311802
  • benőmenő
    #189779
    Egy még annál is definitívebb pillanatkép a leáldból.
    A vicc az, ha nem erőltetik ennyire a tress fx-et, akkor meglett volna a stabil 30 és 60, de ők nagyon meg akarták mutatni, hogy a közepes pc-k erősebbek a közepes pc-knél csak nem igazán sikerült :D
  • DarkSector
    #189778
    10 pontot mégsem kaphatott. :D
  • wesker24
    #189777
    Mi bajod neked a Castlevaniával mond ? :D Hallgatlak :D Szerintem is nagyon jó egy játék az :D
  • DarkSector
    #189776
    Grat a nyerteseknek, most erre mit mondjak? :D
    Imyke-vel nem bundáztunk....:D


    Látjátok sokan kiváncsiak kik a nyertesek, nem titok, bármikor visszanézhető a topikban, ha valakit érdekel, pl erre is jó, nem mintha számítana.


    Javítva!
    (Genndy thx a figyelmeztetést, kijavítottam de mégis elbasztam. :D )
  • benőmenő
    #189775
    Húha Tin, mostanáig olvasgattam a blogodat.
    Nem semmi mekkora fostömlőket is végigvittél :D
    Bár a 9 pontos Castlevaniát nem igazán bírom értelmezni
    Egyébként élvezetes olvasmányok így a youtube megmondóemberek idejében
  • genndy
    #189774
    Dehogynem volt bunda, még a link is rossz, hogy oda ne találjon senki


    Szóval ez a giftes topik.
  • Totti5
    #189773
    Nami? Belebuktak az erőfitogtatásba?
  • DarkSector
    #189772
    Grat a nyerteseknek, most erre mit mondjak? :D
    Imyke-vel nem bundáztunk....:D


    Látjátok sokan kiváncsiak kik a nyertesek, nem titok, bármikor visszanézhető a topikban, ha valakit érdekel, pl erre is jó, nem mintha számítana.
  • Tinman #189771
    Köszi, de nekem meg pont te jutottál eszembe, aki RE6-ba beleölt iszonyat mennyiségű órát. Szóval, jó helyen járunk, vannak itt gamerek, akik komolyan gondoljak :-)
  • genndy
    #189770
    Na megvan, az Aktivitásban. Viszont be van pipálva, mégse volt jelzésem. Lehet hogy a Barátokba is bejelentkezve kell lenni?

    Ha már vallomás: én a Skyrimet kezdtem el már megint, kb. hatodjára... Közben a játékok meg csak gyűlnek, pedig csak olyat vettem vagy jelentkeztem rá és megnyertem, amivel tényleg akarok játszani. De pont emiatt nincs is pofám mostanában jelentkezni a csoportgiftekre, hogy úgy vigyem el valaki elől, hogy aztán hozzá se nyúlok egy évig
  • Tinman #189769
    Az biztos, hogy kapja be... PS4 = 42-60 FPS között ingadozó (néha 36 lol), X1 = fix 30.

    Definitív a kis nemi szervem az. :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #189768
    Én abszolút hangulatember vagyok, szinte mindennap kedvem valami kezdeni valami új játékba. Persze mindenben elmerülve, alaposan szeretek játszani, de sok játéknak éppen ezért nem értem a végére. Nem keveseknek meg nyilván igen, akár többször is.

    Konzolon - vagy legalábbis tévé elé ledöglős megoldást választva - amúgy könnyebb a figyelmet koncentrálni, mint hagyományos PC-felhasználóként, már csak azért, mert azokon a masinákon nem élmény netezni, de még a PSN Store-ba belépni mazsolázni az akciók között is fájdalmas. (Most jöttem rá, hogy ez jó: a Sony azt akarja, hogy hörcsögölés helyett játsszam, ezért olyan balfék a rendszerük.)
  • genndy
    #189767
    Mi, mi, mit kellene felajánlani?

    Szavazósdihoz: írtam a bejelentéshez.
    Viszont valaki árulja el, hogy hogy tudom újra bekapcsolni a csoport-értesítést ha jön valami bejelentés, mert ez a nyavalyás Steam egy ideje nem jelzi, és nem találom a lehetőséget, pedig tudom hogy valahol van. Beállításokban nincs.

    #189707 : ennyire azért nem kell parázni, az aktivitás azért nem feltétlenül felajánlást jelent :) Persze megsértődni senki se fog :D Természetesen köszi! Pont ma nyílt erre külön topik, és akkor később sem sikkad el, fölül a "Játék felajánlások" gomb, dobd be oda is.

    #189740 : köszi neked is, szintén javaslom a másik topikba is beszúrni.
  • wantonly
    #189766
    Vééégre sikerült! Azt mondod sok ilyen van? Akkor ezzel meg fogok szenvedni...

