311802
  • IMYke2.0.0.0
    #187614
    Nekem kimaradt az életemből például az 1. rész.
    S valahogy, a sok filléres akciózás során sem jött ki úgy, hogy megvegyem - a 3. résszel dettó.

    Egy komplett pakkot viszont már csak megvennék - benne az állítólag über király (hopp) 2. résszel. PC-re ófkorsz, jó magyarosan.
  • ratgab
    #187613
    Azért ha lenne pc-re is a pack, az némileg megbocsáthatóvá tenné a dolgot úgy gondolom.
  • jarlaxxe
    #187612
    Az userek 90% lop játékot csak van aki megsértödik ha a szemébe mondják van aki nem.
    Ennyi.
  • Shep
    #187611
    Igazad van, leírtam valamit te direkt kiforgattad de mindig én vagyok a hülye, nem adnál megint 2 hetet, ó mindenható nagyúr?
  • ratgab
    #187610
    Egy kérdésem van csupán. Esetleg lehet számítani pc-s kiadásra a trilogy tekintetében, mert abból ismét boldog hörcsög leszek.
  • Shep
    #187609
    Neked az AC a titkos kapcsolód, arra mindig ugrasz :)
  • kigyi
    #187608
    Érdekes ez a tplink <-> cisco flame :)

    Én évente 2-400 db-ot adok el ebből a fosból, hogy miért? Mert ennyit képesek az emberek fizetni érte hiában van a polcon minőségibb router az nem kell. Igen magam is ilyet használok, mert én sem adok ki több pénzt érte, ha nem muszáj. Több mint 3 éve megy nálam egy 1043ND jelenleg éppen 112 nap uptime-ot ír (valszeg akkor volt utoljára áramszünet.)
    Megy nem melegszik és arra amire használom megfelel. A kisebb típusok között sajnos sok a problémás darab, de meglepő módon inkább a szoftver rossz mint az anyaghasználat, pedig ezek aztán tényleg a legfilléresebb cuccokból vannak összerakva. A raktárnyilvántartás szerint jelenleg a legtöbb eladott darab a 740-741 szériából volt értelemszerűen a legtöbb hibás is ebből jött ki. A második helyen áll a 840-841 széria ott valamiért arányaiban is kevesebb a hiba.
  • IMYke2.0.0.0
    #187607
    Ó persze, itt mindenki álszent és hülye, csak te vagy villamos.
    Abbahagyhatnád.
  • Shep
    #187606
    Hát a mai kutyáknak pedig jó kis szalonnája van, főleg a panelban hizlaltaknak :)
  • IMYke2.0.0.0
    #187605
    Minimum még kétszer annyi szülenapot kívánok, mint ahányadik a mai! :)
  • ratgab
    #187604
    Igazad van. Tudom nagyon jól, hogy úgysem fogok senkit meggyőzni. Attól még minden egyes alkalommal ezt hozza ki belőlem Shep véleménye. Ráadásul még minket vádol utána felelőtlen vásárlással, ami a leírtak függvényében meg egyenesen röhejes.

    Minden igazad van, kuss kell, hogy legyen a nevem ebben a témában, mert csak a baj van utána belőle. Meg egyébként sincs hozzá túl sok közöm.
  • Shep
    #187603
    Nem érdekel az utolsó szó, csak az amikor hülyének néznek indokolatlanul s te most ezt tetted, persze nem meglepő, hiszen a HG-nak minden megengedett.
  • Botond #187602
    Kösz! :)
  • ratgab
    #187601
    Igen.
  • IMYke2.0.0.0
    #187600
    Boldog születésnapot botond!
  • IMYke2.0.0.0
    #187599
    Hihetetlen vagy - mintha óvodás lennél, aki az utolsó szóért harcol.
  • ratgab
    #187598
    Szép indoklás... Igazad van ne firtassuk, mert kutyából soha nem lesz szalonna. Kár koptatnom ezzel a billentyűzetem.
  • Shep
    #187597
    Fáj az igazság? Nekem is szokott :D
  • IMYke2.0.0.0
    #187596
    Inkább ne válaszolj, ha csak ilyeneket tudsz :)
  • Shep
    #187595
    Neked belefér, de ebbe a topicba nem. Ki leszel te is taszajtva :D
  • Shep
    #187594
    Warezoltál, ömlengtél hol volt itt hülyeség? Te is nyomod a DS anyagot? :)
  • ZsZso
    #187593
    Én is warezolok, de egész máshogy mint régen. Demók sajnos már nem léteznek így ez az egyedüli mód arra, hogy kipróbálhassak egy játékot. Játszok vele egy picit és ha tetszik megveszem, ha nem, akkor meg nem fecsérelek rá több időt.

