311802
  • Tinman #181842
    Megnyugodtam, mert én soha nem piszkáltalak ezzel... AC esetében fura nekem is, de mivel én meg kimaxoltam AC2-öt így pl. szavam se lehet :-D

    Más...

    Gyerekek elképesztő mennyiségű REMEK játék vár rám... félelmetes a hörcsögölésnek már ez a szintje, amikor nem csak indiszarokkal locsolom hab testem, hanem k. jó címekkel :-)
  • Botond #181841
    Érteni fogja akinek szólt! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181840
    Az azért vicces, hogy:
    "Hard Drive: 2.5 GB"

    Szerintem, ezt elírták :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181839
    Tavasszal jön majd. Ígéretük legalábbis ez volt.
  • Rapid81
    #181838
    Majd annyi idő múlva, mint az első. Fél+ év
  • Shep
    #181837
    Annyi felhalmozott vackerájjal nem nehéz keménykedni :D Akkora raktárkészlettel le lennél legalább 4-5 évig :D
  • grebber
    #181836
    Büszke vagyok magamra.Kinöttem már ezt az akciós hajcihőt!
    Kb már leszarom milyen akciók vannak mert nem igen mozgatnak,mert full spur vagyok.

    Volna kapásból most 2 game ami instant buy lenne ,de ellenállok.
    (Oblivion Goty, és The Dark Eye: Chains of Satinav)
    Ez van majd ha ingyen szórnak valami arra lecsapok.

    SSD-nek hála most nincs fent több száz game a gépen így egyesével tudom majd pusztítani őket. Az első áldozat a Walkind Dead Episode 1 széria lesz majd őt követi a Jurassic Park The Game.
  • Shep
    #181835
    Hát igen de legalább volt választási lehetőség, ilyen játékokban ez nem túl gyakori.








    Bioshock második story dlc-je mikor jön?
  • Tinman #181834
    Wrong hole!
  • ratgab
    #181833
    Digital Deluxe my ass... Amúgy jó ár.
  • Botond #181832
    Micsoda dolog már letolni vmit PCn meg x-en is! Beteges!
  • ratgab
    #181831
    2400-et már lehet megér nekem.
  • Szabi #181830
    ennyit csak megért! :D

    Cobra 11 : Crash Time 3 2euró kuponnal
  • IMYke2.0.0.0
    #181829
    Mass Effect 3 Digital Deluxe Edition - 6,99 dollár.
  • IMYke2.0.0.0
    #181828
    Működik.
    A brazilok szép piros szöveggel kiemelik, ha régiózáras.
    Én például simán betettem most a kosaramba.
  • IMYke2.0.0.0
    #181827
    Az meg is van - tényleg jó játék. Igazi idő vákuum játék :)
  • arty
    #181826
    majd engem is érdekelne a megoldás :)) (ismerősnél belefutottam)
  • IMYke2.0.0.0
    #181825
    A MAC verzió is tökéletesen aktiválható STEAM-en. A legutóbbi DLC-t pont így vettem meg, 1 euróért.
  • lalakov
    #181824
    Amazonon 5 dollárt adnak annak aki megvesz egy játékot az Appstore-ból(ingyenes játékot is lehet).Amazon
    Kipróbáltam és így ingyen megvettem az Anomaly Warzone Earth HD-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #181823
    A Binary Domainben is nekem a választás súlytalansága nem tetszett - játék-mechanika, grafó, és szituáció és a kissé 'ilyet-már-azért-láttunk-olvastunk' történet is rendben volt [a japánok mint szuper gonoszok mondjuk nekem azért -1 pont].
  • TBTPumpa
    #181822
    Remember Me (Steam - GMG) - 10 euró
    Kuponnal 8 euró!

    Ezt is akkor akciózzák le, amikor már megvan.
  • Tinman #181821
    De az nem hörcsögnek való, hiszen dollárban olcsóbb, ráadásul Steam hörcsik vagyunk :-)
  • tomsolo
    #181820
    7,5 euro a uplay-en csak ma.
  • Tinman #181819
    AC3 SEASON PASS 7.49 dolcsi

    Soha, sehol nem volt még ennyiért... STEAM-es!


