311802
  • DarkSector
    #184685
    Nem késtek vele egy kicsit? :D
  • wantonly
    #184684
    King's Bounty.

    Na jó, ez már nem vicces...

    Az üres varázskönyv bug miatt újrakezdtem az utolsó csatáimat, erre pontosan ugyanazon csata után, ahol előtte is ismét teljesen üres lett a könyv! Gondolom nem direkt (most már ezen is elgondolkodtam), mert egy kukkot sem mond a játék, ellenben varázskönyv nélkül szinte lehetetlen tovább harcolni.

    Szóval a játék ezen pont után egyszerűen végigjátszhatatlan!

    Utánaolvastam és a hivatalos fórumon cheat kódokat javasolnak, mint megoldást. Szánalmas.

  • ZsZso
    #184683
    Nem ismerem a tagot, de Ő most 150 Ft -ért adja: klikk
  • Fpocok
    #184682
    Feltörték a resident evil outbreaket. Nyomják a multit... de csak a japók :S
  • Tinman #184681
    Groupees-nál is volt már, azt nemtom kódot most ad-e.
  • Rapid81
    #184680
    Kártyás is. :)
  • Rapid81
    #184679
    Aki megvette az indie Royale Valentine Bundle 2.0-t, az most kapott Steam kódot az Oozi: Earth Adventure játékhoz.
  • Rapid81
    #184678
    A Humli bótban a Trine 2 Complete 1,99$.
  • DarkSector
    #184677
    nem
    rége erről már hallottam, egy amolyan másolat.
  • Scooter
    #184676
    Én akkor se vettem észre, hogy könnyebb lett volna :)
  • Shep
    #184675
    Most nézem, fent van core-on. :D
  • Myselor
    #184674
    jah szerintem is.már töltöm is(amúgy nem)
  • Myselor
    #184673
    elnézést,amúgy ezt nem tudom feldolgozni
  • Shep
    #184672
    Év játéka gyanús.
  • TBTPumpa
    #184671
    Nem ezt komolyan gondolták és még pénzt is kérnek érte. Warez is van belőle, 5 GB. De videót ide akkor sem linkelünk!
  • Shep
    #184669
    A világ meg úgy az egész nekem is tetszik, csak nem tud sokáig lekötni.
  • Shep
    #184668
    És ebből mennyi a hörcsög, meg mennyi a kártyás bohóc?
  • Shep
    #184667
    Én keresztbe szoktam enni. Játékoknál meg ami jó 2x vagy többször is végigviszem és amiben nincsen legalább 2 végigjátszás nem nagyon veszem meg.
  • TBTPumpa
    #184666
    Persze, mert most a Half-Life 3-at adják ingyen.
    Akkor azért haldoklik megint.
  • IMYke2.0.0.0
    #184665
    STEAM-en azt hiszem egy új rekordot könyvelhetünk el: 7 millió 406 ezer játékos online.
  • ratgab
    #184664
    Egyszer végigjátszottam és szerintem még neki fogok fogni. Jóféle az. Szuperhero-s mmo, ami jó is nem túl sok van. Legalábbis nekem az MH bonyolultsága (nincs neki, gyakorlatilag singleplayer játék) bőven elegendő MMO tekintetben.
  • TBTPumpa
    #184663
    A WoW-ot kihagytam, bár azzal csak a Lich King-es kiegészítőig játszottam. A havidíj miatt mellőztem, ha F2P lenne a testem nem bírná ki azt a megterhelést (0-24 óra játék).

    Azóta nem tudom mennyit és milyen irányba változott a játék.
  • ratgab
    #184662
    Vadásztam 5 napon keresztül Company of Heroes 2-t. Most lement az akció, erre mánmeg van... Nagy a csábítás, de lehet most kell meghúzni a határt. Nem tudom.
  • IMYke2.0.0.0
    #184661
    Tinman szélsőségesnek tűnően fogalmazhatott, de hidd el, sokan vagyunk, akik hasonlóképp működünk.

    Én például nem azonnal eszem meg a torta felső rétegét, hanem eldöntöm a szeletet, és az aljától haladok a felső, esetleg habos és marcipános/bevonatos része felé.
    Anime- és élőszereplős sorozatok esetében is sosem nézek aktuálisan futó sorozatokat, mert megvárom, míg végük, és egyben.
    Anime sorozatok esetében is a régebbieket lesem meg a gépen, hogy felépüljön a az évek alatt kialakult fejlődési vonal - s nem utolsó sorban: valahogy régebben erősebb történetek is voltak.

    Amúgy meg: történet- és mesefüggő vagyok - nekem egy filmben, animében, játékban a történet mindenekfelett.
    Ha az egész régi, az sem érdekel.

    Lásd, tavaly 2 héten keresztül 1950-60-as évekbeli japán filmeket néztem...
  • Shep
    #184660
    Marvel Heroes, megint meguntam úgy 2-3 óra után és újra töröltem, valahogy nem tud sokáig lekötni már ez a Diablo stílus.
  • TBTPumpa
    #184659
    Rift - Még nem próbáltam
    Aion - Még nem próbáltam

    Secret World - próbáltam, de nem voltam elragadtatva tőle (már a karaktergenerálás sem nagy szám és sok lehetőség sincs).

    Tera - jó harcrendszer, jó karaktergenerálás, gyönyörű, hatalmas terület, szép hangzás és grafika (Unreal 3 motor!), jó páncélok (Tirexi is ezekre izgul) és fantáziadús ellenfelek, csak épp alig van játékos közös eventekre. Talán a F2P modell javított valamit a helyzeten, de egy Talán miatt nincs kedvem letölteni 40-45 GB-ot.

