311802
  • IMYke2.0.0.0
    #188695
    Ugye? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #188694
    Mondjuk ők engem is megleptek.
  • ratgab
    #188693
    Most hogy belegondolok ennél kerekebb szám nincs is...XD
  • arty
    #188692
    vagy Dzsini ..... igen :)
  • arty
    #188691
    (hasonlóan Zó és Micsu... eddig nem könyörögtek a felvételért, most megtehetnék!!! :D )
  • genndy
    #188690
    Zomil "helyére" egy fő szerintem még belefér (és akkor az aktív tagok létszáma tényleg maradna a 40), bár jelenleg én sem tudok senkit innen aki jöhetne és még nem tag. Mindegy, ha lesz jelentkező akit tényleg gyakran látunk itt, és jönne (és hajlandó a tagságért nagy értékű ajándékokat bedobálni ), felőlem jöhet.
  • ratgab
    #188689
    Tán te is szeretnél bekerülni? :-)
  • ratgab
    #188688
    Grid 1 jobb és az biztosan fut is.
  • ratgab
    #188687
    Nálam működik a szűrő, nálad is működik és amennyire ismerem Fabio Capello-t nála is megvan ugyanez a szűrő.
  • arty
    #188686
    szabi, tomsolo - ők pl már tagok? (persze nem tudom, h egyáltalán érdekli-e őket a "téma")
  • IMYke2.0.0.0
    #188685
    Ez igaz :)

  • Dzsini
    #188684
    Apropó igazán kerek szám a 42 lenne, ha már :)
  • IMYke2.0.0.0
    #188683
    Dettó - és a legfontosabb tényező nálam a hardver. Az otthoni próbánál is azt vettem észre, hogy fél perceket malmozok a betöltéseknél... :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #188682
    Talán rosszul ment át, talán rosszul fogalmaztam, de tényleg nem kívántam farkast kiáltani - csak arra utaltam, hogy a kerek 40 után a 41 valahogy ráveszi az embert a kerekítésre. Pszichológia.
    De, ha a szűrő jól működik, akkor nincs baj :)
  • genndy
    #188681


    Nagy köszi! A jelentkezésen még egy kicsit agyalok, így is túl sok végigjátszatlan van...
  • ratgab
    #188680
    Zomil "helyére" gondoltam csak 1 főre és ennyi. 40-es alapelv nem változna. Amúgy Zomil immár úgyis tiszteletbeli örökös tag, de sajnos már soha nem lesz aktív tagja a társaságnak. Nyugodjék Békében.

    Különben is 3-an vagyunk Adminok és a létszámban mindenki egyetért, szóval ilyen nem lesz, amitől tartasz. Egyébként meg ha az első rostát vesszük nemigen van most olyan tagja a közösségünknek, aki ne lenne már a tagja a csoportnak mégis aktívan és rendszeresen részt venne a topik életében. Így részemről nem is tudnék nevet mondani, aki megfelelne a kritériumoknak és felvehetnénk.
  • Sir Quno Jedi
    #188679
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nyugodtan odaállhatsz közel az ellenséghez a mágussal is ha nem őt támadja az ellenfél. Meg van, hogy ő támadja a mágust, így a többiek odaállhatnak nyugodtan, le sem szarja őket. Meg nekem két mágusom van, muszáj velük harcolni is, mer a mana huss és elszállt. De pl. a spear az távolról sebez és úgy toltam egy ideig, hogy egyik mágus spear, másik bow. Ámde most staff és spear.
  • IMYke2.0.0.0
    #188678
    A plusz 1 mellé nem tudom teljes vállszélességgel kiállni - mert akkor jöhet a "még egy és még egy" elv...
    De, ez csak az én meglátásom.
  • Totti5
    #188677
  • arty
    #188676
    mintha még carlos is írta volna, h kivehetjük ha gondojluk, mert nem nagyon ér rá semmire - de ez nem tutti... ezért merészeltem

    Zomil örökös tagságát elfogadom, a plusz 1 szintén jó ötlet!

