311802
  • Shep
    #187574
    ÖÖÖ már rég megjelent.
  • Botond #187573
    Álszentség a wrz ellen kampányolni, amikor mindannyiótoknak 5-10 tera kalóz DVD (film, sorozat) lapul a gépben, amiről írtok. Ebben igaza van Zónak.
  • IMYke2.0.0.0
    #187572
    Több mint indirekt dicsekvés, hogy már vagy a hivatalos megjelenés előtt 1 héttel, vagy 1 nappal azt írod, hogy X játék ilyen vagy olyan szar.

    S pontosan ugyanezen okból sokan savaztátok grebbert is, aki nyíltan vállalta a WRZ Walter szerepet, miközben te meg előadod a nagy halált, amikor kiderül, hogy megint lopott játék alapján ítélkezel.

    A meglepetés: mindezt ráadásul nem is rossz szándékúan írtam.
  • Shep
    #187571
    Áruld már el ki dicsekedett?
  • TBTPumpa
    #187570
    Visszaolvasva az elmúlt néhány oldalon található hozzászólásokat azt kell mondanom, ideje átnevezni a topikot a következőre: Eredeti TP-Link cuccaink.
  • IMYke2.0.0.0
    #187569
    Tehát, nyugodtan lopja a játékokat, és még dicsekedjen is vele? Kissé ellentmondásos ez, főképp ebben a topikban, nem de bár Zóanagyvarázsló?
  • DarkSector
    #187568
    Hát igen, mikor hallok ilyet a RE2-ről? :D
  • DarkSector
    #187567
    Nekem sem ez a műfaj a kedvencem, de felujitják az első részt. :)
  • Moby
    #187566
    A mikrotiknek jó az atheros, tinmannak nem.
    Neked hiszek! Lol
  • Tinman #187565
    Persze, aki napi szinten ezzel foglalkozik az mögött nincs szakmai tapasztalat, meg az mögött se, aki intézi a gar kérdéseket.

    Ok.

    Egy újabb értelmetlen internetes vita, amibe az ember belemegy ahelyett, hogy kövekkel dobálná inkább a járókelőket... több értelme lenne.
  • Moby
    #187564
    >Az Atheros nem egy kategória a Broadcom-al. Terheld őket, majd meglátod, vagy beszélj nagykeres ismerőssel.

    Emögött semilyen valós szakmai tapasztalat nincs.
    Nem kell beszélnem nagykeressel, néhány komolyabb hálózatot már összerántottunk.
  • Tinman #187563
    A TP-Link routerekbe Atheros/Realtek chipek vannak általában.

    A Neatgear ezzel szemben szinte mindig Broadcom chipekkel dolgozik.

    Volt-e valakinek valaha gondja Broadcom chippel szerelt pl. hálókártyával? Nekem soha.

    Az Atheros nem egy kategória a Broadcom-al. Terheld őket, majd meglátod, vagy beszélj nagykeres ismerőssel.

    "A legjobbtól a legrosszabbik."

    Aztán nézz meg egy Cisco-t. Nem csak a chip teljesen más gyártótól van, de ha volt páka valaha a kezedbe* láthatod, hogy az összeszerelés/forrasztások minősége egy másik univerzum a TP-Link-hez képest. Nézd meg a kondikat, a felhasznált memóriachipeket, meg a többi SMD alkatrészt...

    *Nyilván nem pákával szenvedik bele az alkatrészeket, csak azért említettem, mert ha naponta látsz ilyesmit látod a forrasztás minőségét is.
  • Moby
    #187562
    Amelyik szar azért szar típusfüggetlenül, mert a szofvere szar. Attól melegszik mint a kurvaélet. Amúgy kurvára ugyanaz a lófaszsemmi atheros/broadcom a bele mindnek. A legjobbtól a legrosszabbik.
    Mikrotiket sem azért vesznek normális helyekre, mer abban valami csudiproci van. Atheros van azokban is. A routeros-ért, a távfelügyeletért, meg a szolgáltatásokért. És mióta létezik openwrt/ddwrt/tomato/anyámkínja azóta mindegy mi van az olcsókra szitázva. Olyan proci legyen benne, amire a kernel jól ki lett már próbászva.
  • grebber
    #187561
    Ezért jó hogy vettem boxot nem maradok le semmiről
    PC-re lenne még venném is,de így csak maguknak köszönhetik
  • Tinman #187560
    Hol a vödör?

