311802
  • ZsZso
    #184725
    Én se hallottam felőle, de Sid Meier neve láttán felcsillant a szemem.
  • Tinman #184724
    Erről mesélnél? Még csak nem is hallottam róla... persze ez az én szegénységi bizonyítványom, nem vitatom.
  • Tinman #184723
    Jogos :-)

    Amúgy 1-2 napja néztem Amazon digital bestsellert és első 15-ben benne volt. Más is benyalta :-D
  • zorrobomber
    #184722

  • ratgab
    #184721
    Ott majdnem én is elcsábultam...
  • ZsZso
    #184720
    Azt hittem a Ducktales után elővigyázatosabb leszel :).
  • IMYke2.0.0.0
    #184719
    :))))
  • Shep
    #184718
    Á, most már csak azért sem :D
  • grebber
    #184717
    Nekem tetszik.Egy nagy hibája van--> Nincs magyarítása :(
  • IMYke2.0.0.0
    #184716
    :))))))
    Shep amint olvassa, rá fog csapni, ugye tudod :)

    A honosítások ügyét nálam egy sorsforduló tudná csak fellendíteni úgy igazán. Jobb kedv mellett minden könnyebben megy, ugye :)

    A játékot majd természetesen valamilyen csere alap mellett leszek csak hajlandó átvenni tőled :)
  • Tinman #184715
    Képek alapján nekem tetszett, de nyilván én is látom rajta, hogy nem ez lesz az új iPhone. Feltétlenül "saját tapasztalatra javasolt" flag-je van nálam.
  • Tinman #184714
    Majd ha kell a lelkednek egy kis felfrissülés akkor csapj bele... 1-2 példányt majd tuti veszek amazonról, egy neked is menni fog ezzel is elősegítve az AP honosításának elkészültét :-)
  • ZsZso
    #184713
    Én most nézem TotalBiscuit videóját róla. Úgy gondolom erre a játékra nem érdemes pénzt/időt költeni. Nagyon jó lehetett volna, ha nem lennének benne olyan dolgok amik MÁR A VIDEÓ NÉZÉSE ALATT is idegesített. Én tuti kihagyom.
  • IMYke2.0.0.0
    #184712
    Contrastról bizony nagyon le - amikor linkeltem, azt terveztem, hogy következő lépésként jön a vásárlás, és csak akkor vettem észre, hogy el is fogyott.
    Sokan leírták a játékot, de engem akkor is érdekel, mert az alapötlet zseniális, szerintem.

    A Brothers amolyan marcipándísz, ezek szerint. Akkor nem baj, ha kicsit később kerül sorra - talán idén -, mert van még néhány 'középszerű' játék, ami folyamatban van :)
  • Tinman #184711
    Ehh elkapkodtam How to Survive-ot akkor... múltkor UBI akcióba 3.15 Euro volt :-(
  • Tinman #184710
    Contrastról csúnyán lemaradtunk GMG-n :-(

    A Brothers-et ha még nem toltad, akkor csak azt gondolod, hogy ráér :-)

    Miután letoltam fél napig kínlódtam, sőt másnap is, hogy mivel játsszak, annyira elkapott...
  • IMYke2.0.0.0
    #184709
    Egyedül a Contrast az, ami izgat a sztorija érdekel. A Brothers ráér.
  • IMYke2.0.0.0
    #184708
    Hát, nem valami nagy szórás.
  • grebber
    #184707
    Az Ace Patrol se lesz rossz 1 dollárért aki szereti és nincs meg neki eredetibe!
  • ZsZso
    #184706
    Szerintem is elég tré. 31-ig tart, úgyhogy lesz még pár ajánlat, de nem hiszem, hogy azokkal meg fogják majd váltani a világot.

    Brothers kétségtelenül jó üzlet, bár elég biztos vagyok benne, hogy hamarosan fel fog tűnni valamilyen bundliban.
  • ratgab
    #184705
    Ebből, ami érdekelhet:

    Brothers 3 dolcsiért
    How to Survive 2,5-ért

    Ezek megérik a többi skipp.
  • ratgab
    #184704
    Most nézem az EC-t. Hát ez nagyon gyér....
  • ZsZso
    #184703
    Később pedig ezek lesznek az Editor's Choice -ba.
  • grebber
    #184702
    Hó végéig tart a kuponok elszórása lehetőség!
    Majd itt is később lesznek szerintem a jó cuccok jó áron.
    Tavaly sem a legelején lőtték el a puskaport!
  • ratgab
    #184701
    Francba...
  • ZsZso
    #184700
    Csak Editor's Choice -ban lévő cuccokra lehet felhasználni.
  • ratgab
    #184699
    Emberek! Amazonon az 5 dolláros kupont mindenre fel lehet amúgy használni?

