311802
  • arty
    #186167
    omg, most meg engem értek hazugságon :D

    (És ezzel nem azt mondom, h az imént Imy DS-t érte hazugságon! :DDD )
  • IMYke2.0.0.0
    #186166
    Visszaolvastál? Érdemes.
  • TBTPumpa
    #186165
    Nemár srácok! Mi ez az FPS buzulás? Ne menjetek át Tirexibe!
  • IMYke2.0.0.0
    #186164
    Imy csak a bal sarokban nem manipulált 30+ FPS számlálót és a feltöltött Full HD- videót hiszi el, miután letöltötte a gépére és megnézte annak tulajdonságait is.

    Közben meg felmerül benne a lehetősége annak, hogy DarkSector valójában Corei7-es géppel és GeForce GTX 780Ti SLI-vel nyomul, csak viccből az aláírásában hagyta azt, amit.
  • Zóanagyvarázsló
    #186163
    Az a kérdés, hogy Imy elhiszi-e.
  • DarkSector
    #186162
    nem lesz az hidd el.
  • DarkSector
    #186161
    De wattafak, én a rising-re irtam adatokat, más játéknál meg tudom mondani, némelyiket fejből, hogy hogy fut, ezt most egészen pontosan tudtam. mert most játszottam vele éppen.
  • Zóanagyvarázsló
    #186160
    Inkább konzolon is időnként 60 fps a játék. Így már nem hazugság ;)
  • Shep
    #186159
    Majd ráfogjuk ,hogy manipulált :DDDDDDDDD
  • DarkSector
    #186158
    csinálok is.
  • Shep
    #186157
    Rising amúgy nem gépigényes, nekem is simán megy 60 fps-el igaz a bámulatos port miatt csak 1376-ban, mert 1440 ugyebár nincsen, viszont gyanítom ,hogy full hd-ben nem lenne meg a fix 60.
  • DarkSector
    #186156
    Na persze , már bocs de ez akkora faxság ez a grafikon, ha low beállitásokkal játszanék szerintem meglenne fix 60fps...nekem annyi van maxon mint itt low beállitásokkal.
    És még ha teszek rá élsimitást, akkor is 18-22fps-em van.

    Értelek hogy a grafikon ezt mutatja, de nagy balfasz lehetett aki összerakta ezt a gépet, vagy szar változattal játzsott, vagy a gépével volt valami, vagy nem támogatja azt a procit a játék, nem tudom, de ha maxon 4fps-e van a teszt szerint, azt meg tudnám azé különböztetni a 4-et a 40-től és még fraps sem kéne hozzá.

    Ne is kérdezd miért mutat mást a grafikon ennyire nem értek hozzá, de azért ennyit nem szoktam tévedni.
    Én sem értem sok játéknál mert logikussan most ha összeségében tekintjük a mostani játékokat az én gépemen, valóban szarabbul kellene mindennek futnia, mert furcsa hogy egy 5 ezres régi cpu. meg egy 10-15 ezres karival megy a játék, dehát ez van.

    A miértjét én sem értem, de megy valamiért.
  • arty
    #186155
    igen, de ahonnan a beszélgetés (vita) indult, ott még a "mai játékok" volt a téma, s egy példának hoztad a Risinget utána :)
    nem mondom, h azt mondTAD - azt mondom, h HA azt mondaNÁD h minden 40-60al fut, akkor hazudnál ;)

    szal, risingben lehet szerencséd! (konzolon is 60fps játék, fura is lenne, ha erős gép kéne alá ... ettől mgé kellhet, ha elkurták a portot, a krekket, driverbug, stb)
  • Zóanagyvarázsló
    #186154
    Igen, az 1984 ebből a szempontból többet kívánó anyag.

