311802
  • IMYke2.0.0.0
    #190260
    És 2 év telt el, újra fog indulni az idei választásokon, és amilyen hülyék itt az emberek, a 3 lehetséges induló közül ezt a nőt fogják megválasztani, újra.
  • Tinman #190259
    Sőt... jön hozzá egy 20 órás DLC is.
  • Tinman #190258
    Nem tök mindegy mi? Havonta 1x látok tőle egy sort ;-)
  • lostprophet
    #190257
    Nocsak, frissítették a King's Bounty: Warriors of the North-ot. Nem is tudtam, hogy még javítgatják.
  • IMYke2.0.0.0
    #190256
    Ez most dicséret volt, vagy leoltás?

    //Tinmanék már ismerik az itteni helyzetet - elsősorban nekik szólt a dolog, nem a néha betévedő olvasóknak.
  • Tinman #190255
    Erőt, egészséget!
  • Tinman #190254
    400k 800m3 fáért?

    Ez most valami vicc?

    Mert ha beledöglöttünk volna is összeszedtünk volna rá 1 milkát és még úgy is k. jól jártunk volna faterral ^^

    A főnököd egy balfax!

    Fel kell jelenteni!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #190253
    Ráadásul erdei köbméterről beszélünk. A jelentés szerint, akkori árfolyamon alulról nyaldosta a 15 milliót, kőris, akác, nyárfa és néhány nemes fa liget is volt benne.
    A polgi olyan béna volt, hogy olyan megbízási szerződést kötött - szakértő hiánya - amelyben nem szerepelt többek között a "ritkítás" szó... a vállalkozó meg hülye lett volna nem kivágni majdnem 10 hektárnyi erdőt-ligetet ennyi pénzért.
  • Sir Quno Jedi
    #190252
    AZT ne felejtsük el, hogy normalon gyógyulsz magadtól is, viszont afelett csak tárgyakkal. Na úgy TÖK más a leányzó fekvése. Merthogy a tárgyak murva gyorsan kifogynak és ráadásul hízol a kaja alapú életerő tápolóktól. Szép gömbölű leszel. :D
  • Mardel
    #190251
    Best buy fa.
    Blogolason nem gondolkoztal meg?
  • Sir Quno Jedi
    #190250
    Az olyan 13milka lenne amúgy, nemde?!
  • mooo
    #190249
    Nekem normálon is csak 2x sikerült véletlenül,mert nem figyeltem.
  • IMYke2.0.0.0
    #190248
    Akkor csak végigért a tű - örülök, hogy itt vagy megint, és jó lábadozást! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #190247
    No, visszaértem közben - szóval, onnan tudjuk, hogy 800 köbméter, és 400.000 Ft, mert vizsgálat is volt, amit egy falugyűlésen meg kellett osztania velünk.
  • IMYke2.0.0.0
    #190246
    A képnek tegnap nagy dühömben a 'fakkjuuu' utotagot adtam, de valójában tényleg nem a szolgáltató volt a hunyó, hanem a polgi és a talpnyalói.
    Lehet, hogy kellett valamire neki a lóvé... az a baj, hogy ki lehet nézni belőle.

    Röviden: 2 éve eladott a falu tulajdonában lévő erdőterület kitisztításából keletkezett 40-60 éves fákból keletkezett 800 (nem elírás, nyolcszáz!) köbméter fát 400.000 (ez sem elírás, négyszázezer!) forintért egy Pécs környéki kisvállalkozónak.
    Úgy adta el, egymaga, hogy nem keresett meg semmilyen úton-módon szakértőt. Balhé volt, kb. 2 hónapig, de nem akart lemondani, és indul a választásokon is majd.
    Hát így élünk mi.

    Azok között a fák között rengeteg olyan is volt, amit a falu lakói kisiskolás korukban ültettek...!

  • genndy
    #190245
    Üdv újra "itthon"
  • tonyr #190244
    Érdeklődnék a Mafia 2 Director's cut nem érhető el dobozos kiadásban pc-re ? sehol se találom :(
  • IMYke2.0.0.0
    #190243
    Az a baj, hogy ilyen írásokkal mindig kedvet tudsz csinálni a játékokhoz :)
  • Tinman #190242
    A szolgáltatásért fizetni kell. Ellenben amit a leírásod alapján ezek nyújtanak az nem szolgáltatás, hanem kókányolás. Közös nevezőre kéne jutni velük, hogy fizettek, ha nem 33.6-os modem szintet tolnak, már amikor éppen tolnak...
  • IMYke2.0.0.0
    #190241
    Olyan szép lenne, ha ezt nem rohadtul erős off topik kép nélkül tennéd :)
  • kill3r21
    #190240
    Üdv srácok, nah túléltem szerencsére :)
  • IMYke2.0.0.0
    #190239
    Nagyon remélem, hogy nem csak ideiglenesen, de visszakaptuk a netet.