    Hugh még éppen időben...:



    Rókabőr, moneyhat, vótmá', hol van egy értékelhető 4. rész inkább?
  • Tinman #187559
    Netgear?

    TP-Link > D-Link > Netgear

    Árban is ez a helyzet.

    A H. betűs szálloda szokott tőlünk nagyobb tételben Netgeart vinni. Az ottani infósok öreg rókák, 20+ éves gyakorlattal. Mióta a cégnél vagyok (8 éve lassan) azóta, jó ha 1-et láttam belőle visszakerülni, az is túlfeszt kapott. Cisco dettó. Egy villámcsapott darabot láttam éppen tavaly. TP-Link-el váltottam ki, amíg nem jött meg a Cisco. Egy kisvállalat hálózatát csak egy ostoba bízza TP-Linkre (volt kolléga, köhömm). Otthonra elhomokozni jó.

    Mi van nekem itthon? A T-Online szemetje valami Huawei fos. Ingyenszar. Néha ledobja a láncot, de talán eddig ha 2x kellett csak áramtalanítani, hogy magához térjen. Melegszik, de egész jól elvan, ahhoz képest, hogy kislányok szórták össze Szöcsipöcsi tartományban. Viszont Day1 szétszedtem és leragasztottam belülről a ledjeit, mert kb. nappali világosságot csinált éjszaka a szobában.
    Wifi 95%-ban kikapcsolva, mert asszonnyal szeretünk egészséges közegben létezni. Mobilok is sokat vannak offline, de persze Skype előfizunk van. (Hál' égnek a mobil térerő a legtöbb ponton 1-es vagy zéró.)

    Hmmm... lassan le kéne festeni a bunkerajtót
  • Tinman #187558
    Wrong.

    Nem mindegyikre van már jó ideje 5 év gar, NAGYON sokra már csak 2 év.

    A hazai disztribútor (közvetlenül tőlük vesszük) a Mercurycomputers. Nézd meg hány év garral mennek manapság.

    Miért vesszük őket mégis? Mert az emberek nagy része pontosan olyan vágyott álomvilágban él, amiben te is. Olcsót akarnak, amiről azt hiszik, hogy jó. Ugye milyen jó érzés elhitetni magaddal, hogy 4-5k-ért micsoda tutifasza routereket lehet venni?
    Nem látnak számokat adatokat. 10-20-30 router lófax, semmi, nem minta. Éves szinten több száz már valami. Az tény, hogy ahhoz képest, hogy mennyibe kerül jó. De igazából van konkurenciája ebben a zavaros löttyben odalent? Nincs. (Pl. a D-Link routerek is fosok, de drágábbak.)

    Gyerekek... ezeket a routereket úgy adja a nagyker 2-3k nettó körül, hogy abban nekik már benne a hasznuk(!), ennyiért valóban tuti vétel, de úgy beállítani, ahogy Arty teszi még költői túlzásnak is sok!

    Azon meg érdemes elgondolkodnod, hogy 2-3 ember is akad itt, akik naponta több routerrel találkoznak és úgy mondanak véleményt a témában.

    Biztos ismered a TP-Link-et? ;-)
  • Tinman #187557
    Azt vettem észre, hogy ha már egyszer megy a mail, a "vásárlásról" akkor akár hónapokkal később is simán beélesíthető. Kb. 2 éve bolt Bitdefenderem így és 1 évvel később élesítettem egy helyen.
  • Tinman #187556
    Ja-ja szerintem is borzalmas játék.
  • Tinman #187555
    Qrvára értem mit mondasz, te meg azt nem érted, hogy volt és van abból a szemetből összesen vagy 40-féle típus! Azt várod, hogy fejből toljam az adatokat? Nem vagyok lexikon vaze. HÉTFŐN.
  • Evoluti0N
    #187554
    Outland. Istenkirályság. 4 és fél órát játszottam eddig és .
  • kifli
    #187553
    egy jpeg file mögé berakok neked keylogger telepítőt vagy akármi mást :)
  • kjhun
    #187552
    Betáraztam. Amúgy meddig lehet élesíteni a kódokat általában?

