311802
  • ZsZso
    #185446
    Sose játszottam vele, csak annyi pozitívat hallottam róla, hogy tuti best-buy, annak ellenére, hogy nagyon rövid.
  • zorrobomber
    #185445
    Egy darab kontroller kell hozzá, és nincs benne koop. A két analóg karral irányítasz két karaktert.
  • zorrobomber
    #185444
    Teljesen mellékes hogy mi a lényeg, mert más neked és más nekem. Én csak megállapítottam egy tényt, ami persze nyilván fordítva is igaz. Nyugodtan folytasd a gorombáskodást mással.
  • wantonly
    #185443
    "Brothers - A Tale of Two Sons requires a controller to play"

    Nekem csak egy van. Billentyű + kontroller kombó működik?
  • wantonly
    #185442
    Ezt egyedül is lehet (érdemes) játszani vagy csak párban?
  • Fpocok
    #185441
    Milyen konzolos? EZ PC!
  • Sir Quno Jedi
    #185440
    látom levágtad a lényeget... (not)
  • tomsolo
    #185439
    Gondoltam, hogy ebben a topikban nem fog átmenni agyilag ez, felesleges - most pont véletlenül - a Ubisoftra kenni ezt. A BB-s srácok elmondták, hogy a UBI-t semmilyen formában nem érdekli a dolog, pedig többször szóba hozták ők maguk is. Lásd akár árulhatná maga a Ubisoft is ha már van boltja.

    > Normális minőségben beszerezni a játékot, pláne a kiegészítőjét illegálisan se volt egyszerű soha

    Mármint, hogy egyik ISO különbözik a másiktól? Attól, hogy a két másik érdektelen BI részt is mellé teszik, amit szinte senki sem érdekel, nem lesz minőségi.

    > Ez egy rajongónak nyilván fájdalmas kiadás, ráadásul még support is van hozzá, valamint kényelmes telepítő.

    Apjuk fasza van hozzá, nem support, meg kényelmes telepítő. Nekem megvan eredetiben (both) mégis kényelmesebb kibontani egy(!) zippet - benne a beállított glide emuval és bemountolni az ISO-t a zenéért.

    Egyébként meg érdekes, hogy a GOG ilyen jócég manapság sokak szemében, holott a szintén szennyes lelkületű mobygames (akik szintén az abandonware jogilag kínosan ambivalens területén vetették ki halászhálójukat) mekkora ekét kapott jogosan anno és most is.
  • zorrobomber
    #185438
    iOS-re olyan játékok vannak, amiről a PSP-d csak álmodni tud.
  • zorrobomber
    #185437
    Mi ez, CS:GO? Az nem baj hogy az pont konzolos? :)
  • Botond #185436
    Na, hát van akinek kicsi/gagyifelbontású/nemelégszélesjáttékkínálatú/akármilyen a psp, az vehet tapiszart. És ez jó. Neked meg ott a psp, te meg messzire kerülheted a tapiszarokat. Ahogy elfér a piacon a ps3/4 és az xbox360/1 egymás mellett, úgy ezek is.
  • HeadHunter86
    #185435
    Anno mennyi Source-os fragmovie-t néztem, Régi szép idők. Jó ez a GO is, de korántsem játszom vele annyit mint Source-szal.
  • Sir Quno Jedi
    #185434
    Arra ott a psp-m.
  • Fpocok
    #185433
    Na itt kezdődik az e-sport, nem a ratyi konzolos fpsnél.

  • Botond #185432
    Milliószor kitárgyaltuk már, hogy mert a budin, a távolságibuszon, a tengerparton, a medence parton, amikor kiküldenek munkaügyben bécsbe, pozsonyba, esetleg sydneybe, emlbournebe, akkor este, amikor egyedül maradtál a szállodai szobába, akkor nem csattintod elő az xboxod, meg a gémer pc-d, mert kurvára nincs veled és a céges laptopra (amiben integrált vga van amúgy is) a renccergizda nem hagyja felnyomni az xcomot, ezzel szemben az ipadeden simán fut. Meg a GTA is. Meg akár bármi.
  • Sir Quno Jedi
    #185431
    Én nem is értem ezt a tapiőrületet. Nagyon-nagyon-nagyon kénylemetlen és idegesítő az összes tapizós baszás. Főleg, hogy takarod vele a képernyőt és jól össze is mocskolod + pontatlan.

    Egy sokezer dpi-s gémeregérrel pixelpontosan tudsz mindent irányítani amit csak kell, kényelmesen és nem kitakart, ámde ragyogóan tiszta képernyő mellett.

    Plusz erőműveink vannak, minek a lowtech mobilszaron göcögni?!
  • zorrobomber
    #185430
    hideg ráz a *virtuális analóg kartól
  • zorrobomber
    #185429
    Az én véleményem az hogy nem, már régóta :) Igen, vannak játékok amire jó, pl. az XCOM-ot el tudnám képzelni rajta(gyakorlatilag is játszanék vele, ha nem lenne pocsék a frame 4S-en) Na meg ne felejtsük el EZT. Zseniális cucc, de sajnos ennek is 5/5S kell igazából. Esztétikumból is tudna mit tanítani más, nem telefonos címeknek.

