311802
  • MerlinW
    #182402
    A Risen 2-őt még tudom ajánlani kalózos témában, ha szereted az RPG-ket.
  • MerlinW
    #182401
    Persze, a legjobb zene pedig Szarzynski, Jesu spes mea-ja 1706-ból :)
  • Rapid81
    #182400
    Gondoltam, hogy majd akinek megvan, jelzi. :) Lehet amúgy, hogy cloudba nyomja, mert a feltöltésem nem éppen egy húdehajdejó...
  • Evoluti0N
    #182399
    Azzal az öcsém játszott rengeteget. Nálam az valahogy kimaradt.
  • Evoluti0N
    #182398
    Nálam a 2. rész a kedvenc, de a 4., mint kalózos, tényleg nagyon jó. A Pirates of the Caribbean óta nem játszottam kalózos játékkal. Egy jó kis kalózos szerepjáték volt. Tengeri csatákkal, meg mindennel. Jaj, de szerettem. Nem túl sok köze van a filmhez. Valószínűleg azért is lett jó. (Mármint a film nem rossz, de a filmadaptációk általában igen.) Nem is értem, hogy miért nincs több kalózos játék. Ki ne akarna kalóz lenni? :D
  • Itsuki
    #182397
    Ez menne magyar ps-en? http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-V-Playstation-3/dp/B0050SXKU4

    Zorro: Nem fmet akartam hanem fablet,fmet megvettem megjelenés elött,bár megbántam. :)
  • zorrobomber
    #182396
    A legjobb kalózos játék a Sid Meier's Pirates! :)
  • genndy
    #182395
    1. C:-re ment, nincs hozzáférésed
    2. Cloudba ment
    3. Marha nagy fájlokat ment
    4. Töredezett a meghajtód
    5. Kevés a helyed ott ahová ment
  • Rapid81
    #182394
    Valakinek van ötlete, hogy miért ment ilyen mocsok lassan a Trials Evo Gold? Van, hogy egy percig írja, hogy Saving...
  • MerlinW
    #182393
    Brotherhood a legjobb AC rész. A 4. pedig a legjobb kalózos játék. Nem ugyanaz:)
  • Botond #182392
    Jó, ez így nettó gonoszsàg! Még csak a brotherhoodnàl jàrok!
  • Shep
    #182391
    Hogy jön ide a COD?
  • Rapid81
    #182390
    Igen. Már csak idő kéne hozzá. :)
  • davidka003
    #182389
    Steam kulcs. Rákattintasz a játékra és mutatja majd.
  • arty
    #182388
    ez itt most offtopik volna :D
  • arty
    #182387
    és ezeket a game.co.uk-ról töltöd le? vagy ad valahova kulcsot?

    egyébként miért nincs lego star wars leárazva sohase? :((( az egyetlen amit megvennék... (talán még az Indy)
  • genndy
    #182386
    Jól jártál :)
    Ha van kedved hozzá, most szünetben jelentkeznék coopra (a ma estét mondjuk még pont nem tudom hogy alakul).
  • genndy
    #182385
    Köszönjük, és neked is!
  • Evoluti0N
    #182384
    És jobban(!) fut, mint a 3. rész.
  • arty
    #182383
    én tegnap abba is belefutottam, hogy az MS accon levő (egykori potokból átvátott) egyengelemből NEM tudok vásárolni, csak a konzolon !!! weben nem!

    ms :((( így hogy költsem el azt a zsét?
  • Evoluti0N
    #182382
    Jaj, ez az AC 4 nagyon <3. Annyira, de annyira kevés kalózos játék van és ebben annyira minden megvan, ami egy kalózos játékba kell. Ha tovább marad ez a jó tendencia, akkor a 2. rész helyett ez lesz a kedvenc epizódom. ROHADT JÓ!
  • ratgab
    #182381
    Nyilván eredetiben azt is...
  • genndy
    #182380
    Köszönöm a jókívánságot, és úgy tűnik hogy igen, visszaadja.
    Legalábbis amennyire féltem leginkább a lakásvásárlástól/felújítástól, hogy milyen buktatókba futok majd bele, annyira meglepően simán és flottul ment minden. Úgyhogy ha ez a gifteken is múlt, akkor jótékonykodom tovább, feltéve hogy lesz is rá lehetőségem :)
  • arty
    #182379
    öö.... melyik cod-al játszottál te legutoljára, hogy ennyire lehuzod?

    fogadok h a ghostot is letoltad!!!
  • ratgab
    #182378
    Egy megtört ember áll előttetek.... Borderlands 2 Goty-nak nem tudtam ellenállni (DLC-k minősége győzött meg, hogy ez nekem kell) és Getgames-ről beruháztam rá.