    ETS2 a legjobb példa rá. Valaki említette múltkor ebből a topikból, hogy milyen jól elszórakozott vele. Az új kormány miatt egyből felcsillant a szemem. Nekem se kellett több, leszedtem és megnéztem milyen. 2 óra játék után marosstól megvettem és azóta úgy tolom.

    Eddig bevállt ez a technika, mert még nagyot nem csalódtam. Nekem ez még bőven belefér.
  • IMYke2.0.0.0
    #187592
    Ha tudtad, akkor miért írsz hülyeségeket? :)
    Ráadásul, én le is írtam többször is, hogy nem játszom végig a ledemózott játékot - mert ipari méretben amúgy sem tudom töltögetni a GB-okat, így jól megválogatom, és csak a valóban engem érdeklő játékokat néztem meg régebben, míg a STEAM-rendszere bemásolás-barát volt főleg -, mert eleve nem szívesen lövök le magamnak spoilereket, és az öcsikre is szoktam vadászni.
  • Shep
    #187591
    Ez jogos, csakhogy nem én hoztam fel a warezt, én csak írtam egy véleményt, ami mivel negatív volt megint kaptam érte, mert AC az a kikezdhetetlen atomüber széria, pedig nem, Brotherhood óta számomra nagyon hullámzó a színvonal.
  • Shep
    #187590
    Tudtam ,hogy ezzel fogsz érvelni. :) Egyébként én sem játszottam végig az AC-t, csak az első szekvenciát.
  • Zóanagyvarázsló
    #187589
    Ezért írtam, hogy a felsoroltakból a csöndben maradással nem értek egyet. Azért nem mondhat véleményt egy játékról, mert warezolta? Te is többször számoltál be efféle élményekről.

    Örülnék, ha nem létezne egyáltalán warez, persze könnyen is beszélek, mert nem érint. Mondjuk elnézve az itteniek játékállományát, másokat se kéne. De ettől még álszentség ezért belekötni a másik véleményébe. A legszerencsésebb - ha már megtörtént a baj - hallgatni arról, hogy warezolta az ember a játékot, de most nem Shep hozta fel. Az ő poltikájával sem értettem egyet korábban se, és valóban, grebber warez melletti kampánya elég érdekes, de hát ez van. Ha többé-kevésbé az megvan tűrve itt, akkor Shep számadása a játékélményeiről kikezdhetetlen - ebből a szempontból persze.

    Másrészt pedig arra hívtam felé a figyelmet, hogy ha ratgab tétele jogos a warez miatti lehúzás kapcsán, akkor az igaza filmes véleményekre is, sőt a Shep által említett fordított hatásra is (bár ugye a bundle-ök lélektanilag kb. a warez szintjén lehetnek, éppen úgy csak az olcsó felhalmozásuk miatt alakulhat ki efféle kötődés, mint grebbernél az adathörcsögölés okán), tehát ezért sem fair felhozni. Egyesekre igaz lehet, de itt egymás fejéhez vágni nem érzem jogosnak, és tudom, hogy sokakra nem igaz.

    Összességében engem sokkal jobban zavar, ha maga a vélemény nem kóser. Mármint arra gondolok, amikor valaki tényként állít be sántító dolgokat általa nem vagy csak felszínesen ismert játékról. (Nyilván van, amihez nem kell játszani sem velük, de nem azokról beszélek.)

    Remélem, hogy érthető az álláspontom, szerintem több mint világos.
  • IMYke2.0.0.0
    #187588
    Egyiket sem játszottam végig WRZ-ban - veled ellentétben.

