311802
  • mooo
    #191589
    Egy játék,amit nem is ismernék,ha lostprophet nem fordítja le(köszönet érte itt is) és bizony kár lett volna kihagyni,mert ugyan nem egy AAA,de jó kis sci-fi lövölde megfelelő kihívással fűszerezve.
    Szóval akinek nincs meg csak hajrá,max ha nem tetszik neki,akkor nem játssza tovább.
    PC GURU TESZT
  • IMYke2.0.0.0
    #191588
    Az SG.hu-n (és ipon-on, meg gondolom sok helyen) meg még ezzel dobálózik például pár ember :)
    Skynet például.
  • Micsu
    #191587
    jobb helyeken vgachartzal már rég nem példálózunk :P
  • tomsolo
    #191586
    vgchartz-on a nagy számok a lényegek - arról senki sem sír (a normálisabbja) hogy ott vmi kevés, ellenben ha ott van 3-4 milla akkor az már jelent vmit.

    Egyébként ez főleg a PS3/XBOX360 eladásokat tudta/tudja tükrözni mivel ott sokan vesznek megjelenés napon üzletbe berohanva dobozos cuccokat.
  • zorrobomber
    #191585
    Így már teljesen hihetőek az alacsony Paradox eladások(főleg digitálisan árulnak), az Anno(jó játék, hülye védelemmel, digitálisan drága) vs. Civ 5(steamworks) is.
  • grebber
    #191584
    Depth Hunter mikor jön már steam-re?
  • IMYke2.0.0.0
    #191583
    Ha tényleg így van, akkor az az összes [amúgy is!!!] rájuk (chartz) hivatkozót minősíti.
  • zorrobomber
    #191582
    DayZ flowchart
  • IMYke2.0.0.0
    #191581
    Fpocok: Nem ugranék érte rögvest, de megnyugtató lenne a PC-s létezése.

    Zorrobomber: Köszi, akkor nem kell utánanéznem :)
  • tomsolo
    #191580
    vgchartzban csak a dobozos termékek vannak imho
  • IMYke2.0.0.0
    #191579
    STEAM Weeklong Deals

    * 10,000,000
    * A Walk in the Dark
    * Age of Conan: Unchained – Crush Your Enemies Pack

    AI War Collection
    * AI War: Ancient Shadows
    * AI War: Children of Neinzul
    * AI War: Fleet Command
    * AI War: Light of the Spire
    * AI War: The Zenith Remnant
    * AI War: Vengeance Of The Machine

    Classic Adventure Pack
    * Nikopol: Secrets of the Immortals
    * Post Mortem
    * Scratches - Director's Cut
    * Still Life
    * Still Life 2
    * Syberia
    * Syberia II


    * Eleusis
    * Jack Keane
    * MirrorMoon EP
    * Mutant Mudds Deluxe
    * MX vs ATV Reflex
    * Rescue - Everyday Heroes (U.S. Edition)

    Sword of the Stars: The Pit - Gold Edition
    * Sword of the Stars: The Pit
    * Sword of the Stars: The Pit - Gold Edition DLC
    * Sword of the Stars: The Pit - Mind Games

    * Tank Universal

    The Ankh Pack
    * Ankh 2: Heart of Osiris
    * Ankh 3: Battle of the Gods
  • zorrobomber
    #191578
    Maga a védelem "sima", viszont van egy ingame eszköz, az Ark, ami csak online módban működik teljes funkcionalitással. Asszem meg lehet lenni nélküle, de megnehezíti a játékot a hiánya.
  • Fpocok
    #191577
    Most már igazán kiadhatnák a superior verziót, hogy a koszos peasant-ek is megtudják, mi az a játék.
  • zorrobomber
    #191576
    Illusztris társaságban a City Interactive :)

    110. Assassin's Creed: Brotherhood
    111. Sniper: Art of Victory
    112. Assassin's Creed II
    113. Dragon Age: Origins
    114. Batman: Arkham City
  • IMYke2.0.0.0
    #191575
    Hm, meg kell néznem, egy ideig a kívánságlistámon is volt, nem tudom miért vettem le. A védelme miatt biztos nem.
  • zorrobomber
    #191574
    Vam valami trükkös online védelem az anno 2070-hez, míg a Civ 5 sima steam-es.
  • IMYke2.0.0.0
    #191573
    A védelmével nem vagyok tisztában - mert a StarForce óta tudjuk, hogy tud az is befolyásoló tényező lenni, még pedig elég erősen -, de a VGAChartz-nak nem hiszek, szinte már elvből :)
  • zorrobomber
    #191572
    Saját szemezgetés:
    Anno 2070-ből majdhogynem annyit adtak el mint Civ 5-ből. Ennyire bevált volna a szupervédelem? 1.28 vs. 1.40
  • grebber
    #191571
    "A későbbi PC-eladások szidásához adalék"

