311802
  • Rapid81
    #192672
    Olyan nincs, hogy "fajtiszta", mert a faj a kutya. Szóval minden kutya fajtiszta, mert nem ló és kutya keveréke. A szó, amit te keresel, az a fajtatiszta.
  • Fabio Capello
    #192671
    Az egyetlen hatalmas hiba amit ott elkövettek, hogy lelőtték a TDU1 szervereket, még a TDU2 megjelenése után évekkel is többen játszottak az első résszel, mint azzal (többek közt én is).
  • ratgab
    #192670
    És többek között ez is az oka, hogy mostanában inkább readonly vagyok. Mondjuk ha flame van, akkor inkább az sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #192669
    És én is.
  • ratgab
    #192668
    Nem unjátok még az állandó flame-t, mert én már baromira...
  • Zóanagyvarázsló
    #192667
    Tudom, nyilván bunkóságot írtam, semmi építőt. Reméltem, hogy a későbbi balhékat tudom ezzel minimalizálni, ez még jobban érinti a topikot, mint a kutyás téma, amihez eléggé el nem ítélhető módon nem kívántam itt hozzászólni.

    Mindenesetre befejeztem, mert valóban hasztalan, úgyis ugyanaz megy újra és újra.
  • Shep
    #192666
    Persze, Imy meg nem a topik házigazdája :)
  • Tinman #192665
    A-F-ig veled ellentétben egyiket sem művelem, max visszadobom.
  • Tinman #192664
    N+1 nem a témához kapcsolód hsz. Teljesen hasztalan, pont úgy, mint a nácizás. Minden napra tolsz egyet?

    Hopp ez is egy hasztalan hsz lett, akár be is lehetne fejezni nem?
  • Rony94
    #192663
    Erről rögtön a Mini Cooper jutott eszembe.
  • Shep
    #192662
    Akkor ezentúl te sem írsz majd ide, meg senki más sem és a topic elmerül az Sg sötét bugyraiban?
  • Dj Tommy
    #192661
    A "grafikája" is jobb valamivel mint a réginek, bár ez nem mostani koncepció.
  • grebber
    #192660
    A trabantból is megérkezett végre a Next Gen!
  • Zóanagyvarázsló
    #192659
    Mondjuk a kommunikáció során az sem hátrány, ha az ember megtanul többé-kevésbé helyesen írni, szöveget értelmezni, van némi szókincse és nem sértődik meg minden neki címzett kritika miatt.

    Egyébként pedig ha csak tökéletes helyesírásúak hívhatnák fel a figyelmet a hibákra, akkor az oskolában a tanárok sem felelnek meg erre a célra, tehát irány az anarchia. Ezzel nem azt mondom, hogy itt náculni kell, de egy-egy típushiba felemlegetése miatt talán rinyálni sem. Azon meg pláne nem, hogy Dzsini minden vita és kommentár nélkül szólt egy helytelen fogalomhasználat miatt (ami nem helyesírás kérdése). Lehet együtt fejlődni anélkül is, hogy az egymás ellen irányulna.
  • lalakov
    #192658
    Mivel játszunk februárban?
  • tomsolo
    #192657
    Calm down and Bazinga!
  • Tinman #192656
    Vén szivar! :-D
  • Tinman #192655
    Figyelek, mikor és hol írtam ilyeneket másnak címezve? Persze, a lasztit visszadobom. Jah, hogy nem, te viszont igen, akkor?
  • tomsolo
    #192654
    Szép önértékelés :D
  • tomsolo
    #192653
    TDU2-ből is fogyott - már akkor - annyi mégis csődbe ment az Eden is meg az ATARI is mivel nem fedezte a 40M eurós hitelt. :)
  • Totti5
    #192652
    Nem számozott rész, ami eleve -3 millió, s egy 3DS kézikonzol port évekkel később kiadva többi gépre. A játék meg nem igazán jó. Az az 1+ millió nagyon jó eladás.
  • zorrobomber
    #192651
    Engem annyira nem érdekel hogy vissza se keresem a hsz-t :)
  • Sir Quno Jedi
    #192650
    mit ficeregsz ÚJREG! :D
  • Tinman #192649
    Kit érdekel? Hmm?

