311802
  • zorrobomber
    #185686
    PONT így éreztem én is.
  • grebber
    #185685
    Számomra nem népszerű azóta se tudtam lehetetlen szinten végigvinni már szétbasz az ideg!
  • arty
    #185684
    +1 :) demot néztem, iszonyat érdektelen számomra. mintha egy visszafogottan vicces fc3 modot játszottam volna. az a pár perc PONT elég volt belőle, de annyit örülök, h eltöltöttem vele, nem sajnálom érte.
  • Rapid81
    #185683
    1000 darabos Fortix 2 giveaway.

    A Nemesys Games-es skacoknak és a Steamgiftsnek társulnia kéne. Amennyi giveaway volt már az SG-n belőle, az már rekord. Soha nem volt ilyen népszerű a játék.
  • Rapid81
    #185682
    Olvasgasd a fórumot is. Megjelenéskor xar volt. Azóta a fejlesztők folyamatosan gyógyítják és hamarosan jön a pályaszerkesztő is hozzá. De 99 centet megér darabja, az tuti.
  • darkling
    #185681
    Ráadásul a Fantasy Flight Games adja ki, így nem lesz panasz a minőségre, a tervező pedig Ignaczy Trzewiczek (51st State, Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island, Stronghold, Stb).
  • Rapid81
    #185680
    Nem tudok én sem mindent számon tartani. :)
  • Shep
    #185679
    Még ingyen sem kellett, nem hogy még fizessek is érte :D
  • Shep
    #185678
    Ja szép volt de jelen esetben igazad is van, gyenge az a cucc, mondjuk viccnek jó, mint az Asylum stúdió filmjei :D
  • arty
    #185677
    mit nyertem? (a te bakancsos példád sokkal jobb, lol, de maga az alapfelvetésed is akkora nonszensz, h ehez ilyen abszurd hasonlat illik)
  • arty
    #185676
    ez nekem nagyon fixkamerás hekkendszless :) sose lenne rá időm :(

    (shep! láttad ezt a hárítást?)
  • Dj Tommy
    #185675
    Kösz a lehetőséget/játékot!
  • grebber
    #185674
    Evolve - egyre izgalmasabbnak hangzik a next-gen FPS
  • arty
    #185673
    én akkor is sajnálom, hogy nem kerül kiteregetésre egy nick mögötti "ember", így holnap én vagy épp más is belefuthat ebbe a gyökérbe... (aki ezekszerint tinmant is majdnem átverte?)
  • Micsu
    #185672
    2014 legszarabb hasonlatait már a másik topikban is megnyerted
  • zorrobomber
    #185671
  • arty
    #185670
    taxidermia filmet ajánlom a témában :DDD
  • Seth
    #185669
    Miért pont Shadow Complex? Ez nem olyan. Ez egy kicsit szórakoztatóbb fajta God of War vagy inkább Dante's Inferno a fegyver miatt
  • grebber
    #185668
    The Witcher Adventure Game coming to tabletops, iOS and Android
  • arty
    #185667
    a rudugráshoz képest a magasugrás szarabb sport, mert piti magasságokba tudnak csak ugrani?
  • Tinman #185666
    "Ezek vérgetzi kereskedőcégek (Steam, GOG)"

    Aham, mert a Steam és a GoG szabja meg az árakat és nem a KIADÓK ugye?

    Most ez ilyen irónia volt? Mert nem jött át.
  • Tinman #185665
    Vegyé' inkább Marlow Briggset :-)

    Full controller support is vanik, nem egy Shadow Complex, de kellemes kis cucc. Meta user score 7.6.



  • arty
    #185664
    ph topikban napokban valaki keresett 2033at, de biztos ő volt az egyetlen a földön...
  • genndy
    #185663
    To the Moon megjött, aktiváltam, visszaigazoltam, köszönöm!
  • arty
    #185662
    az ubisoft ceohoz van szerencsém? vagy honnan eme belsős infók?

    (elég persze, ha linkelsz valami hivatalos ubis nyilatkozatot, miszerint tőlük aztán lehet lopni a régi játékaikat)
  • Tinman #185661
    Lara arca úgy volt szép, ahogy volt... főleg TressFX-el a haja is, amit mondjuk kb. 10 percig élveztem, mert még mindig mocsok sok frame-et zabál.


    "Robbanások, effektek, köd, hóesés, eső, pára, ezekre is több hangsúlyt fektettek"

    Igen, ha tesztet írnék a játékról ezeket is kiemelném, hogy mennyire remekül néztek ki PC-n. (A tűz effekteket se hagyjuk ki.)
  • arty
    #185660
    glquake, átlátszó víz :D
    offisöl 'csalás' ...
  • Tinman #185659
    1.0 out of 5 stars Dont buy. December 11, 2013
    By C. J. Mogle

    Save your money go somewhere else, the game is buggy its nothing but a pre-release that took advantage of kickstarter and pre-order peoples faith in the developers.


    1.0 out of 5 stars Not even worth the $5 dollar special on Steam November 14, 2013
    By D. Serr
    Where to start on this piece of garbage? It is not very intuitive.
    Ran through tutorial 5 times before realizing it wasn't that I missed anything - there was just no exit.
    Took forever to figure out how to start a mission.
    No real explanation of mission, no story, no setup.
    Entered into mission, Leaned around a corner to take a peek and first bad guy fired three shots and I was dead.
    Just wish I could erase it completely from my steam list.



    1.0 out of 5 stars Stay away from this January 6, 2014
    By Donny Flowers
    While I didn't buy this game from Amazon I just wanted to let everyone know to stay far away from this.

    As of today over 3 months since it came out the servers do not work and your unable to connect to play online. And without online play this game is pointless.
  • davidka003
    #185658
    FAR CRY 3 Blood Dragon 1 euróért

    nem tudom volt-e már.
  • Tinman #185657
    Új? :-D

    #183223

  • arty
    #185656
    Tehát te össze tudtál (és akartál) tákolni magadnak egy működő verziót. Szuper, lopd el és örülj neki.

    Más meg fizet pár dolcsit, hogy ezt más megtegye helyette ÉS még mellette a tudat is jelent valamit, hogy jogtisztán birtokolja a telepítőt, a játékot.
  • grebber
    #185655
    To the Moon
    Joe Danger 2:The Movie
    Runner2

    Játékokat elvileg elküldtem a nyerteseknek! Légyszíves jelezzétek vissza megkaptátok-e ,mert nem tudom jól csináltam-e :(
  • arty
    #185654
    az abandonware fogalma egy ingovány :) tehát fogalmunk sincs, hogy jogosan került-e fel oda, ahova felkerült... (mondván h már kutyának se kell)

    a fejlesztő pedig sokszor nem rendelkezik az általa készített játék tulajdonjogával, így kb mindegy h neki mi a véleménye a dologról.
  • w77d
    #185653
    ok én benne vagyok, kezdjük egy Forza Motorsport 4 vs Borderlands 2 meccsel XD
  • Shep
    #185652
    Ja, azt hittem ki tud minél eltérőbb játékokat összehasonlítani nap van ma a topicban :D
  • w77d
    #185651
    vagyis lalakov válaszolt na...
  • w77d
    #185650
    semmi, grebber azt hiszi, hogy a Cold War kommentre válaszoltál :D
  • Rapid81
    #185649
    A TakeDown: Red Sabre-ből kettő kerül ennyibe! Kaptok mellé egyet Gift-ként is!
  • grebber
    #185648
    Lopakodni kell itt is meg amottan is ennyi.
  • Shep
    #185647
    Én maradtam le valamiről, vagy mi köze a Splinternek egy túlélő játékhoz?