    Mortal Kombat Complete Edition 7.49 dollár

    Igen ez az "új" Mortal :-)
  • Tinman #181818
    Értelek, de a tényen nem változtat, hogy volt már ennyiért... sajnos én is lemaradtam, pedig ennyiért simán jöhetne a season pass BorinInfinITY-hez :-D
  • Tinman #181817
    Na jól van most már elég legyen MS!

    - Zuma's Revenge páromnak (meg azé' nekem is) 250 Ft. (3 éve akarjuk megvenni :-D)

    - Plants vs Zombies kiacsizás céljából 380 Ft. 1x toltam még csak le PC-n, most X-en is sort kell rá kerítenem.
  • TBTPumpa
    #181816
    30 perc nem számít. Nem lehet komolyan venni, ahogy a Steam Borderlands 2 GotY árazását sem (1 óráig 75%, utána pedig 50%).
  • Tinman #181815
    BIOS upgrade + AHCI mód bekapcsolás a BIOS-ban + ha úgy sincs változás tedd át másik SATA portra + normális SATA kábelt használj.

    Milyen márkájú SSD? Corsair? OCZ? Ha a válasz igen, akkor könnyen lehet, hogy alapból szar az SSD.
  • Tinman #181814
    #181691
  • grebber
    #181813
    SOS!!!
    LOL na ilyennel se találkoztam sehova nem enged mappát létrehozni és semmit átnevezni.
    Ez most mi a szar ?
  • TBTPumpa
    #181812
    Maga az alapjáték 2000 Ft, a Season Pass 3500 Ft. Bár nem tudok róla, hogy ez 5 euró lett volna. Ezt még sehol sem láttam akcióban, csak az első sztori DLC-t.
  • Tinman #181811
    Bocs, hogy beleugatok, mint főelmebeteg, de 5500 Ft brutál sok érte.

    Gyakorlatilag Day1 lehetett kódból 3k körül venni, mely hamar 2-2.5k-ra csökkent.

    A Season Pass-ért fizetnél 3k-t? Nagy baromság lenne, főleg, hogy volt már 5 euro kis ideig a Season Pass.
  • Tinman #181810
    Utálom az MS-t!

    Minap kapott 50%-ot a Castlevania Mirrors of Fate, 1890 Ft volt, Spelunky meg valami 800 Ft. Meg kellett vegyem őket, alig várom, hogy játszhassak velük.

    Erre ma? Ma megadták a végső döfést! Rohattak'!

    - Brothers: A Tale of Two Sons - 1250 Ft

    - I am Alive - 940 Ft

    - Mini Ninja - 748 Ft

    Baz... lassan elfogy a pontból átváltott pénzem, ha így nyomják tovább ^^
  • grebber
    #181809
    Pedig a felhasználói fiókban nagyon is azt írja!
  • Itsuki
    #181808
    hali,ez müködik nálunk? http://www.nuuvem.com.br/produto/1617-pro-evolution-soccer-2014
  • Rapid81
    #181807
    Akkor nem vagy rendszergazda a saját gépeden. Ilyen Win7-ben nincs, amit te leírtál, ha rendszergazda vagy. Ez nem linux. :)
  • Totti5
    #181806
  • grebber
    #181805
    OFF:

    Kis Win 7 segítség kéne.
    Csak mert ez a topik pörög azért itt.

    Azt hol tudom beállítani hogy a C meghajtóra is tudjak akárhova fájlokat menteni és mappákat módosítani? (tehát teljes hozzáférésem legyen) Rendszergazda modba vagyok mégse akarja az igazat!

    UAC csúszkát már nullára húztam ,de még mindig azt irja kb mindenre hogy nem szerkeszthető mert írásvédett!
  • Tinman #181804
    Igen, tudom csak az első epizód, de én a kis ajándéknak is NAGYON tudok örülni... szeretem, ha a "nagyok" ilyen kis gesztusokkal kényeztetnek.

    Nyilván nem vagyok naiv... ez is egy üzleti fogás, hogy behúznak aztán majd vedd meg a többi epizódot. Akkor is örülök, még idén le is fogom tolni Ep1-et :-)
  • Botond #181803
    És 11 EUR.