  • IMYke2.0.0.0
    #188675
    Döbbenetes, mekkora szíved van.
  • ratgab
    #188674
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Gondolom te is előszeretettel használod a speckó képességeket főleg harcosnál. Ha a sima támadást használod sokkal gyakrabban talál majd be. Én is elkövettem ezt a hibát! Egyébként ha van 1 harcosod, meg 2 mágusod akkor hogy állod körbe? Mágussal nem megyünk közel az ellenhez ebben a játékban, soha! Bedarálják és amúgy sem tud sokat sebezni közelharcban. Tök feleslegesen kockáztatod az életét.
  • ratgab
    #188673
    Zoom marad örökös tag, de felvehetünk egy plusz embert szerintem is ebben az esetben. Carlos-t kirakhatjuk a csoportból ha megszavazzátok.
  • arty
    #188672
    kérdés:

    carlos és zo.om (zomil?) helyett lehetne valaki más két tag az sg-hu - eredeti csoportban?
    mondjuk olyan, aki esetén értelme is van a tagságnak, nem pedig csak foglalja a helyet - azaz aktivan forumozik itt?

    csakmert pl....

    giveaway:



    Vasárnap este 7-ig, sghu eredeti játék csoportnak.



    Hétfő este 7-ig, sghu eredeti játék csoportnak.
  • Sir Quno Jedi
    #188671
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ezt a dodge-olás csak egy megy dolgot nekem is írta, de ettől függetlenül gyakran van ellenfél, hogy körbeállom a három karimmal és püfölöm, ez meg csak néz, hogy he?!?! ÉS SEMMI! Murva idegölő. Egész partid még él, jól is vannak relatíve, ellenségből már csak egy maradt életben, körbeállod (nyomhatnék autofightot is ha lenne), erre az az egy szép lassan megöli mondjuk a fő karakteremet. HE?!?!?!?!?

  • ratgab
    #188670
    Csatákhoz hint:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első csapást képes csak evadelni a legtöbb emberi ellenfél, tehát ha két embereddel támadod az első csapást evadelheti, de a másodikat tuti nem tudja. Ez harcosnál tuti igaz, varázshasználónál nem tudom, de nálam azok elég sűrűn találnak.

    Amúgy néha magas szintű csapattag is tud mellé ütni... néha ugye ezt dobja a kocka. Buffokat használjad azok hasznosak. Meg minden ellenfél érzékeny valamira, de ezt majd úgyis kitapasztalod.

    Amúgy tényleg nehéz játék és az a gáz, hogy ez már manapság gyakorlatilag furcsa is az embernek. Csak szólok chapter 2-ben már mocsok sokat lehet szopni és ahogy haladunk előre szerintem úgy nehezedik majd. Gondolom a végére már mindent be kell majd vetni a győzelemért.

  • ZsZso
    #188669
    Nézd meg a szerző nevét! Felejtsd el amit olvastál és keress valami más forrást :).
  • arty
    #188668
    csbon nyerte, levélben értesítettem - grat! :) (ha olvasol itt: vegyél fel steamen, hogy átadhassam!)
  • Sir Quno Jedi
    #188667
    Tyűhhh! Ez a Blackguards nehéz is, ahogy kell, sőt talán túlzottan is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Varázslót índítottam, így kicsit unbalanced a csapat, me két mágussal tolom+harcos.

    Ami fura, hogy a harcosnak ha beteszel egy olyan fegyót, amire murva jól képzett (jó szinten), akkor is 5 csapásból 3-4 mellé megy. Durva, ezek betegek. Varázslóknak a spell rontás százaléka nagyon durva, szal. nagyon rá kell feküdni a spell-ek fejlesztésére, hogy jobban sikerüljenek. Igaz a ha magasabb szinten lövöd őket, akkor sem sebeznek jobban feltétlen, mert túl nagy a sebzés range-e, így az ember marad kisebb szinten az ellövésnél.

