311802
  • Shep
    #185646
    Ja, én nem a karakterre értettem, hanem úgy az egészre.
  • lalakov
    #185645
    Rendben, elnézést.
  • grebber
    #185644
    Mint oly sokszor írtam soha nem érdekelt más véleménye!
    Nekem tetszett anno szívtam vele rendesen ,mert ebben volt kihivás nem úgy mint akármelyik splinterben pl ahol szinte soha nem volt ilyen szintű!
    Ennyit megér főleg ingyen kártyapénzből majd nyáron
  • lalakov
    #185643
    Nagyon lehúzták a játékot az ajánlásokban Steamen. Más véleményen vagy?
  • grebber
    #185642
    Ezek a játékok ennyire nem fogynak állandóan ugyanezeket nyomatják!

  • w77d
    #185641
    dög unalmas és lehangoló cucc, dobozosan megvan és végigszenvedtem...
  • Rapid81
    #185640
    Új BundleStars.

    A Gorky 17-tel megdobhatna valaki. :)
  • grebber
    #185639
    Hoho mi került fel steam-re: Cold War Szerintem jóféle Splinti clone kicsit tuningolva igaz nem AAA kivitelben!
  • Micsu
    #185638
    élesebbnek 100x élesebb volt nálam, de ennek a színvilága szerintem sokkal jobb, meg gondolom kapott pár új effektet
  • Rapid81
    #185637
    Már élnek az árak!!!
  • TBTPumpa
    #185636
    Igen, az a csáklya + Lara nyaklánca is kapott külön fizikát. És az összes DLC-t tartalmazni fogja, ami további plusz pont lenne, ha nem 18-19000 Ft-ba kerülne a játék ezen verziója!
    Komolyan, tavaly a Survival Edition volt 14000 Ft.
  • grebber
    #185635
    Valami videoban mutatták hogy a ruhára erősített cucc nem mozgott pc-n itt fog

    How To Survive 560ft amazonon vegyétek vigyétek!!

    Vennék másnak is de 100% hogy lesznek még jó cuccok így nem pazarlom a kuponokat!
  • DarkSector
    #185634
    azért irták hogy mi mindenben változott a játék, korntsem összeségében, vagyis a képekről nem valszeg hogy sok változás szembetűnhet, arról írtak hogy a lara arca részletgazdagabb, megkapta az ati-s trefx-et vagy mit csak ha jol értem a jobb fizika végett sokkal életszerűbben fest majd.

    Robbanások, effektek, köd, hóesés, eső, pára, ezekre is több hangsúlyt fektettek, maguk a környezetet kitöltő tárgyak épületek dobozok, hordók minden más szerintem ugyanaz lesz mint pc-n az eredeti verzióban.
  • Tinman #185633
    Biztos másik játékkal játszottam... volt fizika. Az animációk terén lett volna mit csiszolni a fizika korrekt volt. Nem etalon, de teljesen oké volt.
  • grebber
    #185632
    Batman: Arkham Origins Blackgate HD

    A jelek szerint az eddig kizárólag 3DS-re és PS Vitára elérhető Batman-spinoff is megkapja a maga HD-kiadását PC-n, de nincs kizárva, hogy nagykonzolokon is tiszteletét teszi a játék. Az egyik kedvelt zombis online shooter, a Killing Floor is folytatást kaphat, a rajongók legnagyobb megelégedésére.

    Fasza ez kell!
  • TBTPumpa
    #185631
    Szerintem a férfi játékosok nem a fizika előfordulását figyelték a PC-s verzióban.
  • grebber
    #185630
    De a konzolosban már lesz fizika is
  • Tinman #185629
    Szegények... vehetik meg újra a még mindig nem superior verziót, miközben PC-n a valóban defenitive verza 5 dolláros prostiként kellette magát karácsonykor.