    Ezt csakis a konzolosok szokták szídni ,de a mire fölt senki nem érti,mivel pc-n nincsenek eladási adatok.
    Max ha a nyomoronc indie cég örömujjongba világgákürtöli hogy jee eladtunk 100ezer db-ot akkor esetleg minden más esettben csak a kamu marad.
  • IMYke2.0.0.0
    #191570
    Hozzászólások közt:

    "Fzoltan - 2014. 02. 04. 14:07

    Nekem ez a VGChartzs azért eléggé gyanús. Pl. a Hearts of Iron sorozat a 14 részével együtt csak 40e példányban kelt volna el? Vagy a Company of Heroes sorozat 400e példányban? Vagy a 17 részből álló Europa Universalisból csak 30e példányt adtak volna el????"
  • IMYke2.0.0.0
    #191569
    A későbbi PC-eladások szidásához adalék:

    GTA 5: 32,5 millió eladott példány

    "A kiadó Take-Twonak nincs mit titkolnia, ha a GTA5 eladásaira terelődik a szó. A legfrissebb pénzügyi jelentésből kiderült, hogy 32,5 milliót adtak el a játékból. Igaz, ez már nem olyan őrületes szám, ha azt nézzük, hogy már októberben 29 millión álltak, de halandó mércével nézve, az a plusz 3,5 millió is komoly szám. Tekintve, hogy sok más AAA kategóriába sorolható játékból ennyit adnak el összesen. A tavaly megjelent Tomb Raider reboot például 3,62 millión állt meg a VGChartz*** szerint."

    *** = amin azóta röhögök, mióta azt írta, hogy 1000 darab Saints Row 2-t adtak el a világon PC-re...
  • IMYke2.0.0.0
    #191568
    Nagy általánosságban: készítek képeket a törölt hozzászólásokról.
  • Moby
    #191567
    Semmiféle illúzióm nincs. Bárki, aki idejár, lát ettől sokkal kacifántosabb dolgokat, de aki ittmaradt, az szépen meg is békél ezekkel. Az sg fórum létezése önmagában az univerzum egyfajta megmagyarázhatatlan csodája, vagy lehet, hogy éppen ez a fennmaradás titka.
  • Dzsini
    #191566
    Ha Martin az 576-ból még mindig moderátor lehet, akkor gondolod annyira odafigyelnek? :)
  • Moby
    #191565
    Jól is teszitek. Egy puccsal azonnal menesztenélek titeket! :)
  • Dzsini
    #191564
    Na ezért nem lesz minden jelentkezőből moderátor ;)
  • Moby
    #191563
    Nyugodt vagyok....vagyis annál is több. Most kicsit úgy éreztem magam egy rövid ideig, hogy akire rámutatok, az meghal azonnal az sg-n. A (vélt) hatalom mámorító :DD
  • zorrobomber
    #191562
    Az az értelme, hogy így nem látjátok csak a dádát, és így aztán el lehetek mondva óvodásnak, trollnak, stb.
  • Tinman #191561
    Meló off:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ügyfél gépe:

    Mozilla Crash Reports könyvtár: 44.991 db. fájl.

    Okey ^^
  • Moby
    #191560
    Végtelen sötétség lakozik ezeknek a fejében. Vagy 1 órát elbaszott az életéből, hogy kb 10 embernek eljuttassa a linkjét.
  • Sir Quno Jedi
    #191559
    Én az ilyeneknek homloklebenymetszést és sterilizációt szoktam kívánni (ne regeljen, ne szaporodjon). De csak mert nem vagyok vérengző és nem kívánom egyből elvenni az életét. Ámbár...
  • Micsu
    #191558
    pedig jó ügynökünk volt
  • Sir Quno Jedi
    #191557
    Nyugalom, már pihen. A hg-k meg majd eltakarítják a többi maradékát.
  • Moby
    #191556
    És már el is kezdte.
  • Moby
    #191555
    És miért nem tetted meg azonnal? Most majd a többi topikot fogja teleokádni...
  • IMYke2.0.0.0
    #191554
    Szívesen :)
  • Sir Quno Jedi
    #191553
    Danke.
  • Micsu
    #191552
    nem hájpolta a da2őt úgyhogy szerintem még maradhat :P
  • IMYke2.0.0.0
    #191551
    Kérésed számomra parancs, illetve parancsod számomra kérés :)
  • Sir Quno Jedi
    #191550
    Szerintem takarítsd ki innen a kis gecvajt, mert ha még1x meglátom, kibanolom a picsmagba! :D