    A Fahrenheit 451-be amúgy tett Truffaut egy pár másodperces "sci-fi" jelenetet, nem értem, hogy minek, mert röhejes, és a rendező gyűlölte a sci-fit, a saját filmjét sem tartotta annak (akkor pláne minek tette bele?!). Érdekes, hogy ezek után a Close Encounters of the Third Kindban örömmel elvállalta a szerepet. (Mondjuk én azt a filmet a jelentősége és erényei ellenére sem szeretem túlságosan.)
  • Shep
    #186153
    Várjuk a bizonyító erejű videot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186152
    "Egy a tiédnél erősebb CPU-val bíró géppel is FullHD-n max 36 FPS." és az is Low-n!
  • IMYke2.0.0.0
    #186151
    Rendben, nem akartam ebbe belefolyni, de:

    Metal Gear Rising Revengeance on AMD FX-6100 AMD Radeon HD 6670
    AMD FX-6100 vs Intel Core 2 Duo E6550

    Röviden:

    Egy a tiédnél erősebb CPU-val bíró géppel is FullHD-n max 36 FPS.

    KÉP:

  • DarkSector
    #186150
    "40-60fps mellett nyilván nem "minden highon" nyomja 1080p mellett a játékokat, mert ha ezt írná, akkor HAZUDNA! :D (hallod DS!)"

    WTF!!!!

    én a Rising-ről dumálok, ebben a játékban van 40-60 fps-em bazze. :) (hallod Arty)
    NEM ÁLTALÁNOSSÁGBAN VAN 40-60
    Értelemszerűen más játékoknál más a helyzet.

    BF4-nél pl 18-20 körül van ha 1920x1080-ba tolom és csak élsimitást mellőzök.

    amúgy legtöbb esetben az átlag szintű, grafikájú játékokban 25-35 szokott lenni átlagosan ilyen fullhd/max/no AA mellett.
    amivel én simán eljátszom.
  • arty
    #186149
    nem hazugoztad le direktbe, de a mondandód erről szólt :)

    40-60fps mellett nyilván nem "minden highon" nyomja 1080p mellett a játékokat, mert ha ezt írná, akkor HAZUDNA! :D (hallod DS!)
    pl egy farcry3, crysis3-at ismerve, tudom h azok még 7850en sem futottak kielégítően, "maxon" (AA-t nem számolva a maxba)

    ráadásul a 40-60fps lehet 25-60 is, miközben az idő nagyobb részét 34fps-el tölti és csak néha inog ki a két szélsőség irányába
    lehet h a megnézett első 1-2 pálya nem szaggatós, de később bedurvul (crysis1 anno)

    szóval ez nehéz dolog, szvsz mindkettőtöknek igaza van - legalábbis konkrét játék, pálya, beállítás meghatározása nélkül :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186148
    Nem tudom, hogy te mi felett siklottál el vagy sem, de engem a sztori és a szereplők nagyon érdekeltek, már az első epizód után - holott, az ég világon semmit sem tudtak az egészről, nem olvastam semmit a neten utána, csak egyszerűen a szinopszisa megtetszett az AA-n és beszereztem egy trackerről a cuccot, sok-sok más anime társaságában, és egy napon ezzel a sorozattal belevágtam az anime-nézésbe.

    Lehet, hogy ha más sorozattal kezdek, akkor az lenne az örök favorit [ennek vajmi kevés az esélye, mert nagyot lehet hibázni a hatalmas kínálatból], de ezt kétlem - az elmúlt évek távlatából ezt majdhogynem bizton állíthatom.

    Történetben erős a cucc, mert in medias res és lassan adagol, és azt sem teljesen [a manga sem fogja végig a kezed] - van tere a képzelőerődnek.

  • DarkSector
    #186147
    Na közben megtaláltam.
    Itt bejön a zöld gombra kattintva. 1500ft!

    Mondjuk úgy emlékeztem hogy ez a játék drágább volt.
  • roolandsan
    #186146
    Sose értettem miért rajonganak olyan sokan érte,talán valami felett elsiklottam?(egyedül Nyu-t szerettem meg,ő aranyos volt)
  • DarkSector
    #186145
    Igen nem irtad le hogy hazudok (utaltál erre), csak szarul esik....akkor mivel mérjek fps-t?
  • DarkSector
    #186144
    de vazze elhiszem hogy hihetetlen, de gyere el és nézd meg, most mit csináljak, vagy szar a fraps-om.

    felvételkor van 22fps-em ha veszem fel ahogy játszok fraps-al.

