311802
  • Botond #184164
    Nagyot koppan és elhallgat. Ma már nem akciós a settlers6, akkor erről lecsúsztam megint, még csak huszadszor nézem ezt így be. :D
  • Tinman #184163
    Puzzle-platform... mégsem sorolhatom az FPS-ek közé.
  • zorrobomber
    #184162
  • Rapid81
    #184161
    PAYDAY 1 - 1.9€
    BL2 Headhunter 1 - 1.49€
    BL2 Headhunter 2 - 1.49€
    BL2 Headhunter 3 - 1.49€
  • DarkSector
    #184160
    hogy????????
    nem hinném. :D
  • zorrobomber
    #184159
    Nekem sikerült megvenni!!
  • DarkSector
    #184158
    Sajna belépve már a rendes ár van! :D
  • Rapid81
    #184157
    Vegyétek! Vigyétek!



  • lalakov
    #184156
    Kár hogy csak a %-ot írták el. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #184155
    Gyorsan csináltam képlopásokat is a bakiról :)
  • IMYke2.0.0.0
    #184154
    Borderlands 2 125% :)
  • genndy
    #184153
    Háháhá, Coh2 -116%, TR -130%
    Maj mingyá emúlik.
  • IMYke2.0.0.0
    #184152
    Hoppá!
    Lehet, hogy van remény.
    Mert nekem a 495 MB-os New Content tartalom kimaradt, és az sokat javíthat.
  • zorrobomber
    #184151
    Persze, alapvetően engem is csak az érdekel hogy valamikor jelenjen meg.
  • Micsu
    #184150
    magyarország net szinten igen jó pedig, ezen a téren nem teljesjít rosszul absz
  • IMYke2.0.0.0
    #184149
    Tinman: nem tudok segíteni neked - a "Temple of Elemental Evil nem szereti a Windows 7-et.
    A Circle of Eight Add-On 8.0.1 addonnal sem.

    GOG-os verzióm meg nincs.
  • Zóanagyvarázsló
    #184148
    A hivatalos oldalon március 4-et írnak. Amúgy nem követem szorosan egyiket sem, én ráérek, tőlem minden jöhet akkor, amikor. Vagy később is.
  • Rapid81
    #184147
    Biztos vagy benne, hogy a net szar? Nem a modem/router a xar? Nekem folyton szakadozott a net amikor használtam, aztán vettem egy routeres modemet, azóta száguld. 20/1-ért fizetek 4k-t. Igaz csak 18-cal jön, de ennyit bír a kábel... Sima ADSL 2+ egyébként.
  • Zóanagyvarázsló
    #184146
    Jó kis platformer az a The Cave, csak kár hogy mellette még egy Doom is Mirror's Edge-nek hat, ha ugrabugráról van szó :)
  • zorrobomber
    #184145
    Ja, nálam ez mindennapos probléma hogy kiragadok dolgokat a kontextusukból, nem kötekedés volt.
  • zorrobomber
    #184144
    SP megjelenésről mi a legfrissebb hír? Gyanúsan és aggasztóan nagy a csend, bár az bíztató, hogy egyrészt pár trailer azért volt csöpögtetve, másrészt, lehet az Obsidian múltját tekintve inkább örülnünk kell, hogy nem lett beleszorítva a korábban megadott határidőkbe :) Számomra ez a legvárósabb cucc idén.
  • Botond #184143
    Gonoszmulti szivat, hé!
  • Rapid81
    #184142
    Igénylések menüpontban, Díjmentes készpénzfelvétel nyilatkozat néven.
  • Botond #184141
    De a köztes mondatokat kivéve az. Esetleg ha ezekből a mondatokból még veszel ki betűket, akkor értelmetlen hülyeség is lesz. :)
  • TBTPumpa
    #184140
    Olvasd el mégegyszer.
    Megvenném, ha stabil netem lenne, de jelenleg játszhatatlan, mert havi 7k-ért csak ez jár. Lehet többet kéne fizetni, hisz Magyarország jobban teljesít.
  • zorrobomber
    #184139
    "csak a Diablo 3 kiegészítője lenne az, amiért pénzt is adnék"

    "Így Online védelmet igénylő eredeti játék kilőve."