    A polgármester asszony cseszte kifizetni a csekket - január közepétől folyamatosan figyelmeztetés jelent meg a böngészőben indításkor és új fül nyitásakor.
    Tegnap például, miután hazaértem Pécsről, délután csak a STEAM chat-ben tudtam beszélgetni wesker24-el és ez a kép fogadott a böngészőben:

    KÉP:


    Mondjuk, hálózat az volt, és ahogy a képen is látható, bizonyos oldalak - sajátjuk és a bankoké, hogy az előfizető tejelhessen - elérhetőek voltak.

    El akarok innen húúúúúúúúúzni!
  • Sir Quno Jedi
    #190238
    Nyilván, ha nem sima fokozaton kezded.
  • Seth
    #190237
    "A harc tud élvezetes lenni, ha ügyesen fejlődünk és kombinálunk "

    A PC változatban már meg lehet halni? :D
  • grebber
    #190236
    Aki jártas és keni-vágja az indiegalan,hogyan van a Happy Hour kérem világosítson fel


    Az tiszta sor ,hogy a plussz giftek járjanak az első héten kell megvenni a full áras csomagot!

    De pl látom a steam-es group buys csoportba sokszor ilyen 120-160+-os pakkokat intéznek mindig.Ezt hogyan??
    Elvileg azt írja az indiegala , hogy max 40 gift /email! Ezt hogy értik?
    Mert ugye HH alatt ha veszek 5-ös pakkot akkor az úgye (20db gift) akkor most 2 db 5-ös pakk engedélyezett vagy 8*5-ös pakk ami kiadja a 40-et de valójában (160db)???

    Vagy ez a 40 gift 1 HH-ra vonatkozik és a következő alakalommal pl másnap ismét 40 lehet vagy hogy van ez?

    (Azért kérdem ,mert ha lesz jó pakk akkor szervezek megint mint decemberben csak most nagyobbat ha lenne rá igény és letisztult ,mi hogy merre)
  • wantonly
    #190235
    Ha még csak ez lenne... Itthon sokkal nagyobb a baj, minthogy gyenge a forint.
  • Dzsini
    #190234
    Ő csak az utolsó lapát volt házon belül, a többit - ahogy írtam - a törököktől hozta az egész eurozóna.
  • Dzsini
    #190233
    Látszik is a részvényeken, a Richteréknél tegnap délután óta mosolyognak :)
  • wantonly
    #190232
    Igen, de nem egyszer borultam, ütköztem, szóval ha hibátlanul kellett volna teljesíteni bajban lettem volna, de így is 5-8 perc + időm volt.

    Viszont előtte mindegyik versenyt elsőként kellett teljesíteni, addig nem is engedett tovább - amit nem is értettem -, hiába vezettem már a pontlistát. Az egyik pályával (kanyargós, sziklás) nagyon megszenvedtem.

    Szabi: nem hallottam még róla, vagy csak elsiklottam felette, de köszi ment is a kedvencekbe!

    Azért valahol nagyon addiktív ez a játék.
  • Fpocok
    #190231
    Ahányszor az eltolcsy kinyitja a száját, esik a forint. Most is így volt.
  • Moby
    #190230
    Ebben nem tudom mi a poén. Egy fing gépen is kiveri a 60fps-t.
  • Moby
    #190229
    Hát most kell határ mellett boltot nyitni, meg exportra melózni :)
  • arty
    #190228
    privit!
  • arty
    #190227
    irj privit! :)
  • Dzsini
    #190226
    Azért ennek a nagyobb része most nem rajtuk múlt, hanem a törökökön, akik beledobták a fekáliát a ventilátorba, meg az amcsikba, akik folyamatos erősödésben vannak...
  • arty
    #190225
    köszi :) 2.41$ lett adó után így az archonom :)

    (többit meglátom aktiválom-e, ha nem, akkor bedobálom ide)
  • Sir Quno Jedi
    #190224
    Fable 3

    Másodszor tolom le, nem is rossz, nem értem miért szidják mindenhol. Elég kellemes tud lenni, persze vannak benne hiányosságok itt-ott, meg értelmetlenségek, de van hangulata és élmény vele játszani. Mondjuk a DLC szarakodásnak hála a PC-s DLC-imet x360-asnak redeem-elte a MOCSKOS TETŰ MS a gfwl-ben. Így egyben ezektől el is búcsúzhattam.

    Remélem a pokolban megbűnhődnek ezért...

    De visszatérve a játékra, szerintem nem is rossz. A grafika hagy némi kívánnivalót itt-ott, de ehhez a "mesés" környezethez végülis illik. A harc tud élvezetes lenni, ha ügyesen fejlődünk és kombinálunk (pl. a spell kombinációk két kesztyűből nagyon jók). Kicsit sokat kell kutyagolni (még fast travel mellett is), nekem ez az egy porblémám van vele.
  • Fpocok
    #190223
    312 az euró. Köszönjük kedves balfax kormányunk!!4
  • lostprophet
    #190222
    Aki vesz ilyen Blink Bundle-t, Eldritch érdekelne belőle, ha valaki megszabadulna tőle (PP játszik).
  • grebber
    #190221
    Sony emulátort tervez a ps4-hez amellyel futnak majd a ps1/ps2-es játékok