311802
  • Shep
    #186287
    Majd emulátorral :D
  • Shep
    #186286
    Vagy 1 dolcsis krumpli nudliban 1 milliót :D
  • Totti5
    #186285
    Sony exluzív = soha nem lesz PCre

    MS ex = 50% hogy lesz

    1 millió szép szám egy ilyan stílusu játéktól. Heavy Rainnál is jobban fogy.
  • grebber
    #186284
    Pedig pont ilyenkor szokták kiszórni őket!
    Mert nem kell venni pc-t hozzá hanem csak magát a játékot ami úgye olcsóbb mint a konzol esetében :D
    Steam-en elszornának + 1-200k-t

  • Shep
    #186283
    Elég sovány ahhoz képest, hogy mennyire reklámozták, meg mennyi pénzt ölhettek bele.
  • MerlinW
    #186282
    Ha konzolon csak 1 millió ment el, akkor nem is lesz PC-re, az tuti:)
  • mester1987
    #186281
    Beyond: Two Souls - 1 millió eladott példány

    Kár, hogy PC-re nincs egyik sem a Fahrenheit óta.
  • MerlinW
    #186280
    Az elmúlt pár száz évben azért sok ember halt meg fagyhalálban, hypothermia-ban, szóval nem volt olyan bonyolult levonni a következtetéseket:) Továbbá ugyebár vannak emberi biológiai/kémiai folyamatok is amelyek igencsak hőmérséklet érzékenyek:)

    Lent egyébként az otbitális baromságra akartam felhívni a figyelmet, miszerint ha 32 fokra lehűtöd a testedet, akkor Ötvös úr szerint emlékezetkiesésed lesz. Amiben mondjuk van valami, hiszen ha elveszted az eszméleted a hypothermia miatt, akkor nem fogsz emlékezni arra az időszakra... de hát akkor is...:)
  • DarkSector
    #186279
    kiváncsi lennék hogy nézték meg ezt a fagyás dolgot. :D

    mondták a jancsibácsinak hogy jöjjön koma megnézzük a jobb kisujja mennyi perc alatt fagy meg x fokon. :D
    vagy hogy megy ez? :D
  • MerlinW
    #186278
    Az SG (illetve kedvenc cikkírónk szerint), ha 32 fokra hűl le az emberi test akkor amnézia léphet fel.. nem hypothermia, AMNÉZIA! :)))

    cikk
  • TBTPumpa
    #186277
    Megvan!

    Ezt letöltöd, kicsomagolod a játék mappájába, majd a Launchert English nyelven hagyod.

    Játékot elindítod angol nyelven és majd a játék beállításaiban választod ki a magyar nyelvet (addig váltogass a nyelvek között, amíg magyar nem jelenik meg - a Finn nyelv lett kicserélve magyarra).
  • TBTPumpa
    #186276
    Kompatibilitási mód átállítása Windows XP-re, vagy van Colorfix is (registry fájl).

    Ezt anno az utolsó magyarításhoz mellékeltük is.
  • arty
    #186275
    extendedet nézted?
  • Rapid81
    #186274
    Valakinek ötlete, hogy az SC fusson normálisan, de invertált színekkel?
  • IMYke2.0.0.0
    #186273
    Film topik
  • Totti5
    #186272
    Van extended verzió +13 perc.

    Második részban nincs megállás, folyamatos az iram sok féle helyszínen, sok akcióval.
  • TBTPumpa
    #186271
    Akkor ránézek a dologra. A múltkor nálam működött. Teszek vele egy próbát most is.
  • Rony94
    #186270
    A tünde csaj alapból nincs is a könyvbe, ugye? Egyébként egyedül azt tartom valamennyire "negatívumnak" a filmben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor az egyik törp megsérült és az a tünde csaj odament segíteni és mikor ilyen hülye fejet vágott, én azt hittem ott a moziteremben fogom szétröhögni magam. xD

