311802
  • Rapid81
    #188655
    Arra nem, de egy integrált VGA-s gépre igen.
  • DarkSector
    #188654
    Ja hogy tv-re is stream-elhetsz.
  • Rapid81
    #188653
    Mondjuk ha a gép és a nagy képernyős TV nem egy szobában, nem egy emeleten, nem a lakás egyazon sarkában van. De ez csak egy példa volt.
  • DarkSector
    #188652
    Tudom de azt hittem nem ismersz lehetetlent.
    Amúgy télleg, komlyan mi értelme ennek?
    Van egy géped ami real time futtná a játékokat, akkor minek átküldeni egy másik gépre? :D Ha az egy területen fekszik a stream géppel? :D

    És addig miket tudsz csinálni a stream, mondjuk úgy szervergépen? :D
  • Rapid81
    #188651
    Akkor jer el. Tudod, hogy mi az In-Home? :)
  • DarkSector
    #188650
    streamelj ide nekem valamit. :D
  • Rapid81
    #188649
    Majd kipróbálom, hogy mit tud. :)
  • DarkSector
    #188648
    Magyarul egyik power pc-ről stream-el egy másik gépre ami egyazon wifi vagy netes hálózaton van? :D Ez kurvajó és a stream-elő géppel mi lesz? :D
  • MerlinW
    #188647
    Olyan mint az OnLive volt, csak házon belül. Játszhatsz krájzisszal 286-osodon amit a 64 magos desktop vasad stream-el:)
  • DarkSector
    #188646
    mit tud ez?
  • MerlinW
    #188645
    S ez most jó neked?:)
  • Rapid81
    #188644
  • Botond #188643
    Na látom megint AC a téma, akkor becsatlakozok. Egy perce pörgött le a brotherhood pc-n. Most 10 perc alatt átértem a végén, amikor Desmond ugrabugrál jobbra balra az alma előtt, szóval sokkal jobban adta a hangulat mint xboxon. PC-n is xbox controllerrel nyomtam persze, bár már tudom irányítani billentyűvel is, nem úgy mint az első részt, amikor először nekifutottam. :D

    Szóval jóság, elindítottam az AC:rev letöltésem pc-n (ikszen már végigvittem, bár még egyszer majd újra le kell szednem a lvl20 multi acsi miatt, hogy meglegyen az uplay pont), amíg leér addig tolom az AC3-at ikszen, harmadik memóriában járok még csak asszem, aztán ha annak is vége, akkor jöhet a lib szintén ikszre.
  • ratgab
    #188642
    Amúgy Totti, ha elolvasod a grafikai részben mit írtam, akkor rájössz, hogy nem tiportam a sárba a játékot-e téren.
  • kjhun
    #188641
    Az uTorrentben, a Beállítások menüben, a Haladó fülön, az Átmeneti tár alfülön lévő beállításokkal babráljál vele, hogy jó legyen. Az hogy 10GB-os cuccot szedsz le, nem szabadna az összes memóriát felzabálnia. 512/768MB memória mellett is simán lerántotta a 12GB-os játékot, mégse vacakolt így.
  • ratgab
    #188640
    Mai szemmel csúnyácska azért már itt-ott. Főleg az arcok gázak.

    Nem mondom, hogy csúnya, mert időnként elég tetszetős, de azért na ha szó nélkül hagyom tuti a fejemet veszik az olvasók.
  • w77d
    #188639
    ha lehet elkerülném :S
  • Totti5
    #188638
    Jó... attól még ez az a játék, tehát egy AC3 mellékág, még ha ki is vették most a címből. Graf pedig ahhoz képest hogy miből portolták, jól néz ki, nem a 4hez kell hasonlítani!
  • ratgab
    #188637
    Újratelepítés?
  • Szabi #188636
    érdekesen hangzik, és Btel netem van.. :D
  • w77d
    #188635
    gyerekek az mitől lehet hogyha valami nagyot töltök, tehát 10 giga felettit, akkor ez megeszi az összes fizikai memóriám... gyakorlatilag amíg a cucc le nem ér a gépem használhatatlan lesz, még egy új böngészőablak nyitás is hosszú percekbe telik.
  • kjhun
    #188634
    Lehet irigykedni a románokra, ott fele annyiért 100* gyorssabb net is van. A UPC ehhez képest kismiska.

