311802
  • Seth
    #189980
    Igen, a Black Mesa elkészült 6-7 év után, de még így is hiányos.
    Cinematic Mod nem nulláról épített játék, csak egy szépítő tapasz :)
  • DarkSector
    #189979
    Majd kiderül....ha nem akkor a CAPCOM fogja!
    De ez elkerülhetetlen hogy valamikor halálom előtt legyen RE2 remake. :D
  • genndy
    #189978
    Ööö... Black Mesa? Cinematic Mod?
  • Seth
    #189977
    Az ilyen projektekből soha nem lesz semmi.
  • DarkSector
    #189976
    A RE2 remake-et azért várom gyárilag megoldva a hivatalos fejlesztőktől, ami engem még életben tart, hogy ne adjam fel a játékipart.

    Valamint filmek terén hogy lesz Fűrész 8!!!!

    :D
  • DarkSector
    #189975
    Mire gondolsz? :D
    link?
    vagy moddolt RE2?
  • DarkSector
    #189974
    Én már túlvagyok ezen. :D
  • DarkSector
    #189973
    Upsz elnézést.
    Már rájöttem nem figyeltem...van mikor beleszerkesztek és megduplázza, elnézést, nem volt szándékos.....:S
  • MerlinW
    #189972
    A régi mod-okkal ezerszer jobban néz ki:) A lépéshangok pedig még mindig vállalhatatlanok:)
  • Fpocok
    #189971
    :) Mindjárt sírok ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #189970
    6 percen belül 2-szer ugyanazt? Miért?
  • DarkSector
    #189969
    "[URL=http://www.gamestar.hu/capcom-invader-games-resident-evil-2-reborn-hd.html]Resident Evil 2 Reborn HD - rajongók készítik a remake-et"[/URL]

    1 kérdésem van, mennyibe fog majd kerülni és hogy tudnám támogatni ebben őket????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!??!??!?!?!??!??!?!?!?!??!?!?!
    Mert nekem már most van rá pénzem! :D


    Ilyen lesz nagyjából! Nyálcsorgatás /ON
    kameranézetnek mondjuk nem örülök, dehát ez van! :D
  • wantonly
    #189968
    Ja nem, 1-5XP/game, de ez is minimális.
  • DarkSector
    #189967
    ez kamu, 1 szint 200xp kb már eleve 1 szintet nem léptem volna ha így lenne. :D
  • wantonly
    #189966
    Mondjuk játékaktiválásért 1 XP jár. :)
  • DarkSector
    #189965
    "[URL=http://www.gamestar.hu/capcom-invader-games-resident-evil-2-reborn-hd.html]Resident Evil 2 Reborn HD - rajongók készítik a remake-et"[/URL]

    1 kérdésem van, mennyibe fog majd kerülni és hogy tudnám támogatni ebben őket????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!??!??!?!?!??!??!?!?!?!??!?!?!
    Mert nekem már most van rá pénzem! :D


    Ilyen lesz nagyjából! Nyálcsorgatás /ON

  • DarkSector
    #189964
    //jaja közbe Want is erre tippelt, biztos ez lesz, mert venni vettem azota játékokat csak nem tudtam hogy ez is számít. :D

    akkor nem csodálom hogy sokan elérték a nagy szintet, akik pl vezsnek/eladnak játékokat, mert az ő accountjukra teszi ez álltal a tapasztalat pontokat, hörcsögök előnyben. :D
  • MerlinW
    #189963
    Azért is kapsz XP-t ha vásárolsz játékot, valamint a játékaid száma alapján is.
  • DarkSector
    #189962
    Ha innen tud valaki információt erre, az pm-be vagy a másik topikban kérem írja le.THX.
  • Tinman #189961
    Nem mertem rá Tombs reagálni, of de bennem Giants is ilyesmi ötlött fel...
  • DarkSector
    #189960
    Mindenkinek egy játék mást takar, mindegy hogy negatív vagy pozitív, értelmetlenség pontszámokkal dobálózni, és méregetni, mert lószart nem jelent, ennyi az annyi...amugy láttam mire írtam, nem konkrétan Micsura vonatkozik, attól még hogy rá irtam, hanem erre a pontszámos témára.