    Ez a két mondatod nem ellentmondás? :)
  • Zóanagyvarázsló
    #184138
    Én se hiszem, hogy éppen ezekkel fogok idén játszani, de az első nagyon szép, ráadásul vikinges téma, amúgy inkább sRPG-nek tűnik. Az M&M-et úgy vártam, hogy rossz lesz, de most úgy tűnik, hogy értékelhető lehet. Szóval remélem, hogy jól sülnek el, az utóbbi években még oylan megjelenés sem volt, amiről ennyit el lehetett mondani :)

    Amit igazán várok, az a Wasteland 2, a Pillars of Eternity, az Age of Decadence, a The Witcher 3 és a South Park, az előbbi kettő ugye már ki is van fizetve, de külön-külön akár bármelyik day1-es nek tűnne.
  • Botond #184137
    Bankonként változó. OTP
    CIB

    Beírod a bank nevét meg hogy nyilatkozás és első három találatban tuti benne van.
  • TBTPumpa
    #184136
    Már idejét sem tudom mikor volt ennyire gyönge és vérszegény évkezdés PC játékok szempontjából.

    Előnye: Az idén lesz idő végigjátszani az elmúlt évek játékait. Illetve félre lehet tenni pénzt esetleges gépfejlesztésre.

    Hátrány: Gyönge felhozatal. Kb. ebből csak a Diablo 3 kiegészítője lenne az, amiért pénzt is adnék.
    Adnék, ha a netszolgáltatóm is támogatná az eredeti játékok vásárlását.
    De már tegnap óta óriási élménynek számít, ha nem szakad meg a netem fél órákra. Így Online védelmet igénylő eredeti játék kilőve.
    Köszönöm Tréhóm. Még szerencse, hogy csak 7000 Ft-ot fizetünk ezért a páratlan és atomstabil szolgáltatásért.
  • grebber
    #184135
    Azért kérdem hogy ott milyen menüben van mert most én is ott keresem ,de egyelőre semmi!
  • Botond #184134
    Netbankban nyilatkozott ő is.
  • grebber
    #184133
    Privátba esetleg,hogy milyen cimszavak között keresgéljek? Mert nem igen találok semmi ilyesmit.
  • Rapid81
    #184132
    Én OTP-nél onlány ki tudtam tölteni...
  • Botond #184131
    Na akkor drukkoljunk settlers6 75% offért különben ugrott 10 euróm! :D
  • Botond #184130
    Netbankon keresztül tudsz nyilatkozni vagy személyesen a jogszabály alapján asszem.
  • grebber
    #184129
    Banki OFF:

    Nem találta valaki olyan nyomtatványt pl unicredit banknál ahol csak letölt kitölt emailben elküld és kész is, azzal kapcsolatosan hogy a saját pénzem INGYEN szeretném majd felvenni?
    Vagy mindenféleképpen emiatt be kell csattogni a bankba?

  • Rapid81
    #184128
    Ma még vált, aztán holnap este 7kor vége. Azt viszont nem értem, hogy a szavazás miért lett már lelőve. Még 1 kártyát kaptam volna...
  • Shep
    #184127
    Fele középszar :D
  • IMYke2.0.0.0
    #184126
    Az ilyesmitől én például a falnak tudok menni - a moziban én a terjesztő utolsó logójáig akarom látni a filmet.
    Szerencsére, amikor a legutóbbi LoTR filmet láttam így, ott már elvetemült rajongók voltak (Pécs Plaza) és ez megoldható volt.

    Moziba - többek között - az általad vázoltak miatt se járnék már.
  • Micsu
    #184125
    megmondom őszintén itthon a filmekét is megnézem de moziba rohanok hugyozni