    Valahol ez vicces :-DDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    /errefelé mindenképpen


    Teljesen komolyan... ez PC-n így nézett ki (sőt).
  • TBTPumpa
    #185628
    Jó, hát a kedves fejlesztősrác Camilla kisasszonnyal az oldalán már elkotyogta, hogy ez a modell már-már nagyjából megegyezik a következő részben látható Lara modellel. Tehát hasonlóan fog majd kinézni (és ez a modell jobban tetszik a fejlesztőknek az előzőnél). Ez rendben is van, mert a következő rész szerintem egy kis idővel később fog játszódni - Lara is idősebb és már ügyesebb.
    De az "idősebb" küllemet miért kellett ráerőltetni erre a Larára?
  • Shep
    #185627
    Elég jól néz ki.
  • Myselor
    #185626
    na azok még idiótábbak akik ezért rinyáknak.istenem hova jutunk még :) legyen világvége most
  • TBTPumpa
    #185625
    Ez még a kisebb probléma. A nagyobb az, hogy sokan rinyálnak a hivatalos fórumokon, hogy a PC-s verzió is kapja meg ezt a módosítást.
    Hát inkább ne. Persze sokat nem ront a helyzeten, de Lara úgy volt jó, ahogy volt ebben a részben.
  • Myselor
    #185624
    mért kellett elbaszni az arcát.:| idióták
  • TBTPumpa
    #185623
    Nextgen konzol tulajoknak!

    Tomb Raider Definitive Edition képek
  • tomsolo
    #185622
    Azoknak mind rossz vége lett :D
  • Szabi #185621
    nagyon remélem, hogy lesz előrendeléshez alfa tesztverzió :D

    vagy legalább legyek még benne a névlistájukba és TDU 1-2 után itt is hívjanak be bétázni :)
  • TBTPumpa
    #185620
    Eddig ők adták a legolcsóbban a Blizzard CE-ket, most pedig ők adják a legdrágábban. Sebaj, úgyis borzalmas futárszolgálatuk van.
  • wantonly
    #185619
    Rendelek 3-at. :D
  • kifli
    #185618
    az utóbbi időben olyan hajnal 3-4 fele lett kedvem játszani mindig, szóval egyedül kellett mennem, így meg esélytelen nyerni. Hacsak nem olyanok mellé tesz akik 4-en ismerik egymást és összejátszanak. Akkor van esély...
  • Rapid81
    #185617
    Nekem azért gond, mert mindig megfeledkezem róla. Pedig jóféle. :)
  • Dj Tommy
    #185616
    A The Crew igen kíváncsi vagyok.
  • Shep
    #185615
    Hát engem egyáltalán nem zavar, hogy külön kliensből indul a GRO.
  • TBTPumpa
    #185614
    WTF Konzolokszervize!
    Diablo III Reaper of Souls Collector's Edition - 20250 Ft

    Hát srácok ezzel nem kicsit nyúltatok mellé, bár azt azért illene közölni, hogy nem 990 Ft a szállítási díj, hanem 1990 Ft.

    Minden máshol 2-3000 Ft-tal olcsóbb és ott még a szállítási költséget is állják. No comment.
  • Szabi #185613
    The Crew és Auto Club Revolution
  • Rapid81
    #185612
    Kiszivárgott bejelentésre váró játékok.

    Teljes megjelenésre váró játéklista.

    Soknak még igazi neve sincs. :)
    Amin viszont nekem megakadt a szemem, az a Tom Clancy's Ghost Recon Online. Az zsíros lenne, ha tényleg jönne Steamre, mert ilyen külön indítósban olyan, mint a warez.
  • Myselor
    #185611
    srácok egy nagyon jó kérdésem lenne.kis ismeri az Aveyond 2 játékot?valaki tudna segíteni hogy honnan lehetne megszerezni?
  • DarkSector
    #185610
    zsirszalonna. :D
  • Micsu
    #185609
    semmi, csak annyi hogy a konzolosok bakancsban futnak mikor fpsről van szó, a pcsek meg futócipőben
  • Totti5
    #185608
    Counterstrike: GO Xbox 360 — 273,000 ezer eladott példány ( 2013 februárog ). Biztos páran játszanak vele...
  • Totti5
    #185607
    Ez miben más annál hogy téged konzolon aláznak le vagy pcn a HCk? semmiben, ugyan azt az ívet kapod, de ha neked semmi a konzolos HC közönség, akkor nyilván te jobb vagy náluk, mert könnyű.