311802
  • wesker24
    #195600
    Jah ki kell használni az ilyen ritka alkalmakat ha már egy fasza játékról van szó ! :D

    A Következő Project az Obscure 1-2 lesz Március 7-én !

    Instant BUY mindkettő ! :D
  • DarkSector
    #195599
    Jah oks, látod "ismerősöd"...:D én ismerősöm inygen ad egyet majd. :D
    Na flretéve a viccet értelek, de az neked egyedül neked 1 szerencsés eset. :)
  • DarkSector
    #195598
    Hát a hype nem azt jelenti hogy valami 9/10 pontos mondjuk, hanem mikor a csapból is ez folyik, hogy húvazze na most feltámad isten a monitorodon!

    Én életembe nem játszottam a Thief sorozattal, de az új résznek minden képkockáját az agyamba gravirozták majdnem.

    Elég ha oldalakon minden nap, minden másnap megjelenés előtt nyomják, meg kiteszik reklámnak bannerként, stb mellékelik vga kuponként, hogy aztán ingyen osztogassák itt-ott.
    Nekem ez Hype, mikor a csapból is ez folyik. :)
  • wesker24
    #195597
    Lealkudtam 1 kulcs-al olcsóbbra !
  • wesker24
    #195596
    Hát az ugy lett 3k hogy a kulcsos ismerösöm csak nekem 8 kulcs-ért adta mindenki másnak 9 TF2 kulcs ! XD



  • lalakov
    #195595
    A Sanctum 2-öt meg tudta valamelyikőtök 100-ra csinálni? Egyszerűen nem megy. :(
  • Micsu
    #195594
    ha elolvastál volna pár privjút tudhattad volna hogy semmi hype nem volt max a kötelező fizetett reklámok, a rajongók is csak sírtak, meg a komolyabb oldalak se voltak elájulva a játéktól
    ilyen alapon minden hypeolt
  • TBTPumpa
    #195593
    Külföldön drágább, ott 70-80 euró körül mozog.
    Lehet mi ilyen Teszkós változatot kapunk (nyomokban Diablo 3 RoS-t tartalmaz), azért olcsóbb.
  • DarkSector
    #195592
    Igaz minden játék annyit ér amennyit kifizetnek érte! :D
  • zorrobomber
    #195591
    Azért ilyen drága mert ezt is kifizetik.
  • TBTPumpa
    #195590
    AH nélkül nehezebb lesz. Bár úgyis lesz néhány, aki ebből a CE-ből is bevásárol majd, aztán a megjelenés után 1-2 hónappal elárasztja vele a hirdetőoldalakat, baromi nagy haszonnal.
    Én nem vagyok ennyire "élelmes", most VGA-ra kell gyűjtenem, ez a 6970 már elavult.
  • benőmenő
    #195589
    Nem úgy volt, hogy kiveszik az AH-t?
  • ratgab
    #195588
    És AH nélkül mégis hogy?
  • tomsolo
    #195587
    Azért ilyen drága, mert úgyis pénzt fogsz vele keresni - ha nem te akkor sok nyomorult közül minden második.
  • TBTPumpa
    #195586
    Én sem értem, miért ilyen baszott drága. Alapjáték 22 000 Ft volt, a kiegészítő pedig 19 000 Ft. WTF Blizzard

    StarCraft 2 - Wings of Liberty CE 20 000 Ft volt, a Heart of the Swarm már "csak" 16 000 Ft.

    Értem én, hogy a két "ingyen" játékot (Heroes of the Storm, Heartstone) is be kell söpörni a vásárlókon, de ezzel miért nem a WoW előfizetőket szívatják?

    Előrendelői ajándék (konkrétan egy Heroes of the Storm karakter, a Blizzard biztos a dolgában).
  • DarkSector
    #195585
    Csak irok egy hsz-t itt sg-n. :D
  • DarkSector
    #195584
    Oks nem gond, értem én hogy sokmindent elintéz magának, nem para.
    Csak mondtam hogy ez szélsőséges eset.

    Igazából nem szeretnék kézpénzezni amíg nem fontos. :)
  • ratgab
    #195583
    Nem vagyunk rá kíváncsiak, hogy ezért neked mit kell tenned...
  • wantonly
    #195582
    Az ilyen kijelentésekkel csak óvatosan!