    Kontrollerre visszatérve nekem legalább egy ilyen kelleni fog, mert engem sajna még a Chrono Trigger-ben is a hideg ráz az analóg kartól, pedig az mindenki szerint egy must have cím. Nekem eddig kimaradt és érdekelne, de nem a jelenlegi formájában.
  • darkling
    #185428
    Gamefly ismétlő akciók (+ GFDJAN20UK 20% kupon)

    Metro LL season pass 2.99 font
    Saints Row 4 Season pass 3.19 font

  • Tinman #185427
    Helyes!

    Mert már sok éve megmondtuk, hogy a tapiképernyő mire jó. Azokra a specifikus cuccokra, amik direkt rá vannak fejlesztve... na arra jó.
  • Dzsini
    #185426
    Azt is mondták, hogy 640 kilobyte elég kell, hogy legyen mindenre.

    Mai nagy igazságunk: a dolgok változnak.

    talán nem véletlenül került be egy komoly Game Controller framework az iOS7-be.
  • Tinman #185425
    Minek hozzá? Hiszen azt mondják, hogy a tapiképernyő tökéletesen alkalmas gamingre...
  • ZsZso
    #185424
    Vegyetek Brothers -t! Kuponnal 2.5 USD az Amazonon!
  • MerlinW
    #185423
    Miért?
    Sorban nyitják a stúdiókat, mindegyik játékot külön cég csinál. Ráadásul eddig a Monkey Island/Sam and Max remake óta csak minőségi anyagot készített. Dehogy álljon le, csinálják csak. Végre egy cég ami sorban dobálja nekünk a minőségi kalandjátékokat...
  • Zóanagyvarázsló
    #185422
    1. Miért is a GOG a hunyó ezért? A Ubi a jogtulaj, ezek az ő döntéseik, az ő lépéseik. Egyébként a játék megjelenése után 4 évvel vásárolták fel a fejlesztőgárdát, már akkor ingyenessé kellett volna tenniük, mert csak?

    2. Sosem tették freeware-ré a játékot, abandonware pedig jogilag nem létezik, az warez. Az egy dolog, hogy a fejlesztő lenézték, a Ubi meg nem foglalkozott az üggyel.

    3. Normális minőségben beszerezni a játékot, pláne a kiegészítőjét illegálisan se volt egyszerű soha, szóval ha te találtál is rá módot, az átlagos játékos ettől el volt zárva. Használtan sem volt könnyű hozzájutni, a Wilderness Missionsből 3 év keresés alatt találtam EGY darabot eBayen. Azt megvettem, nem is volt olcsó.

    4. 10 dollár azért a pakkért nem sok, gyakran kapható akcióban pár dollárért. Ez egy rajongónak nyilván fájdalmas kiadás, ráadásul még support is van hozzá, valamint kényelmes telepítő. Mocskok!

    Mostanában feltámadni látszik a körökre osztott harcrendszer, siker lett az XCOM is, lassan megjelenik a Might & Magic X is, hátha kapunk valamit a UbiSofttól és a Blue Byte-tól is.
  • Rapid81
    #185421
    FC3 Blood Dragon 99 cent
  • Rapid81
    #185420
    Gőzgépek képekkel.
  • tomsolo
    #185419
    Konkrétan megszűnt az árusítása, miután felvásárolták szandálostól a BluByte-ot mivel az IP-ben nem láttak (Ubisoft) egy deka fantáziát sem.

    Ezután került fel egy csomó abandonware oldalra plusz kb az összes rajongói oldalra mindenféle formátumban. Évek teltek el - közben a mindenféle fanbase dolog készült hozzá - a fejlesztők tudtával - majd megjelent a szupijófej GOG ahol 10 dodóért megveheted a Platinum verziót, ami az összes Battle Islet tartalmazza.
  • Shep
    #185418
    Érdekes ez a playfire, Batman nincs is a listában mégis adott az egyik acsiért pénzt.
  • arty
    #185417
    még ma is hiány mindkét új gép
  • arty
    #185416
    jöhetne ide publikba is :)
  • arty
    #185415
    dugd fel
  • arty
    #185414
    "egy csomó helyről leszedették az Incubation ISO-kat,"

    talán a jogtulajdonos szabad prédára engedte? freeware-é tette?
    tuti jogosan volt fent "csomo helyen" ?
  • arty
    #185413
    az érdekes lenne, ha a battle.net domain van a linkben :)

    tán csak nem a dns szervereket is áthekkelik egy sz*ros accért? :D
  • arty
    #185412
    én csak az állítólag jobb másodikkal kezdtem, pár órát mentem benne, de felőrölt az atomhülye AI, a béna lövöldesége
    (graf helyenként tetszett, pláne a gigantikus ellenfelek)

    KZ szerintem másik liga, nem véletlen abból lett nyitócím PS4-re és nem a Resistance sorozatból :)
    az szvsz kimondottan korrekt széria.
  • darkling
    #185411
    A Mass Effect 2 DLC pack bekerült az Editor's Choice-ba, illetve még pár játék.
  • Evoluti0N
    #185410
    Akkor vannak jó exkluzív FPS-ek rá? Killzone sorozat jobb?
  • Evoluti0N
    #185409
    Volt egy-két érdekes rész benne, azonban azért annyira nem volt rossz. Ha ez az egyik legszarabb exkluzív cím, akkor igencsak magas minőségen állnak az exkluzív játékok. :)
  • zorrobomber
    #185408
    Új iOS7 kontroller, alakul:
  • arty
    #185407
    Úristen. Ráadásul az egyik legszarabb ps3 exkluval sikerült felavatnod a kontit :D