
    #180655
    Tudom, hogy működik. Használtam is már egyszer. Tudod 320 eredeti steames játéknál az ember már nemigen kockáztat ilyesmivel.
  • Orias
    #180654
    A VPN ingyen elérhető.Az aktíváláshoz bőven elég.Csak az e-mail-t kell megadni.A kulcsos oldalakon részletes leírást lehet találni.
  • ratgab
    #180653
    Olyan, amitől nem megy a játék...
  • DarkSector
    #180652
    ez milyen régizáras?
  • ratgab
    #180651
    Annyit nem ér nekem.
  • Orias
    #180650
    A RU-verzió-nál csak az aktiválásnál kell VPN.Utána már lehet játszani szabadon VPN nélkül
  • Rapid81
    #180649

    Off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Charles Darwin was friendly towards children. One day two boys decided to play a trick on him. They caught a butterfly, a grasshopper, a beetle and a centipede, and out of them made a new insect. They took the head of the beetle, the body of the centipede, the wings of the butterfly, and the legs of the grasshopper, and stuck them all together. Then they took the strange bug to the scientist, and said: "Can you tell us the name of this bug?"

    Darwin looked at the insect and then at the boys.

    "Where did you get it?" he asked with a smile.

    "We caught it in a field," they said.

    "Did it hum when you caught it?" the naturalist wanted to know.

    "Yes, it did," was the answer.

    "Well, then," said Darwin, "it is a humbug."

  • genndy
    #180648
    Hűha, köszi! Erre rámozdulok (aztán majd valahogy ráműtöm a magyar nyelvet).
  • ratgab
    #180647
    Pedig 7,5 euró lenne a vodkavedelőktől.
  • Orias
    #180646
    Igen!A letöltéshez is kell a VPN,és a játékhoz is.
  • ratgab
    #180645
    Régiózáras lesz?
  • Orias
    #180644
    VPV=VPN
  • Orias
    #180643
    Az Orosz régióban lehet aktiválni és játszani.VPV kell.