    Másik dolog, hogy Wesker (a sátán pokoli hörcsögüdvédje), addig dumált, hogy vetetett velem egy Grim Dawn-t hörcsöglimiten....

    Gyenge vagyok, üssetek....
  • Tehasut
    #182377
    Én meg azon csodálkozom, hogy ilyen magasan vannak, mert november vége óta folyamatosan akcióban van a játék az Amazonon.
    Úgy látszik, én vagyok az egyetlen, aki rájött erre a "trükkre". :-)
  • Shep
    #182376
    Nem lepődnék meg ha estére már lefeleződnének a kártyák árai.
  • Tehasut
    #182375
    Szia, Rapid, végül sikerült megoldani a Mark of the Ninja DLC fordíthatóságát Evinnel?
  • arty
    #182374
    De miért ne "VPN-ezhetnének*", ha egyszer úgy jóval több a haszon, nem kell a közvetítő árát is kifizetniük?

    (*ráadásul ha mondjuk szervert (munkamenetet, egy sesion-t egy szerveren) bérel, s az orosz szerverről nézi a steamet és vásárol magának (egy orosz accountjának!), a lebukásra 0, zéró, semmi esélye sincs - de ha le is bukik, max elveszik a kamuaccát, nagy ügy, kreál másikat)

    Én tuti nem foglalkoznék közvetítővel, ha nélküle is megoldható. És az áraimat se nagyon lőném a "piaci" (=többi árus) alá.
  • arty
    #182373
    Ha Orosz/Ukrán piacon is 15000ft-ba kerül egy játék, mennyit lehet belőle eladni, ismervén az ottani gazdasági állapotokat?
    Nem szemétség ez egyáltalán, ez konkrétan "rendesség" - az oroszokkal, ukránokkal.

    A profitot nem az orosz 5-7k-s eladások adják, bár nyilván ők is hozzájárulnak. Egész egyszerűen 15-20ezerért a töredékmennyiséget se adnák el, márpedig az oroszok sokan vannak, ELVBEN(!) nagy piac, tehát kár lenne lemondani róluk.

    A példád eleve nemhogy sánta, te mindkét lábát rég levitte a vonat: egy játék nem 5-7-15-20 ezer forintos áron termel profitot, hanem X db * 5-7-15-20ezer forintj esetén. Te a hordozó (doboz/dvd/szerverköltség) árát állítod szembe a vételárral, a fejlesztési és marketing költségekről jótékonyan elfelejtkezel, holott az az igazán jelentős tétel és ezért is nem fair profitról beszélni a puszta vételár fényében.
  • wantonly
    #182372
    Ez jó biznisznek tűnik, megvásároltam. Köszi az infót!
  • Rapid81
    #182371
    Maga a játék is egy nagyon jó kis gamma. Főleg annak, aki szereti a tower defense-eket.
  • Tehasut
    #182370
    Aki szeretne 5 dolcsis amazon kupont januárra, de nem akar költeni, az vegye meg EZT a játékot.
    Kis szerencsével a belőle kieső 3 kártya eladásából visszajön az egész, vagy egy kicsivel még több is, mert marha JÓ ÁRON mennek.






  • Shep
    #182369
    Na rájöttem, a környezeti kitakarást nem szereti ha be van lőve driverből.
  • Shep
    #182368
    Egyébként a köddel, füsttel lehet valami, mert ha már a füst nem látszik akkor minden jó, valamint ahol nincsen füst, gőz a pályán ott szintén jó minden. Felbontás nekem nem játszik, mindig ugyanaz a desktopon is, mint a játékban. Próbálok egy régebbi drivert visszarakni, hátha az segít, mert így elég illúzióromboló a látvány.
  • Micsu
    #182367
    valaki biztos megvette innen, majd ő megmondja :)
  • davidka003
    #182366
    Boxnál nem.
    Meg kell venni az alapjátékot és a Season Pass csak a 2-5-ös részt adja.
    (Most ingyenes volt az alapjáték)
  • davidka003
    #182365
    Gyökerek az MS-nél de én USA Live-on vagyok. Ott olcsóbb általában minden egy 15-20%-al.
  • ratgab
    #182364
    5 rész és season pass az nem ugyanaz?
  • davidka003
    #182363
    Vannak olyan játékok amiket csak akkor enged megvenni ha már konzolhoz van társítva az acc.
    Így jártam anno a Metal Gear Solid HD-val is.
    Nem tudod megkerülni.