311802
  • zorrobomber
    #192952
    Ez igaz, de nem unalmas egy idő után ugyanaz a pörgés? A legtutibb bombanőt is megunod egy idő után, ha olyan buta mint egy pöttyös labda.
  • Dzsini
    #192951
    Ha nem éri el Kickstarteren a kitűzött célt, akkor elvileg minden ott befizetett pénzt visszautalnak, ha bejelenti, hogy ő ezt ennyiből nem vállalja.

    Ha mégis elvállalja (régebben volt erre lehetőség, hogy funding határ alatt is rábólintson a kiíró), és átkerülnek hozzá a befizetett összegek, onnantól szabad a pálya, és a Kickstarter, mint felület kiszáll a dologból - oldják meg a támogatók és a pénzt kérő.
  • grebber
    #192950
    Visszakapják mint mindig!
  • lalakov
    #192949
    És ha valaki végleg feladja, mi lesz a befizetett összegekkel?
  • grebber
    #192948
    Ahogy várható volt Cradle és az Unsung Story: Tale of the Guardians is elbukott kickstrteren

    Remélem majd jönnek a hírek,hogy ezek ellenére folytatják a gyűjtést a saját oldalukon és elkészülnek!
  • Seth
    #192947
    Én sokkal játszom, mégsem hozza egyik sem azt a filmszerű élményt mint egy COD. Ha ilyenre vágyom,akkor nincs jobb szerintem. Ha taktikára, sunnyogásra,akkor meg mással
  • grebber
    #192946
    Hát nem csak kb mindennel (multi részt kivéve)
  • Rapid81
    #192945
    Ezek szerint akkor nem sok lövöldözős játékkal játszhatsz...
  • lalakov
    #192944
    Én mindig reménykedek, hogy hátha jobb lesz. :)
  • grebber
    #192943
    Single playerben kevés game (vagy semmi sem) tudja felülmúlni őket akcióban-pörgésben, egyszóval minden ami Cod jöhet!
  • IMYke2.0.0.0
    #192942
    Köztünk is vannak Call of Duty-rajongók. Engem is meglepett évekkel ezelőtt, de vannak.
  • zorrobomber
    #192941
    Ez érdekel még valakit? Tudom, csúnyán hangozhat egyeseknek ez a kérdés, de tényleg kíváncsi vagyok. Én addig jutottam a szövegben, hogy "Következő Call of D...", és elég is volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #192940
    Így talán egy kicsit többet mond a hír:

    "Következő Call of Duty - újgenerációra fókuszálva

    Eric Hirshberg, az Activision kiadásért felelős vezetője elmondta, az idei Call of Duty-epizódot fejlesztő Sledgehammer elsősorban next-gen címként tekint a játékra. Hirshberg szerint a Ghost esetében ez még azért nem volt lehetséges, mert egy átmeneti fázisban voltak: az új konzolok hardverei és szoftveres környezete még változtak a fejlesztés alatt. "Most azonban, hogy mindkét konzol kint van a piacon, egyértelműen ezekre fogunk koncentrálni." - mondta.

    Hirshberg beszélt egy kicsit arról, hogy nagyon fontos volt három fejlesztőcsapatot bevonni a Call of Duty készítésébe, és ezzel lehetőséget adni a stúdióknak arra, hogy három évig dolgozhassanak egy címen. "Lassan már minden évben egy brutális verseny volt a játék befejezése, mert mindig egyre több tartalmat szerettünk volna beletenni. Az új gépekkel még az eddigieknél is jobban megnyílnak a lehetőségeink, így biztosítani akarjuk a csapataink számára, hogy legyen idejük újítani és kiteljesíteni kreatív víziójukat.""
  • grebber
    #192939
    Készül a next-gen Worms
    Az újgenerációra fókuszál az új Call of Duty
    Rebellion: ezért nehéz 1080p-t elérni az Xbox One-on

  • Moby
    #192938
    Fincsi!
  • greyfox
    #192937
    Valamire emlékeztet! :) Mindenesetre nagyon jol néz ki, a többit meglátjuk!
  • Evoluti0N
    #192936
    Lords of Fallen pre-alpha.
  • lalakov
    #192935
    Cooperatívban is próbáld ki, nincs story mód, de a feladatok nagyon élvezetesek. ;-)
  • wesker24
    #192934
    Amugy a végén annyira bedurvulnak a dolgok hogy már csak egyetlen fegyvert használtam egész végig még pedig a Singularity GUn-t (Fekete Lyuk fegyó)

    Csak arra kellett vigyáznom hogy nehogy engem is magába szippantson mert az eléggé kellemetlen tud lenni ! :D
  • wesker24
    #192933
    Én is igy voltam vele de a végén már elég sokat csuklottak a kedves fejlesztök ! xD Mert már a pokolba kivántam öket ! xD
  • w77d
    #192932
    A Guerilla-t nem is tudtam végig tolni, bugos volt és unalmas. Ez viszont magába szippant és esküszöm várom hogy mi jöhet még :D
  • wesker24
    #192931
    Nekem is nagyon bejött a játék jobban tetszett nekem mint a Guerilla !

