311802
  • genndy
    #190300
    Ha nem akarod Imy bajszát húzgálni, akkor az "Akciók és felajánlások" topik erre (is) jött létre.
  • DarkSector
    #190299
    12 percben ennyi halál! :D
    Dark Souls 2
  • IMYke2.0.0.0
    #190298
    Ez beteg :)
  • Tinman #190297
    HD poresz sokat foglal :-(
  • mester1987
    #190296
  • IMYke2.0.0.0
    #190295
    grebbernek is sok TB-nyi adata van, nekem is (3.3 TB).
    Sir Quno Jedi nem csak játszik, hanem dolgozik is azzal a géppel - gondolom RAID is van.
  • IMYke2.0.0.0
    #190294
    Nem foglalok állást a kérdésben [mert én már blicceltem a pécsi helyiközlekedésben ugyanúgy, mint Budapesten is - egyikre sem vagyok büszke, de akkoriban ilyen is voltam, a szegény mellett], csak ez a videó fogadott, amikor felnéztem a Youtube-ra.
  • lalakov
    #190293
    Csak most nézem, 10.5TB , mit gyűjtesz te? :)
  • grebber
    #190292
    Aki csal bliccel és még neki áll feljebb mit vár?
    Mocskosul unom már a kormány és minden hatóság ellen irányuló nyamvadt idiótaságot.

    Ha van jegyed akármi ilyen nem történik soha ergo a fickándozó nyomoronc a hibás!
    Kérem kapcsolja ki...
  • Sir Quno Jedi
    #190291
    Nyami, már lehet kapni a Hitachi 6TB-s héliumos HDD-éit és viszik mint a cukrot. De második negyedév elején a Seagate is jön a 6TB-sekkel. Szegény 4TB-seimet lassan ideje lecserélni, mert elavulgatnak...
  • Rapid81
    #190290
    6 dolcsi lett az a 4.99, de megérte. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #190289
    GIGA OFF:



    És a Budapest + BKV kontextusban mindig ez a szám jut az eszembe:

  • tomsolo
    #190288
    BTW Sho Kosugit nem lehet nem szeretni és még a lopott fánál is ontopikabb. ;P
  • IMYke2.0.0.0
    #190287
    Csak tippeltem, és bíztam benne, hogy nem lesz úgy. Örülök.
  • tomsolo
    #190286
    Mivel egyiket sem csináltam még, biztos most is így lesz.
  • grebber
    #190285
    Take On Helicopters - loptam. Köszönöm!!
  • lostprophet
    #190284
    Hopp, mégsem, nem vittem :D
    Na, de még mindig kellene az Eldritch az új Blink Bundle-ből, ha valaki megszabadulna, esetleg PP-ben lezsírozhatjuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #190283
    Direkt csinálod. Ha töröllek, akkor meg jön a rinya és a fenyegetőzés?
  • IMYke2.0.0.0
    #190282
    Nem kötekedni akarok, de most fejben átfutottam a főbb komponenseket, és valóban, egy újonnan összerakott, Tomb Raider 2013-at maxon (TressFX ON) futtatni képes PC nem 200.000 Ft... sokkal több!
  • Zóanagyvarázsló
    #190281
    Jó ötlet, már az első rész is visszafejlődés bármihez képest, amit valaha RPG címkével illettek.
  • tomsolo
    #190280


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Humble gift link: https://www.humblebundle.com/gift?key=q7f3F2sPcDXzwKDA
  • tomsolo
    #190279
    Sry.
  • IMYke2.0.0.0
    #190278
    Én még az 1. résszel sem játszottam :)
    Emlékszem, elindultam a kis krapekkal a városban, nézelődtem ide-oda, és talán fél óra után kiléptem. Talán két online meccs között lestem rá, talán unatkozva, fogalmam sincs, de az biztos, hogy akkor nem kapott el nagyon az a játék.

    Egyszer, ha Fable-vel játszanék, mindenképp az elsővel kell kezdenem, hogy látható legyen számomra is a (vissza)fejlődés.
  • Rapid81
    #190277
    Lilly Looking Through, Influx.. Fakk. Megint nyithatom a pénztárcám...
  • Rapid81
    #190276
    Ezt ideje volna már elfelejteni. NEM 200k egy olyan PC, amivel maxon tolod az 1 éves TR-t... Ezt csak a konzolvérpisták mondogatják mindig...

    Ja, meg amúgy ilyet mi is tudunk: 120k + 15-20k/játék vs 5$/játék...
  • IMYke2.0.0.0
    #190275
    Józsi kissé tutyi-mutyi srác, de jó ember. Kerüli a konfliktusokat. Sok ilyen él a Földön. Én is ilyen vagyok, szerintem.
    Ellenben, próbálkoztak emberek és volt feljelentés is [annak eredménye volt ugye a vizsgálat, és a beszámoló - érdekes mód, ez az ügy valamiért nem érdemelte ki a 'felnégyelte-megerőszakolta-ellopta-sikkasztotta-felgyújtotta-megverte' média figyelmét -, de bizonyára el tudta sikálni az ismeretsége révén. Csak a susmogás ment, és talán már el is felejtették az emberek.
  • Zóanagyvarázsló
    #190274
    Sőt... egyeseknek nem 20 óra lesz az.
  • mooo
    #190273
    Egyszer még úgy is végig akarom játszani(remélhetőleg kap egy steamworks-öt,de tudom,hogy úgy is mindjárt felébredek...),azt majd az már hardon lesz.
  • Tinman #190272
    Az mindegy... a rendőröket és a NAV-ot abs. érdekli az ilyesmi.
  • IMYke2.0.0.0
    #190271
    Kicsiben megy itt az, ami nagyban a világban.
    Nincs politika a topikban, de nem fi betűkkel kezdődik a pártnak a neve, aminek nagy rajongója.
  • Sir Quno Jedi
    #190270
    Nem kilépni kell, hanem FLEJELENTENI. A házát felgyújtani és a főtéren megkövezni őt, miközben a családját kerékbe törik előtte, hogy nézhesse... Régi szép idők... janem...
  • Tinman #190269
    "Azonnal kilépett"

    Csodálatos... minden magyar ilyen? :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #190268
    Elnézést kérek, helyettes topik házigazda úr :)

    Muszáj voltam mélyíteni a link néni jellemzését, még ha ez szégyenfoltja is kicsiny falumnak.
    FPS Józsi barátom akkoriban a képviselőtestület tagja is volt, és amikor kiderült, hogy mit művelt a nő, mindenki megkérdezése nélkül, azonnal kilépett.
  • Tinman #190267
    Bannerba!

  • Sir Quno Jedi
    #190266
    A fa nem offtopic, az mindég ontopic, me a kompjúterek és a nextgen konzolok is FÁBÓL készülnek 3D nyomtatókkal!
  • Tinman #190265
    Arty-nak igaza van!

    Ez a baj az emberekkel... az orruk előtt csinálnak hülyét belőlük és karba tett kézzel nem tesznek semmit. Ha félsz tőle nyomd fel az anonim vonalon. Azért itt nem 2 Ft-ról van szó!

    800 m3 fa értéke ALSÓ HANGON 7-8 millió forint!
  • Sir Quno Jedi
    #190264
    Saztán csak éhesebbek jönnek, ha nem.
  • Micsu
    #190263
    gyerekek továbbiakban a Fa topikban folytassátok légyiszves, köszi :D
  • Mardel
    #190262
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jatek es munka mellett keves ido jut forumra.
  • IMYke2.0.0.0
    #190261
    Jogos, csak meglepett - igencsak érzékeny időszakot élek meg :)