311802
  • Shep
    #181882
    Már csak a gondolat is minimum 3 hét nyaralás :D
  • Zóanagyvarázsló
    #181881
    Toldarty? ;)
  • Zóanagyvarázsló
    #181880
    Arra céloztam, hogy ez a generáció AAA szinten ritkán szól a játékmenetről. Még amikben alapvetően jó is, azokat se feltétlen azért játssza az ember. Az Enslavedet a játékmenetért sose játszottam volna végig. Bottal se. Nem volt kimondottan rossz, de az nem ért annyit. (Én ugyan PS3-on játszottam vele, de szintén idén. Cska azt modnom, hogy ne kezeljük ideiként.)
  • IMYke2.0.0.0
    #181879
    Köszi.
  • arty
    #181878
    én ezért dobnék is rád egy méretes követ, ha lehetne...

    ;))
  • Shep
    #181877
    Na most az a helyzet, hogy nekem a Conv története pl. jobban tesztet, mint a BL-é. Ráadásul nem tudnám eldönteni ,hogy melyi ka jobb játék, mert míg a Blacklist ilyen szinte akárhányszor végigjátszható kategória nálam, addig a BL nem az, viszont ez utóbbi sok minden másban mégis maga alá gyűri az elődöt. Legyen döntetlen :)
  • arty
    #181876


    ---


    GUN - 5$ és steam kulcsot ad elvben, szvsz remek western játék
    I am alive - 3.74$, de a kulcs gondolom még upalyre se jó
  • Shep
    #181875
    Miért, ebben a generációban jött és ha most azt nézzük ,hogy 3 éve milyen játékok jöttek ki szerintem akkor is siralmas a helyzet, de persze nyilván igazatok van abban ,hogy akkor kellett volna megítélni mikor megjelent abban a környezetben de nekünk pc-n most adatott meg így csak itt tudjuk érdemlegesen hasonlítani. Na de én szeretném azt a játékot elfelejteni úgyhogy részemről a téma lezárva.
  • IMYke2.0.0.0
    #181874
    Kövezz(etek) meg, nekem a Conviction is bejött - valahogy, akkor és ott, működött nálam az a recept.
    Ahogy most meg a Blacklistes időutazás [játékmechanika] is - furcsa egy hörcsög vagyok, na :))
  • tomsolo
    #181873
    Amit nem értek a spárgás rávetődést mi a péknek kellet kiszedni belőle - az első 2 részt kb az adta el. Na de ez itt off.
  • IMYke2.0.0.0
    #181872
    Igen, érthető - amolyan Valve-sen elcseszerintették ezt.
    Annyi a javukra írható, hogy tudjuk, ők ki fogják adni mind a 3 epizódot.
  • jarlaxxe
    #181871
    A Blacklist tényleg jó lett, föleg az elöző részhez képest hatalmas az elöre vagy inkább vissza lépés a gyökerekhez.
  • Zóanagyvarázsló
    #181870
    Generációt tévesztettél.
  • Shep
    #181869
    És akkor kit fog még érdekelni? Nyilván sokakat de gondolom érthető mire próbálok célozni?
  • Zóanagyvarázsló
    #181868
    Imádom a Sony netes boltját! Nem csupán retek, de immár nem fut Operában, Chrome-mal meg kb. felzabálja az összes memóriát. Érted, currentgen AAA játékok elférnek a RAM-ban, de a Chrome is a szaggatós webshop nem. Zseniális. Szinte természetes, hogy PS3-on is cefetül fut. Biztos azért, hogy a játékok hozzá képest folyékonyabb élménynek tűnjenek. (Még a Giana Sistesben is vannak frame dropok, screen tearing, becsinálok!)
  • IMYke2.0.0.0
    #181867
    Gyors nettel semmi sem lehetetlen.
    Számomra maga a gyors net az.
  • Shep
    #181866
    Nos hát nekem nem a történettel volt a legnagyobb gondom hanem a játékmenettel ami a legfontosabb lenne egy játékban.
  • tomsolo
    #181865
    Virágboltival már végigkergettem, nekem kellett hozzá a Sweet-Fx mert túl sötét.

    A látvány az egy dolog, de legalább lehet célozni benne nem úgy mint a Conviction-be (ami egy híg fos).
  • Zóanagyvarázsló
    #181864
    Úgyis vennéd olcsón, így meg vagy megveszed drágábban, vagy enni fog a fene az akciózásig. Lose-lose :) (OK, azzal nem számoltam, hogy nem fog tetszeni, és örülhetsz, hogy elcseszték.)
  • tomsolo
    #181863
    Én ma eddig leszedtem a - 11-től - a Hitmant, Skyrim Legendaryt és most jön lefele az SP. Mérges is lennék ha nem végezne vele 3-ig mert dolgom lesz. :)

    A fenti 3 tétel egyébként összesen egy tízesbe volt, ennyit szántam magamra idén :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181862
    Blacklist: nagyon jó játéknak tűnik számomra - az tény, hogy az én HD4850-esemet keresztbe lenyeli, még az otthoni E8400-essel is, de a erős géppel csodás lehet a látvány is.
    A régi Splinter Celleket idézi a számomra.
  • Zóanagyvarázsló
    #181861
    PSN-en pedig rövidesen beindul a January Sale.

