311802
  • Shep
    #194839
    Ja, hülye voltam, a játékban azt nem számolja ,hogy két mentés között 33333333333333x meghaltam.
  • Shep
    #194838
    Hmm. most nézem steam 7 órát ír a játék meg csak 5+ -t.
  • grebber
    #194837
    Most én vagyok a vak vagy a Splinter Cell 2 tényleg nincs fent a steamen?

    Reggel sikerült elcserélnem a bundle maradék king arthur goldot egy Double Agentre így már csak a 2 hiányzik a kollekcióból.

    Ha nincs fent ahogy látom akkor miért nincs van valami oka?
  • Shep
    #194836
    Hát asszem én ezt feladom, ez már nem szórakoztat. Tök egyforma helyeken mászkálok és marhára nem tudom ,hogy merre is kellene még mennem és megnéztem, 169-et sebez az a kétlábú takonyforma izé amik az ijesztő helyszíneken mászkálnak, és ezek ugye az alap ellenfelek. 5 óra után kijelentem ,hogy ez nem jó játék, legalábbis nekem tutira nem az. 2-3 óráig élvezhető volt, sőt voltak jó pillanatai amikor azt mondtam ,hogy ez igen, ez jó kis cucc de utána.
  • zorrobomber
    #194835
    Jó könyv, megérdemli az említést.
  • Tinman #194834
    Ettől függetlenül Dean D. a kész produkció simán 90%-ért felel ami oltári nagy munka lehetett.

    DE! Ahhoz, hogy ez eladható is legyen, kellett az a további cirka 40 ember.

    Szerintem a Dust sokkal több és jobb lehetett volna, ha tényleg egy full team dolgozik rajta. A játékkészítés csapatmunka.

    Ahogy ezt leírtam beugrott a Santa Monica (GoW) csapata. A szakadék félelmetesen mély... nem is csoda. Dean D. remek ötletelő/kivitelező... csapatban lenne a helye.

  • Shep
    #194833
    Hát én nem tudom de mondom 1 csapás szinte bárkitől és még a legcsirkébb ellen is minimum 100-at sebez, a keményebbek meg 200-ról indítanak. Amúgy most éppen a házakban kellene a nyanyának megkeresnem a 4 tárgyat, hogy tovább tudjak majd menni.
  • Shep
    #194832
    Akkor visszavonva, és tényleg 5 pont :D
  • Tinman #194831
    Dust-ot ír, de szerintem a Demon's Souls-ra gondol, konzolos lett titokban
  • Tinman #194830
    1 ember műve a kukim az... nem az sem... az is 2 ember műve. :-D

    - Story & Writing: Dean Dodrill ÉS Alex Kain
    - Music & Sound: Chris Geehan és Dan Byrne McCullough (Hyperduck Soundworks)
    - Additional Music: Alex Brandon (Funky Rustic)
    - Voice direction & Casting: Deven Mack és Edward Bosco továbbá cirka 30 ember akik hangja a játékban szerepel.

    A program tesztelését, bugvadászatot sem Dean D. végezte.

    Mielőtt még valaki...

    1 ember műve valami akkor, ha egyetlen 1 ember dolgozott rajta az elejétől a végéig az adott produktum minden egyes részén.

    Ha a többiek által hozzáadott munkát levesszük, akkor ennek a játéknak nincs se zenéje, se hangjai, nincs benne voice acting, a sztoriból is hiányzik pár darab, tovább hemzseg a bugoktól, vagyis még meg sem jelent volna.
  • Seth
    #194829
    Abban a játékban szinte nem is lehet meghalni, nem tudom merre kóborolsz :D
  • Shep
    #194828
    Vártam ,hogy mikor lövi el valaki :)
  • zorrobomber
    #194827
    Ingyenes ;)
  • Shep
    #194826
    De az :)