    Pár várost már megjártam (3-4), meg jópár küldit, mellékküldiket mind. Eddig nem rossz, de néhol elképesztően határeset, éppen hogy győz az ember. Ez annak (is) tudható be, hogy enyimek soha senkit nem találnak el, de az ellenség leggagyibb szarjai meg folyamatosan csépelik be a durva sebzéseket és kritikaloznak is. Szal. kezdek rászokni a heal-elésre.

    Elhasználható tárgyak meg murva drágák, elképesztő árak vannak.

    Viszont az jó, hogy azé néha lehet rumort szerezni NPC-ktől, hogy durvább pályákon mi a trükk (persze csak utalás vájtfülűeknek, de régi RPG-s egyből kapcsol :D). A terep kiválóan alkalmas a taktikázásra és előnyszerzésre, ámde ésszel, me az ellenfél meg nem hülye (már amelyik).

    Pofázások nagyon jóak, bár kicsit szokni kell a stílusát, mint általában a daedalic gammákban. Van egyfajta sajátos hangulata. Sztori is jópofa.

    A spellek stb. amúgy ismerősek lesznek pl. a drakensang-okból is akár.

    Ami szar, az a felület és a fontok nagyítása. Az óvódás szintű gagyi.


  • ratgab
    #188666
    Escapist magazin szerint spinoff lesz a játék
  • ratgab
    #188665
    Az a goblin a képeken Styx az Of Orcs and Men egyik főszereplője. Szóval biztosan közel lesz ahhoz a játékhoz. Ráadásul a játék is viseli a Styx nevet. Ennyi véletlen márpedig nincs. A háttértörténet is rendben van ismerve az első játékot.

    Ráadásul az is Cyanide játék volt. Meglepődnék ha nem kötnék össze valahogy a két játékot. Styx: Master of the Shadows És itt is tökéletesen egyezik a lore, ez bizony az a Styx lesz kétségtelen. Egyébként nagyon jó kis karakter volt az Of Orcs-ban is.
  • darkling
    #188664
    Az is lehetne már egy jófajta akcióban, 5 euró alatt (steames)
  • grebber
    #188663
    All prices are pre-coupon:

    1/24-1/31:

    Tomb Raider 8.99
    Thief Bundle (Thief Gold, Thief II: The Metal Age, Thief Deadly Shadows) 7.49
    Legacy of Kain Bundle 7.49
    Hitman Taking Care of Business Pack (Hitman, Blood Money, Silent Assassin, Absolution Professional Edition) 12.99
  • Prince23
    #188662
    Of orcs and Men. Styx ott főszereplő
  • MerlinW
    #188661
    Ezt nem értem. Minek a mellékága?
  • Evoluti0N
    #188660
    Huh! Outland utolsó boss letudva. Kemény menet volt. Ez a legjobb. Ez a katarzis, ez EZ, amikor egy rohadt nehéz részen továbbjut az ember, amikor egy baromi nehéz ellenséget megöl. Óh, igen! Zseniális egy játék volt. Igazi oldschool gyöngyszem. Nem tudok semmibe se belekötni. Fantasztikus. <3
  • grebber
    #188659
    LOL te valamit benézhetsz,de nagyon.
    Csak hasonlítják,de kb semmi köze nem lesz hozzá.

    Ezeket hívják hatásvadász cikknek nagy névvel lehoznak egy cikket amihez semmi köze!
  • DarkSector
    #188658
    geci most még azt sem értettem amit eddig. :D mivan?

    azt mondta az előbb hogy tv-re akarod , most meg nem? :D vagy mi? :D
  • Prince23
    #188657
    Ez is mellékág lesz akkor....
  • tomsolo
    #188656
    Ezt így, hogy?