    És ez nem megszólás, mivel ha le akarnék bárkit baszni valamiért, akkor észrevenné, ez csak tipp hogy ennek sok értelme nincs.

    Ezek a pontszámok semmit nem érnek, csak médiák megélnek belőle.
  • Zóanagyvarázsló
    #189959
    Egyszer szólalnál meg úgy, hogy elolvasod a diskurzust! :(
  • DarkSector
    #189958
    mit számít ez a ponszám, egy tesztelő valamennyire beleviszi a pontozásba a szubjektív véleményét, még ha kis mértékben is de beleviszi.
    Ebben semmi rossz, nekem pl ilyen értékelések nem is kellenek, mindent kipróbálok vagy megnézek youtube-on.
  • Micsu
    #189957
    9,5 a max?
    9 felett ír goty candidatet de te már megadtad 8,7re

    /me elfut

  • Zóanagyvarázsló
    #189956
    A 6,9 még átlagos?
  • DarkSector
    #189955
    és ebből 115 lett volna ha nincs a felajánló totyik. :D
  • Rapid81
    #189954
    2 óra alatt 105 üzenet. na menjetek ti a...
  • DarkSector
    #189953
    Nincs lehetetlen. :D

    /értelek én. :D én mindenkinek vennék. :D
  • Tinman #189952
    Nem hibának rovom fel egyelőre, bár a Legend és AP tudott végig egész lendületes lenni, míg szegény WotN nagyon az ősökből építkezik és szó szerint (pályaelemek pl.)

    Az viszont lehetséges, hogy nem így kellett volna kitolni a játék idejét, mert amikor a gyenge jelzésű sereg is elkezd szívózni, holott esélye sincs, az nagyon fáraszt. Az meg főleg, amikor a gép a vége felé tolja az Armageddon-t, amivel nem is lenne bajom, ha nem gyulladna fel szinte minden egységem, az ő egységei bezzeg még vannak annyira erősek, hogy kell 2-3 kör mire lenyomom őket. Annyira czigány taktikta, semmi értelme.
  • IMYke2.0.0.0
    #189951
    Ha tehetném, akkor 2 példányt vennék - egyet neked, egyet magamnak. S ez nem vicc.
  • ratgab
    #189950
    Itt találod a pontszámokhoz tartozó jellemzőket és megérted
  • DarkSector
    #189949
    Nm 1 darab február 28.-án feloldható játék. :D

    /vicc
  • IMYke2.0.0.0
    #189948
    Akkor a Full D&D-csomagot is remélem lenyomják.
  • Zóanagyvarázsló
    #189947
    Lassú vagyok :(
  • DarkSector
    #189946
    Ja bocs igaz a 10. részben is ilyen csillagrendszer volt elnézst, én emlékeztem rosszul.
  • IMYke2.0.0.0
    #189945
    Még egyszer köszönöm szépen :)
  • Zóanagyvarázsló
    #189944
    Magyar idő szerint délután 3-tól pofátlan leárazások várhatók a GOG-on.
  • DarkSector
    #189943
    FF13....nem 10 de mindegy. :D
  • Tinman #189942
    Az EA említése egy kacsintás volt, nem arra gondoltam, hogy konkrétan titeket kennek.
  • Dzsini
    #189941
    Szerintem nekem elég rég volt hozzá, hogy akkor még ne zavarjon az ilyesmi, és nagyon élveztem, hogy többféle sereget is fel lehetett annyira erősíteni, hogy az utolsó kontinens várait nagyobb szívfájdalom nélkül el lehessen söpörni.

    Valószínűleg a mai ízlésemnek már sok szempontból nem felelne meg, dehát az Elite szög egyszerű világába is hónapok merültek bele... ma már azért kevés lenne amit az mutatott :) (3 vagy 4 "küldetés" az egész játékra, amúgy élj meg, ahogy akarsz)