311802
  • IMYke2.0.0.0
    #180762
    Nekem fényre enyhén sötétedő - nem olyan, mint annak a mittoménmianeve színésznek -, Ceiss-üveges szemüvegem van. Kifejezetten monitorhoz vettem/kértem annak idején ezt az üveget, ezzel a képességgel.

    Szóval 100%, hogy léteznek olyan, nem dioptirás szemüvegek (illetve lencsék), amikkel ez áthidalható számodra.
  • MerlinW
    #180761
    13.11beta driverek telepítik az AMD Gaming Evolved App-ot (ami gyakorlatilag a Raptr AMD-s verziója). Annak a Store oldalán minden le van írva. Lényeg, hogy a játékkal eltöltött idő alapján kapsz pontokat.
  • Tinman #180760
    De van spec. lencsével ellátott erre a célra?

    Nem vagyok szemüveges, de az éjszakai vezetés tönkretesz... és mostanában minden vezetésem éjszakai, mert k. hamar sötétedik :-(
  • Zóanagyvarázsló
    #180759
    Olyan kevés játéka van itt mindenkinek, hogy szinte nincs mivel játszani. A Maslov-féle piramis talapzatai remegnek. Menni kell tüntetni az olcsóbb játékokért!
  • darkling
    #180758
    Én szemüvegben vezetek mindig, éjszakai is, utálom is nagyon....
  • Botond #180757
    Jaja, ez is egyfajta ajándék dlc akció! :)
  • TBTPumpa
    #180756
    Igen. Köszönöm is, hogy felhívtad rá a figyelmem.
    Steam-en, ha 75%-ot is kap, akkor is 3000-3500 Ft körül lesz. És nem hinném, hogy egyhamar 75%-ot fog kapni.

    Már csak be kell húzni valahogy, mielőtt lejár az akció.
  • Botond #180755
    Itt is olvad (Mátra), de reggel még volt egybefüggően, 5 centi vastagon. Most már foltok és sár itt is. Szóval irány a medence vacsiig. :D
  • kigyi
    #180754
    grat, nekem még fóliás kártya sem megy el 0.5-ért... Mindig olyan esik ami értéktelen...
  • Tinman #180753
    HELP!

    Éjszakai vezetéshez használ valaki szemüveget? Ha igen, milyet?

    Sajnos az utóbbi években megbolondultak az emberek és olyan beállított világításokkal közlekednek, hogy a hajam az égnek áll.

    Az új módi pedig a "nem veszem le a reflektort csakazértse".
  • Tinman #180752
    Reggel óta 3.5 euronyi kártyámat vitték el... egy NEM fóliásat 0.5-ért! Wow!
  • Rapid81
    #180751
    Szánkózni??? Itt térdig járunk a sárban...
  • IMYke2.0.0.0
    #180750
    Ugye, hogy fincsi ajánlat? Szerintem, az euró miatt a STEAM-en csak jövőre lesz ennél olcsóbb, mondjuk nyáron.
  • TBTPumpa
    #180749
    OMG 2800 Ft. Ez kell. Darksector pls!
  • Tinman #180748
    Kérlek, mesélj róla!
  • IMYke2.0.0.0
    #180747
    Ez engem érdekelne.
    Raptr-t ezer éva használom, és AMD van ebben a gépben.
    Mesélnél róla?
  • IMYke2.0.0.0
    #180746
    "Remember Me" - 66% - 29,99 brazil reál - STEAM-es. Klikk

    1 brazil reál = 92,78 Ft (középá.)
    1 euro = 298.47 (középá.)
  • MerlinW
    #180745
    AMD-s Raptr-el megkapod ingyen a Thief-et, ha sokat játszol:)
  • Tinman #180744
    Jut eszembe... FF X/X-2 HD-vel csak óvatosan.

    X-2 a jRPG műfaj legalja, míg az X a teteje. Szvsz ezt a pakkot majd olyan 14.95 GBP körül + 10% Zavvi voucher-el érdemes.