    Ha, ingyen program kell, akkor katt ide Van, ott egy pár akciós stuff.
  • arty
    #187551
    valakinek Delve Deeper 66% kupon kő, szóljon mielőtt megetetem a TrashBot-al :D

    Delve Deeper
  • grebber
    #187550
    Steam-en a groupbuy csoportba lehet lesz valami szervezkedés.
    Ha esetleg meg is valósul akkor ezek közül kell majd valakinek valami (INGYEN) [én bottal se ezeket a szarokat] /Engem csak a Ravensword és a Deadly Premonition érdekel!/ :


    Millennium A New Hope
    Laxius Force
    Two Brothers
    Ballpoint Universe Infinite
    Tales of Maj'Eyal
    Gravity Badgers

    + lesz még 3 game ami szerintem szintén okádék foshalmaz lesz szóval sanszos hogy azok is vihetőek lesznek majd!

    Csak jelezze akinek majd kell valamelyik. (Lehet nem is lesz a groupbuyból semmi)

  • DarkSector
    #187549
    850x767
  • DarkSector
    #187548
    FABLE Anniversary és Trilogy:

    "Első lépésben február 7-én megjelenik a Fable Anniversary, ami lényegében az első rész, és annak Lost Chapters című kiegészítője Unreal Engine 3-ra átültetve, kétféle harcrendszerrel (Fable, vagy Fable 2), átdogozott kezelőfelülettel.

    Ha még ez sem hozná meg az ember kedvét ahhoz, hogy felkeresse Albiont a régmúltban, ha majd esedékes lesz, akkor talán megteszi azt a Fable Trilogy névre keresztelt csomag, ami az említett Anniversary mellett a Fable II és a Fable III epizódokat is tartalmazni fogja. Az árra, megjelenési dátumra, az esetlegesen hozzáadott DLC-kre vonatkozó részletekről a Lionhead az előttünk álló napokban rántja le a leplet."
    O
  • Shep
    #187547
    Ez mekkora :)


  • arty
    #187546
    mondjuk nálunk meloban is igy terjedt el, volt párunknak és onnantól mindenkinek ez a pár modell ajánlódott :)

    tplinket egyébként is akkor szabad venni, ha ddwrtt vagy openwrtt raksz rá... ráadásul nemtom 27 ezerért melyik modell lehetett, mer' a feléért is már brutált kapsz.. (valami ac wifis csoda volt?)
  • tomsolo
    #187545
    Bevallom őszintén a Humbly Bohemeia salesből semmit sem aktiváltam - az egy UFO-t dobtam ki belőle nindzsának.

    Akit érdekel belőle valami és cserélne jöhet priviben. (Értelemszerűen az összetartozó elemek egyben mennek.)
  • Rapid81
    #187544
    A TP-Linket ajánlották, majd nem vált be a mindössze 3 napos tesztidőszak alatt és azután kezdtem el keresgélni.
  • arty
    #187543
    azon gondolkozok, h vajon miért nem azt vetted eredetileg?
  • Moby
    #187542
    Vettél volna bármit összesen 7k-ért ( akár tplinket), toltál volna rá ddwrt-t, és előrébb lennél mint most :D
  • Rapid81
    #187541
    Ezt én mégis honnan tudjam? :)
    Amúgy milyen madár lenél szívesen?
  • ZsZso
    #187540
    Ja, addig nem olvastam vissza. Ne nézz már madárnak :).
  • Rapid81
    #187539
    Öööö... Ma este mindenki mondatértelmezési problémákkal küzd?

    "Volt nálam egy TP-Link router tesztelésen, hogy kipróbáljam, hogy ilyet vegyek-e avagy sem, amikor elkezdett haldokolni az előző Linksys-em."

  • Shep
    #187538
    Ja bocs, jogos az észrevétel :) Nyomtam egy DS figurát :)
  • ZsZso
    #187537
    Nem értem. Akkor miért vetted meg egyáltalán a TP-Linket, ha az 7k -val drágább volt?
  • Rapid81
    #187536
    Wut? Vágod, hogy a TP-Link lett volna 27k és a Linksys volt 20k?
  • Shep
    #187535
    Összefoglalom. Megpróbáltad olcsóbban megúszni a dolgot, nem sikerült, így most megpróbálsz bosszút állni. :)