311802
  • Shep
    #185526
    Hát én személy szerint csak ámulni tudok azokon akik kontrollerrel úgy tudnak játszani, ahogy, némelyikük szerintem simán bealázná itt a fél bandát akkor aztán lenne hallgatás, meg persze, hogy biztos célzás rásegítéssel nyomta meg hasonlók :D
  • Shep
    #185525
    Persze a hangok sokat segítenek egy multis játékban, ezért is utálom pl. a BF-et ott nem hallani már messziről a lépéshangokat ellenben a CS-ben tökéletesen követhető, hogy hol tart az ellen a fal tulsó oldalán.
  • Shep
    #185524
    Szerintem lassan igen, bár nem emlékszem pontosan ,hogy tegnap mikor kezdtem el.
  • DarkSector
    #185523
    Persze én hülye vagyok ehez, , meg igazad van kontrollerrel hogy megtanulj eredményessen multizni nem kell tudás, gyakorlás , vagy tehetség, csak a bill+egér-hez, ami alapon könyebb kezelhetőség fps-nél.
    Jogos.

    Ha nem nézed le, akkor mi a problém örökké?
    Ha nem nézné le senki, nem lennének lealacsonyitó megjegyzések soha, semilyen formában.

    Én csak örülök neki ha nem nézed le, bár én általánosan irtam a lenézést nem nevek alapján , akinek nem inge ne vegye magára.
    De nem mondta senki hogy olyan eredményeket fogsz elérni mint bill+egérrel, de egy focis játékban sem fogsz elérni olyat mint egy cs go-ban pc-n mégis van e-sport.
    Az eredmény kategóriákban eltérő, ez akkor lenne mérvadó, ha kontrollerrel küzdenének bill+egér ellen, de ilyen nincs.
    Más kategória, de semmivel nem kevesbé e-sport, az egyik mint a másik.
  • IMYke2.0.0.0
    #185522
    Shotgun-puzie-nak csúfoltak a haverok, akikkel lanban nyomtunk ilyesmiket :)
    Meg kell hagyni, rendkívül demoralizáló egy shotgun találattól kiterülni, miközben a legjobb fegyverrel rohangálsz a pályán - volt benne részem nekem is :)))

    Mass Effect 3 még nincs meg, de tervezem.
  • genndy
    #185521
    Ez ugyanúgy sport mint a futás vagy a sakk. Más, igen, mint ahogy a foci is különbözik a curlingtől. Lehet amatőr és profi szinten is nyomni, nemzetközi versenyek vannak, elismerés, pénzjutalom, stb.
    Az (él)sportolók nem mennek tönkre 5-6 év után? De. De addig még szépen megszedhetik magukat, érmeket nyernek és hasonlók. Sport. E-sport, de sport.
  • IMYke2.0.0.0
    #185520
    Rá fogom szerintem nézni - igaz, már vén trotty vagyok, és a reflexeim egy reumás teknősbéka szintjén, de nosztalgiának jó lesz. Még ha a grafika messze nem olyan, mint az igazi.
  • zorrobomber
    #185519
    Nem gondoltam volna hogy ez lesz, de Mass Effect 3-ban (vannak jó fegyverek!) is tök jó a Claymore shoti.
  • Micsu
    #185518
    én elfogadom az e sportot sportnak mivel valós tudás és teljesítmény van mögötte
    valszeg én sose fogok tudni ilyen szinten játszani mint ahogy nem fogom tudni leúszni Gyurta rekordjait sem
  • El Gigante
    #185517
    quakeliveon játszhatod is
  • Rapid81
    #185516
    Egészségükre. Ez attól még nem sport, hogy úgy nyomkodja a gombokat, hogy ~5-6 éven belül ínhüvelygyulladása lesz és többet egyet sem tud lenyomni... Meg az mekkora marhaság már, hogy ezzel pénzt keresnek... Ennyi erővel Mariozhatnának is. Ahhoz legalább tudni is kell, nem csak kapálózni.
  • Rapid81
    #185515
    Még nem. De elvileg még nem telt le a 24 óra. Vagy igen?
  • Micsu
    #185514
    q2t scak singleben toltam, q3at azt 2 évig kb, jó volt, szép emlékek
    anno cdn hozták az általad linkelt hasonló fragvideókat, earthquaken sajna nem voltam :S
  • IMYke2.0.0.0
    #185513
    Raillel én is - pingmájer voltam, egyetemi hálóról [10 körüli volt stabilan a pingem, míg másoknak 100-200].
    De a Quake 2 óta imádo ma shotgunt, és az őrületbe tudtam kergetni a haverokat vele. Ahogy a Bad Company 2-ben is a SAIGA-val a nálam sokkal jobb pinggel játszókat.
  • Micsu
    #185512
    sztem nem
    ez egy más szintje annak a játéknak amivel mi játszunk, nincs ebben semmi, valszeg ő ezt ugyanúgy élvezi mint te aki lassan játszod
  • IMYke2.0.0.0
    #185511
    Az a nyögés hang nekünk sokat segített - tudtuk merre van az ellenfél, és épp ugrál (és mondjuk pontosan megteszi-e a hármas láda ugrást vagy sem, esetleg a peremről a vízbe stb.), vagy hány találatot kap be = mennyi lehet az életereje még, és elég-e neki egy rövid sorozat, vagy kell-e neki a dodge.
    A Quake 2 taktikusabb volt a 3-asnál.