    Akár ilyenre is?

    Mert 10 dolcsiért extrém jó ár érte, figyelembe véve, hogy boltban 4k, bio oldalán meg efölötti az ára a pontoknak.

    Szóval valaki nézze már meg legyen szíves, hogy fel lehet-e aplikálni erre is a kupont.
  • wantonly
    #184698
    Végül sikerült így is kijátszanom. Vettem 1-2 erősebb varázslatot amit maximális szintre fejlesztettem és ez elég volt a végéig. Viszont elég sok energiát - és kristályt - fektettem a varázslatok erősítésébe és elég sokat használtam is, nem esett jól, hogy csak úgy elveszi tőlem a játék. Akárhogy is, sajnos már örülök, hogy vége. Amikor a The Legend lepergett, rögtön kezdtem is egy új játékot, ez itt nem fog előferdülni...
  • ratgab
    #184697
    Mars Wars Logs Chapter 2 már kezd unalmassá válni és elég sok a backtrack.

    Ezt majd egy AAA után told Tin szerintem.
  • Botond #184696
    Fél év alatt azé vmi patchelgetés csak volt. De én most a varázslat eltűnésre gondoltam. Jó hogy nekem nem jött elő, ment volna az instant shift+del. :D
  • Tinman #184695
    Dead Space 3: Awakened DLC 3.49 dolcsi kuponnal.

    Erős a késztetés, de sajna átlag tempóba 1 óra gameplayt mondanak. Lehet elcsábulok és akkor végre teljes lesz ez is és letolhatom.
  • Tinman #184694
    Nekem ma megint 10 órányi gaming alatt 1x sem crashelt. Ki tudja mi lehet mögötte, egy próba nem árt.
  • Botond #184693
    Nem hiszem, nekem is 500+ mentésem volt, mire végigértem. És én is töröltettem szorgalmasan. Ez a mentés törlés csak az új xcomnál okozott nekem bugot.
  • Tinman #184692
    Régen sok játéknál gond volt a mentések SZÁMÁVAL!

    Ha bizonyos mennyiség felett volt, rossz dolgok történtek és itt most nem Észak-Korea világcsendőrré válására gondolok...

    Most pár perce 167 mentést töröltem ki, amit 35 órányi játék alatt hoztam össze, de ez a 167 nem tartalmazza a mai kb. 40 mentést.

    Lehet, hogy ilyesmi okozza a galibát egy próbát megér.

    ARTY:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt 54-es pulzussal írtam, ülve, előbb bekajáltam ráadásul :-) Tavasszal nincs mentséged :-P
  • Rapid81
    #184691
    A telepített csúnyát elfogadta. Nem kellett leszednem a 15 gigát. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #184690
    Pedig sok öreg motoros ezért várta az újat, mert ezt zavarónak találták.
  • Tinman #184689
    Gondolom tele vagy lével (én nagyon, pedig még csak 4 szigetet takarítottam nagyjából ki). Vegyél spell scrollokat, gondolom azokkal már lazán átvészeled.

    Amúgy én a scrolljaim megszoktam tartani, ha elfogy a mana, akkor is tudok mihez nyúlni.

    Plusz ez is érdekes:

    "if you decide to go for the achievement Confident* you will lose all yours spells in the spell-book and you will have only at the disposal what your Allies would have (Dwarevs, Vikings or Elves)"

    *Confident ---> Defeat Eric with the fewest allies.
  • Tinman #184688
    Szvsz ennyiért meg... végül is full játék, ehhez DLC a magunkfajtának már nem kell (single only).

    A warez kérdésekben a lehető legrosszabb emberrel beszélsz, mert azt sem tudom, hogy ebből létezik-e warez :-)
  • Tinman #184687
    Gondolom tele vagy lével (én nagyon, pedig még csak 4 szigetet takarítottam nagyjából ki). Vegyél spell scrollokat, gondolom azokkal már lazán átvészeled.

    Amúgy én a scrolljaim megszoktam tartani, ha elfogy a mana, akkor is tudok mihez nyúlni.
  • Rapid81
    #184686
    Ennyiért megéri?
    A csúnya verza mentését benyeli? :)