    Habár a vége az nagyon durván kemény lett na ott szerintem kicsit tulzásba estek a készitök ! :D

    Amugy a Red Faction tisztára a Total Recall cimű filmre emlékeztet (a régire) a játék is a Marson játszodik !
  • w77d
    #192930
    Gyerekek ez a Red Faction Armageddon nagyon magával ragadó cucc! Baszott jó grafika, zene és játékélmény. A környezet rombolhatósága pedig egyenesen zseniális :)
  • grebber
    #192929
    Unicredittel elvagyok oda jön fizum egyik fele,részvényeket ide kapom a cégtől itt van a pénzem nagy része.
    OTP- ide jön a pénzem másik fele innen fizetem a fundamentát és a groupama vagy mi a francot.
  • Szabi #192928
    így jár az aki nem veszi meg amíg még olcsóóó.. :D
  • arty
    #192927
    figy, átmész valami NORMÁLIS bankba VÉRE a sok unszolásmra, az év alatt ÍGY nyert pluszpénz(kamat) feléből meg veszel nekem egy Assetto Corsát ;)
  • grebber
    #192926
    1. Nem OTP
    2. Nem éves kamat volt hanem 1 hónapra 0.6% netbankon lekötött. (A mai napig nem értem ha személyesen megyek be akkor miért adnak nagyobb kamatot,mert akkor nagyobbat adnak)
    3. Mivel nem volt jó árfolyamon a részvény amibe bele szoktam venni/eladni így csak pangott a pénzem.Így meg lett + 4-ezrem
    4. Nem megyek át más bankhoz kell a fenének ennyi számla
    5. Most lement a részvényem ára a halálba így beszálltam szóval most jön majd a jóvilág.


    6. (ÉS EZ NEM VICC) Ha bejön az az árfolyam amiért el akarom majd adni (ha idén ha jövőre) , akkor ezúton megígérem, hogy az itt fórumozó népekből 2 általam kiszemelt egyén a steam kívánságlistájáról kap majd valamit tőlem.
  • Botond #192925
    OTP az egyik hiba, 1 hónap a másik. Vagy forgatod vmibe néha, vagy miért nem viszed el vmi akciós betétbe másik bankba hosszabb időre? Már minden bankban van ilyen utald ide a fizud meg legyen két közüzemi vonás és akkor sok a kamat 20-30 milláig csomag. Bár 2,8as bubornál a sok se sok, meg az emelt forrásadó is odaüt. Én mondjuk ezért is ülök át cashből második lakásba.
  • tomsolo
    #192924
    Én már azzal nyertem ~10K-t, hogy jó áron konvertáltam a paypal fiókomat euróra
  • Botond #192923
    Nem. -.- 4k volt 1 hó (gondolom a forrásadó nélküli rész), és 0,6% az éves kamat.
  • mooo
    #192922
    steam 0 játékkal...
    azt nem értem,hogy miért nem lehet magadtól unlinkelni...
    a GFWL-es accountot meg látja...
  • arty
    #192921
    ha nem 720@60 akkor egy kicseszett rossz vicc lesz
  • arty
    #192920
    tehát évre 7.2? az viszont brutáljó, mármár hihetetlen (sőt :D max ha nagyon régen kötötted le)
    de ha 0.6% éves kamat volt a havi lekötés akkor AZONNAL menj át másik bankhoz :)
  • mooo
    #192919
    Nekem a steam account linkelésnél hibát írt ki és nem látja az accountot,de újra megadni nem lehet...
    A support azt írta,hogy továbbítják az illetékeseknek a problémát,azóta is rossz.Több hete...
  • tomsolo
    #192918
    Hát nem tudom mi lesz a Blacklist többi hullámos küldijével, a svájci nagykövetségen 2 és fél órája szopok a 15(!)s pályával, sajna egyedül állandóan kifutok az időből... :(

    Egyébként fogalmam sincs hova tud nehezedni, így is sima agyfasz némelyik level, pl a csak kutya + drónos gyerek + éjjellátós komák is már elég gecik.
  • wantonly
    #192917
    Amúgy nektek is feltűnt, hogy megváltozott a kereső?

    És nem lehet vele hozzászólásszám alapján keresni...
  • Zóanagyvarázsló
    #192916
    Tehát megkapjuk egy 10 éves játék portját 720p@30 fps-ben? Jól hangzik.
  • kemszi2
    #192915
    Helo
    Ezt a boltot ismeritek? Van esetleg valakinek tapasztalata velük?
  • grebber
    #192914
    0.6% kamat 1 hónapra, ha érdekel számold ki ;-)
  • wantonly
    #192913
    Rochard 490 Ft