    Link



    Érdekesség hazánk tájáról.
  • ratgab
    #188633
    Teljesen totál tökmindegy, mert pc-n sima AC Liberation HD-ként fut.
  • Totti5
    #188632
    PS VITA borító

    Ezért vettem Vitát anno. Ez az AC3 kistesója.
  • ratgab
    #188631
    Kb. olyan AC2 színvonalt tud grafikailag és ez nem igazán negatív jelző szerintem.
  • ratgab
    #188630
    Nézd meg nagy monitoron és rögtön nem fest az olyan jól.
  • ratgab
    #188629
    Érdekes, én nem látom steamben a 3-as számot a könyvtárban, de még az áruház részben se írják, hogy AC3, AC Liberation HD a pc-s neve.

    Megkapta a 6-7 pontot tőlem. Most hogy mikor jött ki kézi konzolra lényegtelen, pc-re most jött ki HD-sítve. Grafikailag tuningolva, ennyit tud. Főleg, hogy ilyen közel került kiadásra a 4-hez képest elég döbbenetes a különbség.

    Nem tudom játszottál-e vele, de eléggé sugárzik belőle a B színvonal.
  • MerlinW
    #188628
    Ja de, csak házhoz hozattam (990 a GLS) :)
  • TBTPumpa
    #188627
    Wut?
    Nem 5000 Ft volt?
  • Totti5
    #188626
    A harcrendszer nyilván ugyan az hisz a címe ennek is : Assassin's Creed III az alícme pedig Liberation + egyidőben jött ki az AC3al, csak ez nem nagygépre hanem handheldra. Ez nem pont negatívum. Elavult graf sem igazán, hisz nem PCre és nem is asztali konzolra készült. Handheldon remekül festett amikor megjelent ( most is ).

    Sok minden bénaság van benne, ami összességében az egész ACra érvényes, azokat érdemes negatívba tennie mindenkinek, a médiának s lepontozni 6-7re ( ami nem rossz játékot jelent!!! ) és akkor a fejlesztők talán lépnek valamerre már.
  • TBTPumpa
    #188625
    Én is mondtam nekik, hogy jobb lenne gyorsabb net, vagy legalábbis a 20MB-ból ne csak 12MB érkezzen be a házba. Erre azt mondták, hogy örüljek, hogy ennyi pénzért netet kapok.

    Persze legszívesebben váltanék, mert már a tököm tele van ezzel a sóher céggel, de nincs más itt rajtuk kívül.
  • grebber
    #188624
    Rávíve az egeret látom ,hogy teszt rá se klikkeltem.Más véleménye sosem érdekel.Én ár leírtam nekem a Liberation 9/10
  • MerlinW
    #188623
    Ne is mond, én ma vettem 6000-ért a dobozost a kollekció miatt...:)
  • wantonly
    #188622
    Gyenge, megmarad a pénzem.
  • wantonly
    #188621
    Nálunk is Tré-Home van, és ahogy elnézem általában ilyen fél megás feltöltési sebességgel szúrják ki az ügyfelek szemét. Mi anno rácsaptunk az asztalra, hogy normális feltöltési sebességet szeretnénk.

    Így lett,
    Down.: 30Mb/s, Up: 5Mb/s

    Viszont egy utcával lejjebb már 50Mb/s van, a hálózat miatt, hogy a fene essen beléjük. :D
  • ratgab
    #188620
    Biztosan annyira kell az az ACL HD ennyiért is?

    Igen Shep a végére ez lett a véleményem...
  • grebber
    #188619
    Alaplap mellé ACL HD.
    Akkor várjuk az 1500-2000ft eladókat
  • Zóanagyvarázsló
    #188618
    Jut eszembe, én a DeathSpanket bírtam az utóbbi években nagyon. A Diablo találkozása a Monekey Islanddel. Bár te is kihagytad annak idején a bundle-t, mint az én hülye fejem is, pedig a folytatásokba egyszer már bele kéne vágnom.
  • MerlinW
    #188617
    Dungeons of Dredmor jó cucc.
  • TBTPumpa
    #188616
    Humble Weekly