311802
  • ratgab
    #185967
    1:25 környékétől indítva egyáltalán nem rossz, sőt baromi jó.

    Imádom a kelta jellegű rigmusokat, ebben meg van egy kis keleties is ráadásul.
  • IMYke2.0.0.0
    #185966
    Játék témában csengőhang:

    csakisörökké: Borderlands 2 - Tiny Tina DLC - Flamerock Refugee
  • Dj Tommy
    #185965
    Az igaz mondjuk, meg inkább akkor játszottam a KF-vel, amikor event volt és gyorsan teljesítettem az adott acsikat.
  • IMYke2.0.0.0
    #185964
    Gondolom, nem olyan "későn" vetted, mint pl. én.
  • IMYke2.0.0.0
    #185963
    Az elvetemültebb csengőhangjaim - érdemes őket meghallgatni:

    * mondanomsemkellenedehátna: Elfen Lied
    * másikamitasorozatmegnézéseutánmindeneste: Clannad Ending
    * alternatíva: Clannad Opening
    * eztisimádom: Angel Beats
    * ezisütőslennecsengőnek: Ghost in the Shell (1995) opening
    *eztisszeretem: Gunslinger Girl opening (ez angol)
    * brutálisanfavorit - igazi vidám csengőhang: So Ra No Wo To opening
  • ZsZso
    #185962
    De jó! Nem is tudtam, hogy Serj Tankian a System of the Down énekese (volt) :) (új vagyok még ebben a műfajban, de erősen megkedveltem)
  • darkling
    #185961
    Final Fantasy VIII 6,5 euró kóddal.
  • ZsZso
    #185960
    Aktuális csengőhang. Neverhood, a fent jelzett időpöttytől, de a Neverhoodos csengőhangokat szoktam cserélgetni immáron 1 éve. :)
  • Dj Tommy
    #185959
    A Killing Floor-nál nekem 1 acsi van vissza.
  • ratgab
    #185958
    System jóféle. Szeressem én is nagyon. Viszont megrémülnének az ügyfelek, ha ez szólalna meg az ügyféltérben. Sajnos már ilyen szempontok is számítanak esetemben. Olyan kell, ami kellemes, lágy, jó zene, de mégis valahol diszkrét is.
  • IMYke2.0.0.0
    #185957
    Amúgy 99%, hogy saját értelmezést készítenék belőle, ütemek nélkül, és azt használnám a telefonon, mert a MIDI megvan és így az Abletonnal jól el lehet vele játszadozni:
  • Rony94
    #185956
    Az én csengőhangom. (ez az ébresztőm is)

    Ahogy ratgab mondta, nekem is a lágy kezdés jön be jobban. Ez is kb. olyan. Az eleje nyugodt, aztán később indul be. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #185955
    Millió jó zene van ugye - például, ennek a kiállását is szívesen használnám, imádom ezt a számot. A kiállástól (3 perctől).
    Hiver & Hammer...5 Million Miles
  • Fabio Capello
    #185954
    Erről valamiért ez jutott eszembe: Proclaimers

    nagy kedvenc, ennek is betenném szívesen a refrénjét csengőhangként, most amúgy épp a Doctor Who főcíme van betéve, hát hiába, aki whovian, az whovian :D
  • IMYke2.0.0.0
    #185953
    Csengőhang, zene, mobiltelefon OFF:

    A másik csengőhang meg ennek a kiállása lenne: Etasonic...One Thousand Miles To Moscow (Moonsouls Remix)
  • Fabio Capello
    #185952
    lol, ez nekem is volt egy darabig :D
  • ratgab
    #185951
    Ennek ellenére szerintem a március hihető dátum lehet. 1 hónap alatt tudnak annak akkora hype-ot csinálni, hogy csak na. Főleg, hogy a pc-sek java nyálcsorgatva várja már a bejelentést is és erősen viszket a zsebükben már a "dohány" is elköltésre várva.
  • ratgab
    #185950
    Haverom egyszer bentfelejtette ezt a telefonjában csengőhangként. Villamosozás közben szólalt meg a nagy csöndben fővárosunkban a villamoson.

    Néztek, hogy megjött a parasztgyerek...XD
  • IMYke2.0.0.0
    #185949
    Hidd el, én azonnal instrumental MIDI-t csinálnék belőle - vokál nélkül.
  • IMYke2.0.0.0
    #185948
    Egyetértek.
    A Rockstar nem fogja fű alatt megjeleníteni a PC-s portot - több millió plusz dolcsi a kalapba ugye -, helyette rohadt nagy marketing hadjárat jön majd, plusz anyagocskákkal, hogy a konzolos fiúcskák is újra megvegyék a szuperior collectors kiadást megint, de most már PC + szuper HD textúrák + DLC-k együtt.

