311802
  • ratgab
    #191464
    Lemodellezés, meg milliméterre letapogatás/leképezés azért szerint ég és föld kérdése.

    Míg előbbinél max hasonlít, utóbbinál teljesen valós képet kapsz.

    Az, hogy mikorra lesz kész teljesen irreleváns. Egyszer elkészül utána rendelkezésre áll. Az ötlet attól még jó.
  • Tinman #191463
    Mindent értek.

    Te meg azt értsd meg, hogy a Földet lemodellezni fizikai képtelenség, még akkor is, ha mától az összes programozó, grafikus ezen dolgozik.

    Persze sematikus, felületes valamit össze lehet hozni, de kérdés, ezt ki akarja? Mert abban is mocsok sok munka lenne. Évek, évtizedek.
  • Tinman #191462
    Nem értek egyet.

    Ezernyi ötlet volt már minél több hely lemodellezéssel kapcsolatban. Lásd: Eurotruck, MS Flight Sim.

    De mindenki JÓZAN annyira, hogy belássa: Ez a vállalkozás egyelőre LEHETETLEN!

    Egy szaros Hold-at is évtizedekbe telne hűen lemodellezni, nem, hogy a Földet.
  • Dzsini
    #191461
    Múltkoriban volt egy cikk, ahol beszélgettek a magyar szimulált légtér légiirányítóival - és volt köztük valódi légiirányító is.
  • ratgab
    #191460
    Szélsőségesen nézed a kérdést. Napi 8 órában pl. nem mindenki kommandós. Nem csak autós játékot lehet ezzel készíteni, hanem 1000 félét.
  • Tinman #191459
    Hülye kérdés...

  • zorrobomber
    #191458
    Hallottál már arról a műfajról, hogy szimulátor?
  • ratgab
    #191457
    Hát, aki mondjuk az ilyet szereti.

    Én Sci-fi, Fantasy párti vagyok és mégis el tudom képzelni, hogy működhet. Csak egy csipetnyi fantázia kell hozzá.
  • Dzsini
    #191456
    Nézd meg a Sims eladásait... He? :)
  • Sir Quno Jedi
    #191455
    Megfordítom neked:

    Ki a tököm akar a nagy büdös mai valóságban játszani, AKÁRMIVEL is?!?! He? Heee?! Hehehheehe! :D
  • ratgab
    #191454
    Ez amúgy nem is hangzik rosszul...XD
  • tomsolo
    #191453
    Pedig van benne fantázia, elég ha kis hazánkat nézem:
    Jó lesz majd Józsefvárosban ütni az orkokat.
    Lopakodó üzemmód a bkvn.
    Megvédeni a nyugdíjas konvojt az öregezőktől.
    Közterületes farmolás - minden tizedik járdára parkoló autó után szintlépés.


    :D

  • ratgab
    #191452
    Jó, akkor tételesen:

    Dragon Age Fantasy
    ME Sci-fi
    Witcher Fantasy
    Szarkraft Sci-fi

    Most miért kell totál értetlennek lenned SQJ? Miért kevered ide a nem valós világokat?

    Nyilván a jelenkorban játszódokra értettem és nem a kitalált világokra.
  • Sir Quno Jedi
    #191451
    Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy a Dragon Age 4, vagy a Mass Effect 5, esetleg a Witcher 4, vagy a Szarkraft 3 majd a Deák téri villamosmegállóban fog játszódni?!?! Ugye nem? (esetleg a szarkraft, mer a blizzá költséghatékonye és fel is lesz darabóva)
  • ratgab
    #191450
    Szorítanak fegyvert a fejedhez, hogy megvedd?

    Én sem fogom megvenni, de attól még más vegye nyugodtan, ha tetszik neki.
  • Fpocok
    #191449
    Jó, hát akkor vegyél egyet. Aztán másfél év múlva vagy játszhatsz, vagy nem.
  • ratgab
    #191448
    Azért az ötlet zseniálisan egyszerű (illetve zseniális és evidens egyben), nem is értem miért nem fogott még bele senki. Lemodellezni a világot, hogy az legyen a játéktér. Innentől meg egy lépés, hogy a kapott területeket valami furmányos módon összekutyulják és végtelen variációkat hozzon ki belőle egy okos kis program.