    Guild Wars 2 - Hatalmas és gyönyörű terület. Fantasztikus zenei anyag. Rengeteg event és küldetés. Folyamatosan érkező tartalmak. Rengeteg achievment. Daily és Monthly tennivalók, amikért keményen jutalmaz a játék. Dungeonok, ahol komolyan össze kell fogni a csapatnak, mert könnyű rábaszni, de megéri szenvedni, hisz a legjobb cuccokat dungeonok teljesítésével lehet megszerzeni. Puzzlek. Több faj és specializáció. Mindegyik külön-külön történeti szállal - illetve a karakter generáláskor a karaktered személyiségét is változtathatod (dialógusokban, döntésekben milyen hozzáállása legyen - és ez kihatással van a sztoridra)
    A harcrendszer és a craftolás is nagyon jó. És csak 17GB, ami egész baráti méretű, ahhoz képest, hogy mennyi tartalom van benne.
    + PVP, World vs World vs World.
    Egyetlen hátránya, hogy CPU + GPU igényes. Paksi atomerőművel is csak 10 FPS-es érhető el a 80-as szintű Jormag (bazi nagy sárkány) eventnél.

    The Old Republic - A Star Wars és BioWare nevek meggyalázása (bár amúgy sincs sok jó SW játék, és nem méltó a BioWare névhez). Komolyan ez az egyik legpofátlanabb F2P modellt is használó MMO a piacon. Itt mindenért fizetni kell (Cartelcoin), habár mégsem. A játék főmenüje ingyenes + karaktergenerálás is. Viszont bizonyos területek és képességeket csak akkor érhetsz el, ha perkálsz. Szép munka EA.
    Emellett átláthatatlan, bitang nehéz, össze-vissza mennek a játékosok, nincs tényleges közösségi rész ami összefogna (a fizetősek lenézik a F2P játékosokat és nem is játszanak velük). A szerencsétlen F2P player pedig baromira korlátozott és még lassabban is fejlődik, mint az aki fizet. No comment kategória. Nem ajánlom senkinek sem!
  • Shep
    #184658
    Na de ami késik az csak lassan jön, köv akciónál úgyis meg fogod venni, mert a hörcsög véred nem fog nyugodni :)
  • ratgab
    #184657
    MMO függés: Láttam annó havernál a WOW-ot, hát baromira nem vonzott.

    Próbáltam egy-kettőt már magam is, de a legtöbb az első 1-2 órában elvérzett.

    Forsakenbe raktam 100 órát, de rájöttem, hogy folyton ugyanazokat a dolgokat ismétlem benne.

    Legutóbb a Secret Worlds tudott 40 órára a monitor elé szegezni.

    Marvel Heroes is egész korrekt volt, ahogy most a Defiance is elég jóféle, ráadásul ez utóbbi kicsit tps játékmenettel bír.
  • Shep
    #184656
    Na ilyesmire gondoltam a minap a középszarokat végigjátszotok jobbakat meg raktároztok, eltaszítotok dolog esetében. Jó persze lehet a kategóriájában rosszabb játékot is találni itt van, mindjárt a bámulatos X-Blades :D
  • ratgab
    #184655
    És te még lebeszéltél te galád...XD
  • IMYke2.0.0.0
    #184654
    Shep: csak nem :) (ja és: !)

    TBTPumpa: én amúgy anti-MMO-s vagyok - az oka rendkívül egyszerű: ráfüggnék, mint mackó a mézre.

    ratgab: máig se tudom, hogy voltam képes végigjátszani. Talán a türelem segített, de sokszor voltam már úgy, hogy dobom, aztán csak érdekelt mégis.
    STEAM-en tervezem újra.
  • DarkSector
    #184653
    Énse! túdom!!! :D!
  • Shep
    #184652
    De fizettél érte, hiszen 1x megvetted, vagy nem?
  • Shep
    #184651
    Lost Planet 3 pont neked való, tuti élveznéd :D
  • ratgab
    #184650
    Forsaken unalmas volt már inkább. Azért 100 órát belevágtunk....XD
  • wesker24
    #184649
    MMO játékért sose fizetek fizessen az akinek 7 anyja van én free-ként játszom úgyis el lehet vele boldogulni igazabb lassabban fejlődsz de úgyis ráérünk !

    Itt lesz a The Elders Scrolls Online nálam már eleve kuka az egész játék mivel fizetős lesz !

    Csesszék meg biztos nem fogok havi 4 ezret fizetni egy szaros MMO-ért !

    Meg vannak az elmebeteg állat hardcore MMO playerek akik képesek 30- 40 ezer FT -ot bele ölni egy szaros MMO játékba ezek már nem emberek hanem droidok és tuti hogy milliomos begyöpösödött balfaszok!

    Múltkor is láttam hogy az egyik 30 ezer FT-ért vette cuccot hát mondom normális az ilyen lőném fejbe az ilyen balfasz állatokat mind !

    Csak azért hogy elmondhassa magáról hogy én vagyok a fasza gyerek és legyőzhetetlen vagyok ezért is utálom az MMO-kat mind egytől egyig !

    Addig jó egy MMO amig Free-ként egész jól eltudsz vele játszani amikor már Free-ként már csak nyögve nyelősen tudsz játszani alig tudsz már csak haladni miközben a sok begyöpösödött elmebeteg balfasz körülvesz na az már rég nem szórakozás.
  • ratgab
    #184648
    Nem te vagy az első, aki ezt mondja. Van is benne valami bevallom...
  • ratgab
    #184647
    Teljesen és tökéletesen lehet úgy is nyomni, egy darabig.

    Én 40 órát toltam és még csak az első világban vagyok (3 van ha jól emlékszem).
  • Shep
    #184646
    Úgy látom tényleg te vagy a középszar játékok királya :D
  • ratgab
    #184645
    Végigvittem. Kemény volt néhol jah.