    Amúgy ennyi bajom volt csak az egész filmmel. A végét meg elnézem, az Éhezők viadala 2 is így ért véget kb.
  • tomsolo
    #186269
    Nem, csak volt ott más is: fake meg invalid keys is :D
  • Rapid81
    #186268
    Köszi. Amúgy a lopott az túl bonyolult szó?
  • tomsolo
    #186267
    Két éve sokat ekézték, hogy stolen kulcsokat nyomtak, én azóta nem bíznék bennük. Az hasznos lenne - nem néztem van-e - ahol gyűjtjük hol ne vegyél dolgokat.
  • ratgab
    #186266
    Megnéztem 2 óra és 50 perc volt kereken. Mondjuk ebben van credits is a végén.
  • Evoluti0N
    #186265
    Akkor azt már úgy nyújthatták, mint a rétestésztát.
  • genndy
    #186264
    Persze, van Extended Cut. Mondjuk ha 3 órás volt akkor szerintem azt nézted, a sima csak olyan 2,5 órás.
  • Evoluti0N
    #186263
    Nem hiszem, hogy van. A könyv csak egy könyv. Nagy munka lehetett három filmre széthúzni. Itt, a Gyűrűk Urával ellentétben, nem vettek ki részeket, hogy beleférjen három filmbe, hanem még tettek is hozzá, hogy legyen elég anyag három filmhez.
  • grebber
    #186262
    Akkor megint csak engem utál a steam meg minden nálam akkor se lesz magyar.
    Mondjuk min degy már 3x végigtoltam csak acsikat hajkurászok,de elvannak rejtve a cuccok nem gyengén.
  • Evoluti0N
    #186261
    A könyv gyerekkönyvnek készült (attól még tetszett). Eredetileg a gyerekeinek kitalált történetek adták Tolkiennnek az alapötletet a sztorihoz. Ennek köszönhető, hogy Bilbo kicsit bugyuta.
  • ratgab
    #186260
    Na majd jól meglessük bdripben. Amúgy nagyon tetszik még, hogy szélesedik a világkép vele. Eddig volt a lotr események, most ez ugye az előzmény, így szépen látszódik, hogy mi vezetett oda ahol a lotr elkezdődött.

    És brilliánsan illeszkednek a szálak és ez már most az első résznél is gyönyörűen látszik.

    Gyakorlatilag ha kijön mindhárom hobbit, akkor legközelebbi lotr nézést ezekkel kell kezdeni és szépen sorban, időrendben haladni az eseményeken.

    Amúgy ebből a hobbitból vajon van rendezői változat is? Na nem mintha a sima a maga 3 órájával nem lenne kellően hosszú (igazat megvallva még néztem volna tovább...XD).
  • Evoluti0N
    #186259
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem csak állítólag.
  • Rony94
    #186258
    Állítólag a következő részben már lesz egy elég nagy csata ami hasonló lesz mint Minas Tirith. Azért mondom hogy csak "állítólag", mert nem olvastam a könyvet.
  • TBTPumpa
    #186257
    Telepíted majd a játék launcherében ne a megjelenő Magyar nyelvet válaszd, hanem az angolt. A fordítók felcserélték a nyelveket.
  • grebber
    #186256
    Trine magyarításnak mi a trükkje hogy működjön?
  • Rapid81
    #186255
    Azért 3 ojróért én behúztam az SC Anthology-t. :) Ideje volt már...
  • ratgab
    #186254
    Tegnap lepergett a Hobbit. Összességében tetszett (voltak törpék, meg jó kis háttértörténetek), de kevesebb volt az akció, mint a Lotr-ban. Voltak furcsa részek, mint a találóskérdéses (Bilbó időnként nem kicsit bugyuta karakter).

    Jó volt összességében. Amikor akció is volt benne az nagyon pörgős volt. Várjuk a Smaug-ot bdrip-ben szeretettel. ú

    Ui.: Zenéktől padlót fogtam, zseniális. Úgy beleéled magad a sztoriba tőle, hogy az hihetetlen.

    Utóirat 2: Ha így tudnak törpés filmet csinálni, akkor követelek egy Gotrek és Félix filmet ilyen minőségben!!!!
  • ZsZso
    #186253
    Picit OFF, de elég best-buy szagú: The Godfather 40th Anniversary Collection [Blu-ray] [1972] [Region Free].
  • kigyi
    #186252
    g2play-ről vettem már több cuccot is régebben, megbízható hely, csak nagyon elmentek az árak mostanában :(
  • wantonly
    #186251
    Én a belépéskor megkaptam a 0.50-et, rögtön át is került a GMG-re, de azóta semmit, hiába szereztem meg a szükséges acsikat, pedig azóta már napok teltek el.
  • grebber
    #186250
    Bully Zombi mod
  • Rapid81
    #186249
    Itt olcsóbb az SC.

    Valaki vásárolt már innen?
  • IMYke2.0.0.0
    #186248
    Majd "eccer" :)