    Volt olyan párbajom, ami szó szerint gatyáig leizzasztott, és közel 1 órás volt, mert frag limit volt.

    S néztünk olyan meccseket is a társaink között, ami alatt lazán megvacsoráztam, és izgultam egyikükért, és amikor vége lett, kiderült, hogy közel 1,5 óra volt.

    Akkoriban demokat is vettünk fel. Fel kellene hozzá tenni a Quake 2 v1.32-őt, hogy rögzíthessem.
  • Micsu
    #185510
    régen sokat toltam én is, nightmare megvolt minden szinten mag lanon is toltuk, railel egész jó voltam
  • Micsu
    #185509
    a sporthoz nem árt tehetség ha sikereket akar az ember elérni, de ez se egyenlő napi 6-8 óra kemény fizikai edzéssel
  • genndy
    #185508
    Na ez meg a Quake 2-3 daravideók amik számomra élvezhetetlenek. Elhiszem hogy játszani jó, meg élvezik (főleg ha valaki pro), de nézni ezeket borzasztó, csak a követhetetlen őrületet látom a képernyőn.
    Maradok a Minecraft végigjátszásvideóknál
  • Shep
    #185507
    Engem az érdekelne nagyon, hogy azt a nyögés hangot mivel állították elő :) Annyira jellegzetes és egyben hihetetlenül béna is, hogy az valami leírhatatlan.
  • wantonly
    #185506
    Hihetetlenül gány munka ez a Playfire Vulcan kliens, szinkronizálni képtelen, semmire sem jó.

    A Raptr kenterbe veri, a kutya se használná ezt a szart, ha nem adna igazi pénzt, nem csoda, hogy kell neki a reklám.

