311802
  • Zóanagyvarázsló
    #192472
    OK, engem aztán nem zavar és nem sért, csak próbáltam tolmácsolni, de arra nincs időm, sőt szerintem igény sem a köztől, hogy itt jobban kifejtsem. Tőlem folytathatod, hajrá, adjál nekik! Csak aztán jelentsd fel, aki butának nevez, de tüstént!
  • Tinman #192471
    #192455

    Kőkemény bántások sorozata... mit szívtok? Nekem is! Nekem is! Én is! Én is! :-)
  • Shep
    #192470
    Na de a magas lóról nagyobbat lehet esni, az úgy látványosabb :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192469
    Jogos. Amúgy ezzel az erővel milyen buzis dolog már animés avatárt használni? Hát nem? Meg a VIP-re befizetés is nagy ötlet :DDDDDD

    Ezután még megpróbálhatom a nevedet egy halmazba elhelyezni, majd azt szidni. Lenne értelme? Vedd már észre, hogy kommunikációból kilóg az elégtelened a bizonyítványból! Tudom, hogy nem direkt Rapid ellen irányul a mondandód, de hidd el, egy átlagos, nem flémtopikot felnőtt fórumozónak az egy magas lóról észosztó sértegetés, amit előadsz, ha közben belül überkedvesnek is érzed magad. Hihetetlen, hogy ezt nem veszed észre, pedig többször szóltak, szóltunk már érte, sőt meg is ígérted korábban Dzsininek, hogy javítasz ezen, mert szemmel láthatólag bánt másokat (persze az efféle értetlen paraszt, nem nem Rapid, csak az összes efféle balfék).
  • Tinman #192468
    3/9!

    625 MB-os update. Atyaég!
  • Tinman #192467
    Fordulj egy moderátorhoz, én ebben nem tudok neked segíteni :-(

    #192455 -ös gyűjtemény ennyire a lelkedbe gázolt? Az utcára ne lépj, ne tudd meg milyen dolgokat lehet ott hallani. Egyszer olyat is hallottam, hogy valaki beverte a lábát és azt mondta, hogy: "a macska rúgja meg".
  • Tinman #192466
    A múltkor betett Heroes gyűjteményt gondolom emulátorral tolod akkor. Az sem rossz!
  • Rapid81
    #192465
    Tehát akkor nem is csupán nekem szóltál be, hanem mindenki másnak is, aki velem egy véleményen és a tiéddel ELLENTÉTES véleményen van. Ez még jobban téged minősít...
  • DarkSector
    #192464
    Minden kurva nehézkes, letöltés, telepítés, törlés, tökmindegy mit csinál az ember, ps3-on ezt utálom amúgy.
  • TBTPumpa
    #192463
    Megvan. Korrekt a hangminősége, bár kevésbé felhasználóbarát megoldás ez még. De ez csak kezdetleges, majd fejlődik. Remélem a FLAC és ALAC formátumokat is vinni fogja majd.

  • Tinman #192462
    Értetlenség ellen nincs gyógyszer.

    Szinte mindig általánosságban beszélek, hogy ki eleme A és B halmaznak, az NEM érdekel.
  • Tinman #192461
    Magadra vetted? Nem az én gondom.
  • Zóanagyvarázsló
    #192460
    Tinman még a múltkoriak után is azt hiszi, hogy csak személyes névmással vagy (nick)névvel megfűszerezett mondattal lehet beszólni a másiknak. Vagy ezt próbálja elhitetni velünk.
  • Tinman #192459
    Nem gyenge, hogy a PSN még mindig ekkora vicc az MS Live-hoz képest.

    Gondoltam GoW Ascension következne...

    Negyed órája nézem a zöld csíkokat.

    Volt egy System update: 5 perc.

    Most 2/9-nél tart, 230 MB körül tölt/telepít. Eddig 10 perce nyomja...

    230 MB-ot ezzel a nettel a PC-m/XBOX360 3 perc alatt szed le, nem, nem a netsebesség a gond.
  • DarkSector
    #192458
    Baze nem azé hogy belepofázzak de az Xbox-nak a külön OS az nem azért van amiért a Steam OS. A Steam OS ugyanazt csinálja, tudja mint Win-en a Steam kliens, az Xbox-on az a OP meg az Xbox játékoknak van, mert játékgép, és olyanok vannak ott amik Win-en nincsenek.