    Dust: sikerült eljutnom a következő mentési lehetőségig de továbbra sem értem mi a búbánatos frászkarikának kellett ebbe a játékba hp rendszer ha semmi értelme, ebbe a rendszerbe így az az ezer éves árkád megoldás kellett volna, hogy bekapsz 3 ütést meghalsz, és ezt lehetett volna fejleszteni ,hogy 4-5-6 stb. ütést bírsz ki. Teljesen komolytalan ,hogy a kaszakezű piros démon 1 csapással lecsap 300 hp-t, ami lényegében azonnali halál mivel telecsíkos hp-m úgy kb 2x ha volt a játék során. Számos sebtől vérzik ez a mű, viszont ha azt nézzük ,hogy 1 ember műve akkor meg kiváló. Eddig olyan 7 pontot akartam adni rá de ez most erősen lecsökkent 5-6-ra :)
  • Rony94
    #194825
    Jajj, mintha régen játszottam volna ezzel. Nem ennek az intrójában van az, hogy a tanár a főszereplő gyereket bebassza a szekrénybe? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #194824
    Szólj, ha találsz valahol - engem is érdekelne, hogy kapható-e és ha igen, akkor mennyiért.
  • Shep
    #194823
    Heart of Darkness megvehető valahol digitálisan?
  • IMYke2.0.0.0
    #194822
    Ne tudd meg milyen buta halálokat szenvedtem el eddig is... :))))
    Más játszana, én meg nézném, akkor pofátlanul a térdemet csapkodva röhögnék rajta... helyette engem meg ez az ideg, hogy ennyire béna vagyok :)
    A "valamit megint kihagytam, és vajon hol és merre" érzés meg mindig is fájt egy játékban.

    Szerintem, ezért nem játszom én ilyen stílusú játékokkal sűrűn, mert valamikor réges rég átéltem ilyen frusztrációt :)
  • Tinman #194821
    Jól tolod :-)

    Sokáig én is arra mentem, hogy maxoljam az egyes pályákat, de aztán ahogy nehezedett, már inkább a túlélés volt a cél :-)
  • grebber
    #194820
    Én nem játszottam ki egyik se 100%-ra és nem is fogom.De csakis a 100% szinkronizáció miatt,mert nincs kedvem időre menekülés közben még másokat is mentegetni meg ilyen ökörségek.Minden szart felszedek de ilyeneket nem csinálok.
  • IMYke2.0.0.0
    #194819
    Tinman: Gondolom, Te minden kristályt összeszedtél a "Giana Sisters" - és sokkal kevesebb halállal.

    Eddig három pályaszakasz. Nyilván, ez a habcsókos tutorial (és Easy ugye), hiszen még nem volt Főellenfél.

    Képek (első pálya 55-60 FPS, utána már csak be-beköszönt a 40):


    Szokni kell nagyon nekem ezt a platformer feelinget, mert ugye nekem a gyerekkor nem erről szólt, és ultra béna vagyok.
  • ratgab
    #194818
    A kalózos témát szeretem. ÉS eddig az összes (!) AC-t csutka maxra/100 %-ra minden szart elvégezve végigvittem 1x mindenképp.

    Itt most én is azt mondom a franc fog azért újra végigmenni a fősztorin (mert hogy majd minden második küldiben tojtam a 100%-ot adó megoldásra, sőt néha kifejezetten szemét, szadista megoldásokat vártak el a készítők), hogy meg legyen a 100%-ék (ismétlen 4% hiányzik csak).

    Pedig mint ahogy írtam is eddig az összeset makulátlanul totálisan végigvittem (multis achi-kat fel ne hozza bárki is, mert azért ölök... Ekkora faszságot! Tehát úgy nem is lesz végigjátszva a játék, multis achikkal nem foglalkozom és kész!)

    Főszálas baromságok mellett még van úgy 30 láda, meg animus fragment, meg 4 kincses térkép. Animuson kívüli Abstergo bolyongás meg kell a ráknak (hackelés meg egyéb apró ökörségek). Amikor szükséges volt kint voltam megcsináltam amit kell és irány a Karib Tenger újra.
  • Rapid81
    #194817
    A Brootherhood-ig az összeset kitoltam 100%-ra. Aztán jött a Revelations... ~10%-ig jutottam...
  • n000rbi
    #194816
    Ez így van. Gondoltam a kalózos téma majd behúz, mert azt szeretem, de nem sikerült.
  • Evoluti0N
    #194815
    Én kijátszottam 100%-ra. :)
  • grebber
    #194814
    Nem vagy igazi AC fan ennyi!
  • n000rbi
    #194813
    Elképzelni nem tudom, hogy bírtad eddig. Én 17%-nál meguntam.
  • ratgab
    #194812
    AC 4 vége 53 óra után. 96%-ban teljesítve. 100 % Sync-et és az összes ládát meg szedje össze akinek van hozzá türelme.