    Egyrészt nem kell pályát építeni, másrészt baromi nagy terület lesz elérhető. Ha sikerül nekik, akkor sok játékban fogjuk viszontlátni a teljesen valós helyszíneket ebben biztos vagyok (szépen haladunk először a fotórealizmus felé, majd a virtuális valóság felé...).

    Az meg, hogy már most árulják a készülő játékukat: Early access, Kickstarter és társai vannak már a világban Pocok, eddig aludtál vagy mi? Különben is ez egy iparág és nem smiley-kért dolgoznak a fejlesztők sem, hanem kemény valutáért. Jó reggelt kívánok!
  • ratgab
    #191447
    Bizony, hogy jó.
  • greyfox
    #191446
    Sebaj, úgyis előtte be akartam fejezni egy két játékot, mert ha ez megjön, akkor szépen félredobok mindent!
    2 hónap.. leülöm a vétén :)
  • tomsolo
    #191445
    Tegnap elővettem az Of Orc's and Men, rettenet mennyire jó kis játék ez és milyen nagyon alul van értékelve. Sitty-sutty beszippantott és már azt vettem észre, hogy ideje lefeküdni.
  • tomsolo
    #191444
    survival = sandbox

    Welcome to new era.

    Egyébként ezeknek a kitételeknek bőven megfelel a Fallout 3 is tokkal vonóval - zombie/ghoul. Már gondoltam, hogy kéne csinálni egy ilyen trailert, de sok a nyomorék azt hinné vmi új mod vagy játék lesz.
  • Fpocok
    #191443
    "When can I start playing ?
    We expect to deliver the first playable BRICK Mid-2015"

    De azért már nagyban árulják... NC
  • lostprophet
    #191442
    Na, én meg berendeltem a Hell and Damnation gyűjtői kiadását, jó hogy szóltál, már régóta nem néztem a CDGalaxis oldalát.
  • Fpocok
    #191441
  • Rapid81
    #191440
    Szerintem nagy falat lesz...
  • Fpocok
    #191439
    Úgy látszik, hogy valaki csak szórakozott, mégsem igaz a Watch Dogs hír.
  • w77d
    #191438
    Gyerekek újra elkezdtem a Bioshock 1-et, mivel a könyv elolvasása után kötelezőnek éreztem. Az biztos, hogy így mindjárt más az egész sztori meg a világ, de bassza meg a látvány anno valahogy nagyobbat ütött mint most :D
  • darkling
    #191437
    Durva ez az Arma III ennyiért, digitálisan mindenhol 45 euró. Cd kulcs boltokban meg 30 körül.
  • Rapid81
    #191436
    Akit ez és a Bridge It nem érdekel, az jelezze már. Van pár alkualap játékom... :)
  • zorrobomber
    #191435
    Nekem már megvan a Lunar Flight, jóság! #hamster
  • Rapid81
    #191434
    Elnindzsázták, pedig kellett volna... :( Legközelebb ne dobd be, mert úgyis valami noném paraszt viszi el, aki még megköszönni sem tudja.
  • zorrobomber
    #191433
    A többi mind érdekel?
  • w77d
    #191432
    ezt megvettem...

    van egy fölös kódom, ami nem kell belőle, aki viszi azé..

    Lunar Flight: 09AVJ-KXH4K-VQGB6
  • Rapid81
    #191431
    Milyen jó is a gagyi Desura, hogy még free2play és demo játékok uninstalljánál megkérdi, hogy hagyja-e a listában. :)
  • arty
    #191430
    upalyben egy mellékattintás után megjelent a Rayman Legends Demo(!) a játékaim(!) közt és ki se tudom törölni

    tudom, elkurvultam, de ez engem KURVÁRA ZAVAR! :(((
  • Rapid81
    #191429
    Fakk. Fakkk. Faaaaakkk.
  • zorrobomber
    #191428
    uff
  • Fpocok
    #191427
    Ha beleolvad AC-be, akkor nem fog érdekelni.
  • grebber
    #191426
    Ubisoft Drops Watch Dogs Trademark

    Direkt nem magyar oldalt linkelek,mert úgyis csak az lenne hogy ezt is ők találták ki.
  • grebber
    #191425
    Imi ugyan már nem mert törölni semmit!

    Kholat - izgalmasnak ígérkező túlélőhorror a Greenlighton