    Most nagy nehezen elértem, miután legalább egy órát szórakoztam vele, hogy Shep módszerével egyenként elindítom a steam játékokat, unlikelem az accountom, majd visszaállítok mindent, akkor felismeri az acsikat, de csak az adott játékban természetesen. Persze pénzt azt nem ad érte, hiába van a listában, gondolom arra is napokat kell majd várni, hogy megjelenjen.
  • IMYke2.0.0.0
    #185505
    Ezt a pályát hogy imádtuk multiban
  • Shep
    #185504
    Playfire átrakta már neked a lóvét gmg-re?
  • IMYke2.0.0.0
    #185503
    Újra fel kellene tennem a Quake 3-at.
  • Maak
    #185502
    Koreai sc2 jatekosok, kint nemzeti sportnak szamit, ok loveert/hirnevert csinaljak mar. De most esportrol volt szo nem funrol.
  • kigyi
    #185501
    Na én az ilyet úgy játszom, hogy rákattintok, megnézem mi az, ha épület és építés lesz belőle akkor kiélvezem a játék szépségét ahogy épül stb stb. Ők meg robotok :)
  • Rapid81
    #185500
    Ami ez csinál, az már nem játék, hanem egy eszeveszett hajtás és kapkodás. Ránézésre is 0 az élvezeti értéke.
  • Maak
    #185499
    Szal akkor ez lofutty? ,csak mert sztem azert ehhez nem eleg csak a gyakorlas. Ha csak gyakorlas kerdese lenne akkor mindenkibol lehetne pro.
  • Micsu
    #185498
    nem néztem le de te már megint olyan dolgokat keversz ide aminek az esporthoz semmi köze
    az esporthoz inkább sok gyakorlás kell mint kitartás mivel nem terhel meg fizikálisan ami eléggé kiveszi az embert mentálisan is
    a hasonlatom inkább arra irányult hogy az egyik irányítási móddal olyan eredményeket nem fogsz elérni sose mint a másikkal
  • Scooter
    #185497
    A Runner 2-t csak megköszönted, nem tettél!
  • DarkSector
    #185496
    Igen, de próbáltad már azt amit ők?
    Mert ha nem akkor?
    Ahhoz ugyanannyi ha nem több gyakorlás , tudás, akarat kell.
    Nekik az a természetes, amit használnak nap mint nap....

    Ha egy srác mondjuk versenyez kosárra dobásban, utána megrendeznek egyet amiben mindenki vállalja hogy bekötött szemmel megcsinálja, és abban versenyeznek? a 2 közül a bekötött szemmel kosárradobálás hülyeségebbnek tünik hiszen szándékosan nehezitik maguknak a dolgokat...mégsem lenézendő.
  • Micsu
    #185495
    csapatjáték, valszeg kommunikálnak
    lanon készültek a fragek egyébként
  • Rapid81
    #185494
    A legszebb benne, hogy sok esetben tudja, hogy hol van vagy honnan fog jönni a kedves ellen...
  • Micsu
    #185493
    annyival több hogy ehhez képest az paralimpia
  • Tinman #185492
    Brrrrr :-D
  • Tinman #185491
    "ami az agyad reseteli."

    Nem lóghatok mindig itt :-D
  • Shep
    #185490
    The Division csak jövőre?
    http://www.gamers.hu/csak-2015-ben-jelenhet-meg-division/
  • zorrobomber
    #185489
    Hopsz, emlékezetből írtam, kösz a kijavítást :) Érdemes elolvasni a manualt játék előtt..
  • grebber
    #185488
    Én soha nm járok nyaralni sehova , így törni se kell. fejemet,hogy jajmostmitkellcsinálni ;-)

  • DarkSector
    #185487
    Hát attól hogy itt bill+egérrel könyebb, gyorsabb a célzás még nem több sport szempontból.
    Csak más, ezt sokkal könnyebb kezelni, hamarabb megtanulható, kis 8-10 évesek már profin tudnak lőni ezekbe ajátékokba.

    Valamint a játék sem mindegy, a pontosság és kezelhetőség szempontjából, CS és CoD, ezeket szeretem, szerettem én is, baromi jól kezelhetőek....

    Próbálj meg ilyeneket osztani BF-ben....vagy Crysis-nál a multiban, vagy más játékban, aminek olyan motorja van, ami inkább a látványt hozza előtérbe mintsem a könnyebb kezelhetőséget, pontosságot.
    /persze a többi játékkal sincs baj, csak azok más céllal készültek, más időben, más közönségnek.