    Dj Tommy: Benne vagyok, bár egyenlőre csak ismerkedem a játékkal. :)
  • Rapid81
    #189765
    Megy az kábellel is.
  • arty
    #189764
    én behalok, amikor a "négyesgolf" kidobja a seggét :) (olyan szinten félrevezet a kormány, h nemigaz, képtelenség vele jól menni - az elsőben semmi hasonló gondom sosevolt, az a világ 2. legjobb openworld ótósa)
  • MerlinW
    #189763
    Már amennyiben van wifi-vevő a PC-ben.
  • Rapid81
    #189762
    Telefonról kb. három mozdulat leosztani a PC-re a netet...
  • MerlinW
    #189761
    Én 100+ órát játszottam vele kormánnyal és teljesen jó volt.
  • arty
    #189760
    igen, még kb kontrollerrel a "legjobb"
  • Szabi #189759
    nem mindig érdemes a GPS után menni, néha vannak gyorsabb utak, én az Astonos dlc küldiben szívtam sokat mire végre beértem időben és sérülés nélkül :D
  • arty
    #189758
    sok küldetés ENNYIRE nehéz :) (szerintem a nehézség egyébként a kiszámíthatatlan, ócska fizikából jön - meg persze a szenya helyeken "teleportáló" npc kocsikból :D )
  • Dj Tommy
    #189757
    Akkor majd hétvégén, kéne egy közös gurulást csinálni, remélhetőleg lesz időm rá, + Neked kedved.
  • wantonly
    #189756
    Kontroller. Egész jól megy az irányítás, de itt mindent ki kell centizni. Ha éppen nem jön szembe semmi, akkor elszámolom a kanyart. Nehéz.
  • DarkSector
    #189755
    De ezt mondom...ez sokminden összege...nem csak felajánlók, nem csak a topikba firkálók....hanem azért akik itt vannak télleg az a 8-10 KIBASZOTT hörcsög akik naponta vagy másnaponta bejön a topikba az látja hogy kik azok akik nem kényszerből de hobby szinten foglalkozik ezzel. :D

    Most énsem megyek el facebook-olni ha nem érdekel hiába kapnék onnan bármit. :DD
    gondolom érted. :D

    /én is kibaszott hörcsög vagyok mielőtt valaki megsértődne. :D
  • grebber
    #189754
    Kb fél 6 óta nincs tv + net (t-home)
    Tolnám végre a Deadlyt meg a Ravenswordot erre mobilon kell szüttyögnöm.
    Vicces hogy ilyenkor pcn megáll az élet. Ha kell ha nem firefoxot nyitogatom holott tudom hogy nincs net.
    Net nélkül nincs élet ezt tutira mondom.Szerencse hogy van mobilnet, mert már a lötélen lognék.
  • DarkSector
    #189753
    De azzal sincs baj, ha mondjuk valaki ugye idősödik azt mondja a család, már megunja ezt a játékgyüjtögetős/játszos hobby-t, és elmegy mondjuk nem haragszik meg rá senki.
    Én sem fogok életem végéig valszeg tag maradni, könnyen meglehet hogy neadjisten egyszer oda jutok hogy el kell költöznöm nem lesz időm mondjuk ennyit törödni a társasággal kilpek és ennyi, vagy szolnak hogy bocs ez van...de ettől még szeretni fogom a tagokat . :)
  • zorrobomber
    #189752
    Köszi!!
  • zorrobomber
    #189751
    Várjál, a csoportba nem az kerül aki a topikban aktív? Én is ritkán tolok végig játékot mégis mindenbe belepofázok :D Akkor most repülök?
  • Fpocok
    #189750
    Hát igen. Sosem szoktam látatlanban kritizálni semmit :D
  • Dj Tommy
    #189749
    Bill/Irányító/kormány amivel játszol?
    Én irányítóval, azzal lehet hozni a küldetéseket, de nálam is volt olyan, aminél kellett esetleg többször próbálkozni.
    A forgalmi autók meg olyannak, amilyenek, mindig rossz helyen, vagy rossz irányba fordulnak és ez által nő az esély, hogy eltaláld őket. :D
  • DarkSector
    #189748
    Jó hogy megemlitettél. :D
  • ratgab
    #189747
    Amúgy meg igény volt rá és ki vagyunk mi, hogy ezt ne teljesítsük.
  • DarkSector
    #189746
    Persze azt sem várhatja el senki mástól hogy fixen napi x sort írjon.
    Tény.
    Nincs tarkónfosva az sem aki nincs a csoportban, ez nem kirekesztés, undorlat ha valaki netán kikerül, vagy itt ugymond aktiv és nem került még be.

