311802
  • IMYke2.0.0.0
    #186247
    Nekem csak a "Fortix".
    Az a baj, hogy manapság már a legutolsó indie-be is erőltetik a kooperatív / multi achievementeket.
  • Rapid81
    #186246
    Pár ócószág.

    SC + BW-re igencsak lecsapok. :)
  • Szabi #186245
    playfire-on fentvan valaki ?

    megjött az első 60 eurocentes ajándék zsetonom, yeah! :DD
  • Evoluti0N
    #186244
    Nos. Az előbb fejeztem be a God of War 3. részét. Azt kell mondanom, hogy a The Last of Us után eddig ez a második legjobb PS3 exkluzív játék, amivel játszottam.
  • DarkSector
    #186243
    :D
  • grebber
    #186242
    Puddle free (NEM ANDROIDRA)
  • w77d
    #186241
    amúgy gyerekek életem első szülinapja volt ez, hogy tárgyi ajándékot nem kaptam, viszont egész nap unokaöcsémmel és a nővéremékkel lehettem... jobb volt ez így, sokkal jobb :)
  • w77d
    #186240
    hát az évet nem tudom, de a jan 11 mindegyikünknél stimmel :D
  • DarkSector
    #186239
    nem arról van szó, nem a 40-60 most már a lényeg hanem hogy 2-4 fps-t kéne menni vagy max 50%-al többet, még felvétel nélkül ha a grafikon igaz lenne, de ha ilyen "folyamatos" felvétel mellett. :D

    20 felett van az 100%-mert játék alatt figyeletem.
  • arty
    #186238
    igen, erősen szaggat időnként - de leírtam: ennek a fraps miatt nincs jelentősége :) mobillal kéne levideoznod, a fraps számai látszanának ugyis...

    és amugymeg én elhiszem, h jól fut, hiszen ahogy hazudtam is, ez konzolon is 60fps :D
  • DarkSector
    #186237
    nézted a felvételt amit csináltam? :D #186205
  • arty
    #186236
    a ti játékaitokban küzdeni kell érte, itt egy végigjátszás és az utolsó acsihoz 30mp türelem kellett (állsz és várod az acsit :D ) ...

    van játék, ahol szívesen nekiállnék, de a 60-70 darabos kollekciók szvsz nevetségesen sok időt vinnének el ... nem értem, miért nem elég egy átlagos 10 órás címbe 30 acsi?
  • Shep
    #186235
    Nekem legközelebb a Spec Ops áll de az is csak 74% :) Gyanítom sosenem is lesz 100.
  • grebber
    #186234
    Nekem 3 van:

    Két tesó kalandja
    Fortix
    The Walking Dead

    Azért csak ezek ,mert itt szerencsére nem kellett ilyen acsikat hajkurászni: oroszból perfekt nyelvizsgát tenni miközben bekötött szemmel kell átkelni egy aláaknázott vizesárkon úgy hogy közben a hátadon lévő Terikét ujjazod időre, mindezt pont napéjegyenlőség idején pontban akkor amikor hullocsillagok hasiccsák át az eget és farkos falkák ugatják a holdat ,a medvecsapdába kerülő elhullott medvetetem mellett.
  • Botond #186233
    Nekem is csak egy van. :D Sleeping dogs.

    Hbd a szülinaposoknak!

    AC mizéria folytatódik, PCn 5. memória brotherhoodban, xboxon 6. memória revelationsban. Hamarosan jön a 3!
  • arty
    #186232
    megvan az első kimaxolt játékom steamen!



    Another World volt az "áldozat".
  • Rony94
    #186231
    WUT? Az utolsó pár rész nem tetszett annyira? Én a 9. részre életem végéig emlékezni fogok.
  • DarkSector
    #186230
    talán van nem tudom, de nem egészen csak az elhelyezkedés a gond, hanem hogy sok gombot kell kezelni gyorsan.
    De valszeg van bind, vagy úgy hogy Type A-B stb.
  • Shep
    #186229
    Van.
  • Tinman #186228
    Örülök, hogy bejött :-)
  • jarlaxxe
    #186227
    Keybind van? mert ha nincs akkor nem is töröm magam vele, nálam az a minimum.
  • DarkSector
    #186226
    Egyszerűbb meg talán rövidebb.
    Ellenben az a helyzet hogy objektiven nézzük, ez sokkal szebb, a környezet hozza a mostani DMC-t a karakterek meg gyönyörűek mint egy normál MGS minőség, minden ellenfél, karakter kiválóan néz ki.

