311802
  • Shep
    #184404
    Nekem játék közben dobott 1 drágább meg egy semmit nem érő ládát meg két skint, eladtam őket a játék árának majdnem a fele visszajött, pár órát szórakoztam is és legalább rájöttem ,hogy ez a játék olyan irányba "fejlődött" amit én már nem tudok befogadni, élvezni.
  • Micsu
    #184403
    fel nem tudom fogni hogy azért pár fegyóért meg ládaért nyomja valaki a csgot, főleg hogy nem is tetszik neki :D
  • IMYke2.0.0.0
    #184402
    CS:GO-zni tessék átmenni a topikjába!
    Ahogy kártyázni is!
  • lalakov
    #184401
    Akkor szerencsém volt, itt nincsen térképváltás, simán több órát ment a háttérben és kiesett egy fegyver és egy láda.
  • wantonly
    #184400
    E-mail-ben jött:

    $5,000 Steam Game Giveaway

    Elvileg lehet arckönyv nélkül is.
  • Rapid81
    #184399
    Na, aki az utolsó pillanatra akarta halasztani a hógömbözést, az beszopta. :) Ahogy várható volt, összefosta magát a Piac. :)
  • wantonly
    #184398
    Ok, köszi. Először azt hittem csak egyet kaptam, de most nézem, hogy 3 e-mail jött.
  • ZsZso
    #184397
    Co.uk, úgyhogy még vám sincs. (de sajnos ahogy néztem már nincs is belőle)
  • Shep
    #184396
    Csak ha háttérbe rakod egy idő után kifagy, asszem map váltásnál, legalábbis én azt vettem észre, mert én is kipróbáltam ezt az idle dolgot, de egyébként az idle szervereken kevesebb cuccot dob, ezt is érdemes belekalkulálni.
  • Rapid81
    #184395
    Passzolok. Én az emaileket számoltam össze. :)
  • wantonly
    #184394
    Amazonon hol lehet megnézni, hogy mennyi kuponom van?
  • lalakov
    #184393
    Köszönöm. A háttérben fut így alapon fogyaszt (legalábbis a VGA nem pörög fel, mint játék közben), a gép meg mindig be van nálam kapcsolva.
  • Shep
    #184392
    Francba, amazon, pedig amúgy 10-et vennék belőle.
  • ZsZso
    #184391
    Aki gyors: Amazon.co.uk 4200 Ft (szállítási költséggel) a teljes Gyűrűk Ura Extended (Hobbitok nélkül) BR -en.

    (Már csak kevés van, úgyhogy fürgén)
    (Magyar nyelv nincs rajta szerintem)
  • Shep
    #184390
    Mielőtt nagyon belemélyednél azért érdemes végiggondolni, hogy érdemes-e csak ezért pl. idle szerveren futtatni a játékot, ugyanis lutri ,hogy dob-e valamit és ha dob is akkor se biztos ,hogy nem egy 0,01 centért eladható valami vackerájt. Az áram amit közben meg a gép fogyaszt azért nem elhanyagolandó. Akkor érdemes ezzel foglalkozni ,ha amúgy nagy CS-s vagy és rendszeresen játszol.
  • lalakov
    #184389
    Rendben, köszönöm, elnézést.
  • Panzeradler #184388
    Veszel kulcsot, minden ládához van külön fajta, 1.80 euro kb. (De szerintem a topikjába kérdezz, Imy nem fog örülni.:))
  • Rapid81
    #184387
    2 dolláros kulccsal.
  • lalakov
    #184386
    A ládákat hogy lehet kinyitni?
  • lalakov
    #184385
    Köszönöm. :)
  • Panzeradler #184384
    Heti 2 fegyver 2 láda, legutolsó infóm ez volt róla. Nem erősebb csak "skin".

    Futhat.
  • lalakov
    #184383
    CS:GO kérdéseim lennének, ha valaki tudna válaszolni, megköszönném.
    A heti 6 tárgy egy nap is kieshet vagy van napi limit?
    Az esett fegyvereket el lehet adni ez oké, de ha nem akkor használhatom a játékban? Van értelmük, erősebbek?

    Futhat egyszerre két Steames játék?
  • IMYke2.0.0.0
    #184382
    Mindenkinél haldoklik kicsit.
  • w77d
    #184381
    steam nálatok is halott?
  • Rapid81
    #184380
    Majd holnap.
  • grebber
    #184379
    Most már végre az a nyomorult game lista kellene
  • kill3r21
    #184378
    Üdv srácok helyzet?
    Én pixelfüggő lettem :d
  • Rapid81
    #184377
    7 db Amazon kupon. Lolfakk.
  • Shep
    #184376
    Hát akkor elvoltál vele, mondjuk nekem is volt vagy 3 óra hossza veteránon.
  • arty
    #184375
    Shep!

    végeztem a ghost recon dlcvel (raven strike), nekem hardcoren 9 órát tartott :))
    a középső küldi (a háromból) adta a játékidő felét-kétharmadát :))
    nagyon megérte az árát.
  • mester1987
    #184374
    Köszi szépen és mindenkinek én még nem játszottam vele 30 percnél többet futtatási okokból, de szerintem felér egy GTA minőséggel, szinttel nem, mert más a kategória, de van olyan sokrétű azt hiszem mellesleg ugye "LucasArts".
  • Shep
    #184373
    Hát hibás a lista, volt már ilyen.
  • kigyi
    #184372
    Igen ez nekem is gyanús lett egyből. Elég sokan tolják, mindjárt megyek én is játszani, amilyen gyengén indították annyira jól kijavították a hibákat mostanra. (persze van még bőven, de jól játszható lett).
  • IMYke2.0.0.0
    #184371
    Remélem, nem baj - megint Rapid81-nek, és aki szereti a stílust:

    i2k'014...Pearl On Ice (Frozen World mix) 06:45, 80 BPM
    Az idei első, s remélem, nem utolsó publikálásom.
  • arty
    #184370
    Kings Bounty Warriors of the North még mindig megnyerhető!

    (ha épp megy a steamgifts.........)
  • arty
    #184369
    seggidióta a CM, mindig is tudtam :( a dirt2-3 gfwl miatt (is) megy a levesbe, ha steamről is elkerülnek, arra szó sincs (dirt1-2 már lekerült, szal gyanus)

    többi játékukat nem követem, csak az ótós divizió érdekel. legrosszabb esetben ellopom a játékaikat, ha máshogy nem megy.
  • Sir Quno Jedi
    #184368
    Hát pl. DA2-ben én egyenesen belehajszoltam Merrill-t a bloodmage útjába és a tudjuk mi pusztulásába és döntésekbe, Anders ki is akadt hogy faszé bátorítom is még azok után ami történt. Vicces volt, hogy pont Anders as Justice.

    Az ember vagy keményen tolja, vagy sehogy. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #184367
    A Battlefield 4-nek is köztük kéne lennie, valami itt nem kerek. (Ugye a FIFA 14 ott van, tehát az EA érintett a listában.)
  • Shep
    #184366
    A fene esne bele ,hogy a formázást nem képes átvenni!
  • Zóanagyvarázsló
    #184365
    Olyan döntést kellett volna adott szituációban meghoznom, hogy az nem fért bele a karakterembe. Már ha jól gondolom, mert így a lehetőség se lett felkínálva, és nem is tudom biztosan, hogy ott, vagy ott is kerülhetett volna elő. A lényeg, hogy nem jöhetett össze. Amúgy is megvan már karaktertervem egy második, blood mage-kompatibilisebb mágushoz végigjátszásra, szóval nem kell aggódni :)