    Ez nem pofára megy, egyszerűen probáltak, probltunk olyan közösséget akik vásárolgatnak eredeti játékokat, és néha feldobnak valamit, nem szabad kényszerből!

    Ez csak úgy jön mindenkinek snassz.
    Szóval nincsenek meghatározások ez nem arról szól, csak ha nehezen is, ezért senki ne sértődjön meg kell egy határ hogy ne legyen az hogy a külső sg-ből mondjuk olyan ilyenkor részt vegyen aki éppen valahol meghallotta hogy nyerhet egy Hitman-t vagy nemtudommit, ami hiába 2-3 dollár, de valakinek ennyi is nagy macera költeni...

    És nem arról szól hogy ha nyer itt valaki akkor adja vissza, mert az buziság akkor mindenki vehetne magának.
    Hanem van egy aránylag zárt csoport, veled együtt ismerjük egymást és ha adok, ne annak adjam aki egy hót idegen és arra vette a fáradságot csak hogy klikkeljen 3-at hogy az sg-re beregel meg 1-et hogy voksol a játékra.

    Szóval én sem várok cserébe semmit, minek ha egyszer néha megtehetem hogy veszek ajándékba?
    Nem hát, az más hogy néha ha valamire nincs éppen pénzem vagy drága akkor, és érdekel, akkor azt mondom oké voksolok, de nem szabad elmenni olyan irányba hogy itt bármi kéynszerűségérzet kialakuljon...Imyke és Ratgab nagyon szar helyzetben van nekik kell megcsinálni hogy na aradsz vagy nem, de nem baráti alapon megy ez, nekik sokkal nehezebb ilyet csinálni mint aki kikerül.

    És aki kikerül nem hibás, egyszerűen nehezen tudja teljesiteni azt hogy ez a hobby neki már nem tölt ki az életében annyi időt, aztán ennyi, nem egy büntetés ez szerintem...

    Persze nem neked szól, nem raknak ki, csak mondom hogy félni nem kell.
  • Dj Tommy
    #189745
    Most van nekem 101 játékom steam szerint (Tudom ez még a fele se tiédnek), ebben is van jó pár, ami végigjátszásra vár.
    És én még ritkábban veszek játékot, mint mások ebből a témából.
  • ratgab
    #189744
    Most megnéztem Carlosnál ott az opció. Amúgy nem kitiltottuk őket, csak kiraktuk. Lehet ott már kitiltás is volt, akit nem lehet visszavenni.
  • ratgab
    #189743
    Ezt azért jó tudni.
  • IMYke2.0.0.0
    #189742
    Minden túlzás nélkül: halomban állnak nálam is a játékok. Igazi vérhörcsög vagyok. Direkt nem írom le mennyi játékom van, mert sokan a szívükhöz kapnának, és a családtagoknak kellene azonnali elsősegélyt alkalmazni, vagy rohammentőt hívni... :)))
    Na jó, nem olyan sok, de a végigjátszási mutatómhoz képest bizony rengeteg.
    Van esélye annak, hogy ebben az életben mindegyiket végigjátszom? A remény örök. A realitás az, hogy a húgom lánya, vagy annak későbbi gyereke nagyobb eséllyel indul ezért a kétséges címért.

    Hangulat emberke vagyok, ilyen-olyan játékokkal vagyok képes elszöszölni. S nekem kell az is, hogy bármikor elindíthassam azt, amivel épp akkor kedvem támad.
    Ha mindent maxra, és csak utána a következőt, bajban lennék.

    Ezért tisztelem Tinmant, botondot, Sir Quno Jedit, Zóanagyvarázslót, Fpocokot, wesker24-et és a többieket, akik mindig, mindent maxra. Akár 1 hónapon át játszva azzal az egy játékkal, huzamosan, hogy végül megformálhassa a saját, szuverén véleményét.

    Sokan vagyunk csak abban a bizonyos kanyarban, veled. :)
  • wantonly
    #189741
    Ha már TDU2... még új vagyok a játékban, de elkezdtem a "Timed convoy DLC" missziót, már az első versenyen vért izzadok. Komolyan, ha nem álltam neki 20 alkalommal, akkor egyszer sem és sehogy sem érek be a célba mindig egy hajszálon múlik. Ez tényleg ilyen nehéz? Ez az amikor meghatározott időre, lehetőleg sérülés nélkül (az is időt von le) el kell jutni a megadott célig. Már a váltót is manuálisra tettem (pedig azt nem szoktam), hogy gyorsabb legyek és az előbb majdnem beértem a célba, erre az utolsó 5 méteren bevág elém egy autó... Kész vagyok. :)
  • arty
    #189740
    aki pedig most nem nyert, ne szomorkodjon!

    indul a következő menet :D



    péntek este 19:00-ig, remélem addig pár új taggal is bővülünk ;)