    Szóval, tavasszal bejelentik, hogy télen megjön a játék. Szerintem.
  • ratgab
    #185947
    Már megbocsáss, de nagyon erőszakosan indul. Szerintem nem jó az ilyen csengőhangnak. Amúgy jó kis szám, csak telefonos csengőhangnak lágyabb kezdésű dallam kell. Aztán nem baj, ha zúzos mint az állat, de ha hirtelen ilyen fura hangzása van az szvsz nem kellemes.

    Pont ezért választottam a mostani csengőhangom, mert lágyan indul, de amúgy egy bitang jó kis szám.
  • IMYke2.0.0.0
    #185946
    Zenei off továbbra is:

    Nekem - többek között - ez lenne a csengőhangom, ha lenne okoska telefonom, polifónikus csengőhanggal: [URL=http://www.youtube.com/watch?v=gjm-kCOMaPY]Margaret Berger...I Feed You My Love (Norway) - 2013 Eurovision/URL]
  • grebber
    #185945
    A Rockstar azért többre tartja a GTA 5, mintsem hogy titokban jelenjen meg.

    Az okok:

    1. Még mindig nincs bejelentve pc-re (csak a tény van egyelőre,mert az eddigiek megjelentek)
    2. 2 hónap lenne a megjelenésig és nincs semmi promo anyag róla (PC-t nézve) De nem is csoda mivel lásd 1-es pont

    E kettő tudatában nincs miről beszélni.

    De nuuvem-nek ez egy jó ingyen reklám,mert így aki soha nem halott róla most megismert egy újabb webshopot
  • IMYke2.0.0.0
    #185944
    Johann Sebastian Bach Menuet - nem polifónikusan a Nokiámon.
  • ratgab
    #185943
    0:14-től indul a csörgés természetesen.
  • IMYke2.0.0.0
    #185942
    Az eredeti azért hangulatosabb: SunStroke Project & Olia Tira...Run Away [Youtube]
  • ratgab
    #185941
    Nekem ez a csengőm jelenleg amúgy.
  • IMYke2.0.0.0
    #185940
    Resident Evil 6 "No Hope" nehézségen jó móka - lehet, könnyen beszélek még, de az első két Leon fejezet alatt Helenának és a bölcs(?) skill választásnak köszönhetően nem volt gond.
    Persze, később a vérpipikélés garantált lesz. Hát még a többi szereplő esetében mennyire! :()
  • ratgab
    #185939
    Miért ne tudhatna már valami konkrét infót a Nuveem így 2 hónappal március előtt?
  • Tinman #185938
    Nekem ez a csengőhangom többek között :-)
  • ratgab
    #185937
    2. óránál azért már biztos tökön szúrnám magam tőle.

    Akkor már inkább ezt hallgatnám. Miért tűnt el az itóka?
  • grebber
    #185936
    A Rambo game új trailerjét látva sírok,hogy egy ilyen koncepciót egy ilyen ZS kategóriával elrontanak,de szeretjük őt és végigvisszük majd!
  • Shep
    #185935
    Ok, akkor bocs.
  • grebber
    #185934
    Nem telhet el a 2014-es év sem a pc-s GTA 5 megjelenési dátum találgatás nélkül:

    A Nuuvem megmondja hogy március 12-én jelenik meg!

    Mondjuk azon csodálkozom rendesen,hogy a Blikk még nem közölt le ezzel kapcsolatba valami dátumot ,mert lassan ez már trendi lesz!
  • tomsolo
    #185933
    Ezen viszont besírtam.
  • tomsolo
    #185932
    Nem ezért mondtam, hanem amiatt amik itt is olvashatóak.

    Nem egy best buy. Resolution és 24-30FPS caps = nevetséges a régiózárról nem is beszélve.
  • Shep
    #185931
    Persze, mindent lehet már egy modder meg is oldotta állítólag a dolgot de akkor is komolytalan a dolog és lehet megint arcoskodni de ettől még nem lesz jobb a helyzet.
  • tomsolo
    #185930
    A slice jó dolog, de hogy szinte nincs benne stealth így nálam ez egy sima DMC clone. (Vagy tévedek.)
  • tomsolo
    #185929
    De vmit biztos lehet. Csak először mindig az értelmileg zsengék teszik a kosárba.
  • Shep
    #185928
    Egyébként az overrider, hogy működik? Rivatunerben van igaz? mármint úgy rémlik abban láttam régebben.