    Kurvajól ki van dolgozva.
    Nekem tetszik raiden kardja, még azt is faszára megcsinálták.

    Kevesebb az effect mint a DMC-ben.

    De a DMC míg a régi részek ellenére lett olyan amilyen, ez egy uj probálkozás a fejlesztők részéről és egy átmenet amig nem jön a rendes MGS.
    Ezt nem lehet úgy fő projectnek tekinteni, hiszen a Konami a fő MGS sorozatra koncentrál.

    Harcrendszer nekem kb 30 perc után kibaszottul jól ment konzolon, kontrollerrel, még a védekezés is (akiknek nehéz, kapcsolja át easy-re a nehézséget, ott a gép segít védekezni!!!!)
    Itt billentyűzettel probáltam, nem vészes, de azér vanank gondok, a CLTL, az X, az egérrel való kaszabolás az elején easy-n még lehet nem gáz, de nehezebb szintnél főleg a játék végefelé mikor pontosabb vágásokat kell pillanatok alatt kivitelezni, hát ember legyen a talpán aki ezt birja majd.
    Akinek van kontroller nagyon sokat könnyít az irányitáson.
  • jarlaxxe
    #186225
    Az ott is pozitivum volt.
  • DarkSector
    #186224
    Jól-e? soha nem megy 30-ra....:D
    irtam hogy felvételkor 22-26fps legtöbbször.
    30-32 körül szerintem akkor van ha kevés történés van a képernyőn, de képzeld el hogy ez rögzitéskor, gondolhatod hogy ha nem veszek fel videót hogy fut a játék. :D
  • Shep
    #186223
    Nem mintha a DMC hosszabb lenne :)
  • Shep
    #186222
    Igen, kb nálam is, bár az Elitnek az utolsó pár része kicsit gyengébb lett ezért nem 10 de 9-ben kiegyezek :)
  • jarlaxxe
    #186221
    Gyorsan vége lesz és ez mindenféleképp pozitivum.
  • davidka003
    #186220
    Ja.
    5/10
    Elit alakulat pedig 10/10
  • Shep
    #186219
    Szerintem a DMC-re köröket ver ez a játék, grafikában persze nem de minden egyébben igen.
  • Shep
    #186218
    The Pacific, de nagyon kevés benne az akció, főleg csak drámáznak, számomra unalmas volt, meg sem közelítette az elődöt.
  • ratgab
    #186217
    A hős alakulat (vagy a dávidka is által írt angol címen is megtalálod: The pacific).
  • benőmenő
    #186216
    Ugyan akkor ez nem hívja magát dmc-nek, ami hatalmas különbség!

    davidka: Köszi!
  • davidka003
    #186215
    The pacific
  • jarlaxxe
    #186214
    Hát ez ritka fos harcrendszernek tünik még a DMC-hez képest is pedig az se volt egy népünnepély.
  • benőmenő
    #186213
    Filmes off kérdésem lenne:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most néztem sokadjára végig Az elit alakulatot (Band of brothers) és valahol hallottam, hogy van egy hasonló mű a csendes óceáni harcokról is. Valaki segítene kideríteni mi lehet annak a címe?
  • ZsZso
    #186212
    Vége a Brothersnek. Hát, ez hatalmas volt! Köszi Tinman, hogy egekig magasztaltad, vétek lett volna kihagyni.
  • ratgab
    #186211
    Igaz, a fraps is ludas lehet. Jogos.
  • arty
    #186210
    bizony, méghozzá elég durván

    viszont! itt a fraps felvétel is erősen bűnös a szaggatásban, ezért is nem ér semmit az ilyen video :)
  • ratgab
    #186209
    Jól látom, hogy azért időnként 30 alá esik az fps? Engem nem izgat a konkrét szám, de azért látszik, hogy leleugrik pár pillanatra.
  • arty
    #186208
    és az ajándék? (tudod, a fordítás! :D )