    50-60fps-t ugy kel érteni hogy az a max, kint mikor nyugi van.
    Harcoknál ~40.....fraps szerint, ezt nem én mondom, hanem a fraps.
  • IMYke2.0.0.0
    #186143
    "Nem hiszek már neked. Bocs."

    Sehol sem hazugoztalak le.
    Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy azzal a géppel neked 40+ FPS-ed van, minden opció és FullHD mellett.
  • DarkSector
    #186142
    Win8-nál nálam ennyit a Halo Assault-ról:

    jól levédték.
  • IMYke2.0.0.0
    #186141
    Nem hazugoztam le - egyszerűen a már tavalyról másokkal lefolytatott beszélgetések fényében nem tudom elhinni a FullHD [minden más opció On és high, csak az MSAA kikapcsolva] melletti 40-60 FPS-t, amikor még írott és mondott (videó) tesztekben is a fix 60 FPS-t erős CPU és rohadt erős VGA mellett írják a játék javára.

    Ha hazugnak neveztem volna, az semmiképp sem lett volna indirekt.
  • DarkSector
    #186140
    "ha van végigjátszatlanul Halo4-em (van!), akkro nem fogok nekiállni egy androidos modern warfare nevü reteknek ..... :)"

    Na erről beszéltem. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #186139
    A "No Hope" fokozat nem vészes, ha az ember szépen végigjárta a létrafokokat előtte és nem azonnal ezzel kezdi, kissé elbizakodottan.
    Leon-hadjárat vége, pereg már egy ideje a credits.

    A játék azzal szívat meg, hogy a főellenfelek útkeresése és sebzése már magasan jobb, miközben kevesebb kicsit a lőszer és gránát. Cserébe, vannak epizód-helyszínek, ahol a játék kegyesen a játékosnak csal [QTE-k esetében].
    A No Hope-ot csak azoknak ajánlom, akik már ismerik a játékot. Anélkül hajgyökér beültetés lesz a vége.
  • DarkSector
    #186138
    már bocs de komolyan nem értelek, milyen stílus?
    Irtam valamit grebber-nek, erre jöttél hogy neem, nem hiszed el mert hazudok.
    Én erre írtam hogy miaz hogy megvádolsz hazugsággal? holott nem emlékszem hogy bárkinek hazudtam volna. Eleve baromság, mit is nyernék vele ha kamuznék?

    És akkor neked van eleged? Ez komoly?

    Hányszor irtam már neked hogy te hazudsz? ja mert 1x sem. kölcsönös tisztelet.
  • arty
    #186137
    Azért az nem semmi, hogy lehazugozod, majd ha ezen láthatóan kicsit kiakad, még ki is bannolnád.
  • arty
    #186136
    a windows store számomra nem létezik :) (egyelőre - w8 kell alá, tulárazott szemetek vehetők meg, metrófelületen/-re...blöe)
  • IMYke2.0.0.0
    #186135
    Nem akartam részletezni - nem ok nélkül.
  • arty
    #186134
    telón, tableten nyilván olyannal érdemes játszani, ami máshol nincs - ilyen a "kétdés autós" :)

    ha van végigjátszatlanul Halo4-em (van!), akkro nem fogok nekiállni egy androidos modern warfare nevü reteknek ..... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186133
    Elegem van ebből a stílusból - trágárkodni menj a gumiszoba valamelyik topikjába. Ha folytatod mész Shep egykori bungalójába 1-2 hétre, a Bannamákra.
  • DarkSector
    #186132
    halo jó lehet. csak piszok drága.
  • grebber
    #186131
    Részben tévedés:

    Asphalt 7-8 van pc-re!

    És itt le is borulok az ms előtt hogy egy feltörhetetlen akármit csinált mert se ezekből se a haloból nincs warez :(
  • Seth
    #186130
    "villantások"

    Nincs abban villantás, az arcodba nyomják :D
  • arty
    #186129
    queue-ban :)

    (ajánlatként cserébe: időutazó felesége? ;) )
  • arty
    #186128
    én csak az alapjátékkal kísérleteztem, de nem jött össze

    (ha a ph!-s srác VALÓBAN megcsinálta, nem készített leirást?)