311802
  • Sir Quno Jedi
    #185887
    Mer az nem pusztán egy ruha volt, hanem az evolúció következő lépése vaze, de durván.
  • Zóanagyvarázsló
    #185886
    Nem értelek, a Mirror's Edge sem RPG vagy kalandjáték, hanem platformer. Persze én is jobb sztorit vártam tőle, ha már jó kis disztópikus világ adott, és szeretem a jó körítést ebben a műfajban is, de ebben egy liga a lövöldékkel.

    A Crysis 1-2 történetre számomra borzalmas volt, műfajon belül is csak jobbakat tudok - vagy olyanokat, amelyek nem erőltetik azt, ami nem megy (Doom). A C2-ben már majdnem elbőgtem magam attól, hogy a dumák 90%-a arról szólt, hogy a RUHÁN múlik minden, az váltja meg a világot, az az élet értelme stb. A játékmenet viszont rendben volt. Na jó, a grafika is :)
  • kigyi
    #185885
    Én még csak elkezdtem vele játszani először a Settlers-t kell "kivinni" aztán szépen nekiállhatok ennek is :)
  • Dzsini
    #185884
    Nekem rajta van már a BNW is, azzal is kapott néhányat :)

    Nem játszok rájuk, viszont nagyokat vigyorgok, ha épp bekattan egy véletlenül.

    (Majákat vezetve dobj egy ellenségre atombombát 2012-ben - na jó, erre épp kezdtem egy játékot)
  • Shep
    #185883
    Hát de a Crysis nem egy ME nem lehet világmegváltó történetet várni de ennek ellenére fps-hez mérten szerintem korrekt története volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #185882
    Miért zavar, hogy reboot lesz? A sztori gyenge volt, játékmenetben pedig folytatás lesz. Az utóbbi számít, nem? Amúgy persze elronthatják, sztorira meg a DICE kb. a Crytekkel egy liga, szóval ebben előrelépést nem várnék (nem mintha a programozók írnák a forgatókönyvet, de nem merek reménykedni: a Crysis 2 sztorija sem működött, hiába írta egy jegyzett sci-fi író).
  • IMYke2.0.0.0
    #185881
    Mos' mé'? :)
    Csak 287 achija van :)

    A "Killing Floor" összes achiját szerezze meg valaki :)
    Vagy a "Resident Evil 6"-ét... [ebből 20 gyakorlatilag multis]
  • kigyi
    #185880
    Jah én is vettem Gold upgrade-et hát ennyi acsi a földön nincs.
  • Sir Quno Jedi
    #185879
    Annak van vége ugyebár. Ami után lehet folytatni, de a főszál megvolt game over.

    Inkább egy Minecraftost kérdezz meg, mikor beatelte a gémjét!4négy :D
  • Dzsini
    #185878
    Minden elérhető acsi beszerzése :) (nem tudom Skyrimnek van-e olyanja)

    ... én ez alapján örök életre beragadtam a Civ V-be :)
  • tomsolo
    #185877
    Egy Skyrimbe mi lehet a kinullázás? :)
  • Sir Quno Jedi
    #185876
    Színhülyeség. Csomó játékom van, amivel nem igazán lennék hajlandó játszani sem és mégis a steam profilomon van, mer valamihez hozzácsapták vételkor ugyebár.
  • Evoluti0N
    #185875
    challenge*
  • Evoluti0N
    #185874
    Steam Challange. Nem lenne rossz, ha mindenki tartaná magát hozzá. :D

  • Shep
    #185873
    Na végre valaki!
  • Shep
    #185872
    Mondom, egyszer valaki azt írta, hogy nem kell mindent elolvasni :D
  • tomsolo
    #185871
    Kb. Az egész játékban az emlék manipulálás az érdekes, az összes többi dolog - bár elsőre jónak - tűnik szépen lassan elromlik. Az irányítás meg a kombók pl. a jó példa erre, én valahol az egyik hányadék robotnál hagytam abba, amikor asszem időre kellet volna kombózgatni aknamezőn.
  • Tinman #185870
  • zorrobomber
    #185869
    Pedig ahogy én olvastam, egy idő után repetitív, unalmas harc, egy dimenziós karakterek, összeollózott sztori és szép(de szerintem picit ízléshiányos) grafika jellemzi az egészet. 5/10 :)

