311802
  • lostprophet
    #183804
    Új év, új sorsolás :)
  • lalakov
    #183803
    Köszönöm.
  • kigyi
    #183802
    A 7-es Settlers-t megvettem a teljes csomagot kártyapénzből, mert 1 nap van ha leakciózzák holnapra akkor jó mélyen a tisztelt steam be...

    lalakov igen meg lehet az az account details részen van.
  • lalakov
    #183801
    Meg lehet azt nézni Steamen, hogy mikor vettem tőlük utoljára játékot?
  • Rapid81
    #183800
    Ha kapsz egy csere felkérést, azt el tudod fogadni. Én múltkor így kerültem ki ezt az új böngészőből való bejelentkezős 15 napos tiltást.
  • Botond #183799
    Melyik settlerst?
  • Zóanagyvarázsló
    #183798
  • Zóanagyvarázsló
    #183797
    Erről beszélek.
  • tomsolo
    #183796
    Nem hanem, hogy pl. a uplayen/ggn/whatever helyen vett steam cuccok sem.

    De a Steam egy szenny, mint mondtam.
  • kigyi
    #183795
    Megvettem a Settlers-t meg az AlanWake-t a Store-ból, hogy örüljenek majd 30 nap múlva megint teljes értékű felhasználó lehessek...
  • kigyi
    #183794
    Ebben az a probléma, hogy boltban vásárolt termékek beváltása nem számít vásárlásnak? Mert ugye az nem a Store-ból megy, hanem dobozos termék....
  • Botond #183793
    Ez nagy igazság. Ha mindig vársz, hogy minden tökéletes legyen akkor sose lesz, mert sose lesz minden tökéletes, mindig lesz kifogás.
  • Shep
    #183792
    Hát azért ez így tényleg taplóság.
  • kigyi
    #183791
    Több mint 9 éve vagyok Steam tag és ezzel jutalmazzák az embert....
  • IMYke2.0.0.0
    #183790
    Hopp, akkor mégse :(
  • kigyi
    #183789
    Nem a Market is le van tiltva :D Pedig most a maradék kártyát megvettem volna, mert ugye 1-et még kapok holnap és akkor 7 kártyám mellé már megvettem volna a maradék 3-at, de így...
  • Shep
    #183788
    Hát ez tényleg szívás akkor, marketban sem tudsz kártyát venni ,hogy legalább kraftolhatnál valamit?
  • Shep
    #183787
    Akkor add át valakinek vagy cseréld el nem megromló kártyákra :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183786
    Az átpasszolás ráadásul villámgyors is tud lenni és jó útnak tűnik.
  • kigyi
    #183785
    Se Trade se semmi minden le van tiltva az acc-on mindenre ezt írja....
  • kigyi
    #183784
    Csak a winteres kártyák ugye lejárnak 2 nap múlva :( És azokból megvan 6 db és a vicc, hogy van közöttük olyan amit a steam-en való vásárlásért kaptam, mert összejött a winter sale-s 10€ elköltésem is...
  • Shep
    #183783
    Vagy veszel valami olcsó dlc-t és 1 hónap múlva eladod a kártyákat, másik variáció valakinek átpasszolod a kártyákat eladja neked és az összeget meg megbeszélitek, hogy vegyen neked érte valamit, tartsa meg és paypalon kéred, van azért megoldás.
  • IMYke2.0.0.0
    #183782
    Rémlik valami. Csak ugye én 2009 óta vagyok steamitiszes :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183781
    Akkor "kénytelen" vagy vásárolni valamilyen játékot, és később eladhatod őket.
  • Dzsini
    #183780
    Ahhoz is 5-ös szint kellett, hogy kártyákat kapj, hogy ne lehessen csak úgy ezer accounttal farmolni - ez is arról szól, hogy a csalókat megpróbálják távoltartani.

    Én az őszi leárazáskor vettem először náluk valamit (nyár óta van egyáltalán Steam accountom), és ezért tudtam eladogatni - és a téli akció közben lett meg az 5-ös szintem, hogy egyáltalán kapjak hógömböt.
  • kigyi
    #183779
    Nem vagyok inaktív ez benne a vicc csak ugye a steam rendszerben nem vásárolok nagyon.... A Store használata ezek szerint kötelező :( Akkor rámrothad az a sok kártya úgy tűnik...
  • Shep
    #183778
    Nyilván ha megvetted, de ennyi pénzért már teljes játékot is lehet venni nem holmi pár órás dlc-ket, legalábbis én így gondolom.


    Amúgy meg mindenkinek


  • IMYke2.0.0.0
    #183777
    Hát ez durva...
    Az inaktív STEAM tulajokat így büntetik?
  • Dzsini
    #183776
    Azt írja egy éven belül kellett lennie vásárlásodnak (és több, mint 30 napja) Steamen, akkor adhatsz el.
    Tehát ezek közül az egyik:
    - Még nem vásároltál náluk.
    - 30 napon belül vásároltál náluk.
    - Több, mint egy éve vásároltál utoljára.

    - Valami egyéb hiba van, és a supporttal beszélgess el :)
  • Rapid81
    #183775
    Nekem ennyit megért pár óra újabb Bio Inf.
  • kigyi
    #183774
    Ezt, hogy lehet megoldani? Ezért nem engedi már napok óta eladni a kártyáimat a rendszer.

  • grebber
    #183773
    Dungeon Siege Pack 2.99 dollár

    Úgy néz ki 2014-re se változtam meg a spúrság tekintetében. Bio Inf Season Pass a kártyák miatt csak 1.92 euro lenne,de a legkisebb késztetést se érzem,hogy ez kell nekem!
  • Shep
    #183772
    De te már nem vagy anonim, tudjuk a nevedet, címedet, meg mindent. :)
  • Shep
    #183771
    Én meg úgy döntöttem marhára sok egy rövidke és egy még meg sem jelent dlc-ért 1500 Ft.
  • grebber
    #183770
    Az internetes "anonimitás" nagy úr hidd el.
    Itt még a legelzárkózottabb egyén is képes írogatni bármiről, bárkivel.
    A real life az teljesen más az én szemszögemből biztosan!

    Meg ez egy fórum a neten ,nem kell elmennek soha és ismételtem csak a hobbimat űzöm!
  • Zóanagyvarázsló
    #183769
    Úgy látszik, nekem is jutott Tinman billentyűjéből, mert nekem is rendre kimaradnak szavak. Vagy csak balfék vagyok.
  • IMYke2.0.0.0
    #183768
    Én is. Nehogy már ennyiért ne vegyem meg! :)
    A teljes téli akció első bankkártyát is érintő vásárlása volt a részemről [mert a Walletet is behúzta, igaz, nem volt sok rajta].
  • Zóanagyvarázsló
    #183767
    Ha nem lenne semmiféle igényed társasági érintkezésre, akkor nem itt se a fene. Ez igencsak nyilvánvaló megállapítás, de neked hátha újdonság.
  • Rapid81
    #183766
    Basszus. Le van törölve a Bio Inf a gépemről. Most nekiállok telepíteni és hát kapják be, hogy 30GB-ot kell leszednem...
  • Rapid81
    #183765
    Murvagyorsan behúztam a Season Pass-t 5 ojróért, nehogy megint véletlenül legyen leárazva.