    Vagyis értsd úgy hogy a felhasználok nem a dashboard/live végett vesznek és használnak boxokat, ugyanígy a sony és nintendo-nál sem.
  • Moby
    #192457
    Éshát szükség is van rá. A windows nem nyújt megfelelő alapot a kliensükhöz.
  • Botond #192456
    Csak az Xbox játékaim tolom Windows xp alól, mert az a games OS. :D
  • Rapid81
    #192455
    "Igen, nekem az is felfoghatatlan, hogy valaki filmnézés közbe zenét hallgat. Dettó u.a."

    "Szarok a játékok zenéi vagy mi az ördög?"

    "de hogy betegyek, mondjuk egy Total War alá egy trash metalt, vagy egy technót, azért az nem kicsit lenne parasztság."

    Szerinted ezzel kit minősítettél akkor? Mert éppen arról volt szó, hogy én szoktam ilyet.
  • Tinman #192454
    Örömmel hallom, hogy a Steam-es játékaid eszerint SteamOS vagy iOS alól tolod.

    Nem?

    Jaaaaaaaaaaaa :-D
  • Botond #192453
    Gamer OSt+gépet. Bárcsak 2001 előtt szóltál volna a Microsoftnak, hogy micsoda hülyeség külön OSt rakni az xboxra, amikor ott a csodaszer, a Windows. Gondolom a playstationok meg a Nintendo gépek is ezért futtatnak windowst, és ezért csődölt be az Apple a osx-el. Béke poraikra.
  • Tinman #192452
    70-es évek? Zéró konkurenciájuk volt, plusz nem kellett megküzdeniük egy olyan op. rendszerrel melyen lassan 2 generáció nőtt fel...
  • Totti5
    #192451
    Megvan Blúréjen már csak a 2. rész kell, azt még nem sikerült beszerezni értelmes áron. Mortal 1et nagyon bírom, a kettőt az új karakterek miatt simán végignéztem már sokszor. Na jólvan, lépek mert ebből nem jövök ki jól :DD
  • DarkSector
    #192450
    Gondolom Tinman arra célzott, hogy akinek nem elég most a Steam, az meg fogja várni mire kiforr a rendszer, nincs ebben baj, de tény hogy nehéz lesz a win mellett..

    Ez olyan mintha a Steam-ről akarnád az embereket átszoktatni az Origin/Uplay-re pl...ugyanaz a szitu, nem lehetetlen csak sok idő és munka.
  • Totti5
    #192449
    No igen, most is ugyan olyan ésszerú OSt fejleszteni a semmiből amikor a világ júzereinek, fejlesztőinek, vállalatainak 98%a WINt használ. Sima ügy!
  • Zóanagyvarázsló
    #192448
    Ezt tőled meglep. Újra kéne nézned, hogy lásd, mennyire vegytiszta ZS-kategória. Persze eléggé B-filmnek hat manapság az első rész is, szóval alacsonyabbról indul, de ez számomra olyan, mint a Mortal Kombat: Annihilationt dicsérni. Elfogadom, hogy különbözünk, de erre lehetetlen volt előre felkészülni.

    Egyébként írtam, hogy az Alien 3-4-et sem veszem semmibe az első kettőhöz képest, szóval DarkSector kiakadását azokra is rá tudnám húzni, ha én bírom is őket ;)
  • Botond #192447
    iOSről írom amúgy Windows az so last century.
  • Botond #192446
    A 70es években Windowst se használt senki, a Microsoft mégis fejlesztésbe kezdett. A hülyék.
  • DarkSector
    #192445
    Miért mi másról szól ez?
    Lehet figyelmen kívül hagytam valamit, ha van valami előnye amiért megéri, kíváncsi vagyok rá, lehet én láttam, tudtam rosszul a dolgokat eddig.

    Miket lehet ezzel még csinálni?
  • kigyi
    #192444
    Hmm csillagozott volt igen, akkor muszáj lesz keresnem más contrib gyűjtésre alkalmas játékot is :)
  • DarkSector
    #192443
    Steam OS alatt fut minden ami a win8 alatt is?
  • Tinman #192442
    Akkor már csak idézned kell, ahol rólad írtam...
  • Rapid81
    #192441
    Nem erről van szó, de örülünk, hogy ismét figyelsz. Egyes, leülhetsz.
  • Tinman #192440
    Ha megígéred, hogy onnantól csak SteamOS alól leszel/játszol küldök neked egyet. Jó lesz?