    Még talán a multiba belenézek, de az se biztos.
  • IMYke2.0.0.0
    #194811
    Ha eljutok odáig, akkor mindenképp :)
  • Evoluti0N
    #194810
    Az utolsó boss-ra készíts be egy nagyadag nyugtatót.
  • IMYke2.0.0.0
    #194809
    Oké, nem is a közepe volt, hanem a vége :)
    Még Easy-n is hullok, mint a légy :)
  • arty
    #194808
    könyörgök! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #194807
    Az mennyire durva, hogy "Giana Sisters"-ben már a második pálya közepén(?) elakadok? :))))
  • Shep
    #194806
    Én is elolvasnám pedig :)
  • Tinman #194805
    Ne kísérts :-)
  • arty
    #194804
    "pontosan" ez volt a veszte a farcry2nek is, ez egy tragikus dizájneri döntés

    ejj, de szívesen olvasnám az ostorozásod még egypár oldalon át... ;))))
  • Shep
    #194803
    Ok, kösz a tanácsokat.
  • Tinman #194802
    Esküszöm hardon tolod... jó ok, az elején némileg nehézkesebb volt a HP pótlás, de meghalni benne nem nagyon sikerült.

    Engem az cseszett fel benne mocskosul, amikor "felpörgettem" magam átestem a másik pályára, majd visszaestem és az addig leölt 452 enemy 0.2 mp alatt érintetlenül ott volt.

    Ez a NES/C64 korában teljesen természetes jelenség volt, mert egyszerűen nem volt elég VRAM a gépbe, így limitálva volt erősen, hogy mi fér bele és mi nem... de 2013-ba???????????

    Ezt előadták a Duck Tales remake-be is, hogy rohadnának meg. Ettől nem lesz retro semmi, csak szánalmas.
  • Sirch
    #194801
    HP-t ne fejlessz szintlépéskor, csak ha már nem tudsz mást! Menj rá az attackra és fidge-re. Így a kisebb ellenfeleket 2-3 ütésből leütöd. Nagyobbakat meg távolról Fidge segítségével kicsinálod. Ha az adott ellenfél nem hal meg egy kombótól, vagy esetleg ütés közbe bekerítenek, akkor ott az evade. Amíg ugrálsz vele, nem tud senki megütni. Bármilyen húzós helyzetben röhögve körbetáncolhatod az ellenfeleket.
    Minden megtalált materialból adj el egy darabot a boltban, így onnantól kezdve folyamatosan termelődni fognak neked, és bárhol bármikor kraftolhatsz (hiányzó regisztrált matikat megveheted akkor is, ha nincs bolt a közelben). És kraftolj is, mindig mindent, ami csak egy picivel jobb statisztikával rendelkezik, mint amit épp használsz. Idővel megjelennek a HP regenes cuccok, onnantól kezdve legyőzhetetlen leszel.
    De ha így is kifog rajtad a játék, akkor menet közbe a menüben le tudod venni a nehézségi fokozatot.
  • Shep
    #194800
    Felidegelt ez a fos Dust. Marha régóta nem volt mentési lehetőség és meghalok 1x ok de már negyedszer játssza el. Azt sem értem ,hogy ha erősödnek az ellenfelek miért nem ad több lóvét amiből kaját lehet venni, ráadásul tök komolytalan ,hogy van már vagy 600 hp-m de még mindig kis szar 40-80 hp-t adó szarokkal kell digicselni és még ezekre is alig van pénz, közben 1x megüt egy póktetű és lecsapott 200 életet. El lett ez a játék szúrva de nagyon, pedig amúgy nem lenne rossz de ha sokáig szívózik törölöm a francba, pedig érdekelne most már, hogy mi a vége a történetnek.