    Akciók listája az EU blogon

    Kíváncsi leszek magyar árakra, a DMC HD-t kihagytam, látom, üldöz tovább, talán most le is teper. Külön örülök, hogy magyar PSN-en nem lesz olcsó Dante's Inferno, mert pár hete vettem meg kézzelfogható formában, legalább nem fölöslegesen :)

    Holnapig még akciós a Last of Us is, meg a Persona 4 (Vita)
  • IMYke2.0.0.0
    #181860
    Itt a könyvtárban cirka 4 hét alatt leszedte az akkor még csak 512-es net (most, a speedtestnet szerint 1+ megabit):

    KÉP:
  • Tinman #181859
    WD-t is ott toltam, nagyon nagyon jól elvoltam vele :-)
  • Seth
    #181858
    Ha 360-on tolod készülj fel,hogy sokszor fogod lepauzálni a játékot,hogy az átkozott átvezető ne akadozzon,betöltse, mert a TT még mindig nem tudta optimalizálni ezt a motort :(
    A játék meg baromi hangulatos cucc, olyan jó kis cliffhanger-rel, hogy várni fogod a 2. részt :)
  • tomsolo
    #181857
    #181671 én is itt találtam :P
  • TBTPumpa
    #181856
    Bioshock Infinite a DLC-kkel együtt 31GB. Tanyanettel ez élvezet lesz. Valljuk be, ezt nem gondoltuk végig.
  • TBTPumpa
    #181855
    Danih árulja Hardveraprón.
  • Zóanagyvarázsló
    #181854
    Inkább 3 éves játék az Enslaved. Az első Castlevania NES-változatát ugye 2002-ben adták ki PC-re, de attól még nem 2002-es játékként tekintünk rá.

    Ettől persze sem nem kiemelkedő alkotás, sem nem jól öregedő klasszikus, számos sebből vérzik, de olyan - maguk idejében is - középszerű játékokat sikerült gyakran éltetni vele szemben, hogy csak pislogok. Különben sem csak attól lehet jó egy sztori, ha sokat (sok zagyvaságot) pofáznak.
  • IMYke2.0.0.0
    #181853
    danih kollégától, hardveraprón - az a sejtésem.
  • wesker24
    #181852
    Eddig én se vettem semmit se mert már vagy megvolt vagy nem érdekelt ! :D

    Eddig egyedül egy TSW-t vettem Tinman-nek mert azt halálos vétek lett volna kihagyni annyiért xD
  • IMYke2.0.0.0
    #181851
    Most az egyszer - de tudod hány SG.hu fórum oldalnyit meg tudnánk tölteni, a STEAM profiljainkon lévő játékokkal?
    Nem véletlen, hogy igazából senki sem teszi így (és ez nem felhívás táncra, mert rögvest ki is pörgetem az illető(ket) a parkettről).
    Spoilerben mehet, de felesleges, hiszen itt mindenki ismerőse a másiknak STEAM-en, tudjuk, ha akarjuk, mit vett meg digitálisan. :)
  • arty
    #181850
    túlzó kérés lenne, h beírd hol sikerült ulyen jó áron hozzájutnod?
  • Tinman #181849
    Jó a meglátás!

    Ellenben SEMMIT nem tudok a címről.

    Na jó ennyit:

    - Telltale
    - talán vérfarkasos

    Ergo Ep1-et free letolni, nekem most jól jön. Kvázi demo.

    WD esetében a teljes szezon előbb volt olcsóbb, mint PC-n. Ezen anno jól meg is lepődtem.
  • tomsolo
    #181848
    na ezeröccázé leficcent egy SP Blacklist Deluxe, kiváncsi leszek minden okés lesz-e vele
  • Zóanagyvarázsló
    #181847
    Egyben szeretnéd játszani, de csak azért, mert adják, darabokban fogod? Úgyis egyben lesz olcsó a szezon Boxon, PC-n meg előbb lesz filléres, tehát ez egy hosszabb demó, ami persze jó, de hát mégis. Mint PS3-on a Plusosoknak korábban járó Walking Dead első epizód, az évad árán semmit nem lehet spórolni vele. (Pedig volt már jó áron, de akkor jött ki a DLC, az meg drága volt.) Mondjuk a Telltale régen is osztott ingyen epizódot, még PC-n, amikor kijött a teljes évad. Sosem éltem a lehetőséggel.
  • arty
    #181846
    abszolut!
    de miért nincs a képen a Rememver Me!? :)

    (bio season 5 eurért jó lett volna induláskor, mostani ára - tudván h a tartalom fele még kész sincs - kivárásra késztet)
  • Tinman #181845
    20 botütés és 1 hétig nem tekint le rád a fenséges úr
  • soo277
    #181844
    Boldog Karácsonyt!
  • TBTPumpa
    #181843
    X-mas time:


    Mobillal fényképezett DVD tokos képem nem volt.
    Szabad ilyen képet is ide, mint eredeti játék?