    Saints Row 4-ben csak rohangáltam, kipróbáltam pár dolgot.
    Resident Evil 6-ban az első kampányt játszottam végig Leonnal - a teljes végigjátszás 3%-a.
  • Botond #187587
    Én ma szóvá tettem ezt Iminek (igaz én a film és sorozat vonalon mondtam, hogy más szemében a szálkát, sajátban az erdőt feelinget látok), de az is igaz, hogy ez mit sem von le a jogos felvetésükből, hogy ez egy eredeti játékokról szóló topik. A felvetésed jogos, de nem mentség vagy megfelelő magyarázat. Szerintem.
  • wantonly
    #187586
    Ha ez így van, akkor ennek a fordítottja is igaz. Azzal igazolod magadnak, hogy nem kell egy játékot megvenned, mert "szar", tehát nyugodtan ellophatod, nem kell pénzt adnod érte (azért persze végigjátszod). A véleményed is negatívabb lesz, hogy igazolja ezt.
  • Shep
    #187585
    Playfire továbbra sem ismeri fel a játékaimat hiába játszottam velük, ok ,hogy béta de ez még alfának is kevés.
  • Shep
    #187584
    Mindenkitől lehetne tanulni valamit, mert mindenkinek vannak olyan tulajdonságai amik becsülendőek lehetnek a másik számára.
  • Shep
    #187583
    Érdekes, hogy mindig engem találtok meg, bezzeg mikor Imy áradozott az "eredeti" SR4-ről, meg a még eredetibb RE6-ról az elfogadott volt, de ha én le merek írni egy negatív véleményt (érzésem szerint ez inkább itt a gond, mert juj AC-t nem szabad leszólni) akkor egyből előkerül a wrz kártya. Bírom ezt a fajta megkülönböztetést is.
  • grebber
    #187582
    Hát igen nagy önuralom és kitartás és higgadtság kell ehhez az életmódhoz amit képviselek.
    Tanulhatna tőlem pár ember!
  • Shep
    #187581
    Mindig vannak kivételek de attól még a jelenség létezik :) Meg te amúgy is egy más állatfaj vagy :)
  • grebber
    #187580
    Érdekes én soha nem tartoztam ebbe a bizonyitott pszichológiai jelenségbe!

    Én mindig megmondom a tutkot minden fosról még ha meg is vettem akkor is.
    És mint mindig mondom , más véleményére soha nem adok.
    Erről jut eszembe talán ebben a topikban kb a porig alázták meg lehúzták a Legends of Dawn játékot.
    Egy fórumozotól meg is kaptam "szánalom"ból mert sírtam,hogy nekem nincs meg.
    Ma elkezdtem vele játszani és egész jó eddig semmi gondom vele.
    Árad belőle hogy tripla ZS kategória meg van benne 1-2 dolog ami kicsit nem ok pl a teleportálás elég lassú, de összességében eddig jó!
  • Botond #187579
    Ezt önigazolásnak hívják és nem csak játékokra igaz. De a topik neve és témája akkor is az ami.
  • benőmenő
    #187578
    Mert nyilván a wrz játékot valamelyik cracker csapat fejlesztette, nem pedig 90%-ban bitre ugyan az
    Abban egyet értek, hogy nem akarsz egy eredeti játékok topikban letorrentelt játékokról olvasni, de manapság, amikor egyre kevesebb és szarabb demokat adnak ki és az ilyen-olyan rivjúkat is boldog-boldogtalan megveszi mégis mi alapján vásárolj? A gameplayek, amik egyre többször nem fedik a valóságot, vagy az alapján, hogy fórumon a fanboy, vagy az ellenfanboy tábor a hangosabb?
  • Shep
    #187577
    Egyébként meg leírom és ezzel is nagy népszerűségnek fogok örvendeni de hát mínusz pár pont ide vagy oda, mit számít, meg igazából nem is érdekel.
    Szerintem sok esetben az aki fizetett az adott játékért alapból magasabb pontot fog adni a játékra, és magasabban fogja értékelni az adott terméket, mert fizetett érte és ugyebár senki nem szereti beismerni még magának sem, pláne nem másoknak ,hogy igen egy szarért fizetett drága pénzeket, és ez ellen lehet érveket felhozni de egyszerű és bizonyított pszichológiai jelenségről van szó. Tudom ,hogy ebből megint a védekezést, meg hogy a warez jó stb dolgot fogjátok visszafejteni, pedig csak egy egyszerű bizonyított dolgot említettem meg.
  • wantonly
    #187576
    DVD? Ezt a formátumot én nem ismerem.

    Viszont szerintem mivel ez az eredeti játékok és nem az eredeti filmek topik, így joggal kérjük számon a WRZ témát, legalábbis játékok terén.
  • Shep
    #187575
    Grebbert én meg nem szoktam leszólni, meg egyáltalán senkit a warez miatt szóval nagyon benézted a dolgot. Egyszerűen csak megint kellett nektek egy konc amit körbe tudtok hurcolászni nagy unalmatokban és erre most én tökéletes voltam.