    De ha más op. rendszer alól leszel, küldöd vissza. Deal!?
  • Rapid81
    #192439
    Béta klienst használsz? Ha nem, akkor nem is fogod látni.
  • Rapid81
    #192438
    "Ja-ja, végig arról írtam, hogy hogyan kellene játszanod és miért nem úgy játszol. NOT. "

    Folyamatosan azt kritizálod, hogy én miért hallgatok és hogyan merek hallgatni saját zenét olyan játék alatt, aminek nem tetszik a zenéje. Miért nem csak szimplán leveszem a hangerőt...

    Ez akkor szerinted micsoda? :facepalm:
  • DarkSector
    #192437
    Majd jóhogynem egy kibaszott zene végett inditok el steam-et, nekem vannak zenéim winamp-ba, ez egy értelmetlen dolog.
  • wantonly
    #192436
    The Elder Scrolls Online (TESO)

    Az első benyomásom az, hogy rendben van béta létére. Rosszabbra számítottam.

    A játék egyáltalán nem csúnya, de elmarad a Skyrim grafikájától. Közelről nézve mosottabbak a textúrák, de a látvány mégis jó, főleg egy MMO-hoz képest. Nálam nagyon szépen fut high beállításon, pedig csak kétmagos gépem van. Viszont néha valami miatt teljesen megfagy 3-5 mp-re a kép. Ez nem tudom miért van, de a bétára fogom vagy terheltségre. Ezen kívül is még van pár bug.

    A karaktergenerálás nekem elég mély a szokásos fajokkal, ugyanúgy kapod a küldetéseket, van külső-belső nézet (és jól is működik), inventory, minden ami kell. Kicsit egyszerűbb minden és a kezelőfelület is más, mint eddig. A kezdőhelyen mindenki rohangál, mint a veszett egér. Ez kicsit furcsa egy Elder Scrolls játékban... :)

    Az egyik küldetésnél például csak zavartak a többiek. Be kellett volna lopakodni álöltözetben, megyek is, erre a sok hülye beront álöltözet nélkül és megtámadnak minket... Ez volt az első halálom a játékban. Meg kellett várnom amíg elmennek a fogyatékosok, aztán mentem be.

    Ugyanakkor máskor élvezetes, hogy nem egyedül vagyok, segítenek, ha megtámadnak, stb.

    A fejlődési rendszer nagyon kevésnek tűnik. Ugyanúgy, mint a Skyrim esetében 3 tulajdonság közül választhatsz, élet, állóképesség, mágia. Ezen felül szinte alig van választási lehetőségem. Én például egy Orkot indítottam kétkezes fegyverrel, így fejleszthetem a kétkezes harcot és a heavy armort, ezen belül van néhány aktiválható és passzív skill, de ennyi... Pajzs, egykezes, mágia nekem nem kell, utána mit fejlesszek? Vagy én néztem félre valamit, de ez nagyon sovány.

    Igazából nem érzem rajta a TES feeling-et. És a harc... Az olyan amilyen. De az eddig sem volt egy csúcs, nem lehet minden játékban Dark Souls szintű harc. Viszont itt csak csapkodsz össze-vissza...

    Összességében nem rossz eddig a játék, érdekel és a bétát még nyúzni fogom amíg lehet és eljátszogatnék még vele, de az egész ott bukik meg, hogy havidíjas. Ezért havi 4000Ft? Áh, lehetetlen!

    Igazából csak az első néhány szinten vagyok túl, állítólag 10 felett indul be. Majd kiderül.
  • Tinman #192435
    És ezt most SteamOS alól írtad? Ki használ olyat és mire?

    Tényleg érdekelne, hátha jobb, mint a Win.
  • TBTPumpa
    #192434
    Be vagyok lépve én is a csoportjába, de nem tudom, hogyan kell vele zenét lejátszani. Bár még csak MP3-at támogat a cucc. Kíváncsi lennék rá, de Big Picture-ben sem találok Music lehetőséget.
  • DarkSector
    #192433
    nem mert nem akarok venni 500-as vinyót ez miatt.