    Disclaimer: ez nem flame generáló komment akar lenni, csak némi ellensúly :)
  • Shep
    #185868
    Nem veszi meg senki, mert 0-day csak a gyökerek vásárolnak, nem tudtad?
  • IMYke2.0.0.0
    #185867
    Mirrors Edge 2 - azon infók alapján, amit tudok róla = nem érdekel nagyon.
    Ha kijön, kinn lesz. Valaki majd megveszi, és vagy kedvet csinál hozzá egy vélemény/teszttel, vagy sem.
  • Tinman #185866
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #185865
    Nem véletlenül propagálom a játékot a kezdetek óta. :)
  • Tinman #185864
    ComeBackToDyn

    20%-os kód a DynDNS oldalon.

    Faja! Tök megörültem neki :-)
  • genndy
    #185863
    ME2 nem nextgen konzol only lesz?
  • Shep
    #185862
    Mert úgysem fog jönni az idén :)
  • Tinman #185861
    "Mirror's Edge 2"

    Az a riméklófüle? Hátizé.
  • Rapid81
    #185860
    Dreamfall Chapters

    és, amin csodálkozom, hogy senki nem írta,

    Mirror's Edge 2.
  • genndy
    #185859
  • Evoluti0N
    #185858
    Ok. Eddig egy dolgot szúrtak el a GoW 3-ban. A képességek, fegyverek fejlesztésénél a red orbok elosztása közben olyan hang van, mintha valaki bilibe pisilne. Tudom, hogy kiömlő, kifolyó vér hangja akarna lenni, de direkt hallom a műanyagon kopogó pisit.
  • Evoluti0N
    #185857
  • zorrobomber
    #185856
    :)
  • jarlaxxe
    #185855
    Nem te vagy az első aki sokat szív vele, pedig lesz még annál sokkal nehezebb boss is.
  • Rony94
    #185854
    Azt próbáltam a mai napig kinyírni! Egyszerűen nem ment. A két kutyája, meg az, hogy a hely enyhén KICSI, nagyon gáz. Na de majd megoldom valahogy. :)
    (meg ne mondd hogy hogyan kell megölni)
  • wantonly
    #185853
    Gyerekek, ez a Remember Me nagyon jó játék!

    A cyberpunk környezet kicsit idegen számomra, de nagyon szép a grafika és fantáziadús. Az irányítás azt kell mondjam, hogy kontrollerrel perfekt! Általában nem vagyok valami ügyes a verekedős részekben és itt sem félkézzel, de jól megy és az ügyességi részek is gördülékenyebbek, mint más játékokban. Adja magát az egész. A fejlődési rendszer elsőre furcsa volt, de később már ez is megtetszett, a kombókat saját magunk rakhatjuk össze így sokkal könnyebb használni is őket.

    Sok-sok újdonság jellemzi a játékot, olyan jó, hogy mertek újítani! :)

    Ez az írás nem jöhetett volna létre, ha nincs Genndy és nem nyerem meg tőle a játékot.
  • ratgab
    #185852
    Az már megdöglött egyszer. Nem érdekel amúgy. Még mindig nem hobbim a szopás.
  • jarlaxxe
    #185851
    Dark Souls II már nem is érdekel? pedig biztos lesz benne capra demon...
  • ratgab
    #185850
    Amazon EC-re figyeljünk, mert ez nem a végleges lista ám!
  • DarkSector
    #185849
    1 nap alatt 2 skyrim hír...:D

    nem egymás után jöttek csak kivágtam ami köztük volt. :D
    még így is vicces. :D

  • wantonly
    #185848
    Hja, de nagyon sok időt elvesz, ha az ember át akar olvasni mindent. Van amikor egy hétvége után 1000+ új hsz vár...

    Amikor 50-100 új van még "gyorsolvasással" átfutom.

    100-500 között csak a linkeket figyelem + a nekem címzetteket.

    500 felett meg csak az utolsó oldalt nézem át, meg sem próbálom átolvasni. :D