311802
  • Rapid81
    #184204
    Elvileg multi lesz, de akkor is fura a kijelentés. AMúgy azt nem vágom, hogy ez még preorder, mégis a GameFly-on jóval olcsóbb, mint magán az Originen...
  • DarkSector
    #184203
    Hát szerencse kérdése. :)

    Lehet 1 évig meg más nyer majd . :) nem lehet kiszámolni.
  • TBTPumpa
    #184202
    Evolution is, úgyhogy jöhetnek a Skyrim Legendary felajánlások vigaszdíjként!
  • Shep
    #184201
    Hát mivel multi, az lenne érdekes ha nem kellene neki.
  • Rapid81
    #184200
    Chungee nagyon mákos mostanság. :D
  • Botond #184199
    Ez nem mmo lesz? Azokban annyira nincs offline játék. :D
  • DarkSector
    #184198
    :)
  • Rapid81
    #184197
    A Tomb of the Last Adventurer-en kívül mind multis marhaság és pár egyéb szinglis hacuka.
  • Evoluti0N
    #184196
    Itt is köszönöm a MP-t.
  • DarkSector
    #184195
    jaaaa
  • Rapid81
    #184194
    Csak akkor, ha visszajelezték, hogy megkapták. Addig Anonymous nyerte. :)
  • DarkSector
    #184193
    Nem.... :)

    Hitman - Chungee
    Max Payne 3 - rastafunrise
    Castlevania - MerlinW (MerlinW-nek még nem tudtam bedobni, majd ahogy steam-en lesz online azonnal átadom a kulcsot!)

    Azt hittem nektek is mutatja a SG hogy ki nyert.....
  • El Gigante
    #184192
    Az új Tomb Raiderből most nemtudom melyiket vegyem meg. Van itt Survival Edition, aztán látom alul fel van sorolva még az összes dlc. Engem csak a játék érdekelne. Történethez ad hozzá valamit ez a sokminden vagy ezek csak multis értelmetlenségek?
  • Rapid81
    #184191
    És kik azok, ha nem titok? :)
  • DarkSector
    #184190
    Gratula a nyerteseknek!
  • Rapid81
    #184189
    Titanfall preorder

    This title requires EA Origin and a permanent internet connection to play.
  • ratgab
    #184188
    Az idő ebben az esetben kb. 2-3 hónapot szokott jelenteni újabban. :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #184187
    Lesz az olcsóbb az early access után. Nem mintha idővel ne menne le bármely más játék ára is :)
  • Rapid81
    #184186
    FC3 Deluxe DLC tartalmilag 2.5 ojróért megéri? Ha jól olvasom 6 szingli küldetés meg rakat fegyver és pár extra állat van benne.
  • genndy
    #184185
    Én sem, valaki más a szerencsés.
  • Shep
    #184184
    Mellé még drága is?
  • grebber
    #184183
    Én is most erre gyűjtöm a kártyapénzt!
    De ha így halad még kell legalább 2 év és -80% hogy kijöjjön jóáron :D
  • Rapid81
    #184182
    Na, szokás szerint semmit sem én nyertem...

    Gratula a mákosoknak!
  • DarkSector
    #184181
    Zavvi kód:
    YOUR UNIQUE CODE IS: 4566-065D-4670
  • ratgab
    #184180
    Egyelőre még szokom a gondolatot, hogy ilyen brutálisan drága lesz. Ezt egy ideig nem fogjuk megvenni, warez meg már nemigen pálya.
  • Zóanagyvarázsló
    #184179
    És kivételesen még ez sem keltette fel az érdeklődésedet? ;) Az Inxile-ban magam is kevésbé bízom, mint az Obsidianékban, de azért remélem a legjobbakat. ÉN azért olvasgattam pozitívat is róla, és azt legalább RPG-khez értőtől, nem mainstream szutyokmédiából. Meglátjuk.
  • kigyi
    #184178
    :) 2-es kártyám van csere is, de az 5-ös és a 6-os még hiánycikk jelenleg, barátoknál kérdezősködök közben lehet valakinél lapul belőlük elfekvő készlet :)
  • Zóanagyvarázsló
    #184177
    De sajnos ez egy nyílt fórum, ahol ezt leírhatom. Egyébként meg igenis elutasítom, amikor nézet vagy pár külsőségi tényező, esetleg téma alapján kategorizálnak be játékokat játékmenet helyett.

    Meggyőződésem, hogy kalandjátékélményt nyújt a Cave (persze annak is egyszerű, nem a játékmenet az erőssége), de platformert nem. Az irányítás és a nézet származása persze egyértelmű, ezt nem is vitattam. Valakinek pedig a platformeres tapasztalatait tekintve közel irreleváns a játék, akkor már az AC vagy az UC jobban megmutatja a műfaj elemeinek mainstream játékokba való átszivágását.
  • Fabio Capello
    #184176
    én még mindig a Skynetre szavazok, de az armageddon se hangzik rosszul :D
  • ratgab
    #184175
    Armageddon közeleg. Először is összeomlik a kommunikációs hálózat. Vagy lehet csak a marslakók....XD
  • Fabio Capello
    #184174
    itt a UPC hónapok óta szakadozik szinte minden nap, óránként legalább egyszer, de inkább 3-4x elmegy a net ilyen 20-30 másodpercekre... (VII. ker)
  • Rapid81
    #184173
    Én most csöndben figyelek, hogy esik-e az ára a kártyáknak. Nekem is járt volna még 1 kari, de hát gyökerek... 1 óra alatt 12 centről most már 7 centen járnak. :D 3 centért majd bevásárolok. :) Majd akkor jelezz, hogy melyik kéne. ;)
  • kigyi
    #184172
    Én meg nem tudtam megcsinálni, mert nem kaptam ma kártyát, pedig a mai meg holnapi is kellett volna :( marketem meg ugye nincs.
  • ratgab
    #184171
    Kábelnet 4,5k: Itt is szakadozik. World of Tanksozni délelőtt lehet, délután esélytelen olyan lag van. Ennek ellenére szoktam néha meglepő eredményekkel végezni (valamelyik nap is beírtam, hogy bocs srácok szarakszik a net,aztán kilőttem 15-ből 7 ellenséges tankot...XD)
  • Tinman #184170
    Az már részletkérdés, hogy te minek tartod.
  • ratgab
    #184169
    Wasteland 2-ről elég rosszakat olvasni. Ugye már bétában lehet tolni. Unalmas, egysíkú, vótmá jelzők röpködnek.
  • Zóanagyvarázsló
    #184168
    Szerintem meg egy kalandjáték, amiben lehet ugrani, de jóformán gyengébb reflexekkel beéri, mint a Full Throttle, a Sanitarium, a Gabriel Knight vagy az eredeti Broken Sword.
  • Tinman #184167
    Eddig bírtam.

    Dishonored GOTY (HUN feliratos) berántva 4.5 Euroért + 4 hónapnyi kártyapíz

    + dobott egy fóliás kártyát 1 juró értékben :-D

    (Meg egy normált 0.1 értékben.)

    Szerk: El is vitték közben :-D

    Szerk 2: Oké tisztán 1 Euro vissza is jött :-))))
  • TBTPumpa
    #184166
    Nah. Leírtam és azóta még nem szakadt meg (van remény). Amúgy csak idén csinálja, eddig nem nagyon volt rá példa. I love 2014
  • Rapid81
    #184165
    1700-as (!!!!!!!) szintű hógömb kitűző basszus!