    Nem aprózod el. Én is megveszem majd, talán, egyszer, de nem a CE-t.
  • ratgab
    #195581
    Elvetemült-e vagy?
  • DarkSector
    #195580
    Oks de ez csak nekem ingyen. :D
  • TBTPumpa
    #195579
    19 000 Ft Első és utolsó dobozos játék vásárlásom ebben az évben.
  • ratgab
    #195578
    Meg se kérdem mennyi volt...
  • TBTPumpa
    #195577
    Az idén előbb érkezik a Karácsony:
    Diablo 3: Reaper of Souls Collector's Edition tényleges megrendelés leadva a CD Galaxisnál.
    Még 1 hónap!
  • ratgab
    #195576
    Nem egyedi eset, mert Wesker folyamatosan tud olcsón tf2 kulcsot szerezni....

    De, ez másnak is 3000 Ft, csak odafáradsz weskerhez és megkéred, hogy szerezzen neked is. Ha nagyon szépen kéred még a kontaktot is megadja esetleg és legközelebb magad is meg tudod oldani.

    Nem ördögtől való dolog ez egyáltalán.
  • Shep
    #195575
    Na, ingyen nekem is kellene :)
  • DarkSector
    #195574
    Én értem, te olvastad mit írtam?
    Az hogy ez egyedi eset, most én mit kezdjek ezzel?

    Írtam hogy oké fasza meg minden de ez másnak nem 3000ft.
    Nem azt írtam hogy nem lehet, mondom én ingyen is tudok RE 4 HD-t
  • Shep
    #195573
    Még csak most kezded érezni? :)
  • ratgab
    #195572
    Egyre inkább úgy érzem, hogy szövegértelmezési problémáid vannak már ne is haragudj.

    Leírtam, hogy "olcsón tud kulcsot". Ezen mit nem értesz?

    De leírja neked, hogy mennyi volt pontosan ha rákérdezel.
  • Shep
    #195571
    Az volt :)
  • DarkSector
    #195570
    őőő nem vagyok ennyire naiv értem, de 1 tf2 kulcs magánszemélytől kb 1.3 euroba mozog, marketen 1.7 majdnem, hogy jön ki 9 kulcsnál 3000ft?
  • ratgab
    #195569
    Humor érzékelőm kicsit megzavarodott. Ez most vicc ugye?
  • Shep
    #195568
    Van jetpackje
  • ratgab
    #195567
    Normál bizniszből Tf2 kulcsért szerezte. Olcsón tud kulcsot és van egy fazon aki kulcsokért adja oda a játékokat (vesszek meg ha értem, hogy neki ez miért biznisz).
  • ratgab
    #195566
    Akkor hogy mászik fel a házfalakon? Külön kialakítot helyek vannak, ahova automatikusan ugrik vagy mi?
  • Zóanagyvarázsló
    #195565
    Amúgy van mód a fejlesztők támogatására.
  • Zóanagyvarázsló
    #195564
    Licitáltam rá pár éve többször, de elvitték előlem 10k körül. Elég ritkaság ahhoz, hogy szobadísznek értékes legyen, így főleg, hogy nincs is kereskedelmi forgalomban.
  • Zóanagyvarázsló
    #195563
    Nem baj, majd mindjárt megint megmondja valaki, hogy a besavanyodottak nem haladnak a korral, az igényekkel. Hogy is képzeli azt valaki, hogy játszani szeretne a játékokkal, nem pedig csupán nyomni az előrét!
  • DarkSector
    #195562
    Hallod de te oké hogy 3k-ért megszereztl 1 darabot, de mond meg azt is ilyenkor, hogy ez csak neked 3k, most egy laikusnak, bárhová megy aki ad-cserél RE 4 HD-t nem adná el 3k-ért...tökmindegy milyen régió, meg mit adsz...még tf2 kulcsért sem...vagyis neked oké 3k, de nem is sima normál bizniszből...:D

    ebben biztos vagyok, mert nézegettem az árakat énis nem adnak ennyiért sehol sajnos. :D

    Igazam van vagy igazam van? :P
  • wesker24
    #195561
    Ne aggódj a péntek esti beszámoló meg lesz amint lehet indítani a játékot ! :D