    #192648
  • Tinman #192648
    Lényeg, hogy ne az adott témához szóljunk hozzá, hanem:

    a, Baszogassuk a helyesírásáért. ---> Náci kártya.
    b, Emlegessük fel neki az értelmező kéziszótárt. ---> Szövegértelmezés kártya.
    c, Hozzuk fel a regisztrációja kérdését. ---> Újreg kártya.
    d, Hozzuk fel az életkor kérdését. ---> Életkor kártya.
    e, Elfogytak az érvek, jöhet a trágár szavak/sértegetések használata. ---> Személyeskedés kártya Vol 1.
    f, Személyes dolgok felemlegetése. ---> Személyeskedés kártya Vol 2.

    Aki csak ennyire képes (kinek nem inge...), és a fenti pontok nélkül nem tud kommunikálni, az mi lenne, ha NEM tenné? :-)
  • zorrobomber
    #192647
    "Eltudnék" - külön kell írni. ;)
  • Botond #192646
    Mint említettem ez nem a helyesírásról szólt, nem a szlengről, hanem arról, hogy az ég hupilila, a fű piros.
  • Tinman #192645
    "Sokminden" - külön kell írni.

    "önkori" - nem létezik a magyar nyelven ilyen szó, így a homokosok szövegelnek.

    A többi hsz-ed pedig még el sem olvastam, azokban vajon mit találok?

    Onnantól van jogod kijavítani másokat, ha te magad folyamatosan hibátlanul és helyesen írsz. Ez az összes topikbeli nácira érvényes.

    Addig STFU ;-)

  • IMYke2.0.0.0
    #192644
    Úristen, ennél jobban nem is lehetett volna összefoglalni az elmúlt 4 évet!
  • Botond #192643
    És amikor mondjuk neki rész sztornó. :D
  • Botond #192642
    Ez nem elütés volt, vagy nyelvtani hiba, hanem konkrét tárgyi tévedés. Dacksector szokott ilyeneket csinálni, hogy a világoskéket mint a legsötétebb szín írja körül, és amikor mondjuk neki, és mire rájövünk, hogy amikor világoskéket ír akkor a feketére gondol, addigra már teljesen hülyének néz minket, hogy mit értetlenkedünk. Ilyenkor abba már bele se megyünk, hogy amúgy a fekete nem is szín. Ma új tagja lett a klubnak akkor. :D
  • Tinman #192641
    Ksznm aqz éertkjes hzst a témhz.
  • Dzsini
    #192640
    *fajtatiszta

    (szinte minden kutya fajtiszta, hacsak nem mondjuk sakállal keverék)
  • Tinman #192639
    Na de van-e nálatok husky/malamut kölyök?

    Ugye, hogy nincs? :-/

    Kapásból 4-et eltudnék szerválni, 1 ide jönne hozzánk, régóta szeretnénk. Csak fajtiszta jöhet szóba és nem azért, mert rasszista köcsögök vagyunk, hanem azért, mert eddig csak fajtiszta német juhászunk volt és az az egyéniség, ész, komolyság, de ha kell játékosság az a keverék kutyákban nincs meg.
  • Botond #192638
    Sokminden változott pár év alatt, ma már nyitott a lehetőség, hogy az önkormányzat térítési díjat vezessen be. Nyilatkozni kell mennyit keresel és a fizud x%-a a térítési díj, max 25.000 Ft. Még nem sok önkori merte bevezetni,mert ugye opció, nem kötelező, de pár éve még lehetőség se volt. Minden változik, a jogszabályok is.

    Mindenesetre drukkolok nektek, és max riszpekt az eddigiekért és lapozzunk.
  • Fpocok
    #192637
    Régen az volt, ma már tucat kacat lett belőle.
  • MerlinW
    #192636
    A RE rétegjáték, teljesen jó a milliós eladás.
  • DarkSector
    #192635
    :D
  • Rapid81
    #192634
    Érdekes, mert a mi kölkünk is állami oviba járt, de ott nem volt ilyen...
  • TBTPumpa
    #192633
    Kár, pedig Jill-nek milyen jó feneke van benne!