    Persze aki időben kapja a fizuját, az bátran csapjon bele.
  • Tinman #180743
    Az új Thief sincs meg, az is Square
  • Prince23
    #180742
    Homefornt 3 euró
  • Shep
    #180741
    Na jó de neked mi nincsen meg? Jó, tudjuk FF8 :)
  • Tinman #180740
    Sejtettem... mind megvan már rég :-)
  • darkling
    #180739
    Square Enix meglepetés doboz tartalma:

    Just Cause 2
    Hitman: Blood Money
    Tomb Raider
    Dungeon Siege III
  • Shep
    #180738
    Nem fogjátok kitalálni mi történt!
  • Maak
    #180737
    Az en karmam meg sztem megdoglott.
  • MerlinW
    #180736
    Úgy legyen! :)
  • Fabio Capello
    #180735
    Boldog karácsonyt? :D
  • MerlinW
    #180734
    Izé, ez fogadott ma reggel, fogalmam sincs kitől jött... mármint a küldő [email protected], de hogy ez a giftfriend29 ki lehet...? No mindegy, örülünk Vincent.

  • darkling
    #180733
    Szerintem azt amit a FAQ-nál ír.
  • Shep
    #180732
    Vagy az lenne amit az FAQ-s oldalon ír? Nem úgy volt ,hogy akár játékot is dobhat?
  • Shep
    #180731
    Amúgy hol lehet megnézni mit lehet kihozni a kártyákból?
  • Shep
    #180730
    Nekem amilyen a formám tuti kraftolnék egy olyan valamit ami még a kártyák összegét sem éri el, vagyis inkább biztosra megyek, a lottót meghagyom másoknak :)




    Mi is volt az az oldal amit korábban írtatok, ahol meg lehet nézni a steam id alapján a megbízhatóságot?





  • darkling
    #180729
    Csak kíváncsiságból ránéztem pár olyan tárgyra, amit craftolni lehet a kártyákból. Volt olyan amelyik több száz euróért van fent marketen, de nyilván a common itemek 1 euró alatt mennek.
  • Shep
    #180728
    Egész jól mennek a globe-os kártyák, és hamar el is vitték :)
  • arty
    #180727
    Oké - kezdem én, már most, tudván előre, h nem egyöntetűen IMÁDOD :( ;)
  • arty
    #180726
    Azért jöttem a 60-al, mert az a csúcs-ár. Nyilván a németeknek se tetszik, hogy Te olcsóbban kapod, akkorhát legyen mindenkié annyi, mint az övéké ;) (írhattam volna, h legyen az ukrán ár az általános, csak annak zéró realizmusa volna)

    Bocs, de nem hiszek neked, hogy csendben és örömmel vásárolnál méregdrágán, annak tudatában, hogy vééégre megdöglött a szomszéd ukrán tehene és egyhavi bérből tud 1-2 játékot venni, te bezzeg abból akár 6-7 darabot is megengedhetnél magadnak. Azt gondolom, pont ugyan így menne a sírás (sőt, jobban), hogy k. drágák a játékok (mert drágábbak is lennének, sokkal). Csupán akkor SEMMIT nem tudnál ellene tenni, most viszont - köszönhetően az összevissza árazott régiós baromságnak, amit annyit szapulok magam is - számtalanszor segíthetsz magadon a szürke út választásával.

    Oké, néha megjárod* (ha tul nagyot akasz szakítani, mert lássuk be általában a nyeremény összege arányos a kockázattal), de a sokszáz játékodat tekintve lehet h 20-30 totális bukta mellett is pluszos lennél.

    *néha = ugytudom még SOHA nem buktál el semmit véglegesre
  • Evoluti0N
    #180725
    Majd lelkendezek egy hosszabbat, amint hazaérek. Sajnos el kell előre mondanom, hogy vegyes "lelkendezés" lesz. Pár fan biztos meg fog utálni. :D
  • Tinman #180724
    Kizárt.
  • Maak
    #180723
    Az ugy nem mozgat, akkor marad inkabb torchlight2 vagy dio3...